Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra

 :: politika

Aller en bas

Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra Empty Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra

Message  Perparimi Dim 17 Mar - 19:51


Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra 48963684_1949873588415077_8746723485537009664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeFDvI41Z4-TOQdyG8ZwEGhpcZ2RwrumQSurfbeNkH8jKpjiH5VsLVtrDzlSJ0foZDMoLDuJHGQZRVxZqZmd5R84IHsLlMOyUZR8ysc9wsHGmw&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Bejtullah Tahiri


Début de la conversation
Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra 48963684_1949873588415077_8746723485537009664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeFDvI41Z4-TOQdyG8ZwEGhpcZ2RwrumQSurfbeNkH8jKpjiH5VsLVtrDzlSJ0foZDMoLDuJHGQZRVxZqZmd5R84IHsLlMOyUZR8ysc9wsHGmw&_nc_ht=scontent-cdg2-1
2 amis en commun : Esat Halilaj et Mahmut Ferati
Travaille chez Coop
A étudié à Universiteti i Prishtinës
Habite à Uster

22/06/2014 15:39
Haxhi Kuçi
[ltr]Zotri i nderuari Bejtullah Tahiri,ju lutemi deshta tju parashtroja nje pyetje lidhur me demostratat e 11 marsit te vitit 1981;A keni qen prezent kete dite te demostratave ?A e njifni cilit student i qelloi qimja ne gjelle?Cilet studenta i kishte ftue ish drejtori i menzes Shefki Stublla ne biseda informative ?Sa student kishte ne aot qaste ne menzen e studenteve ?Dhe ju lutemi ne cilen ane te menzes u nisen demostratat ?,Besojm se do te na pergjigjeni sado pakes....................Sinqerishte Haxhi Kuçi.[/ltr]



22/06/2014 23:05

Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra 48963684_1949873588415077_8746723485537009664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeFDvI41Z4-TOQdyG8ZwEGhpcZ2RwrumQSurfbeNkH8jKpjiH5VsLVtrDzlSJ0foZDMoLDuJHGQZRVxZqZmd5R84IHsLlMOyUZR8ysc9wsHGmw&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Bejtullah Tahiri




[ltr]I nderuar Haxhi, une me 11 mars nuk kam qene fare ne menz dhe as ne demonstrate ate dite. Une kam qene ne demonstrate me 1 prill dhe ate afer dhe kujdestar i hydajet hysenit i cili ate dite ka qene hero. te pershendes dhe te uroj nje nate te qete.[/ltr]

Haxhi Kuçi
[ltr]Kaq me nevoitej,sepse shume individ po shkruajne se demostratat e 11 marsit i kemi organizue.Kurse e verteta qendrone ne ate se une i pata nisur pa kurrefare organizimi,pos si shkak i qimes qe me qelloi ne gjelle,kam edhe deshmitar,por mjetet e informimit nuk qajne koken per nje te vertete te hidhure.Ju pershendesi[/ltr]


Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra 48963684_1949873588415077_8746723485537009664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeFDvI41Z4-TOQdyG8ZwEGhpcZ2RwrumQSurfbeNkH8jKpjiH5VsLVtrDzlSJ0foZDMoLDuJHGQZRVxZqZmd5R84IHsLlMOyUZR8ysc9wsHGmw&_nc_ht=scontent-cdg2-1


Bejtullah Tahiri





[ltr]ndoshta me keni ngatrruar me emrin e deshmorit te kombit Abdullah Tahiri i cili ate dite ka qene njeri prej nismetareve. Ndersa ate qe po thuani ju duhet te dilni me shkrim dhe me deshmitare e ta pershkruani detalisht sepse ajo ngjarje ka qene nisma e demonstratave te lavdishme. te pershendes.[/ltr]

Haxhi Kuçi
[ltr]Kam dale ne nje emision ne radio te zvicrres dhe e kan kercnue pse e ka ba ekstra per mua,ai qe e ka kercnue eshte Reshat Badallaj nga zhuri nje shpiun i cili nga inati mundohet qe vepren time te ma njullosi qe emri im mos te dali ne drite.Deshmitar eshte Bajrush Ahmeti qe e kam gjete mbas 33 viteve permes do shokeve,sepse une kam mendue se ky Bajrush e ka mbiemrin e Bajrush Xhemailit me vite isha mashtru.Deshmitar jane edhe dy qe ua di emrat e dyte tjere ndoshta keta i njohin por sjam i sigurte.Kam inqizime ne jou tybe mundeni me kerkue ose ua dergoj te gjitha nese jeni te interesuar.[/ltr]

[ltr]Haxhi Kuçi 18.03.2019 ora 3,00
Pershndetje Bejtullah.Po o i nderuar,çka u ba tani po del njefare Bahrije kurva,e po deklaron kinse edhe kjo i paska meshuart pjatave per dysheme dhe mburet,Pastaj Xune çeta edhe ai krenohet.Pastaj Murat Musliu,Pastaj genjen mire edhe Hakif Beqiri.Po sa studenta bre i paskan meshue pjatave?????Po juve kush ju tregoj qe demostratat ne menze i ka thye pjatat Abdullah Tahiri?Nese ky ju ka thene atehere ju ka genjye.Kam fole edhe me Hydajetin,me thote se me 11 mars nuk kam qen ne menze,dmth e tregon realitetin.Me te gjithe keta tjeret kam bisedue rreth genjeshtrave te ketyre,pos kjo kudra Bahrija dhe Abdullah rrencin nuk kam bisedue,Kata tjeret as nuk e dijn kur ne ora sa u thyen pjatat,as nuk e dijn ne cilen ane te mezes jan nis demostratat.As nuk e dijn,sa student ishin ne ato qaste?????Ore vella po si duhet ju me ja ba qe keni shkrue histori te genjeshtrave,si duhet mi shlye ato shkrimet e juaja???A eshte e rruges qe vepren e juaj atdhetare me ta vjedh une?E juve me u thene jeni udbash se nu i ke thye pjatat ti por une.A ka ma rend se me ta vjedhe vepren????Nuk jeni ju fajtor,fajtor eshte apo jan ata qe ju kan genjye.Po a e dini se te nesermen jam ftue ne bisede ne zyren e Shefki Stublles,deshmitar jan dy vellazner Sami Kuçi e Ruzhdi Adem Kuçi nga suhareka ku vijn drejt meje ne konviktinnr kater,dhe me thojne qe mua me kan lajmrue qe i kam thye pjatat e jo keta idiota pisa te serbise.Ata qe ti vjedhin veprat atdhetare i posedojne te gjitha poshtersirat e çdo idiotit.Keni rastin ti lexoni ne faqen time kerkoni ne gogel kush i nisi demostratat e 11 marsit ne menzen e studentave i gjeni ne forumin tim i ke bisedat me keta genjeshtar.Ose ti dergoj une nese deshironi dhe e sheh si i zaj duke genye idiotat.Nuk eshte mire me hajni mu ba patriot,bre zoti u ardhet hakesh  idiotave,hajnave.[/ltr]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra Empty Re: Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra

Message  Perparimi Dim 17 Mar - 20:10

[ltr]Haxhi Kuçi 18.03.2019 ora 3,00[/ltr]
[ltr]Pershndetje Bejtullah.Po o i nderuar,çka u ba tani po del njefare Bahrije kudra,e po deklaron kinse edhe kjo i paska meshuar pjatave per dysheme dhe mburet,Pastaj Xune çeta edhe ai krenohet.Pastaj Murat Musliu,Pastaj genjen mire edhe Hakif Beqiri.Po sa studenta bre i paskan meshue pjatave?????Po juve kush ju tregoj qe demostratat ne menze i ka thye pjatat Abdullah Tahiri?Nese ky ju ka thene atehere ju ka genjye.Kam fole edhe me Hydajetin,me thote se me 11 mars nuk kam qen ne menze,dmth e tregon realitetin.Me te gjithe keta tjeret kam bisedue rreth genjeshtrave te ketyre,pos kjo kudra Bahrija dhe Abdullah rrencin nuk kam bisedue,Bahrije Kastrati deklaron se i pask thye pjatat shkaku qe serbeve u paskan qite ushqim ma teper e neve ma pakes,po genjen,por qimja ime ,dhe une i kam thye pjatat.Nuk ka pas organizim fare.I kam nis instiktivisht por jo edhe pa vetdije qe nuk dot behet e madhe.Pasta genjeshtra e Abdullah Tahirit ska fare te beje me hudhje e du tabakve e bashk me tabaku et edhe pjatave.Pastaj paska rrotullue edhe tavolina,rrene pa kryp pis i poshter pa marr parasysh a paska qen hero i rrenave.Ndoshta pas meje u ka meshue ama para meje mallo morgen.Deshmitar e ke bashkqytetarin tend Bajrush Ahmetin ,gjije dhe ta jep pergjigjen a une jam ai student qe i kam meshue pjatave apo Abdullah Tahir rrenci.???Per keso hajdutlleqe kemi mbete as me Haten as me Hysen,ne fund te drinit te zi.Me hajni nuk krijohet patriotizmi,marr me mi vjedh veprat e mija atdhetare.Nuk janvetem keto qe po mi vidhni e zoti qafen ua theft jarabi,haram u qoft mundi im,kurr driten e lirise mos e gezofshit.Malkuar qofshit o shqiptar qe ma nxit jeten.Kata tjeret as nuk e dijn kur ne ora sa u thyen pjatat,as nuk e dijn ne cilen ane te mezes jan nis demostratat.As nuk e dijn,sa student ishin ne ato qaste?????Ore vella po si duhet ju me ja ba qe keni shkrue histori te genjeshtrave,si duhet mi shlye ato shkrimet e juaja???A eshte e rruges qe vepren e juaj atdhetare me ta vjedh une?E juve me u thene jeni udbash se nu i ke thye pjatat ti por une.A ka ma rend se me ta vjedhe vepren????Nuk jeni ju fajtor,fajtor eshte apo jan ata qe ju kan genjye.Po a e dini se te nesermen jam ftue ne bisede ne zyren e Shefki Stublles,deshmitar jan dy vellazner Sami Kuçi e Ruzhdi Adem Kuçi nga suhareka ku vijn drejt meje ne konviktinnr kater,dhe me thojne qe mua me kan lajmrue qe i kam thye pjatat e jo keta idiota pisa te serbise.Ata qe ti vjedhin veprat atdhetare i posedojne te gjitha poshtersirat e çdo idiotit.Keni rastin ti lexoni ne faqen time kerkoni ne gogel kush i nisi demostratat e 11 marsit ne menzen e studentave i gjeni ne forumin tim i ke bisedat me keta genjeshtar.Ose ti dergoj une nese deshironi dhe e sheh si i zaj duke genye idiotat.Nuk eshte mire me hajni mu ba patriot,bre zoti u ardhet hakesh idiota e,hajduta.[/ltr]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra Empty Re: Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra

Message  Perparimi Ven 12 Juil - 13:52


  • Bejtullah Tahiri Ti zotri mbasi qenke aq patriot pse nuk je lajmru me kohe. Dhe shume po me vjen keq per fjalet e pista qe ke shkruar per deshmorin e kombit Abdullah Tahiri. Ai ka qene aty ne mense dhe e ka bere at veper por nuk e ka bere vetem Ai ka pase edhe te tjere siq eshte lajmruar ajo Bahria dhe siq po lajmrohesh edhe ti. Por e veqanta e Abdullahut, qe duhet luejtur vendit kur permendet emri i ti, eshte se Ai nuk ka shkuar rastesisht ne mense at dite siq ke shkuar ti e te tjeret. Ai more zotri edhe mos me pas shku fare ate dite ne mense Ai me vite te tera ka vepruar ne organizaten me te madhe ilegale OMLK qe ti as nuk ja ke ndie zerin arehere. Dhe ki fytyre ti thuash nje deshmori rrenc. Ti ndoshta ke qene rastesisht ate dite aty por per nga karakteri qenke zero se me fole fjale te ndyta per nje deshmore veq njerez pa karakter si ti flasin.

  • Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra 48963684_1949873588415077_8746723485537009664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-cdg2-1
    Bejtullah Tahiri Edhe me i thene nje gruaje si Bahrise, kurve, eshte poshtersi. turp duhet te kesh dhe skuqu pak por ndoshta ti nuk skuqesh se e ke mbiemrin Kuqi.
    Masquer ou signaler cec


  • Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra 48963684_1949873588415077_8746723485537009664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-cdg2-1
    Bejtullah Tahiri Une lexova se edhe Mehmet Hajrizit i ke thene titist. Mehmet Hajrizi po te tregoj qe ka qene udheheqes i OMLK , dmth organizate kunder titististave e po me duket edhe ti ke qene dhe je titiste se qenke kunder edhe enveristave. Ti qenke per gjynah se nuk paske qene kurre ne rruge te lirise. me ty edhe me debatu nuk ja vlene se je ne kategori te ulet te njerzve qe fyejn e shajne deshmoret dhe njerzit me te ndritur te kombit.
    Masquer ou signaler ceci



Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra Empty Re: Bejtullah Tahiri per demostratat e 11 marsit 1981 genjeshtra

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum