Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte)

 :: sport

Aller en bas

kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte) Empty kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte)

Message  Perparimi Sam 20 Sep - 16:16

.............................................................................................................................................
Une Haxhi Kuçi
Nuk flasi genjeshtra me limona por fjale rrenqethese qe ta qoi tullugun,sepse ju dhe klikat e juaja jeni mesue me tradhetira te rroni siq jetuan e ju mbijetuan juve baballaret servila serbofilaqa!Ademi si mundet te jete komandant e te vritet pa ushtar a jeni ne mend apo ajer pordhes ?Edhe une si ky kam pasur mundesi te vritem me qindra here dhe kerkush nuk me shpalli as komandant as kar.Pse a pse nuk u vrava e mem qit neper qiftelia e jav dhefsha qiftelijat e shqipqenave spiuna qe veteshpalleni pastai si patriota pa luftue fare!
Ku e keni Mitrovicen e patriota qe nuk guxoni bythen e gojes me qele vetem kikirisni si qenet ne zingjira!!!!A e kerkon Fatmir Lima kodin e postes tel.?A e merr balten e qenit!!!Me pas luftue ska pas nevoi me na shtypur me qindra shtete e ma na shkerdhyre nanat e motrat siq u ngrehet!!

Haxhi L.Kuçi
.............................................................................................


RE: genjeshtar servil shkau
De : une jam (une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com)

FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=Ajouter aux contacts"Ajouter aux contacts


.ExternalClass .EC_hmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.EC_hmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;}
o zotni von e lexova kete pacavur tende,dhe nuk e di kuash leshin je. mos i mer luftetaret e lirise neper goj por shiko punet tua se me mire do ta kesh.nese do te dish kush jam me te vertet une.ateher mund ta leme ndonje takim,por do te pendohesh pastaj.pas ketyre fjaleve qe me ke shkruar nuk mund te jesh tjeter perpos ndonje kopil i shkijeve,sepse ata gjate kane qene ketu dhe mjaft kane shkerdhyer kurva,e ndoshta njeri prej bijeve te atyre kurvave je ti i cili ka dale nga sperpa e serbomdhenjeve.ti thash keto fjale sepse po ti kishe dale nga sperma e shqiptareve nuk do silleshe keshtu,or bire kurve.soji yt esht merzit shum prej te arriturave te kosoves,ty te pengon edhe çlitimi i Kosoves sepse po i urren shume luftetaret.si nuk ka pasur lufte more bir çetniku,a te duken patate ty gjith ata njerez te masakruar e te djegur per se gjalli...ik zhduku e mos shkruaj me.
From: perparimi@hotmail.fr
To: une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com
Subject: genjeshtar servil shkau
Date: Mon, 30 Jun 2008 01:33:27 +0200
PO per ty ore ogurezi;une jam une edhe pik(kryeredaktorit te gazetes start
........................................................................................................................................................................
Prape te pergjigjet
Haxhi Kuçi ty o qen i zi si kryeredaktor i " gazetes start"
Une jo por as babe e babegjysh e as katragjysh nuk kemi qen servila te shkaut e shkau ta qift ate pidhin e nanes,e une ty e shkaut jav humbesha faren......

Per qe lyp vend takim dhe qe do pendohem,vete nanen tende o kopil shkau mos te ka nis me shkavell sikurse Nexhmije Pagarusha e Shpresa Gashi me Rankoviqin dhe nana e surroit e tjera e tjera kudra siq pollen majmuna si ti shqipfolesa dhe vetshpallunu trima e heronje e qeni ate nane ta shkerdhefte.
Une nuk e shajta Adem Jasharin e ta qift nanen Ademi,por thash si e lan ushtaret vetem komandantin e tu vritet sepse lufte behet ashtu qe komandanti duhet tu vritet ne fund dhe ai komandant kur u vritet kapitullon vendi o qen bir komunisti.Do e shihni po kete te Marte se a keni luftue;ti, Limen e leshuan Krasniqin po doli e dolen te gjithe te pa perlyer dhe qe nuk kan luftue per pavaresi por per bythen e tyre si ti o qen bir qeni!!Nese nuk keni qen terrorrista si ushtri çlirimtare nuk keni luftue por keni qie femrat shqiptare,sepse ushtria çlirimtare patjeter duhet te jete terrorriste dhe diversante ndaj armikut e tradhetareve.... E tradhetaret po e qeverisin kosoven e shqiperin dhe viset e tjera te banuara me shqiptar te roberuar ..Ju jeni shkije vetem qe flisni shqip dhe na rraset karin si ska ma keq qe as armiku nuk na ka ba.
E shihni ameriken se a do ju pranoi ne diten e mart pavaresin Me 23 nese nuk gaboi shtator 2008??????Jav ka qie dreqi nanen ku doni me ik ?Kufit hermetikisht do ju mbyllen o tradhetar o majmunata o masi ani ani more bir qeeni e bushtres shkin fole se po te ishim ball per ball e kishe pare Haxhin se a isha pendue une a ti dhe cili ishte dridh si leshi karit.

Une Haxhiu nuk ja nisa i pari me te shajte,ti ngacmimin ma ngrite ne shkallen ma te larte dhe fjalorin ma prishe dhe fjalet e tua qe mi shkrove po ti qesi ne forumin tim e le ti lexon edhe Gjygji I HAGES dhe OKB ja dhe shetetet dhe shqiptaret kudo qe jane e jetoin o qen biri i shkines.Per mua bene pyetje kush jam a jam kan servil i shkaut e mos etiketo o qen po argumente mate veten o kurve e poshter ti je si ato prostitutkat qe shiten rrugeve edhe ne kete gazet je servil dhe behesh kinse e mbron dike.. mutin e mbron ti ore qen


Dernière édition par Perparimi le Mar 23 Sep - 9:35, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte) Empty Re: kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte)

Message  Perparimi Lun 22 Sep - 11:06

RE:
De : une jam (une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com)
Envoyé :lun. 22/09/08 02:56
À : hagi krasniqi (perparimi@hotmail.fr)

unë nuk e përjashtojë mundësinë e manipulimeve nga ana e shumëkujt.por nuk i përgjithësoj gjërat.nuk i përkas asaj kategorie që nuk i njohin problemet.sa për UÇK-në,ajo e ka vendin në faqet më të ndritura të historisë.tash për disa keqpërdorues qofshin edhe ish-komandantë,dihet se ku e kane vendin, pa le të jenë kush të jenë.fundja edhe djali i vëllaut të Skëndërbeut,Hamza Kastrioti ka tradhëtuar,por kjo nuk ja ulë rolin historik të Skëndërbeut.E sa për atë far Kleqkë e Piktorin apo dikë tjetër,unë po të kisha fakte do ti denoncoja pranë organeve kompetente të Kosovës,por assesi tek të huajt,sepse u bëmë prallë duke u treguar të përqarë para të huajve.gjërat do të bien në vendin e tyre me kalimin e kohës,edhe unë kam pasur mosmarrëveshje gjatë luftës me mjaft njerëz,por kjo asnjëher nuk më ka pengur të luftoj për Lirinë e Kosovës,sepse kam konsideruar se Kosova është edhe e imja,ajo nuk është pronë e askujt,e as Kleqkës dhe atij farë Piktorit.në fillim kam qenë në zonën e Drenicës por pastaj kam kaluar në zonën e Pashtrikut pikërisht sepse i shihja disa gjëra që nuk më pëlqenin,jo për fajin e të gjithë atyre por të dy tre vetëve,dhe më pas më mirë kam kaluar në zonën e Pashtrikut.me këtë desha të them se Kosova ka pasur mjaft vend ku mund të jepej kontributi.Tung.

--------------------------------------------------------------------------------
From: perparimi@hotmail.fr
To: une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com
Subject:
Date: Sun, 21 Sep 2008 21:55:16 +0200

Mbasi bab tu paska vrare ne betejen e Rahovecit shume mire po te pyesi si vella ;Kush ta vrane dhe a eshte e vertete qe komandant KLEQKA bashk me komandant PIKTORIN qe kan vrare shqiptar e mbrapa shpines dhe ushtar te uçkes,e nese done me dite per kete qe i pate thene KLeqkes ne pranin time njeri nga Rahoveci qe keni vrare shqiptar dhe bashk me Millan Shipken udheheqesin e qetnikeve i plaqkiten shqiptaret per 5000000 mi marka dhe i ndajten pergjysme dhe te nesermen ne mengjez me rrethuan policia e uçkes sikurse milivia e shkavellave dhe deshten te me likvidojn dhe mu kercnuan se kush karin jam une Haxhi Kuqi qe te organizoi ndonje kundra sulm ndaje forcave shkavelle edhe sa here jam lajmrue si vullnetar komandantet shoket disa te mi nuk me pronuan ne lufte kundra shkaut dhe ka pas raste qe mi kan que fqinjet qe nese beje e vraje shkije kan mem shpallur tradhetar a je ka merr vesh o njeri i gjalle.
Kam shume me shkrue por nuk po te lodhi se ti te vertetes nuk po i besojke.Edhe me Limen kam pasur probleme dhe nese baba im ka luftue edhe Lima ka ba lufte kundra kumarve te tije shkavella!!!!!!!!
Tung
--------------------------------------------------------------------------------
Souhaitez vous « être au bureau sans y être » ? Oui je le veux !
--------------------------------------------------------------------------------
Connect to the next generation of MSN Messenger Get it now!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte) Empty Re: kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte)

Message  Perparimi Mar 23 Sep - 9:36

RE: Pergjigjemu pa pasur frige,pos drejte
De : une jam (une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com)
Envoyé :mar. 23/09/08 11:06
À : hagi krasniqi (perparimi@hotmail.fr)


Se pari,nuk them dihet ku e kane vendin komandat. Ne kontekst negativ them,dihet ku e kane vendin njerezit qe kane bere te keqia,pavaresisht se kuush kane qene.
Edhe pse nuk kam shume kohe te merrem me pergjigje, po ti them ce pergjigje: Qofte Major Agim Qelen,Fatmir Limen edhe Avdi Ibrahimin, i njoh shume mire,ndonese njeri prej tyre qe permend, Agimi,tani nuk eshte ne mesin e te gjalleve,ai eshte deshmor i kombit,dhe eshte vrare ne luften e Rahovecit. Avdi Ibrahimin e ke drejtor financiar ne distribucionin e KEK-ut ne Prizren,dhe ai nuk ka qene zv.komandant ne Pashtrik,por njeri nder oficeret per zbulim ne Pashtrik.I njoh edhe te tjeret,por ti permenda keta me te cilet kam pasur me teper pune..Ndersa Fatmir Limen nuk behet fjale se e njoh,ngase ai eshte njeri publik dhe njihet nga shumica. Sa per ate qe thua se kam ike nga lufta e Drenices,kjo nuk eshte fare e vertete,sepse nje gje te tille asnjeher se kam bere,e gjitha ka qene me marreveshje,ngase atje me dukej se mund te kontriboj me shume.Eshte e verte se kam permendur qe ka pasur parregullesi,por kete e kam thene ne kontekst te asaj per tu lihur me temen tende,per te cilen kishe shprehur ankesa per disa tipa qe te paskan penguar ne lufte. Tek une nuk mund te kete vend per fjale te keqia ndaj UÇK-se. Sa pe vrasjen e babes,te lutem mos u perpiq te sterhollosh gjerat sepse te kam treguar qe ne fillim,dhe ai eshte deshmor i kombit,ai prehet me varrezat e deshmoreve ne Landovice,dhe mos tia shqetesojme eshtrat.
Me vjen mire qe jeni poet i popullit,por diçka me mundon,se mos je vet ti Avdi Ibrahimi. Sepse menyra e te te shprehurit ngjason shume. Tung.
--------------------------------------------------------------------------------

From: perparimi@hotmail.fr
To: une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com
Subject: Pergjigjemu pa pasur frige,pos drejte
Date: Mon, 22 Sep 2008 19:01:57 +0200

Ti thuash se ish komandantet dihet ku e kan vendin ?Ti thuash se edhe Hamzai djali i vellaut e tradhetaoi skenderbeun dhe me nje tradhetar ska dert.Tane shqiptaret sot ne lufte ken Hamzaja!!!!!Ti nuk paske fakte per Naimin birin e Hamzes as per Kleqken as per Fatmir Limen per ty paska pasur vend me ik nga lufta e drenices ne zonen e pashtrikut ?Ne drenice a e ke njohur komandant Agim Mrizin,Fatmir Limen Agim Qelen qelikun e dyte,dhe nuk mu pergjigje per vrasjen e babes tend si u vra ????

Dhe se fundi pasi thua se ke qen ne zonen e Pashtrikut:A e ke njohur zevendes komandantin e zones se Pashtrikut njefare Avdi Ibrahimin ?Ti thuash qe nuk done mua te ma tregon emrin ska problem sepse nuk me njeh fare se kush jam,por shpejti do me njohush se kush jam shihet pisha ne diten e fundit edhe njr:Te lutna loncentrohu mire dhe mu pergjigje ngadale e mos u ngute per çka tte bera pyetje per secilin me rend.
Pershendetje nga poeti i popullit
Haxhi Latif Kuçi
--------------------------------------------------------------------------------
Discutez sur Messenger où que vous soyez ! Mettez Messenger sur votre mobile !

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte) Empty Re: kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte)

Message  Perparimi Mar 23 Sep - 16:00

RE:
De : une jam (une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com)
Envoyé :mar. 23/09/08 23:39
À : hagi krasniqi (perparimi@hotmail.fr)

Haxhi Kuqin nuk e njoh,por e njoh Bajram Bekteshin perndryshe shef i shtabit te zones se dyte mbrojtese te TMK-se.Edhe Rexhep Morinen e njoh i cili ka qene ne LKÇK dhe tani eshte ne nje organizate tjeter te ciles nuk ja di emrin.Avdi Ibrahimi ka qene i propozuar per zv,komandant te policise se zones,por asnjeher nuk e ka krye ate rol.A po do me ta thene se kush e ka pas propozu: Riza Vata nga Sallagrazha. Tefik Ulluri me duket mos eshte nga Krojmiri nuk jam i sigurt. Armen asnjeher nuk e kam hedhur,ne asnjeren nga luftat,kaq.Ti akoma vazhdon duke akuzu shqiptaret kur thua nuk ka shqiptar te paster.Por eshte çeshte e jotja,por nese je poet i popullit siç pretendon.kjo nuk i shkon poeteve.Nuk kemi dhunuar as gra shqiptare dhe asfare tjera.Une personalisht jo.Nese keta qe jane ne krye te qeverise,ateher pse nuk ndikove te Blerim Kuqi qe te mos hynin ne koalicion,sepse nga mbiemri mund ta kesh tendin,ose ndoshta edhe mund ta kem gabim ne kete rast. Nese ke qene pjese e FARK-ut,te kuptoj drejte pse ke kaq urrejtje.
--------------------------------------------------------------------------------
From: perparimi@hotmail.fr
To: une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com
Subject:
Date: Tue, 23 Sep 2008 18:00:20 +0200

A e njeh Haxhi Kuçin nga Suhareka

Nga cili vend jentoni o njeri i gjalle ?!!!!!!!!!O frigacak qe ta paskan shti frigen ne palcen e kurrizit tradhetaret qe i ke ne krye te qeverisjes se kosoves ma te keqinje se shkijet e serbise!!!!!!Si te erdhi puna e te jesish invalid ?A mos te lan shoket vetem dhe ata ja therren dhe tani ty te vjen seklet me thene te verteten aaaaa ?!!!!!!!A e ke njohur njefare Tefik Ullurin nga Maralija bashkluftarin e Adem Jasharit tani polic ne malisheve !!!!!!!Avdi Ibrahimi ka qen zevendes i policis ne zonen e Pashtrikut dhe çka thuash me tej ashtu eshte....Bajram Bekteshin nga Samadrazha a e njeh shok e kam por me ka te tregoi kur me per gjigjesh mire dhe kam me tu pergjigj me filma te videove e jo me mut derrash o njeri i gjalle!!!!Ti nuk je ka e dine se me kan je ka bane dialog,?????POr ma mire ta qete tregoje te verteten e çliroju nga friga e tradhetareve qe te paskan burgos se gjalli dhe a po te shperblejn per luften qe e ke dhene per trojet shqiptare dhe te babes tend ?Ti thuash se tradhetaret dihet se ku e kan vendin Hej a po me shet prralla ketu ;;Ti a je ne gjum te rakijes apo çka je ka thuash ?Po cili shqiptar ne kosove eshte i paster gjima vetem nje o njeri!!!Sa here i hudhet armet ,kur ju bombardojke makineria e shkive ?A nuk vrajti uçkeja njerez qe e deshten lirin e shqiptareve ?A nuk vrajtet gra e nuk i dhunuat bashk me shkaun ?UçK ja ka vrare ata shpiuna qe kan qen te luhatshem dhe mos mi qite keta udheheqesat e uçkes i likviduan spiunat e dores se trete dhe vete ne udheheqesi e Adem Jasharin ne qifteli dhe mbi varrin e te shkretit mbajn ditet perkujtimore dhe keshtu e mbajn pushtetin si ne kohen e shkavellit..Sami Lushtakun a e njeh çfare kerri ka pase qe voziste neper Malisheve nese e dine ta japi te drejten qe je ka e thuash te verteten !!!A e njeh Rexhep Morinen nga Samadrazha ,ky ka qen me sa me duket shok me Agim Ramadanin?Dhe kur te me pergjigjesh une ty pa me pyet do te pergjigjem shumeeeeeee dhe kjaret .
Te fala nga Haxhi Kuçi -SufReka,a e sheh trimit kari si hane haptas te pergjigjet me e
mer e mbiemer

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte) Empty Re: kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte)

Message  Perparimi Mar 23 Sep - 23:17

RE:
De : une jam (une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com)
Envoyé :
mar. 23/09/08 23:48
À :
hagi krasniqi (perparimi@hotmail.fr)

.ExternalClass .EC_hmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.EC_hmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;} Zoteri,me vet fjalen kur me ke thene se ke kontribu per çeshtjen kombetare,une nuk te kam ofenduar me,sepse respektoj te gjithhe ate qe kontribojne.Çfar pergjigje kerkon nga une.Ti vet i inicon temat me ato datat e OKB-se etj,pastaj me thua leri.Po une po i le te gjitha,nuk do te merrem me ty me se kam shume pune me te mençura.Mos mendo se mundesh çe me pyetjet tua sugjestive te ndikosh diçka ne mua. Me quan piun te serbit,nejse eshte pune e jotja.Por nje dije,jam i nenti vella dhe askush deri me tani nuk ka mundur te flasi diçka keq per neve,sepse nuk kane pasur fakte per keq. Ti do pergjigje nga une,por pergjigjmu te pakten edhe ti njeher: Me kend je ti zoteri,dhe nese e ke mire bile te pakten te krijoj njefar simpatie. Po te me tregosh me ken je ateher edhe une do tepergjigjem çfare te duash.
From: perparimi@hotmail.fr
To: une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com
Subject:
Date: Tue, 23 Sep 2008 17:26:18 +0200

.ExternalClass .EC_hmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.EC_hmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;} Ti nuk me pergjigjesh çka kekoj nga ti !!!!
Ti leje ameriken dhe mos kikiriz si k,us ne maje te kodres,sepse qe thuash rrofte uçkeja ma rrofshe o quni baces ti a ke luftue e qe i ke hanger plumat ti genjen sa je i madhe ti ka mundesi ke hanger pluma nga serbi apo nga shokeet e tu nese ke qen ndonje piun i vogel i serbit qe je i luhatshem me i qite tjeret çka kan ba tradheti ndai atedheut shqiptar!!Kan e ke mesues te dobet sepse keto fjale si ti i mesonte nena parti komuniste na rroft kartin partija e Thaqit dhe e Rugove qeniave.Pergjigju çka te bena pyetje e leje diten e sodit se per OKB nuk eshte kurr vone me ja shti karin kujt done ,siq ka me jav shti shqiptareve tradhetara qe nga i vogli e gjere tek ti!!!!!!!Ti nuk je shqiptar vetem shesish mend qe kinse je i plagosur dhe baben ta paskan vrare ne betejen e Rahovecit genjeshtar je a ta shtinen ne bunar baben apo kush eshte baba yt a ka emer e mbiemer dhe a eshte i shpellur si heroje apo tradhetar ?
...........................................................................................................
RE:
De : une jam (une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com)
Envoyé :
mer. 24/09/08 00:04
À :
hagi krasniqi (perparimi@hotmail.fr)

.ExternalClass .EC_hmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.EC_hmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;} Nuk kam dashur asnjeher te perfitoj ne emer te luftes,bile i urrej profiteret e luftes.Punoj ne shtepi,me ndihmojne vellezerit qe i kam jashte Kosove,etj,sa per idare.
From: perparimi@hotmail.fr
To: une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com
Subject:
Date: Tue, 23 Sep 2008 23:42:31 +0200

.ExternalClass .EC_hmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.EC_hmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;} O burr i dheut a punin ndojkund qe luftove per kosoven tone apo jeton nga ndihmat sociale qe ti jep qeverija shkerdhaqe !!Nuk po me pergjigjesh ne detaje por ska dert
Téléphonez gratuitement à tous vos proches avec Windows Live Messenger ! Téléchargez-le maintenant !

RE:
De : une jam (une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com)
Envoyé :
mer. 24/09/08 00:35
À :
hagi krasniqi (perparimi@hotmail.fr)

.ExternalClass .EC_hmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.EC_hmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;} Po te siguroj qe nuk jam frigacak!Te betohem se kurre emrin nuk ta kam degjuar.As poet nuk jam,pavaresisht se jam njeri publik neper media per gati ne çdo tre kater dite.Ata emra qe i ke permendur ne njefar menyre me te gjithe kam pasur pune. Une do ti marre disa ne kontakt dhe do ta verifikoj, nese ti vertet ekziston me kete emer.Sepse njeher me vjen nje email Haxhi Kuqi,e here Haxhi Krasniqi e here Perparimi.. Pasi ta verifikoj se me te verete ekziston keshtu siç thua,ateher do te prezantohem. Por mendoj se pas atyre ofendimeve qe kemi shkembyer, me mire te mbetet keshtu ,sepse nuk ka lezet,te pakten keshtu mendoj une.Te them te drejten ,fillimisht pata krijuar pershtypjen se jeni nga Opoja,por ju thoni se jeni nga Suhareka,por ska gje. Sa per video,qit çfare te duash sepse jam i sigurt se neper pune te keqia nuk do te me gjesh mua kurren e kurres edhe pse kam patur mundesi ti bej,por nuk me lejon as etika e as nderi i familjes.
Ke ndoshta te drejte kur thuha se po fshihem si bukla. Jeta e gjate ilegale qe nga viti 1991 kur kam filluar te merrem me stervitjet ushtarake ne Shqiperi,perkatesisht, Fushe-Labinot,Zalleherre,Dajt etj,kane bere qe te trajnohem ne moszbulimin e identitetit,sidomos kur jam i provokuar nga ndokush. Ketu nuk e kam fjalen per ju personalisht,por vetem desha te ceku se keshtu jam i kalitur. Ne moshe fare te njome kam kaluar shume peripeci,asnjehere nuk ka deshtuar. Nuk e di a ja vlene te merremi metutje me keso fjalesh se nuk po shoh gje te dobishme.
..............................................................................................................................
From: perparimi@hotmail.fr
To: une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com
Subject:
Date: Tue, 23 Sep 2008 23:59:10 +0200

.ExternalClass .EC_hmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.EC_hmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;} O burr frigacaku kush je ?Pse meshifesh si bukla ?Ti je ka me njeh mire se kush jam tuk qe je ka i njohish keta emra ma mire se une !Dhe mesiguri njeri nga keta jeni ju ,jeni poet mesiguri apo dhe jo ska derte!Kush jeni a ta paskan shti frigen ne palcen kurrizore eh invalid i luftes te rash ne fije?A te kujtohet kur u takuam kur me the une kam hanger mut e gabova qe iu bashkangjita uçkes e ti ma mire mos u kyq edhe pse nuk po te marrin per sherr te XXXXXX po te presi ty te me pergjigjesh "Trimi i Gja Jahes"
Te kam kerkue shume here ne telefonata por kurr nuk ma ke que ate ndegjuese mos harro shok se me paske pergjue mire !!!Por nese nuk do paraqitesh si i vertete do e sheh se si do i qesi inqizimet e disa ish komandantave te uçkes se çka kan bere gjate luftes dhe mire de !

Qui vous permet d'enregistrer la TV sur votre PC et lire vos emails sur votre mobile ? la réponse en vidéo la réponse en vidéo
Haxhiu
Ti nuk na qenke profiter i luftes,atehere une qenkam qe nuk me lejuan kerkund te kyqem ne as nje nisi te uçkes,!Kush jan profiteret e luftes permende ndoi njerin nga keta shoket e tu dhe te mit,dhe kur ma tregon nga je te tregoi per historin e ketyre shokeve tu e te mi qe do te
tranohesh!!!!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte) Empty Re: kryeredaktorit te gazetes start(invalid lufte)

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum