Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era

 :: politika

Aller en bas

Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era Empty Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era

Message  Perparimi Jeu 10 Oct - 7:58

Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era 71297804_594948774373929_8425811015307886592_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnj4BgcGsnakL0Gp3kjxshmv2OE_L1YJ6k52zAbFLaybzuNQj2E_wLEWBJfc-8fmfE&_nc_ht=scontent-frt3-1
Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era 46756105_2110186552377363_7442691884561989632_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQkojCZmBPCtEG25fp0Sq4NKfrWT1WNmjOQFjf-KhIGog79jPpj5b8Q2BfbKVB6yrk8&_nc_ht=scontent-frt3-1

Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era 16427558_1374557505940275_8306199897140176658_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmSB2MfbEOERof3bRwvuu3W7ZgBgknWdtJLivYxFnbCxrT6Cw5cHpKLJiZ4gYf3Oh8&_nc_ht=scontent-frt3-1

Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era 72203036_2623922217670458_4047385675748605952_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQl6V0cpKJUftiBLs_ecMn46wsxy2bA8Vay9auAYAa-xXYaR418_QA4pcJglIczg10c&_nc_ht=scontent-frt3-1

Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era 71498406_2623922144337132_5578243072380108800_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_oc=AQm4IX2tnyTo70vsapBj4iWhHdzFgTFno_cXu8gzU73GERB5KU25mnol9ILmuhH49Xs&_nc_ht=scontent-frt3-1
Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era 71474366_2619410278121652_7484938419836026880_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmQgkOVlNOiShKd9JKiZRpEH6YXXoNmJ3bUZtVA_zrdfuJeZHmbzDt1V5AWGLLmVJU&_nc_ht=scontent-frt3-1
Mergata ,afer germes se pare M e ka pankarten e kapur me duar biri i udbashit ish polici qe ma ka pas thye kioskun per me mi zan fletushkat e pavaresise se kosoves.Fatmir Lima Skender udbashain e ka ba kapiten te policise rrugore ne prishtine

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era Empty Re: Ne vetvendosje udbashat,here pdk,here Nisma,here VV si era

Message  Perparimi Jeu 10 Oct - 15:43

 E PËRBUZ MBRETIN PËR KËTO ARSYE: E KAM VËZHGUAR QË KUR KA QENË 18 VJEÇ (gjatë Luftës I kanë qenë të dy në Vjenë) DHE ASNJËHERË NUK E KAM PARË DUKE THËNË NJË TË VËRTETË. KURRË NUK E KA MBAJTUR FJALËN E DHËNË… ËSHTË I PANGOPUR, EGOIST, I PASHPIRT DHE I PANDERSHËM, I URREN TË GJITHË ATA QË KANË DIÇKA, QOFTË KULTURË, PREJARDHJE, PASURI, AFTËSI NË NDONJË FUSHË…. SHQIPËRIA KURDOHERË KA QENË NJOHUR SI NJË KOMB ME NJË DINJITET TRAGJIK; AI E KA ULUR SHQIPËRINË NË NIVELIN E NJË FARSE MUZIKORE TË PAVLERË” (I.Konomi,”Faik Konica, Jeta në Uashington
 Koha e poshter


Si sot si ne te kaluaren
gra e burra jan dal fare
ca kan pare me bollak
e disa as buke me ngren.


I mjeri ai qe ja shtrin doren
pasanikut te pa moral
per pakes leke te brishta
familjen ta çnjerezu.


Ardhi koha shume e poshter
hajdutet jan bere pasanik
dashurine me lek e blejne
dhe qeshnin me te mjere.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Tradhetaret apo bashkpuntoret e serbise


Keta sherbetoret e serbise
per here kan deshire
me qen ne qeveri
here kryetar
her gjygjetar
pastaj dhe avokat
me ti vjedh  ato lek 
qe i keni rujat  si syt.


Kur te vjen prape
koha e zgjedhjeve
kurr nuk na thojne 
a keni deshire tju zgjedhim
por te luten por si bukel
amani te qofte 
a ma jep voten 
se po kam shume deshire
mu bere kryedhelper.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum