Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Arber Xhaferi

 :: politika

Aller en bas

Arber Xhaferi Empty Arber Xhaferi

Message  Perparimi Jeu 25 Mai - 7:51

http://www.freeblognetwork.com/kosovo/707/


12/16/2005 - Oj mergat e mjere ke qen dhe do te jesh
Posted by V. Bajrami
Pse more anonim kur paska kerkuar Xhaferri para nga mergata, dhe i paska keqperdor ato? Ma spjegoni njeher kete...
Si eshte e mundur 1 muaj pasi u krijua BDI menjeher buxheti i partis te ket ato standarde qe te blej pallat ne shkup 1 miljon euro, ma thoni nese un nuk e di cili nga mergimtaret dha te holla qe ali ahmetit tja blej nje pallat, un me sa e di kan dhen te holla per me ble arme, e pse nuk u blejten armet, pse Komandant Tigri vdiq mu per shkak sepse nuk kishte arme?
Me tregoni o ju Anonima dietare qe prej Australie na shitni mend neve qe jemi ketu dhe i shofim me per se afermi punet.
11 miljon euro kishte fondi i UCK-se ne fund ia dhan gjith ushtareve nga 100 euro e tjerat????????? Sigurisht Mercedesa, Pallate, Shipkovica te shtrohet i ter fshati ne kocka te cilat kushtojn 1 cope 2 3 euro te ndertojn pallate ne male qe i emertojn me shtabe e ku ne fjal Ermira Mehmeti e perdor ate si oborr mbreteror dhe vjen na thot neve se ne luft ka qen e rrezikuar dhe ka mbajt jelek antiplumb.
Mos ta perzijm shum, mendoni pak ju anonima nese keni pergjigje me jepni shkurt e shqip prej nga ato 11 miljon euro buxhet BDI-ja te blej pallate e mercedesa se per ato anesh qe i kan be shtepit private nuk po flasim.
Link Permanent

12/16/2005 - per v.bajramin
Posted by Anonymous
Zotri V. Bajrami po ja u baje pyetjen pse me norvozitzt po pergjigjesh pyetjeve te zotrit Arbenit dhe nuk pergjigjeni ne pyetjet qe jane bere porse krejte ndryshe pergjigjeni me vjen shume keqe se me politikanet tane ne pergjethsi nuk kane politike te ashtu quajtur large pamese dhe ketu eshte forumi i Arbenit e jo i Aliut
Do ti vjene koha dhe Zotrit Aliut neqofse do te vazhdone sukur eshte duke bere politike te dites e jo te kombit ndersa Arbeni dhe Menduhi kane maren funde zoterija e juaje jane te djegur.
A neqofse ke deshire te tejapim fakte se ku i kane dergue paret e shqiptareve te fondeve te mergimtareve te Gjermanise dhe te zvicres mbi 10 milion franga do te tregoje nje tjeter here sepse ka shue gjera qe nuk diskotohet ne forum
Njere duhesh ta dishe shume mir kur ta mbrojshe dikendin sepse ndonjehe befasohemi kur i dijme gjerat te lutem mos mbroje kurkuje pervetse vetveten
te pershenndes zotri V Barami

CAN BAJRAKTARI
Link Permanent

12/16/2005 - Untitled Comment
Posted by Anonymous
Zotéri .V Bajrami edhe uné do té ju pérgjigjem si zotria Cani. ju kritikoni BDI né ka harxhue Euro pér Palatin qé e kan bleré né Shkup selia e BDI sé edhe une jam nga mérgata qé kam ndihmue té 3 ja luftrat me té gjitha mundésité qé i kam patur poré nuk mé vjen as pak zoré pér palatin né Shkup. sepse shum kolajé ishte té hapish zyré e ndo njé partie Shqiptare né Tetové apo né Gostivar.ku jan shumica Shqiptaré poré qélimi ishte né Shkup dhe ajo seli ajé Palat né Shkup e vuri Gurthemelin té bustit té legjendarit toné té pérhershém . BACA SKENDERBEUT né mjedis té Shkupit .a kurse para luftés sé 2001és nuk guxonim njé kéng Shqip me ndigjue djemt Shqiptaré vriteshin né Bitpazar tue shitur njé pal çorrap pér me bleré njé copé. BUK. vetém dhe vetém se ishin Shqiptaré çé kjo ésht realiteti zotéri Pérséndetje
Link Permanent

Arber Xhaferi ka qen kellysh i RRahman Morines,pastai Ali ahmeti;e Menduh Thaqi,
dhe ja at qe e shtypen popullin e vete prape ne pushtet............luje mace koken e buallit,gocat e tetoves e.....


dhe a nuk eshte e vertete qe tha njehere ne RTK se nuk deshiroim ti bashkangjitemi shqiperise sepse shqiperia nuk eshte e forte,e as kosoves sepse ende kosova nuk u pranue,dhe ne fund a tha se as ne vete nuk doim se nuk jemi te forte,dhe pranoi qe shqiptaret maqedon te mbesin me bugar!!!!!!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum