Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Reshat Sahitaj

 :: politika

Aller en bas

Reshat Sahitaj Empty Reshat Sahitaj

Message  Perparimi Mar 7 Avr - 17:36

[url=https://www.facebook.com/search/top/?q=reshat sahitaj&epa=SEARCH_BOX#][/url]

Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2Reshat Sahitaj
2 avril, 19:14 · 

Hashim Thaçi sot deklaroi se pas përfundimit të mandatit si president nuk do angazhohet në politik dhe do të pushojë .
Sot Hashimi e ka folë të vertetën. Hashim Thaçi, Kadri Veseli e disa të tjerë do të pushojnë në BURGUN E HAGËS. Dhomat i kanë të rezervuara por nuk e di për për sa vite.
E dinë: Hashimi, Kadriu, Ramushi e tjerët se si mundet të shpëtojnë pa shkue në Hagë edhe per disa vite e ndoshta deri të plakën, por asnjêri nuk .... tregojnê vullnet ...[size=12][url=https://www.facebook.com/search/top/?q=reshat sahitaj&epa=SEARCH_BOX#][/url]

Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2[size=14]Reshat Sahitaj

5 avril, 16:21 · 
YouTube
 · 

A E KENI VËREJTË SE CDO DEPUTET I VV-se nuk guxon te deklaroj diçka pa shtuar ne fund... psh: Qeverisë së drejtuar nga VV dhe Albin Kurti, ose psh Ministri P.B. ne vend se te perdor logon e qeverisë e perdor logon e VV/ DIKUR PARTIA DHE ENVER HOXHA SOT VV DHE ALBINI
Dikur Enver Hoxha tungat jeta sot paguhen kengetaret qê t'i kendojnë "HEROIZMIT" TË ALBIN KURTIT.
A NUK PO E PERJTOJMË FILLIMIN E NJË DIKTATURE DHE DIKTATORI???


[size=12]
Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2[size=14]Reshat Sahitaj

5 avril, 16:21 · 
YouTube
 · 

A E KENI VËREJTË SE CDO DEPUTET I VV-se nuk guxon te deklaroj diçka pa shtuar ne fund... psh: Qeverisë së drejtuar nga VV dhe Albin Kurti, ose psh Ministri P.B. ne vend se te perdor logon e qeverisë e perdor logon e VV/ DIKUR PARTIA DHE ENVER HOXHA SOT VV DHE ALBINI
Dikur Enver Hoxha tungat jeta sot paguhen kengetaret qê t'i kendojnë "HEROIZMIT" TË ALBIN KURTIT.
A NUK PO E PERJTOJMË FILLIMIN E NJË DIKTATURE DHE DIKTATORI???

Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2Reshat Sahitaj

S’abonner · 4 avril · 

 HAJNIA "LUFTOHET" MË HAJNA TË RI TË VV-së !
ALBINI MA I ZI SE HASHIMI - BORDET DHE POSTET PO I MBUSH MË MILITANTË TË VV-së! TASH KA FILLUE KAPJA E SHTETIT QYSH I KA HIJE SE JO MAHI ! NEPOTIZMI MË NEPOTIZËM TË VV-së. POPULLI KA MË HANGËR PASUL PËR TJERAT FLENI RAHAT SE E KEMI ALBININ ME HAJNA TE RIReshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2[size=14]Reshat Sahitaj

30 mars, 20:32 · 


30 mars 2020 " PARROTLLA "
RREZIKU QË I KANOSET KOSOVËS NGA ALBIN KURTI
Qe Kosova të digjët flakë, Albinit do t’i ndimojnë disa spiuna greko-serbë nga Shqipëria, do t’i ndihmojë lideri nga Turqia Osman Atalay i organizatës Bin Ladenit, do t’i ndihmojnë sherbimi sekret nga Rusia më të cilët Albini është takaur në Izrael në korrik. Albin Kurti është rreziku i ardhshëm që i kanosët Kosovës e jonxitës i luftës së Tretë Botërore siç ka deklaruar vetëAlbini. Kush është Albin Kurti që të jetë shkaktar i nxitjës së luftës së Tretë Botërore? Albini ka fuqi tëfillojë vetëm gjakderdhjen e vëllavrasjeve në Kosovë e asgjë më shumë.Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2[size=14]Reshat Sahitaj

5 avril, 12:00 · 
YouTube
 · 

PA U FARUE DJEM E QIKA / JO NUK NDAHET MITROVICA
NE INTERPRETIMIN E SHKURTE FEJZËS

Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2Reshat Sahitaj
31 mars, 10:14 · 

ALBIN KURTI TË DISTANCOHET NGA MESAZHET KËRCËNUESE QË NA VINË NGA MILITANET E TIJ NËSE JO AI ËSHTË NXITËS DHE PËRGJEGJËS
Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2Reshat Sahitaj
6 avril, 15:09 · 


[/size][/size][/size][/size][/size][/size]
[size=30]DISA GRA TË KOMANDATAVE QË KURRË SKANË BËRË ASGJË E PO FOLIN KUNDËR ALBIN KURTIT PO MË BËJNË MË E SIMPATIZUE ALBINI PER INATI...[/size]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Reshat Sahitaj Empty Re: Reshat Sahitaj

Message  Perparimi Mar 7 Avr - 17:39

Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2
Reshat Sahitaj

[size=12]3 mars ·  · Reshat Sahitaj, bëri një kërkesë në adresë të kryeministrit Albin Kurti. Ai me të njejtën kërkesë ka shkuar tek të gjithë kryeministrat e Kosovës që nga shpallja e pavarësisë. Sahitaj po i ofron shërbimet e tij si këshilltar politik pa pagesë për ekzekutivin kosovar. Kronikë nga…[/size]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Reshat Sahitaj Empty Re: Reshat Sahitaj

Message  Perparimi Mar 7 Avr - 17:55


Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2Reshat Sahitaj
27 mars, 14:13 · 

HAKI ABAZI MË 2018 E AKUZONTE ALBIN KURTIN PËR VRASJËN E ASTRIT DEHARIT Ja një fragment i shkrimit të HAKI ABAZIT: Keta njerez qe derdhnin lote krokodilli per te vraret, per femijet e mbytur ne gropë...Tani me hiqet te mendoj qe ne fakt keta jane vet vrasesit e Astrit Deharit sepse ndoshta ai do te ishte pengues i planit te tyre.
A thue pse ALBIN KURTI E FUTI NE QEVERI KËTË NJERI

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Reshat Sahitaj Empty Re: Reshat Sahitaj

Message  Perparimi Mar 7 Avr - 18:05


Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2Reshat Sahitaj
27 mars, 09:03 · 

VV aktivizon militantët për ofendime,sharje,kërcënime ...e t'i mbushin faqet e Fb më siglën e VV-së.Mesazhi i VV është që të mos ndalën por te vazhdojnë kërcënimet duke filluar nga ambasadori amerikan Kosnet, deputet që votuan pro micionit dhe të çdo qytetar që e perkrahë ramjên e qeverisë.
Personalisht jam për një shtet demokratik e jo diktatorial


Reshat Sahitaj 91025779_567307833901819_6770930871726768128_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQmLUsmbZX4Sjcc0qJqEyShAi6K-7sTzMYkQmssS5Ym41KbOnQvL8Wk0Yv4C8dQ7iLM&_nc_ht=scontent-frt3-2

Reshat Sahitaj 90864457_567307920568477_6498942700383895552_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQmnaa95Nz5dM8IDTTVWKvLbNvF8S_gY3bEvg5QR-alylde3hdiVQCZl1HrOSf2gCcU&_nc_ht=scontent-frt3-1[size=11]
[/size]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Reshat Sahitaj Empty Re: Reshat Sahitaj

Message  Perparimi Mar 7 Avr - 18:59


Reshat Sahitaj 86451661_541945263104743_7173136971106091008_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbb9e7&_nc_oc=AQmIWDdAU2P6d3jGjInCZPWyGxIQfCgMpXl9SM1Tli4tXQXOPVeox24UBo4xTrdrZhk&_nc_ht=scontent-frt3-2Reshat Sahitaj a partagé un souvenir.
28 mars, 10:47 · 

SOT SHESIN MENDË DISA QË DIKUR E KUSHTËZUAN ADEM DEMACIN TË BËNTE FOTOGRAFI PËR ZGJEDHJE ELEKTORALE- E ADEM DEMACI DERI NË FRYMËN E FUNDIT VINTE NË SHTËPINË TIME DY HERË NË JAVË DHE NË CDO AKTIVITET KULTUROR.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Reshat Sahitaj Empty Re: Reshat Sahitaj

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum