Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form

 :: politika

Aller en bas

vv demanton avdi ibrahimin - VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form Empty VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form

Message  Perparimi Jeu 11 Déc - 6:55

https://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/posts/1586700794894502?comment_id=1586728041558444&offset=0&total_comments=10&notif_t=share_comment

Fil d’actualité
Haxhi Kuçi a partagé un lien.

16 h ·
Intervistë:Fetah Rudi: Po, Bajrushi e tha të vërtetën , truproja i deputetit të Vetëvendosjes...
Atentati ndaj meje në vitin 2000, është bërë për motive politike. Me rastin tim është duke u marrë edhe EULEX’i, ku i kam prezantuar faktet e mia. Baj...
botapress.info
..J’aime · · Partager

Hajruš Džemailji, Rrahim Bajraktari et 2 autres personnes aiment ça..

Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Mua personalisht po me vie keq per ket rast,por asesi nuk mund te kuptoje pse e futni VV ne kete rast,kur dihet se VV ne vitin 2000 as qe ka ekzistue! Èshtè e "mjegulluar" ajo kur thoni se <Bajrushi ka te drejt ! Nje her thuani Deputeti i VV, e me pas shoferi,jo trtuproja e keshtu me radhè... fare e njegulluar!

14 h · Modifié · J’aime

Haxhi Kuçi Zotri une na vetvendosja kam pasur oferta qe nga fillimi i saj,e dini se kan ma keni dergue nga Troya njeriun nga Fushe Kosova,njefare Skenderin.VV eshte formue ne vitin 2002 me inciativen e Avdi Ibrahimit,dhe Rexhep Selimit.Ma vone Rexhep Selimi ka kc...Voir plus

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Haxhi Kuci absolut nuk qenkeni ne ngjarje se si èshtè themelue VV,por kjo nuk qon fare peshè kur kemi parasysh te shprehurit e mendimit te lirè,por gjithnjè ato "mendime" duhet mbulue me fakte j si burimet te besueshme! Rexhep Selimi kur erdhi ne VV ajo ishte ne kulmin ma te madhe te veprimtarise se saje ....

14 h · Modifié · J’aime
..
Haxhi Kuçi E di e pata shkrue edhe kete,se kur eshte gjuajt Rexhepi ne vv.Por a eshte e vertete se Avdi Ibrahimi eshte arqitekti i vetvendosjes ?Sepse ai ka deklarue keshtu jo une.

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Emrush Xhemajli et 1 autre personne
Hahah qe me nxorre te qeshurat...po edhe une mund te them se e kam zbulue Ameriken. O Haxhi Kuci naten e mir atje ne Therandè,se vertet me bane me qeshè!

14 h · J’aime

Haxhi Kuçi Avdi Ibrahimi; jam njëri nga themeluesit e Lëvizjes Shqiptare për Vetëvendosje në vitin 2002 së bashku me Fatos Aliun, Abdyl Krasniqin babain e heroinës Xhevë Krasniqi Lladrovci, Naim Krasniqin, Mejdi Asllanin plakun e Emshirit të Prishtinës, Islam Berishën dëshmor, pjesmarrës i tri luftëra çlirimtare e Ymer Krasniqin ndërsa këta deraç të mjerë paskan bredhur derë më derë për të kërkuar diçka për thashetheme, .. http://diplomacia.dk/.../mos-shpif-kujtim-e-mos-u-b-n...

DIPLOMAICA.dk


Albania Press / Shqiperia Press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin...


diplomacia.dk|Par Arlind Nushi
..
14 h · J’aime · Supprimer l’aperçu

Haxhi Kuçi Sipas disinformatave te Avdi Ibrahimit,qe ja ka zakon me genjye e me ju shpifur njerezve dhe shokeve,duke i vra mbrapa shpines miqet e shooket e luftes.Akuzat e tjereve mi hedhe mua se e kam durue dhe duhet me durue hala Avdi pishpirikun.

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Zotèri vertet ke hyrè "lakrave",dhe mua fare nuk me interesojne keto gjèra,sepse per te akuzue,apo apostrofue dikend duhet vertet me pas mjaft argumente,e jo keso tituj te Gazetave,apo mediave te ndryshme qe mjerisht ne Kosovè nuk jan afer realitetit. Pra une te pershendes dhe per keto gjèra merren instanca tjera ... klm

14 h · J’aime
..
Haxhi Kuçi Temsi ,nuk qenke i sinqert fare;Une te bera pyetje se a eshte themelues i vetevendosjes Avdi Ibrahimi,ju me tregoni se ju bera me qeshe.Avdi Ibrahimi ndryshe e mer kete ,apo ju doni ta perkrahni permes heshtjes.Veti te vetvendosjes kur ka qen Haxhiu antar dhe perkrahes i juaji.Dhe pse u largova?Vete Albinin a mos valle ka perdorue fjalorthin time neper metingje e gjetiu !

14 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Emrush Xhemajli et 1 autre personne
JO NUK ÈSHTÈ THEMELUES!

14 h · J’aime

Haxhi Kuçi E pse ka deklarue qeni neper keso gazeta te flliqta.Populli po mendon se ky eshte themelues i vetvendosjes,jo ju bashk me Albin Kurtin e shoket e tij.Demantonja keto deklarata horit.Sidoqofte ju falimenderit per kete demantim te shkurter ndaj nje shpiunit ordiner,siq eshte Avdi Ibrahim udbashi

13 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Zotèri ketu une po flas ne emrin tim personal,dhe sa i perket ketij zotrie (Avdi Ibrahimi) une nuk e njoh personalisht si spiunè e as si Atdhetarè...une nuk e njoh fare.

13 h · J’aime

Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
... Populli e din mirè se si èshtè themelue Lèvizja Vetèvendosje, por èshtè diqka tjetèr se qka flitet rrugève te "qarshisè" e kafiterive!

13 h · J’aime
..
Temsi Semi · Ami(e) avec Nexhmedin Syla et 1 autre personne
Lëvizja VETËVENDOSJE! është lëvizje politike që e synon faktorizimin e popullit në vendimmarrjen
politike nëpërmjet organizimit dhe mobilizimit të tij. Lëvizja VETËVENDOSJE! angazhohet për ndryshime
rrënjësore shoqërore dhe politike, duke u mbështetu...Voir plus

13 h · J’aime

Temsi Semi · Ami(e) avec Emrush Xhemajli et 1 autre personne
. Aktivist i Lëvizjes VETËVENDOSJE! nuk mund të jetë individi që ka marrë pjesë në akte
komprometuese, që i cenojnë parimet dhe dokumentet themeltare të Lëvizjes VETËVENDOSJE! Si
akte komprometuese njihen veprat në vijim:

a. Bashkëpunimi me shërbime inteligjente/informative të huaja, si dhe me forca ushtarake,
paramilitare dhe policore të huaja, që kanë ushtruar ose që vazhdojnë të ushtrojnë dhunë fizike dhe
psikologjike ndaj qytetarëve;
b. Përfshirja në keqpërdorim fondesh publike dhe në akte korrupsioni institucional;
c. Pjesëmarrja në aktivitete dhe mbrojtja e ideologjive fashiste, naziste dhe të tjera që ngjallin ndjenja
raciste.

13 h · J’aime

Haxhi Kuçi Statusin e keni per mrekulli,por duhet zbatue ne veper.Po ky pisdar po deklarone se ne uçk eshte inkuadrue qysh ne fillim,po genjen sa eshte i madhe.Komandanti tij Ruzhdi Sraramati me ka tregue se ne njesin e tij eshte kyq me 12 qershor 1999 mbasi ka perfundue lufta.Ky e larteson veten kinse pushka e tij e ka debue serbin nga kosova,bre zoti e vrafte dilingjin ,genjeshtrin ma te madhe qe ka lind kjo toka jone.

13 h · J’aime

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

vv demanton avdi ibrahimin - VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form Empty Re: VV ja demantone genjeshtren e Avdi Ibrahimit kinse e ka form

Message  Perparimi Lun 15 Déc - 11:36

Aujourd’hui
Temsi Semi
04:10

Z,Kuqi pasi qe mblodha ca informata mbi te kaluaren tuaje,e pashè se qenkeni njè njeri mjaft konfuzè,analfabetè,dhe jo edhe aq i pastèrt ne aspektin kombètar dhe me gjèrè.Andaj me kaq me ju mund te perfundoje.

Aujourd’hui
Haxhi Kuçi
09:10

çka ju dogji zotri,mos je ne shoqeri dhe ne konak me Avdi Ibrahimin e Reshat Badallen e ma rrofsh zyzen e bythes.Po ti qenke ma mut se mutat,zoti ftyren te marrofte.Me trego se çfare informata paske gjete per mua .Hajde ja fusim si burrat o jurist e ta dhefsha juristin.
Ka morre aso informata,qiti faktet.Mos deshte te me nxisish te behem argati juaj.Hajde haptas dalim dhe shkruajna.Tani pergaditu bashk me Avdi udbashin e Reshat Hamamin,se qesi muti qenke.


A e di se daja jot Besim Ndrecaj e ka pas shok Avdi udbashin,

Temsi Semi
09:42

O Haxhi Kuqi as qe due me te njoftė!
Dhe zgjidhė fjalorin se Franca nuk ėshtė edhe aq e madhe.Kesi sahanlepirės e gabelėsh te Beogradit ne nuk qajm koken fare.po nvyll gojen se une nuk jam as R.Batalli e as A.Ibrahimi ki kujdes se une nuk flas shumė, dhe me kaq . Ti ne drejtimin tane e une ne timin,sepse me ju nuk me lidhė asgjė,as kombėtare e as profesionale e njerzore.


Aujourd’hui
Haxhi Kuçi
19:19

Baju more bajat,mendova se je njeri,por ato fjalet e tua prekse qe me the se sjam i paq ,po te duken fjale te burritKam kalue si ju e si Avdiosat e Badallajt e Albinat me mijera.Ai qe kam qen jam ende,me njeh qyteti im se kush kam qen.Ai njeri qe mirret me fjalet e udbashave ,une sja rrasi.Per me rreh shpiuna e tradhetar nuk me jet marka.Por me pas dite se ka kaq shume qena shqiptaria kisha dite se si ua kisha kerthye.Une kam me qindra mesazhe qe kam shkembye me vervendosjen.Kur keta dy shpiuna jane kyq bashk me kryekriminelin jam largue nga vv.Ma mire se une kurr ti se njeh VV.Te gjithe bijt e isha shpiunave dhe funkcionarve shqiptar.Edhe kesaj kam per tjua gjete penecilinen mbaje mend.Vetem ti me qen jurist kurr jo,pos e paske marr qashtu me njoftesi.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum