Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Kush e ngriti dromin me flamur ne beograd

 :: sport

Aller en bas

Kush e ngriti dromin me flamur ne beograd Empty Kush e ngriti dromin me flamur ne beograd

Message  Perparimi Ven 24 Oct - 5:14

Komente
Bota Sot
Gezimi
9
Rendit sipas më të mirave
E preferuar
Shpërndaje
Fotografia
Bashkangjituni diskutimit...

Fotografia
Oxhak PDK=iSiS • 14 orë më parë
KGB e Rusise e ka leshuar dronin. S'ka cfar te diskutohet rreth kesaj teme. Prandaj mjafte me me genjeshtra.
12 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Mergimtari_CH • 7 orë më parë
Jav qift Dromi nanen u bat prrall me at Drom , ni dit edhe Baba jem dot thot qe e kam de leshu Dromin , deklarata boshe e takova personin qe e ka leshu dromin po nuk po du me dhen me shum detaje hajde rren hajde marum me kso njerz te prisht
6 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
illuminati • 9 orë më parë
Ate Drohne e ka leshuare Serbi,mos ja futni kot me ber propagnda,,,Per me pas fakte ce te mos e njohin Kosoven se i ka ardhe koha tshe deri ne fund te vitit duhet patjeter te njohin,mos u beni femi e gjithcka ce shihni e besoni,ate e kane ber Serbet nga stadioni mrenda ,,,,,
3 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Ximi1 • 12 orë më parë
BLENDI, A TE LA MBRESA BEOGRADI?
2 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
toma • 3 orë më parë
droni na kushtoi piket ne tavolin shko mar ne p.n.
1 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Ximi1 • 4 orë më parë
A TI E PASKE NGRIT DJOJLIN A?
1 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Gryka e Kaqanikut • 5 orë më parë
Serbija asht kopil i madh per lloj lloj hindrika , sherrin e shkaut von data shojim ne .
1 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Maliqi Gryka e Kaqanikut • 4 orë më parë
E sakt.
1 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
habibi • 5 orë më parë
o blendi tash eshte thye kerri gjejme rruge boll mos u merrni me gjera qe jan pjell e shkieve se dotna kushtojn shum shtrejt a e ke pyetur hiq se ku e ka marr ai ate drom dhe prej ku e ka lansua dhe me qka e ka dirigjue kah e ka fut ai ate ne beograd sa i ka kushtue ati ai dron ka shum pyetje qe me siguri ai nuk mundet tu pergjigjet nese nuk e ka ber ate pune qe une shum jam i siguret se nuke e ka ber ket shqipetari ose ka qen i paguar nga serbi se me prish nji loje aq te bukur kur kombetarja e jon veq e kishte marr lojen ne dor nuk besoi se nji dashamir i futbollit apo shtetit shqiptar dota bente nje gje te tille.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum