Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

ARBER GASHI JA MERR POSTIN E SEKRETARIT TE BKD EUGEN SHEHUT

 :: politika

Aller en bas

ARBER GASHI JA  MERR POSTIN E SEKRETARIT TE BKD EUGEN SHEHUT Empty ARBER GASHI JA MERR POSTIN E SEKRETARIT TE BKD EUGEN SHEHUT

Message  Perparimi Dim 29 Oct - 13:28

ARBER GASHI SI JA MERR POSTIN E SEKRETARIT TE BKD EUGEN SHEHUT

Arber Gashi si ja morri postin Eugen Shehu Abdyl Mahmuti
Mesazh Perparimi Wed 15 Jan 2020 - 0:57

Eugen Shehu nga eshte?
Nga Nga Gostivari po
Babai i ti i lindur në Kala të Dodës i përngjekur politik nga regjimi i Enver Hoxhës.
Që 30 vite nuk la shkel në shpin e vet të lindjes


Njeri nga vuatje për drejtësi gabon nga mungesa e liris.
Ekam fjelën ndonjëher gabon sdin dhe si të shprehët nga këto padrejtësira që na bëhen.
Po Arbeni ja ka bë sherin ketina dhe ja ka nxën venin
Arben Gashi në vend të Eugen Shehut.


Eugeni ka sakrifiku xhdo gje për kët popull.
Përafërsisht sikur puna e juaj
Eugeni ësht penzioner në Bern të Zvicërës
Po dhe Demaqi kaqen dredhacak.
Her me shka e her me LPK

Po dhe LPK vran vllezërit Gërvalla në gjemani
Dhe Metush Krasniqin
Më kujtohet në Junik kur ishte Hollbruku ,Kur përshëndeteshin shiptart me grushta.
Hollbruku jupat thën ëse ju duani një Kosof sikur shipnia Komuniste qëndroni në forcat tuaja nga ne lani duart

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17276
Registration date : 29/04/2006

Shiko profilin e anëtarit Dërgo mesazh privat Dërgo një mesazh https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net[/size]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum