Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni

 :: politika

Aller en bas

Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni Empty Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni

Message  Perparimi Mer 22 Avr - 13:30

Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 13055480_1789558731275373_2433817451691042832_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=36uETdrFHmMAX8TUmkw&_nc_ht=scontent-mrs2-1


 • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 34909166_2157653437803567_3689695237355077632_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=oQ1Oe7X5cskAX9dylae&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Fatmir Alili Berisha Kur kosova dhe viset tjera deboheshin per turqi , shum prej tyre ishin spiun dhe u vendosen ne shkup ,tani ne shkup jan ardh edhe spiunet e maqedonis perendimore dhe i ndjellen gjith sllavet ne shkup dhe Shqiptaret kan hjek te zinjt e ullirit prej kodoshve dhe sllaveve
  2

  Fshije ose fshehe këtë


  • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 16299608_1915142665383645_4459921191566679240_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=AB-0SqXQ4M4AX8WYfoS&_nc_ht=scontent-mrs2-1

   Haxhi Kuçi Fatmir Alili Berisha,po keta kodosha,i ke ne ilirise dhe ne çdo kohe keta po kane aftesi mu kyq ne qeverine e maqedonise.Keta kodosha e udhehoqen edhe luften kinse çlirikare.Populli nuk ka faje,sepse keta i poseduan armet dhe vendosen çka deshten.Ky popull ka mbete as me Hasen e as me Hysen.Zoti ishalla ka kudret e ndryshone diçka se mire nuk eshte situata.Kodoshat jane te lidhur as qe jane ka ua ndin palla se çka po hek ky popull.Veten e shpetojne e per popull sa kufoma behen aq dollar shperblehen.
   1

   Redaktoje ose fshije këtë • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 34095984_2161369750546427_5298195300417011712_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=dWn63ehxy7gAX_K7fNO&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Ismet Krasniqi Atje ka me shum !
  1

  Fshije ose fshehe këtë


  • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 16299608_1915142665383645_4459921191566679240_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=AB-0SqXQ4M4AX8WYfoS&_nc_ht=scontent-mrs2-1

   Haxhi Kuçi Ismet Krasniqi secili nga ne e dijm mire per secilen lagje sa ka shpiuj.As ka anet e tjera nuk mendoj se jane mangut,por diçka ka dallim.Me pas çen ma mire,ishim te çliruar,por as kosova nuk eshte e çlirume,pos po coptohet secilen dite,e gjere ku do shkone e shofim.
   2

   Redaktoje ose fshije këtë • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 34095984_2161369750546427_5298195300417011712_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=dWn63ehxy7gAX_K7fNO&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Ismet Krasniqi Po por tek ne shumica e popullates nuk jan te knaqur me asnje qeverisje te paslufte , e di se ne Maqedoni ka shum me shum !

  Fshije ose fshehe këtë


  • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 16299608_1915142665383645_4459921191566679240_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=AB-0SqXQ4M4AX8WYfoS&_nc_ht=scontent-mrs2-1

   Haxhi Kuçi Ismet Krasniqi,propagande e kane tonet,se mos me qen e kishin rrenue gjere sot.Pse durojne tonet?
   1

   Redaktoje ose fshije këtë • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 34095984_2161369750546427_5298195300417011712_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=dWn63ehxy7gAX_K7fNO&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Ismet Krasniqi Mashtrohemi leht si popull , kurr nuk ka nje Opozit te mirfillt sepse te gjith te korruptuar , shoqeria civile e Politizuar dhe thon : Kosova ka nevoj per Stabilitet !
  Absurde si mund te ket Stabilitet ne kte gjendje !!!
  1

  Fshije ose fshehe këtë


  • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 16299608_1915142665383645_4459921191566679240_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=AB-0SqXQ4M4AX8WYfoS&_nc_ht=scontent-mrs2-1

   Haxhi Kuçi Ismet Krasniqi, mos te na hane mendja se na vijne ne opozite dashamiret,dikush i pergadite ma heret per poshtersira.
   1

   Redaktoje ose fshije këtë • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 322097_276066375762399_157350609_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=2zTMVBS7vKUAX_I5sw3&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Eljas Ademi Edhe un ndaj mendimin me ata qe Populli shqiptare ka shum spiun dhe poashtu ka shum njerez qe per nji karrige jo edhe aq te bute te jep cdo gje ne sherbim te armikut.
  4

  Fshije ose fshehe këtë


  • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 16299608_1915142665383645_4459921191566679240_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=AB-0SqXQ4M4AX8WYfoS&_nc_ht=scontent-mrs2-1

   Haxhi Kuçi Eljas Ademi,kur nuk ka mentalitet nje popull ndaj atdheut,bejne çdo poshtersi.E vertete eshte siq e cekni edhe ju se shqiptaret mashtrohen me nje cope pelhure;apo per nje kafe qe ja qet naqallniku i serbise mendojne se e kane kapur zotin per hordhe.
   2

   Redaktoje ose fshije këtë

  • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 67647116_1059743890889221_4512743522549366784_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=oW44jUZR6WkAX8fqHtu&_nc_ht=scontent-mrs2-1

   Reshat Murati ndaluni o more shpijuna shqipetare se me komb nuk behet pazar.
   1

   Fshije ose fshehe kët • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 34095984_2161369750546427_5298195300417011712_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=dWn63ehxy7gAX_K7fNO&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Ismet Krasniqi Po Gezim por shteti Serb investon per kta njerz , tanet jan ngrit ne kemb bejn konkurrenc se cili mund te shkaterroj me shum ket Komb , jan te trajnuar per keshtu dhe dikush e ka per detyr keshtu perndryshe e din qka e gjen , e kan ngren misitnin ne heret !
  1

  Fshije ose fshehe këtë

 • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 34909166_2157653437803567_3689695237355077632_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=oQ1Oe7X5cskAX9dylae&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Fatmir Alili Berisha Ashtu esht Haxhi Kuçi per fat te keq
  1

  Fshije ose fshehe këtë

 • Nafi Qegrani ,qerdha e udbashave ne maqedoni 80033329_1973084692836960_593085535619121152_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=z3F0LMRE4AkAX9HUIIk&_nc_ht=scontent-mrs2-1

  Musa Muharremi Krejt njejt ..pa dallime.

  1

  Fshije ose fshehe këtë

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17277
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum