Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Sokoli,mos na trego o Reshat udbashat qe i dijm,por tinzaket

 :: politika

Aller en bas

Sokoli,mos na trego o Reshat udbashat qe i dijm,por tinzaket Empty Sokoli,mos na trego o Reshat udbashat qe i dijm,por tinzaket

Message  Perparimi Dim 15 Juin - 11:02

#5 Sokoli 2011-10-03 08:41
o zoteri po keta emra jane vetem nje pike uj ne det.Nese doni ti publikoni bashkepuntoret, duhet ti thuani emrat e te gjitheve.Ne mediat Serbe eshte shkruar se per 50 vite ne ish Jugosllavi, kishte pasur rreth 25000 informatore nga radhet e shqiptarve.Dhe me te rrezikshmit jane ata te fshehurit, qe ne i dime per burra te mire.ketu duhet bere nje dallim, ne mes te atyre qe kane punuar ne organet e puneve te brendshme, dhe atyre qe kane qene bashkepuntore, si per shembul gazetaret Hilmi Syla dhe Agim Muhaxheri.Shiqo se si raportonin ata ne qershor te vitit 84,tek gazeta Rilindja, per denimin e armiqeve te popullit.Pershendetje
#2 Selda 2011-07-02 16:53
Kujt t'i besojme!?

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum