Rechercher
 
 

Résultats par :
 


Rechercher Recherche avancée

Derniers sujets
» Nazmi Haradinii presheves uçk rrenci
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptyJeu 29 Juil - 12:53 par Perparimi

» Demostratat e 1981
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptyLun 19 Juil - 12:38 par Perparimi

» Leter Presidentit Amerikan Joe Bidenit
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptyDim 18 Juil - 11:05 par Perparimi

» Leter shoqerore Avdi Ibrahimit
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptyDim 18 Juil - 9:46 par Perparimi

» Gjykata speciale kundra Nasim Haradinajt e Ngucatit,dosja
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptyDim 18 Juil - 6:19 par Perparimi

» Albin Kurtin e pergadisin amerikanet me 2002
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptySam 17 Juil - 16:37 par Perparimi

» MAKSUT sARAMATI
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptySam 17 Juil - 11:52 par Perparimi

» familja Kurti
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptySam 17 Juil - 11:19 par Perparimi

» Dritan Skuraj
Forum i Haxhi Lates - Portali EmptyJeu 15 Juil - 14:52 par Perparimi

Nazmi Haradinii presheves uçk rrenci

Jeu 29 Juil - 12:53 par Perparimi

Nazmi HajrediniDate d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:442021


Haxhi Kuçi
Pershendetje zotri Nazmi Hajredini
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:45
Ju lutem a e njeh mire Fatmir Guraziun
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:45
Kush e dergoi ne Luginen e Presheves
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:46


[ Lecture complète ]

Commentaires: 0

Demostratat e 1981

Lun 19 Juil - 12:38 par Perparimi

Shume i nderuar gazetar Bajram Kabashi,ju faliminderit qe po keni kohe qe te mirreni me nje qeshtje shume te randeishme,qe ka te beje me aktivitetin tim atdhetar.Te gjithe ata qe 40 vite qe kan shkrue neper gazeta dhe qe kan shkrue edhe Romane kinse i kan organizuar,kinse ato demostrata,te gjitha ato fjalet e tyre jan genjeshtra te trilluara nga fabrika e beogradit.Ata personazhe jan genjeshtra …

[ Lecture complète ]

Commentaires: 0

Leter shoqerore Avdi Ibrahimit

Dim 18 Juil - 9:16 par Perparimi

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=172650981591039&set=p.172650981591039&type=3&av=100065384145965&eav=Afay8zlBwjBh_iZGlBW4IfgYU5hXkZwC10_AgP1SGn3bl3sXnxj1GbaNunoZgjXf6fYPershendetje o Zotra jote Avdi Ibrahim shoku.Pse bre Avdi nuk e tregon rastin e Besim Ndreces kur erdhe e mu lute,qe ta gjejme dhe ta qesim ne kufi,qe e kishte vrare Shoshkiqin policin.Sa pare mi pagove o …

[ Lecture complète ]

Commentaires: 1

Gjykata speciale kundra Nasim Haradinajt e Ngucatit,dosja

Dim 18 Juil - 6:19 par Perparimi

[size=41]Dosja e Gucatit e Haradinajt i transferohet Trupit Gjykues: Këta janë gjyqtarët që e kanë në dorë atë[/size]

Dosja e Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt në Gjykatën Speciale edhe zyrtarisht i është transmetuar Trupit Gjykues nga gjyqtari francez i Procedurës Paraprake, Nicollas Guillou
Katër gjyqtarët e trupit gjykues në rastin e Hysni Gucatit e Nasim Haradinajt kanë në dorë tashmë …

[ Lecture complète ]

Commentaires: 0

Poezi kuku per atdhetar

Jeu 15 Juil - 8:55 par Perparimi

Kurr nuk dite 
ti frigohesh,
armiku shekullor,
qe kur kur linde,
e u plake,
ne kete moshe
qe kurr nuk e prite.

Tirania kurr s'tu hoq.
Qysh ne rini vuajta si skllever,
pa buke e pa veshje,
ne shkolle ashtu i ç'veshur
pa perkrahje nga askush
nise vet ta merr jeten
ne duart e tua,
si çdo njeri i vuajtur.

Kurr i meri ne kete jete
nuk ndjeu knaqesi
duke luftue per kete popull
qe ta qesi ne drite.


[ Lecture complète ]

Commentaires: 0

Njerezit e nentokes tradhetaret shqiptar vrasin atdhetaret

Mer 14 Juil - 16:46 par Perparimi

[size=11][size=11]5l tijSspolaSgninuvsoreieercdc  · [/size]

[/size]

Nafi Çegrani: Testamenti im ! & My Testament !

Forum i Haxhi Lates - Portali 1f539Ti di, biro, shko. Por ki kujdes se ai Shërbim i ha njerëzit natën!,,

Forum i Haxhi Lates - Portali 1f539Dhe me të vërtetë ashtu ndodhi, nëntoka kriminale të cilët ishin forcë mbi forcë, Shtet …[/img(16px,16px):ccac][/img(16px,16px):ccac]

[ Lecture complète ]

Commentaires: 0

Ilir Konushevcin e vrau Shkelzen Kurbala,e tjeret lexoni

Mar 13 Juil - 18:36 par Perparimi

1)Ilir Konushevcin e vrau Shkelzen Kurbala
2)  Kush e vrau ne afersi te KukeBrahim Nikqin dhe Rexhep Nikqin
3)You have posted in this topic.  Bardhyl Madhmuti,1998, në Liria.Do ta vrasim Ahmet Krasniqin
nga Perparimi in sport. Ahmet Krasniqin e vrau Artan L (si Dritan Avllaj)per 300miDM:Ahmet Krasniqin dhe në bazë të dialektitit ishte nga Shqipëria. Sipas burimeve të Shqiptari.eu, …

[ Lecture complète ]

Commentaires: 0

Kush festonte per vrasjen e Muje Krasniqit

Mar 13 Juil - 18:00 par Perparimi

Pamje/ Kush festoi me meze e raki një ditë pas vrasjes së Mujë Krasniqit dhe 41 ushtareve


[size=38]Pamje/ Kush festoi me meze e raki një ditë pas vrasjes së Mujë Krasniqit dhe 41 ushtarëve të tij?[/size]
[size=15]NGA: N.SH MË: 10 KORRIK 2021 NË ORA: 14:57
[/size]
Forum i Haxhi Lates - Portali Auto_muje-krasniqi1625921865

Mujë Krasniqi – Kapuçi
[size=18]Ishte Beteja e …
[/img(717px,716px):72e0]

[ Lecture complète ]

Commentaires: 0

Vrasesit e Ahmet Krasniqit po shume po paraqiten

Mar 13 Juil - 10:54 par Perparimi

Forum i Haxhi Lates - Portali Empty Ahmet Krasniqin e vrau Tan L per 300miDM


Forum i Haxhi Lates - Portali Empty  Perparimi Wed 24 Feb 2016 - 13:15
 Ahmet Krasniqin e vrau Artan L (si Dritan Avllaj)per 300miDM:Ahmet Krasniqin dhe në bazë të dialektitit ishte nga Shqipëria. Sipas burimeve të Shqiptari.eu, vrasësi ishte paguar 300’000.- DM dhe ishte Artan L. apo Tani L. që më vonë u …[/img(11px,9px):e976]

[ Lecture complète ]

Commentaires: 1

Statistiques
Nous avons 109 membres enregistrés
L'utilisateur enregistré le plus récent est Ainstain

Nos membres ont posté un total de 17246 messages dans 6565 sujets
Qui est en ligne ?
Il y a en tout 8 utilisateurs en ligne :: 0 Enregistré, 0 Invisible et 8 Invités :: 3 Moteurs de recherche

Aucun

[ Voir toute la liste ]


Le record du nombre d'utilisateurs en ligne est de 283 le Dim 19 Mar - 9:42