La date/heure actuelle est Mer 22 Sep - 18:37


 • Forum
  Sujets
  Messages
  Derniers Messages
 • politika


  politike shqiptare, rajonale dhe botërore


  2190 Sujets
  4171 Messages
  Jeu 29 Juil - 12:53
  Perparimi Nazmi Haradinii presheves uçk rrenci
 • kulture


  Kultura dhe tradita shqiptare ndër shekuj. Historia, moda, kuzhina etj
  102 Sujets
  479 Messages
  Mer 24 Mar - 8:40
  Perparimi I njoh mire pseodopatriotat shqiptar,poezi;Haxhi Kuçi
 • bota


  Analiza mbi zhvillimet e fundit në rajonin ballkanik dhe në botë.
  163 Sujets
  538 Messages
  Mar 27 Aoû - 16:13
  Perparimi Ramush Haradinaj kerk taksa kerk ushtria
 • emigracioni


  Aktualitet mbi diasporen shqiptare në mbarë botën. Probleme, diskutime & gjurmë të së kaluarës.
  45 Sujets
  143 Messages
  Ven 13 Sep - 5:59
  Perparimi partin e milaim zekes udbasha si xun çeta
 • shoqeria


  Diskutime mbi problematikën, avantazhet e shoqërisë shqiptare dhe zgjidhjet që ofron perëndimi.
  146 Sujets
  581 Messages
  Ven 11 Juin - 4:46
  Perparimi CIA please as far away from the Albanians!
 • sport


  Hapësira e sportdashësit shqiptar. Kampionatet, kupat, talentet e reja dhe rrezultatet e fundit
  2831 Sujets
  7874 Messages
  Dim 18 Juil - 11:05
  Perparimi Leter Presidentit Amerikan Joe Bidenit
Qui est en ligne ?

Il y a en tout 5 utilisateurs en ligne :: 0 Enregistré, 0 Invisible et 5 Invités :: 3 Moteurs de recherche
Le record du nombre d'utilisateurs en ligne est de 283 le Dim 19 Mar - 9:42

Utilisateurs enregistrés : Aucun
Moteurs de recherche : Google, Qwant, bing


Légende :   [Administrateur ]   [ Modérateur ]

Nos membres ont posté un total de 17246 messages

Nous avons 109 membres enregistrés

L'utilisateur enregistré le plus récent est Ainstain


 • Nouveaux messagesNouveaux messages
 • Pas de nouveaux messagesPas de nouveaux messages
 • Forum VerrouilléForum Verrouillé