Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Dritan Skuraj

 :: sport

Aller en bas

Dritan Skuraj Empty Dritan Skuraj

Message  Perparimi Dim 13 Sep - 14:19


Marsela Koçi
[url=https://www.facebook.com/marsela.koci?_
 · 




Emigrantet gjithmone jane munduar, kur kombi ishte ne hall dhe i keqperdorur! kane emigruar per tu permiresuar, por kurre nuk kane harruar ndjenjat Kombetare dhe obligimin ndaj tije,
Shqiptaret per fat te keq kane pesuar disfata nga pushtimet dhe rregjimet e pashembullta kundra kombit tone, pas kaq shekujsh lufte shqiperine jo vetem e pushtuan por edhe e coptuan!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sado lufte pas lufte rregjim pas rregjimi, shqiperia arriti te mos e humbje dinjitetin e saj nga emigrimi, dhe ruajtja e simboleve dhe kultures sone nga emigrantet! dhe duke u identifikuar neper bote si Shqiptare,
emigrantet kane qene gjithmone te gatshem kur kombi ka nevoje, kete pervoje na e dhane vellezerit tane Dardan, lane kurbetin dhe i thyen hundet millosheviqit, nje bishe kaq te eger!
Kombi i perket te gjitheve emigrantet kur larguan nje bish si millosheviqi keta nje grusht gangsteresh qe tallen me popullin dhe kombin,
Keta jane mbeturinat e titisteve osmanllinnjeve bolshevik stalinist, dhe duhen larguar nga kurrizi i popullit tone!

Emigrante kombi na therret le ta ndertojme ate se eshte i yni, le te kontribojme per kombin tone se boten e ndertuam si parajse!

me 20 shtatore 2020 kjo force e re politike, Levizja Krahet e Shqipes, ndizet nga londra, pikerisht nga aty ku londres para 107 vjetesh i thane ndal se shqiperia ka burra pikerisht pas 107 vitesh perpjekje koha qe kombin ta bashkojme,

me rrespekte emigranti [url=https://www.facebook.com/dritan.skuraj?





__cft__[0]=AZXUigkP3d7JBkrevk4ZmXzJAdSWUwWblzWXR9toqAn1RF1IQJLVtUND6VXokDMwMceFySoUA4cLyfLwFZE4CWnXj


Dernière édition par Perparimi le Dim 13 Sep - 14:51, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Dritan Skuraj Empty Re: Dritan Skuraj

Message  Perparimi Dim 13 Sep - 14:22

=AZVHJ28dMVkDa4JZ1ZDZpCEPu_7yFO0MAx5c3qykRvooaspStQUus_Gg_Ke3n2JKRzVfoj6jOre0WnQS3E4Nyn3edskWKpaGmIpwT782b0DkgXth-iEj5K9v50kbA2mBKMQ&__tn__=-]C%2CP-R]
Dritan Skuraj
=AZVHJ28dMVkDa4JZ1ZDZpCEPu_7yFO0MAx5c3qykRvooaspStQUus_Gg_Ke3n2JKRzVfoj6jOre0WnQS3E4Nyn3edskWKpaGmIpwT782b0DkgXth-iEj5K9v50kbA2mBKMQ&__tn__=-]C%2CP-R] est avec =AZVHJ28dMVkDa4JZ1ZDZpCEPu_7yFO0MAx5c3qykRvooaspStQUus_Gg_Ke3n2JKRzVfoj6jOre0WnQS3E4Nyn3edskWKpaGmIpwT782b0DkgXth-iEj5K9v50kbA2mBKMQ&__tn__=-]C%2CP-R]
Altin Disha
=AZVHJ28dMVkDa4JZ1ZDZpCEPu_7yFO0MAx5c3qykRvooaspStQUus_Gg_Ke3n2JKRzVfoj6jOre0WnQS3E4Nyn3edskWKpaGmIpwT782b0DkgXth-iEj5K9v50kbA2mBKMQ&__tn__=-]C%2CP-R] et 45 others.


=AZVHJ28dMVkDa4JZ1ZDZpCEPu_7yFO0MAx5c3qykRvooaspStQUus_Gg_Ke3n2JKRzVfoj6jOre0WnQS3E4Nyn3edskWKpaGmIpwT782b0DkgXth-iEj5K9v50kbA2mBKMQ&__tn__=%2CO%2CP-R]3 j  · 



Jo 4 Breza por edhe 4000. Breza te vrisni djemt dhe vajzat e kombit ato nuk shuhen, "Kurrë" ju mund te na vrisni fizikisht sepse juve jeni oligarker te apasionuar pas pasurise ne dem te kombit!
por kurre ju nuk do vrisni veprat dhe perkushtushmerine, qe ja dhuruam kombit..
eshte obligim i ç'do qytetari! dhe ç'do politikani te mbroje interesat kombetare, pa asnje hezitim, kombi eshte morali i nje populli dhe kur populli lejon ta shkel ne moral, atehere ai popull, ka humbur dinjitetin e tije duke besuar fatin e tyre matrapazeve te lluxit dhe te orgjive ç'njerzore! kur populli beson fatin e tije djallit kombi humbet vlerat, nga pazari i matrapazeve te lluxit dhe te orgjive!


kjo lloje mosmirnjohje nga strukturat shterore te atedheut ku lindem, kjo do te thote qe shqiptaret nuk kane shtet por koloni te cilet drejtohen nga gangstere dhe hajdute! te cilet mundohen te fundosin historine e nje kombi duke cunguar dhe zhdukur nga ç'do histori te patrioteve jo vetem te familjes time dhe fisit ne teresi 100% por sa 1000 e 1000 familje te tjera jane fshire nga historia kombetare duke e zevendesuar me vrases kriminel e hajdutesh dhe tradhetaresh jane te vetmit, qe duket sikur kane krijuar kombin shqiptare!
pra kjo lloje klike politikomafioze ka perqare popullin e tije dhe i ka futur ne vella vrasje, vetem per te mbrojtur Lluxin e tyre marramedes, dhe duke shitur kombin sikur te ishte prone e tyre private!


une nuk po kerkoj dekorata as t'iu qeveris, por i dashur kombi im mos besoni fatin e Kombit dhe moralin tuaj matrapazeve, ata duhen hekur nga kurrizi qe ju dhe une i mbajme, per keto tradhetare trojet tona jane ndare, mos i lejoni te na shkelin moralin, keto duhen denuar per tradhetine ndaj atedheut dhe jo ta drejtojne dhe ta coptojne per here e me shumë kombin tone!
Kombi eshte yni dhe do ta mbrojme deri ne vdekje, shqiptaret nuk kane per te bere asnje marrveshje per trojet tona ato shumë shpejt do te bashkohen, Tradhetaret duhet te jene ku e meritojne, heronj jane ata qe hapin rrugen dhe doren e pajtimit vella me vella, per tu bere nje komb i bashkuar siq kemi qene me pare!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Dritan Skuraj Empty Re: Dritan Skuraj

Message  Perparimi Ven 30 Oct - 13:28


=AZVoypyNYA2N-np5AD0N2zV-1KtL1bfieSsFOKrgHYBepKWjnIdKoVn67ufZ9QIWHZ9kEH2xCKhuLuNseg9b8sJVnKSS8pfdsUQEltv1vNIv097sOIDFz7Uo3NqYWj1G2rQ&__tn__=-]C%2CP-R]
Dritan Skuraj
=AZVoypyNYA2N-np5AD0N2zV-1KtL1bfieSsFOKrgHYBepKWjnIdKoVn67ufZ9QIWHZ9kEH2xCKhuLuNseg9b8sJVnKSS8pfdsUQEltv1vNIv097sOIDFz7Uo3NqYWj1G2rQ&__tn__=-]C%2CP-R] est avec =AZVoypyNYA2N-np5AD0N2zV-1KtL1bfieSsFOKrgHYBepKWjnIdKoVn67ufZ9QIWHZ9kEH2xCKhuLuNseg9b8sJVnKSS8pfdsUQEltv1vNIv097sOIDFz7Uo3NqYWj1G2rQ&__tn__=-]C%2CP-R]
Adriatik Leka
=AZVoypyNYA2N-np5AD0N2zV-1KtL1bfieSsFOKrgHYBepKWjnIdKoVn67ufZ9QIWHZ9kEH2xCKhuLuNseg9b8sJVnKSS8pfdsUQEltv1vNIv097sOIDFz7Uo3NqYWj1G2rQ&__tn__=-]C%2CP-R] et 42 autres personnes.


=AZVoypyNYA2N-np5AD0N2zV-1KtL1bfieSsFOKrgHYBepKWjnIdKoVn67ufZ9QIWHZ9kEH2xCKhuLuNseg9b8sJVnKSS8pfdsUQEltv1vNIv097sOIDFz7Uo3NqYWj1G2rQ&__tn__=%2CO%2CP-R][size=11]t2gS2l opofcgdttobntsarer,ionfi sr2de0sdar:54  · 


[/size]

Leter e hapur per z. Edvin Rama!

Te nderuar bashkeatedhetare te nderuar Gazetare percilljani kete leter personalisht Edvin Kristaq Rames !!

zoti Edvin Rama, kurre ne jete neve te dy nuk jemi takuar dhe as nuk kemi folur privatisht!
une personalisht nuk ju njoh fare se kush jeni dhe nuk do jeni kurre politikani qe perfaqeson kombin shqiptare!


kam mesuar neper mjet medijave qe ju jeni kryeministri i shqiptareve!
jo kryeministri shqiptareve por mbreti botes te behesh per mua do jeni i njejt nje gjallese qe jeton per te pire gjakun e popullit te vet per tia shitur trojet e tije dhe ti si gjallese te shohesh popullin tend se si vuan per te mbajtur ty si princin e botes!


Jam po ai Dritan Doda i Skurajve!
qe nuk i jam pergjigjur thirjes tuaj ne qadren e lirise!
jam po ai qe kurre skam pranuar asnje nga ishe te deleguarit tuaj te me komunikojme as me ta dhe as me ty!


sot ne 2020 kam lajme jo shumë do t'iu gezoje besoj dhe jam i bindur tani ju shumë shpejt ua them me pergjegjesi te madhe! Se edvin kristaq rama do kete fituar azilin politik!

Juve z. Edvini Rama! U munduat nepermjet emigracionit duke pare se shqiptaret jane te etur per patriotizem, dhe duke menduar si dinak se si do akoma shqiptaret dhe kombin tone duke manipuluar, me poste politike dhe duke arritur deri ne palcen e te persekutuar te tyt eti !!

Kjo eshtë hera e pare dhe e fundit qe merrem personalisht me ju!

por si i biri i kristaq rames popullit shqiptare duhet ti kerkonit ndjese per pasojat jete e humbura qe nuk duronin rregjimin e tyt eti, ashtu siq e urreje edhe ti vete ate rregjim diktatorial!
ty te dashkan nje pjese e Shqiptareve sepse jane te majte dhe besojne se dikur edhe e majta do te beje per kombin!
por a keni menduar se 50% e popullit ishte ne burgje interrnime na vrane varen ka shumë familje qe nuk kan as eshterat e failjarit te tyre nga rregjimit te tyt eti!
per neve nuk te ka rende ndermend?
dhe ti gjete po kete menyre te pabesit por si edhe yt ate se do te beje vegel tendin duke ofruar poste politike si ministri e diaspores, dhe duke bere kualicion me kete force politike laksh, dhe duke qeverisur per here te 3 pushtetin dhe duke pire gjekun e shqiptareve dhe duke i perdhunuar e varferuar deri ne mjerim!


LEVIZJA. ATEDHETARE KRAHET E SHQIPES!
U formua nga
1) zoti Altin Disha!
Ky person nga lushnja ka qene mbeshtetes i edvin rames ne 2013! dhe fitoj pushtetin pasi e shkelmoj kete si i semure mendore!
atehere Altin Disha ja kalon LAKSH zonjes
2) Marsela Koçi!
gazetare nga berati me babe e gjysh kryetare keshilli dhe fronti mbeshtetese personale e edvin rames!
3)Gent jakupi komunist i betuar se do rrisjelle dhe ringjalle enverin nepermjet Gentit vete ai ka thene vete personalisht se do behet akoma me diktator nga enveri, kete e ka percjelle edvin rama me shkelma nga nje
Mbledhje e psse, po te njejtin shkelm ka marre edhe nga koço Kokëdhima!

4) Aldo deliu! Ky jo ky nuk ka asnje lidhje me ramen por eshte mbeshtetes dhe vegel i Ben Blushit !

dhe i pesti ne foto konference jam une qe mendova se keta jane atedhetare dhe ofrova te gjitha mundesite e mija duke ditur se jemi te gjithe per nje qellim interesin kombetare!
e jo interesin personal te nje gjallese qe jeton duke pire gjakun e popullit te tije!

prandaj zonja Marsela Koçi, ju bej thirrje mos u mundoni te fundosni me shumë kombin tone se eshte mekat i madh!
jam i sigurt se secili nga ju do te informoheni neper mjet spiunave qe kam ne fb!

(Aty ku cenohet interesi kombetare une do ta mbroj ate me fanatizem )

"Duajeni Kombin ai na perket te gjitheve"

me rrespekte emigranti Dritan Doda i Skurajve!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Dritan Skuraj Empty Re: Dritan Skuraj

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum