Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

genjeshtar servil shkau&# gazetes start

 :: sport

Aller en bas

genjeshtar servil shkau&# gazetes start Empty genjeshtar servil shkau&# gazetes start

Message  Perparimi Mar 26 Aoû - 16:44

genjeshtar servil shkau‏
De : Haxhi Kuçi
Envoyé : lun. 30/06/08 08:35
À :

Une Haxhi Kuçi
Nuk flasi genjeshtra me limona por fjale rrenqethese qe ta qoi tullugun,sepse ju dhe klikat e juaja jeni mesue me tradhetira te rroni siq jetuan e ju mbijetuan juve baballaret servila serbofilaqa!Ademi si mundet te jete komandant e te vritet pa ushtar a jeni ne mend apo ajer pordhes ?Edhe une si ky kam pasur mundesi te vritem me qindra here dhe kerkush nuk me shpalli as komandant as kar.Pse a pse nuk u vrava e mem qit neper qiftelia e jav dhefsha qiftelijat e shqipqenave spiuna qe veteshpallen pastai si patriota pa luftue fare!
Ku e keni Mitrovicen e patriota qe nuk guxoni bythen e gojes me qele vetem kikirisni si qenet ne zingjira!!!!A e kerkon Fatmir Lima kodin e postes tel.?A e merr balten e qenit!!!Me pas luftue ska pas nevoi me na shtypur me qindra shtete e ma na shkerdhyre nanat e motrat siq u ngrehet!!

pergjegje
une-jam-une-edhe-pike@hotmail.com

PO per ty ore ogurezi;une jam une edhe pik(kryeredaktorit te gazetes start



Dernière édition par Perparimi le Mar 26 Aoû - 17:02, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

genjeshtar servil shkau&# gazetes start Empty Re: genjeshtar servil shkau&# gazetes start

Message  Perparimi Mar 26 Aoû - 16:50

O shkavell serbifil i gazetes start se edhe vete start d.m.th.shkavell servilusi o ogurzi ti je mesiguri ndonji kupil i komunistit shqiptar qe keni bere ORGJI me shkije dhe bani pyetje nanes tende mos te ka nise me shka!Ine nuk kam qen kurr ogurezi por pellumb i bardh qe kam punue per shqiptarin e nanen qeni ua qift a more vesh o qen ?

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum