Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Dashamir Marku,une jam ai student i 11 marsit 1981

 :: politika

Aller en bas

Dashamir Marku,une jam ai student i 11 marsit 1981 Empty Dashamir Marku,une jam ai student i 11 marsit 1981

Message  Perparimi Jeu 29 Jan - 8:39


Arber Gashi
30 min · Modifié
Jabllanoviq, pjellë e bisedimeve të Brukselit
Për një kohë të gjatë qeveria e drejtuar nga Hashim Thaçi zhvilloi bisedime me shtetin agresor serb në Bruksel. Pa i vënë Serbisë asnjë kusht të vetëm për fillimin e bisedimeve, por i mbushur me disa premtime për heqje vizash ndaj qytetarëve të Kosovës, ato bisedime të Thaçit u përkrahën edhe nga partitë tjera që shpeshherë ju pëlqen shumë t'i quajmë parti gjeneroze e me liderë gjenerozë! Edhe kjo qeveria e re, kjo që po mundohet ...
Lire la suite
J’aime · · 72
DEPUIS LES NOTIFICATIONS

Hamdi Ndrecaj
3 h

LAJM - 'Panteri' i thotë Ali Ahmetit: Mos bën më marketing me gjakun e dëshmorëve
'Panteri' i thotë Ali Ahmetit: Mos bën më marketing me gjakun e dëshmorëve
LAJMPRESS.COM
Je n’aime plus · · Partager
Vous, Arber Gashi, Aziz Zhilivoda, Donika Roka Xhemajli et 16 autres personnes aimez ça.

Donika Roka Xhemajli Respekt! Breze i paster Kombetare z.Ndrecaj!
3 h · Je n’aime plus · 1

Dashamir Marku Këtyre sa herë që u bie b... ngushtë shkojnë e fotografohen pranë varezave të dëshmorëve.
3 h · J’aime

Donika Roka Xhemajli Z. Marku nuk jam e pajtimit kjarrtesou me me percaktime....
3 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Dashamir Marku,keta ishin qe e krijuan ushtrin çlirimtare,dhe tradhetari Ali Ahmeti me shpiunat e kosoves ja rrembyen,dhe bani marveshje me sllavomaqedonet Ali shkau ,e ketyre ua futi kungjin,i largoi nga ushtria dhe i le nen meshiren e qiellit.Tu po ja bane mbama kopilin sa nuk me ka thene tradhetar.I din mire populli se kush ka luftue e kush ka tradhetue.
3 h · J’aime · 1

Hamdi Ndrecaj Nuk ofendohem ngaata qe mendojne ndryeshe.por ijorohem .nga ata qe linden si femije .dhe urriten si derra .
2 h · Modifié · Je n’aime plus · 3

Donika Roka Xhemajli
Photo de Donika Roka Xhemajli.
2 h · J’aime · 1

Hamdi Ndrecaj Pa coment
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Qellimi i polullit mi dite kush kene ata qe tradhetuan.Te cilet i nxuren fotelet si sherbetora te sllavomaqedoneve.Kjo eshte fundi qe na mashtruan tradhetaret.Ma ju kane dale per ledine te gjitha,dhe po dihen me emra e mbiemra.
2 h · Modifié · J’aime · 2

Dashamir Marku Për ata që nuk e dijnë :
Dashamiri i pari e promovoi UÇK më 1997 para OKB-së.
Në demostratë pas rastit të Gostivarit.
Të pranishëm DioGuardi dhe Jams Trafikant ( kongresman ).
Në skenë nuk u lejnonte të lexohej komunikata e UÇK por më informoi z. Munir Dovolani ( vëllai më i madh i Muharrm Dovolanit ) për këtë dhe e hypa z. Xhabir Zharkun që ta lexojë komunikatën e parë ( unë e drejtoja protestën ).
Në tubim u thashë pas kësaj vjen UÇKombëtare dhe çlirimi i trojeve njiher e përgjithmonë.
Shtypi maqedon patë shkruajt dhe isha në faqe të parë të gazetës " Flaka e Vlazërimit " , " Veçer " ( maqedonisht ), TV etj.
Shkruanin se Dashamir Marku me prejsrdhje nga Dibra po organizon kryengritje për ta rëzusr rendin shoqëror dhe kushteturs të Naqedonisë.
Filmime dhe foto ka pasë.
Dosjen time në SHBA e lash në besë diku, ai ma humbi, nuk di ku iku apo në dorë kujt është.
U kuptuam tani.
Për raste tjera flasim këtu jemi.
Më vjen nëse dikush nuk e kupton alegorinë. Nuk duhet ta mer dikush mbi vete diçka çka nuk është.
Familjarët, shokët, miqt shkojnë vajtojnë, inspirohen dhe krenohen ndërsa profiterat bëjnë foto për gazeta. Këtu e pata fjalën.
1 h · J’aime

Donika Roka Xhemajli Z.Marku ca prisje mos vall"Dekorate! Scenario i njejte si ne Kosove nga "Ujqit"
Photo de Donika Roka Xhemajli.
1 h · J’aime · 1

Dashamir Marku Mund ta pyesni z. Nasim Haradinaj, z.Abazi ( Lum Lumi ) kush i priste në N.Y.
Pyesni Hysni Sylën kush e çonte te zyra e Holbrukut të flisnim për UÇK. Pyesni Shefki Merxhanin kush e bindi komunitetin shqiptar në SHBA që ti derdhi ndihmat në fondin " Vendëlindja Thëret ".
Më vjen keq sepse unë jam person që nuk i bi gjoksit por fjalët jeshile më shtynë të flas.
1 h · J’aime · 1

Donika Roka Xhemajli Per car arsye nuk keni nevoje te eksponoheni ne kete menyre per secilin Kontribut dhenes ne car do menyre do jem
1 h · J’aime · 1

Donika Roka Xhemajli P.sper Bashkimin e Trojeve shqiptare.Do viekoha dhe nje dite do zbardhet cdo Kontribut ose Tradheti e shipfolesve! Respekt! Prsh!
1 h · J’aime · 1

Dashamir Marku Donika unë jam ai i 11 marsit të 1981 ( në mensën e studentëve ).
Gjatë gjithë kohës mendoj për familjen dhe kombin.
Këta nuk i ndaj dot.
Kontributi im nuk ka pushuar asnjë ditë mirëpo ja që horrat marin besimin e popullit, e ata që sakrifikojnë për popullin ose vriten, ose burgosen, ose dëbohen, me nji fjalë ndiqen këmba-këmbës se mos ia prishin dikujt rahatinë e qeverisjes.
Gjithçka që ngrisim na, një dorë e zezë shkon dhe e rrënon.
E ndjej veten shumë keq kur mendoj se e dogjëm adutin e luftës për liri vetëm e vetëm për postet e profiterave.
Një erë e keqe po fryn në disa drejtime dhe duhet me pas kujdes se mos po biem në grackën e radhës.
1 h · J’aime · 1

Dashamir Marku Respekte të gjithëve.
1 h · J’aime

Donika Roka Xhemajli Respekt per ju sho se vini nga nje vendi madhe i IBE PAlIKUQA..respekt dhe una isha 68' 81' etc Qdo vlere e ynja do del ne Pah.me duket se jam shum e kjarte! Assesi..... Me vemendje te shendoshe!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Dashamir Marku,une jam ai student i 11 marsit 1981 Empty Re: Dashamir Marku,une jam ai student i 11 marsit 1981

Message  Perparimi Jeu 29 Jan - 8:41


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum