Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Udbashat i keni ne qeveri

 :: politika

Aller en bas

Udbashat i keni ne qeveri Empty Udbashat i keni ne qeveri

Message  Perparimi Sam 26 Oct - 19:36

Këta në këshilltarë të pushtetarëve tanë të gjygjit e të prokurorisë, apo këshilltarë politikë, si Azem Vllasi, në krye prokuror si djali i Kolë Lumezit, Aleksander Lumezi, babai i të cilit na dënoi me miliona vite burg të rëndë, nga 10 deri 15 vite burg, në vitin 1981 e tutje.
Apo prokuror i Prishtinës, shih ish-spiuni Rexhep Maqedonci, që ishte i dënuar 14 vite, por që nuk i vuajti as dy vite e nga Inspektor Nesha i Nishit “kinse” u shkollua për prokuror ekzekutiv, tash është shef-prokuror i krejt Prishtinës, metropolit tonë?!
Tregimet e arkivuara duhet të hapen, si ato që i kemi dhe i kishim nga ish pusheti komunist i asaj Krahinës tonë të ndarë te Kosovës.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum