Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Dialog per Erleta Hotin vetevendosja;Ne fb e Kujtim Kurti

 :: sport

Aller en bas

Dialog per Erleta Hotin vetevendosja;Ne fb e Kujtim Kurti  Empty Dialog per Erleta Hotin vetevendosja;Ne fb e Kujtim Kurti

Message  Perparimi Lun 26 Mai - 19:28

Kujtim Kurti
6 h  

Jo jo,kjo nuk eshte bija e UKSHIN HOTIT,por vetem prostitka e VV-se....

Erleta,kjo agjente e SHIK-ut,qe e shetiti gjithe boten me pare te qytetarve te Kosoves,tani u aderua te Albini,jo nga dashuria per protesta dhe kritika ndaj qeveris,por per KARierizem...

Kjo,as te gishti i vogel i kembes nuk i afrohet te madhit UKSHIN HOTIT,i cili gjithe jeten e dha per kosoven e lire,nuk ishte i shitur,por... Afficher la suite
J’aime ·  · Partager
16 personnes aiment ça.

Liridon Çollaku Per 12 mijë marre
6 h · J’aime · 3

Eduardo Luka Kjo do bej bashkim kombetar?!
6 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Kjo,eshte kandidate per deputete ne partin e Albinit,qe do te bej bashkim....
6 h · J’aime · 1

Thunder Bird Eshte njeri bre Kujtim edhe kjo, ti ato te blinduarat nuk i do, kjo te pengon prape, tash a eshte problemi orientimi i saj politik apo pamja?
6 h · J’aime · 1

Eduardo Luka Kjo sikur esht fotografuar ke vitrinat e amsterdamit hahahaha
6 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Po keshtu fitohen votat me 8 qeshor 2014,i nderuari Eduardo Luka

Ka kaluar koha,e debatit konstruktive me problemet e shoqeris....hahahaha
6 h · J’aime · 3

Eduardo Luka Ku jemi katandis....
6 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Na ka marre lumi oh Eduardo Luka,nuk ka me dinjitet e le mo kultur qytetare!
5 h · J’aime · 2

Eduardo Luka Imagjino te marri pushtet kjo lloj ..bobobobo.....larg me.mire refugjat ...sesa skllav i ketyre politikanve qe kemi ...
5 h · J’aime · 3

Kujtim Kurti Kjo i merr votat,jam plotesisht i sigurt,se per ate e ka futur SHIK-u i Hashim thaqit,qe ta forcoje VV-ne,qe ne fund ti bejne konkurence LDK-se.

Taktik profesionale kjo,qe shitet si hallva tek votuesit injorante....
5 h · J’aime

Kujtim Kurti Urdhero,fol per temen,sikur te gjithe keta komentuesit tjere te nderuar qe kan komentuar deri me tani.

Qdo koment qe e ben jashte temes menjehere do ta largoje,pa diskutim me ty Rustem Remi Peja...Voir plus
5 h · J’aime

Kujtim Kurti Thunder Bird,kjo nuk ka kurrfar orientimi politike,kjo kurr nuk ka protestuar kunder qeveris,kjo nuk i ka dy lidhje me politikat strategjike,sociale dhe ekonomike.

Kjo eshte turpi i kombit shqiptare,asnje femije i nje patrioti shqiptare nuk i ka keto veti negative sikur kjo prostitutke e Albinit &Co...
5 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Agim Zatriqi ja prishi vajzen e te Madhit Ukshin Hotit e sidomos RTK
4 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti I nderuari Haxhi Kuçi,shoku jone i fb i nderuari Enver Bajraliu,po "konstaton"se kjo nuk eshte bija e UKSHIN HOTIT,por vetem e Edi Shukriut..!!
4 h · J’aime

Haxhi Kuçi Vallahi qekjo eshte qe Agim Zatriqi kur ka qen drejtor ne RTK e ka pas marr ne pune,qe i vlersojshin kenget se cila po merr vota ma shume
4 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nese nuk gaboi e ka emrin Erleta Hoti,e kan mashtrue te shkreten por ne shqiptaret lypim qi nanen edhe neper vorre se kinse po i ndihmojna femive te atdhetareve e ja çnjerezojna.Ne prizren e di nje rast kur para shume viteve kur ishte kryetar njefare ...Voir plus
4 h · J’aime · 3

Kujtim Kurti Po i nderuari Haxhi Kuçi,sipas disa gojedhenave te miletit thuhet se Agim Zatriqi,ka bashkpunuar me UDB-ne,dhe me Rrahman Morinen!

Dhe ne baze te ketyre fjalve,po i bie se edhe kjo ka bashkpunuar me UDB-ne,edhe pse dyshoje per moshen qe e ka !?
4 h · J’aime · 1

Enver Bajraliu Haj medet haj...ore miku im Kujtim, po unë nuk thash në as nji rastë se nuk është e Ukshin Hotit jo. Unë vetëm pohova se është më se e sigurt se është e Edi Shukriut. E, këtë që po pohon miku Haxhi Kuqi, kjo diçka e re për mua. Mua po më duket se kësaj ma shumë i kushtoi Kastro Zizo, se të gjithë tjerët para saj!!!
4 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nuk e besoj qe ka pasur mundesi te behet vegel e serbeve,por koha po e bene te veten tek e fundit,sdi çka te them.Ndoshta edhe droge i kan dhene e çka nuk ka mundesi te bene e shkreta jetime.
4 h · J’aime · 1

Dosti Jem Kujtim mos e nguc qikën,mos ja pengo fushatën.Kjo nuk ka faj pse V:V eshte parti joserioze dhe qe i fut ne lista njerzit joadekuat dhe te papergaditur per svida...Tek e fundit o burrë..e mbyll një shteg dikund.apo jo?..
4 h · J’aime · 2

Tone Berisha Kujtim Kurti unë jam apartiake dhe po reagoi jasht teme, vetem si femer. Nga e di ti që kjo bija e Ukshin Hotit na çenka prostitutkë? Do e përdorje këtë shprehje për të dhe do e postoje këtë foto të sajë sikur kjo të ish antarsu në LDK?
3 h · J’aime · 2

Haxhi Kuçi PO more Kujtim me vjen keq me cek te verteten,por njerzit qe e shtinen ne burg Ukshin kam lexue me kujdes çdo gje per kete atdhetar,por edhe ky pse ne fillim hyri ne LDK dhe doli nga ajo,per kete dhe u burgos Ukshin Hoti e kush jane ata?;Agim Zatriqi,Rugoves ja kendojne sa eshte e vertete nuk e di.Azem Vllasi e shume te tjere.Sepse kur hyne nje nje parti,me hy lehte por me dale ke dale pa koke.
3 h · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Edhe po te jete prostitutka ma e madhe e stambollit,per hir te Atdhetarit Ukshin,duhet me ja mbulue ,krejte te keqiat e kesaj jetimes.Per kete u beje apel atdhetareve qe mos ti hyne punes atdhetare me vdek per liri,por duhet ruajtur jeten qe ta gezon lirin dhe ta marrin pushtetin ne duart e tyre e jo me ua lane argateve te shkaut.
3 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Keta zagarenje e kan marr ne mardhenje pune sa me ja mbyll syt mases e miu thene ne i nderojm femit e martireve.Keshtu e ka puna e atdhetareve ,vdisni per atedhe ndaqit me ua çnjerezue familjen.
3 h · J’aime · 2

Sazan Papraniku ...politikakët shqiptarë sot janë në rolet e sulltanëve kur ata për DY GISHTA VEN jepnin cka mos.
3 h · Modifié · J’aime · 3

Enver Bajraliu Unë, po mendoi se edhe Kujtimi këtë fjalën "prostitutkë" nuk e ka thënë në atë kuptimin e saj të vërtetë, por vetëm si ofendim, përshkak se në minuten e fundit Erleta iu bashkangjitë VV. dhe besoi se ka provua ndosht të aderoi e shantazhoi ndonji parti tjetër, dhe nuk ka pasë sukses. Dhe, Kujtimi këto i di dhe e vlersoi si të tillë.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Dosti Jem,prit pak ta analizoje komentin tend,se eshte me disa kuptime!

Tone Berisha,kjo eshte prostitutke politike,ashtu siq kemi edhe shume prostitutka tjera,qe i ndrrojne ngjyrat sipas politikave ditore......Voir plus
3 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Nuk e pata qe Kujtimi e ka perdorue fjalen prostitutke ndaj Erletes,por keta hora te RTK e kan prishe qe ne fillim kan qajte jur e shija ne do veshje jo normale.Me qellim e kan bere kete gjest qe te thote populli ja bija e kujt po cullakohet,marre per...Voir plus
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Dosti Jem,nese e analizojme mire kete "shteg"qe kjo e ka mbyllur,athere i bie ne prapasken,se edhe Uke Rugova e ka mbyllur nje shteg,edhe pse nuk ishte faji i tij,por kurtha e Bukoshit dhe Hashimit,kunder kontributit te Dr.Rugoves!
3 h · J’aime · 1

Enver Bajraliu Miku Haxhi, unë, sa më kujtohet, diku kam lexua se kjo ka dhënë nji intervstë, se distancohet nga Ukshin Hoti, kështu disi, si nëpër ëndrra po më kujtohet. Këtë ndoshta edhe mundemi ta gjejmë në Google...
3 h · Je n’aime plus · 2

Dosti Jem Kujtim migja se paku 15 vite ka karierë politike,por jo me politikë servile ,por me politikë parimore,qe dmth.kur ta leshoj projektilin deri sa ta heton kundershtari,ai veq ka goditur ne cak.hahahah
3 h · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Kam lexue qe mbas perfundimit te luftes njeri djal i Rugoves e kishte pas çnjerezue nje te mitur ne nje kafene diku ne rugove sa ka qen e vertete nuk jam ne dieni,por keshtu dikuri shkruanin mjetet e informimit
3 h · J’aime · 1

Tone Berisha Kujtim vertetë nuk i kuptoi shprehjet tua plot mllef dhe fyrje ndaj të gjitha partive politike përveç LDK. Të gjith janë shqiptar more burr, partija është vetem ideologji. Ky popull ka burra të mirë e trima, ka edhe hora e të shitur por beso nga të dy palët mund ti gjeshë në secilen parti, në secilin vis dhe krahinë shqiptare.
3 h · J’aime · 3

Edonis Selca Propagandë helmuese kjo,nuk je duke kursyer askënd nga VV-ja!
3 h · J’aime · 3

Haxhi Kuçi Enver çka smundet sote te behet e te japin droge dhe te shtine qe edhe me nane ke be orgji.Pra pa bere te keqe.Edhe juve u besoje ,ka mundesi ta bejne nje gje te tille.
3 h · J’aime · 2

Dosti Jem Kujtim degjoje ketë Berishaken se boll mirë e tha komentin e fundit.Janë fis i menqur keta.Veq se nganjiherë--- Per një plesht e djegin krejt jorganin..!!
3 h · Modifié · J’aime · 1

Kujtim Kurti Edonis Selca,ky Dosti Jem,eshte ka provokon shume,dy projektila veq i leshoje...

Prit tash kur te ja leshoj bomben hidrogjenike.......Voir plus
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Kujtimit nuk po i interesojne as dhe nje parti oj Berishank,pos ku mbeti dhe ka po shkone kombi shqiptar.Harroni partit se ende nuk ka dal nje parti nga dora e popullit,pos te servisuara.
3 h · Modifié · J’aime · 1

Edonis Selca Haxhi,
"Kujtimit nuk po i interesojne partite the"
3 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Qohet nje Dell dhe na zgjedhe nje police kryetare e neser çka nuk do ndodhe dhe populli apludon duke e pranue krejte çka na servisojne te jashtmit e ne nuk kemi deshire me zgjedhe nje atdhetar si pris se ja kemi hirin
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Ke te drejte Tone Berisha,por kete jave e kam planifikuar vetem VV ta bombardoje,javen tjeter LDK,PDK dhe AAK,ndersa AKR nuk do ta sulmoje,se Baca shkon aty ku e ka ma nxehte...

Tash #Intriga
3 h · Je n’aime plus · 1

Dosti Jem Kritika ndaj një partie,apo ndaj ndonje individi nëse i prek dy anët e karakterit.1.Pozitiven.si dhe 2 Negativën ..ateherë mund te llogaritet si efektive dhe e drejtë,nese prekë veq njeren anë,atehere nuk mund te llogaritet as e drejtë dhe as produktive lum migja..
3 h · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Enver Bajraliu,edhe paske boll informata,pse vlla u rezervojshe deri me tani...

Apo ti po don me dal ma i menqur se Dosti Jem.......Voir plus
3 h · Je n’aime plus · 2

Buki Dreni Ti qenke edhe islamik-RRADIKAL more burr.. A mos dashta tash kjo me vnu FEREXHE a cka. ?
3 h · J’aime

Buki Dreni Paramendo kur flasin ISH-KOMUNISTAT e LDK-se,, per UDB ahahahagaha..
3 h · J’aime

Rustem Remi Peja Laboratori i shpiefjeve te deshtume ju jeni at tiparet qe ulen ne ndonje kafene e me raki merren me te thash e te thena te kohes se kaluara te Jugosllavies e Serbis ne Kosovë ju jeni te pa skrupullt qe merren me nje Femer.
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi PLani henri ju kam thene se nuk ka cof,ajo dita dites eshte ka behet e plote fuqishme ne europe e ne kombet e bashkuara..Edhe gjermania e suedia dhe zvicrra jan ka bejne pergaditjet masive qe ti kethejne shqiptaret nga kan ardhe.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,miremengjes i nderuar...

Kjo nuk eshte teme per LDK,por per PROSTITUTKEN...Voir plus
3 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Kur te beni muhabet me dy shqiptar te dalin tre tradhetar.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Buki Dreni,qdo koment jashte temes do te largohet menjehere.

Ti komenton,e une ti largoje,keshtu e kalojme gjithe naten deri ne mengjes,deri sa ta kupton se nuk eshte ky mur i beratit por i ime.
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Mos u ngutni pash besen e shqiptareve se besen ma te forte ne bote e kemi ne dhe as kushi jo.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Dosti Jem,ku humbe oh burre,si tu duke bomba hidrogjenike?!
3 h · Je n’aime plus · 1

Dosti Jem Vazhdone ju se eskaloj debati..Peace brothers and sisters hahah
3 h · Modifié · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Mos ja shly o Kujtim po le te fole çka te deshiron,se ketu po bejm muhabet aua hajte se edhe mua ma zi me kan shajte e etiketue,por inati te vjen por mesohesh dikuri behesh njesoj.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Ma bre Dosti Jemmos na le kombet e arushes....hahahaha
3 h · J’aime

Haxhi Kuçi Rrustem a bane me lane kete udben se bajat pasha krishtin eshte ba sh... nanen de kush ka qen e ngrente te mag..fole si burrat mos ti perngjajm femive parashkollor.
3 h · J’aime · 1

Dosti Jem Udha e mbarë pa mua.vazhdone se unë send nuk di per sherbime sekrete te askujt as per askënd...klm e mirë u pafshim.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi,le te mesohen si behet debati konstruktive,sy me sy si burrat,se keta dy paraahutistat nuk jane as antar te VV-se dhe as shoke te Albinit,por vijne ketu veq mu rrekllamu,qe mu ju dal zoni se jane shume te menqur...

#ncncncncnc
3 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Dosti kurgja me duket kerkushi juve nuk u ngacmoj,ku u preke bre.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Naten e mire Dosti Jem,nuk ka ketu sherbime sekrete,krejt qka dim po i bojme publike,le ta din gjithe bota se shqiptaret nuk po hajn mo bari komunist....
3 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti,leji le te mesojne edhe keta qe nuk dijn,mire eshte mi mesue ata qe nuk kan dieni dhe çka po na pergaditet tenve shqiptareve nje darsme e re me permasa tejet katastrofike.
3 h · J’aime · 1

Dosti Jem Hagji kur te permenden sherbimet sekrete unë diqysh ndihem shumë keq..Me duket sikur nuk qendroj ne nji nivel me bashkbisedues.Prandaj ndoshta me kuptove drejtë.Nuk kam deshire te flas per gjera qe nuk kam lidhje me to.Duhet te kesh fakte dhe njohje te thella per një qeshtje ,pastaj te flasesh e jo veq hajt..Cirkusiadë hesapi.klm
3 h · Je n’aime plus · 2

Haxhi Kuçi Jo bre burr ata qe flasin pa fakte edhe une pajtohem me mendimin e juaj.Lumi ajo nane qe ka bijet e saja qe flasin me fakte e jo te fabrikuara nga kuzhinat e serbise dhe me ja ngjite bishtin njeriut pa i pasur hake.
3 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Dosti Jem veq je ka ik pa me treguar si tu duk bomba hidrogjenike,se me sa po shofim ketu asgje nuk eshte sekrete,te gjitha po i publikojme,krejt qka dim po i qesim ne ledin...

Fik se fik barem me musik......Voir plus
2 h · J’aime

Dosti Jem Unë nuk di sënd Kujtim...Nuk jam prej ketuhi..Ata qe din le te flasin.a bën ashtu.?
2 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Po Dosti Jem,je i mireseardhur ne tema tjera edhe me delikate per opinionin e gjere kosovare...

Naten e mire mik i dashur!
2 h · J’aime · 1

Dosti Jem ntm te gjitheve
2 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Naten e mire e gjume te embel dosti yne.
2 h · J’aime · 1

Shefqet Krasniqi Kush eshte kjo more burr! Si transvest-eskort. Edhe kjo nese futet ne udhheqsi- zot Runa ???
2 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Shefqet Krasniqi,ku erdhe bre burre,bash kur na shkoje ne gjume Dosti Jem,ani ti je ma i forte prej gjithe ketyre qe komentuan deri me tani,per familjen tuaj ka rrespekte gjithe SHQIPTARIA..Smile))
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi O eshte ford exkord prodhim gjerman,se kjo gjermani na ka prish tanve.Hallku qeshtu tani po mundohen me marr pushtetin e sidomos permes bijave te atdhetareve edhe neper varre po i pshurrin atdhetareve njerezit e prishte.Ruajene ftyren dhe shpinen se per ftyre hallku ti çnjerezojne edhe femit ne djep.
2 h · J’aime · 1

Shefqet Krasniqi Edona James?
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Jo eshte Edona Llalloshi ,ne duke sikurse Brizhit Bardo
2 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Shefqet Krasniqi,kishe bija e UKSHIN HOTIT,por kjo nuk i ka dy pike ftyre,krejte RTK e ka ladru,e tash don me mashtru edhe popullin,por keto foret te Hashimit nuk i hajme mo,votat le ti fitojne me zhvillim ekonomik,dhe jo me patriotizem TALLAVA...
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi A me besoni as ne france nuk ka kesi bukuroshe,e sidomos me keso bylyzika e unaza e perla rrethe qafes
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Ma mire qe nuk eshte gjalle Ukshini i shkret e nuk po sheh se çfare jane ka i bejne femive te shkretit kjo qeveri dardhushane.
2 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Haxhi Kuçikjo as per lope nuk bon pune e le mo per deputet tu kosoves,don kjo me na mashtru me dy fjale qe i ka mesuar ne RTK te Zatriqi,po nuk i hajm ne keto fore oh burre...
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Marinuhan qe po na japish ti ore Rrustem burri pa mustaqe, qe flet fjale me vend qe nxenin vend.
2 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,ketu e kemi vllaun e deputetit Florin Krasniqi,kujdes me komente...
2 h · J’aime

Rustem Remi Peja Perse duhet te kem une kujdes o debil
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Pse mos te flitet per kete vajzen e atdhetarit qe po e perdorojne si nje shtaze pazari?Vetem per qellime te veta personale e politike.Marre u qofte atyre qe i mekembin vajzat e atdhetareve.Por ti je ndere ata qe je ka i perkrahish ,nje send qe shifet nuk do kallauzin.
2 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Se keto komente i lexojene te gjitha gazetat,dhe me 8 qeshor 2014 plas bomba kimike...Rustem Remi Peja
2 h · J’aime

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi ti mos fol per baben e saj te madhin Ukshin Hoti sepse ti edhe Kujtimi jeni Njerz te paftyr Debila
2 h · J’aime

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti po kush te merr ty per serioz more Debil
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Me trego he burri dheut te kosoves,ku dhe ne çka te preka qe behesh kinse qenkemi debila,hajde e jep fakte dhe ku dike e lendova
2 h · J’aime · 2

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti mos e bjer punen me ti qit faktet o Nipi i Shaljonve se ty veq nja po ta thom une kom informata se pse asnje gazetar nuk bon intervista me ty per at Levizjen e dyshimt per Prizren sepse ti e din dyshimin ndaj teje
2 h · J’aime

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi po ti po fol per dikend qe nuk eshte ne debat ather jo veq Debil por i paftyr
2 h · J’aime

Besian A. Shala Po kom qef ti Rrustem Remi Peja mi qit faktet per Shaljont ?????
2 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Tek e fundit une Haxhi Kuçi i masim edhe me Ukshinin hordhet se cili nga ne dy apo me cilin do shqiptar i qesim veprat atdhetare se cili ka dhene ma shume per qeshtjen kombetare.As te qimet e mija as nje shqiptar nuk ka shanca te arrine .E bytha jote nese nuk me njeh mos gelltini per ku nuk duhet
2 h · Modifié · J’aime

Rustem Remi Peja Besian A. Shala fisi Shaljon osht i madh po une po foli per ket Debilin Kujtim Kurti
2 h · J’aime

Besian A. Shala Po une jam fis i shaljonve prej juniki ??? diqka qe nuk shkon diqka qe po dishe ti e na spo dim ? ?
2 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi, nuk te njoh personalisht por Habitusin tend e kuptova ne komentet tuja
2 h · J’aime

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja krejt gazetat jane LIVE tani ketu,hajt tash nxirre lepurin nga barku,shfryu me ka krejte,fol qka dush,se kete moment e prita...

Ani ti qe je me logo te VV duke shkrujt,krejt gazetat e gjermanis kan me ta qit suyretin tond sot ne ora 6.00...Voir plus
2 h · J’aime

Rustem Remi Peja Hahahahahaha psikopat
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Ju o njeri nuk deshironi te verteten ta njifni,e drejta jote eshte,por mos ngacmo pa arsye.
2 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti o debil ti nuk mundesh mu te me shantazhojsh o debil
2 h · J’aime

Besian A. Shala Te na shaljant o ni fjal, Mos luj koqe me tarak, se i han brinat
2 h · J’aime · 3

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi, Habitusi nuk eshte fyerje hulumto
2 h · J’aime

Rustem Remi Peja Besian A. Shala, a po me shantazhon ti mu tash a qysh me kuptu
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Po ani de qitja faktet,se me padurim jemi ka ju presim.
2 h · J’aime

Besian A. Shala jo i nderum une se shantazhoj kerkon veq qaj qe mprek nfis jaranit at´her ke prek nsahon temin tu hanger buk une
2 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Besian A. Shala lej Folkloret se nuk pin uje te une se une as nuk te preka ne fis po i thash ati Debilit qe osht nip i Shaljonve te Junikut edhe ti mu thujem gjith diten qe jom nip i Strellcit nuk e kam Problem
2 h · J’aime

Haxhi Kuçi Pse o zot ka kaq urrejtje shqiptari prej shqiptarit?Athua e verteta nuk na pelqen,ndoshta jemi ushqye me genjeshtren dhe me te verteten nuk do te pajtohemi.
2 h · J’aime · 2

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi nese e verteta per ty eshte nje Femer e nderuar quhet Prostitutk ather nuk po e kuptoj at humanizmin e juaj sepse eshte etiketim i rend per dikend qe nuk eshte ne debat
2 h · Modifié · J’aime

Besian A. Shala Skokmi larg hiq jaran po ti je nip i strellcit e une jam vendas njunik, ti munesh me than qa te do po mos i shtin hunt i nderum aty ku sduhet, munes krejt taboret mi kap po kur vjen puna per te shaljant osht marre jaran per ket mizerje nfoto me e perzi...Voir plus
2 h · Je n’aime plus · 3

Haxhi Kuçi Nuk e kam cekur qe eshte prostitutke kete jetime,pos kam thene se bijen e nje atdhetarit e keqperdorojn si nje prostitutke.Marre u qofte cilit do qe ja keqperdoron femit e atdhetareve per interesa te tyre kaq.
2 h · J’aime · 2

Zani Vula Sipas vendit eshte kuvendi, nuk eshte hera e pare e as e fundit qe pe shohim me ksi karakteri kandidatet e VV, edhe niher deshmohet fjala sipas vendit eshte kuvendi.
2 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Besian A. Shala per qata po nderhy sepse jam Nip i Strellcit se ne nuk dim me llomat per tjeret sikur ky Nipi juaj por diqka po me qudit te ti se pse ti po e mohon ne profilin tend qe je i Junikut
2 h · J’aime

Besian A. Shala eh more zotni i nderum nprofilin tem nuk mohohet qe jam i junikut vetem se tregon ku jam lind.........e ku jam tu jetu tash......sosht mohim ajo, ndersa sa i perket asaj qe ti sje tu e mohu nrregull............tregom qa kan te perbashket kjo e nderuara ne foto.....dhe i madhi UKSHIN HOTI....perveq gjakut edhe mbiemrit
1 h · J’aime · 3

Haxhi Kuçi Zotri Zani me vjen mire qe ne foto paske dal me nje njeri qe ja vlene ma shume se ç'them.Beni pyetje per mua zotriut Ramadan Mujes dhe te tregone ma se miri se kush kam qen ?Me dokra e kopalla une nuk kam jetue kurr,pos me pune dhe vetem per popullin shqiptar.
1 h · J’aime · 4

Rustem Remi Peja Besian A. Shala sa duhet njeriu me qit veten aq posht qe te fole per dikend qe nuk eshte ne debat pjesmarres
1 h · J’aime

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi qaj qe ka dal ne Foto me Zanin eshte i denuar dmth kriminel
1 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Besian A. Shala qenke i ri mos u bo vegel e Kujtimit sepse aj ka tendenca kunder Njerzimit
1 h · J’aime

Besian A. Shala Jaran ne ktu po flasim per dy pika njo per qat punen qe si qite qato fakte, edhe e dyta debat ppolitik ? nderrsa per qe jam i ri.....i di do sene forrrtttttt qe mos ti qes qetu se krejt VV nprizren i njo tu ja nis pi Arber Rexhes e teposhht
1 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Ja rrofshin nerme me thene,ja kan kurdisur,siq ja kan adet shqiptaret e zinje.E njoh une ma se miri,ska bir shqiptari qe ma mbush mendjen qe eshte kriminel,pos burr qe ma nuk lind nana shqiptare.Po te me lejon zoti ja kisha dhurue gjysmen e jetes ketij njeriu te sinqert.
1 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi E kemi zanat qe nese nuk kemi bishte na ngjesin,e nese kemi na hekin.
1 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Zani Vula,bonja bre do lljaka rrustes se ka mbet i shkreti duke fol vete me veti me logo te Albinit...

Po boll trima kish pas kjo parti,krejt u palun sonte,ani kur po ja permendim Erleten shpirtin po dojn me dhon per parti...Voir plus
1 h · J’aime · 2

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi jo more ky osht aj qe me para te qytetarve ka shikuar filma porno ne Hotel ky eshte qaj kryetati i denuar
1 h · J’aime

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti ti e din se qka mendoj une per ty informohu per Narcisizëm
1 h · J’aime

Haxhi Kuçi e di kete shpifje,por nje te betohem ne zot se ja kan shpik se e ka gruan e vete qe nuk ka nevoje tja leshon syt bushtrave.E di qe kam ndegjue femra qe i kan afrue dashuri,por ky i ka deklasue duke i perzan nga shkolla .Ka moralin e larte edhe nje here po te them se nuk ka aso vertyte te poshtersirave.Me fakte jam ka foli dhe skam pse e mbroje pose ja di çfaredo dobesie.
1 h · J’aime

Besian A. Shala Rrustem shum pom vje interesant kur ti po komenton, qdo koment i yti eshte thjesht i pabaze dhe as nuk i afrohet asaj te e cila quhet e Vertet po.......une nuk shkoj nshtrat me kar tkojshis po me temin edhe ti jarani jem mos u nis me fjal te hallkut po fol me fjal tuat
1 h · J’aime

Çun Paluca skeptiket me fener kan vetevendos me dal me pa a po bejne drite yjet ne qiell...
1 h · Je n’aime plus · 2

Zani Vula ahahahhaahhhahaahah Rustem ti edhe humorist edhe Politikan a ahahahahahahaahah
E dijme per ty kane tradhtar, hajna, idiot ata qe e qliruan dhe punun per Kosoven sepse te part e tu tkan msu qeshtu, nkofsh i Strellcit Sadik Musa moti ka dek, nkoft i ri B...Voir plus
1 h · Je n’aime plus · 2

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,po knaqem te gjithe duke qeshur me partin e Albinit,se vetem ti prej krejt patriotave me bateria po ki guxim me komentu...

E une qe te dua ty shume,do te ja boj nje kerkese me shkrim Shpendit qe ty me te bo nenkryetar te VV dhe Erleten me pas ti sekretare personale,dhe per fotokopje bardhe dhe zi.......Voir plus
1 h · J’aime · 1

Zani Vula ahahahahahahah Kujtim nqet status tandin modket se veq fore po lshojshit, po kisha perkrah iden e Z.Haxhiut mire tha nuk eshte e drejte qe te keqshfrytezohet fotoja e Vajzes se madhit Ukshin Hoti, sepse e ulim veten ne ate kategori sa qe na thojn kta kokan me VV
1 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Rrustem burri,nese vv te paguan per ta perkrahur,mos u ndale une po ta japi lejen.E nese je kyq pa lidhje hajte qashtu, nuk je ka bene mire.
1 h · J’aime · 2

Rustem Remi Peja Zani Vula mos u bo vegel e Kujtimit se kto informata i ke prej kujtimi se une nuk jam i Strellcit por nipash i Strellcit lexo tjeter her me kujdes edhe mburrem qe jam nipash i Strellcit e per at rastin qe ti e permende po e di por nuk po te kuptoj a po don tash ti mu te me kercenojsh a si te kuptoj
1 h · J’aime

Rustem Remi Peja Haxhi Kuçi mu nuk ka nevoj askush te me paguaj se fal zotit edhe vetvetes jam financiarisht sovran
1 h · J’aime

Zani Vula jo Rustem une kerken nuk e kercnoj edhe po desha te kercnoj nuk foli ne FB po vi perpara pa fol e kry qa kom e qa skom.
Po ti thaje per Besianin je i rri, e une shembullin e mura qe besiani kish kapacitet edhe pse qenka i rri po ta bojke shah mat
1 h · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Rrustem po nese nuk te paguan,ne muaj dhe nuk te kane punsue diku keta te vv,çka po te hane palla,a mos po mendon se vv parajsen do na bjene,dreq njani dreq tjetri hala nuk u formue nje parti qe ja deshiron popullit te miren dhe te ardhmen,kujt i djeg le ta pine nje boz ne bazhdarhane.
1 h · J’aime · 2

Zani Vula Rustem sa tkan pagu jaran?
1 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti je shumë gabim edhe fol ashtu sepse nuk me njeh personalisht une jam sikurse Haxhis qe ja permenda i pavarur financiarisht edhe nuk kam nevoj te jam sekretar i ndokujt por jam qe me shumë qe 20 vite aktivist i kauzes Kombtare e lej ti ato fore se ato te pin uj te ata sahanlepirsit e tu qe me 10 qebapa i mashtron e jo te une
1 h · J’aime

Çun Paluca
Photo de Çun Paluca.
1 h · J’aime · 2

Besian A. Shala Besiani o ka pret hala ta shofim ky i nderum ka do me dal  jo breh i nderum se as met kercnu as met shantazhu nuk e kam nermen se nuk jom as aktivist as pjes e VV po te thash edhe ma heret une jetoj npz e qullin e vv ktu npz e njo mir tu fillu prej arbrit e teposht......e sa per ato qe i the ti qe mburresh qe je nip i strellcit osht mir veq une e di qe strellci i ka edhe nipat burra tfajles breh.....ka je dal ti ?
1 h · J’aime · 2

Rustem Remi Peja Zani Vula nuk ka nevoj mu askush te me paguaj e bej vullnetarisht sepse e du Vendlindjen time te qlirohet nga ata Banditet e Partis tende
1 h · J’aime

Besian A. Shala ???
1 h · J’aime · 1

Zani Vula Paj qysh po doket krejt jemi te bindur qe ti financohesh prej VV, edhe jemi te bindur qe me paret e kunvendit te Prishtines po ju pagujn juve, kemi edhe informata te sakta qe kemi mar prej zyres se VV.
1 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Rustem Remi Peja,tash e ule bishtin...

Kan thon pleqt....Tuta han dardha te buta......Voir plus
1 h · J’aime

Rustem Remi Peja Besian A. Shala pajtohem me ty per Burrerin e strellcjanve nje nga ta jam edhe une meqense jam Nipash i Strellcit
1 h · J’aime

Besian A. Shala hahahahah mvje mir qe koke nip i strellcit edhe pse sju paske ngja dajve hiq
1 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti ti nuk ke shans mu mem qit ne kurth se une nuk kam nevoj ti tutem askujt as qe me shkon mendja sepse nuk i kam borgj askujt me ju tut flej rehat
1 h · J’aime

Zani Vula Rustem behu bur na thuaj sa te kan pagu???
1 h · J’aime · 1

Zani Vula qe ku o Kujtim si te na tregon meniher e fshin komentin mos ke fik behu pak bure
1 h · J’aime

Rustem Remi Peja Besian A. Shala beso se kogja ju kom nga dajve por na nuk dojm me hi tash me bo Folklore
1 h · J’aime

Rustem Remi Peja Zani Vula 10 qebapa sikur ty Kujtimi
1 h · J’aime

Kujtim Kurti Zani Vula,oh ky nuk i ka dy lidhje me politik dhe as me sport,besa as me sex...

#hahahaha
1 h · J’aime · 1

Zani Vula Kujtim fshija komentin se e kuptum per sa po shitet...
1 h · J’aime · 1

Besian A. Shala hahahahaaha Folklore se kem as na zanat  po qato fakte shum jan ka minteresojn.... edhe sdi a i nje kta qe e perfaqsjon VV prej pz arbri e do do tjer se do qe i njo une ma mir mos me fol per ta hiq
1 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti ti besa edhe shkenctar i shpifjeve je ta pranoj se i ke mesu ne Laboratoret e ish sistemit
1 h · J’aime

Erleta Ukshin Hoti Ti definitivisht nuk qene ne toke te bukes! Uroj qe here dokur te te takoj gjalle e te tregoj se kush dhe ku e ka vendin se as njeri nuk mund te quaj!
1 h · Je n’aime plus · 4

Besian A. Shala Erlet per kon fole kshtu se ktu ka shum qe kem fol ?????
1 h · J’aime · 1

Zani Vula bile na dijm qka o edhe folklori edhe arti po ju qka dini, dini veq miqit studentat ne protesta edhe mi kqyr qysh po vrahen pi nderkombetareve, e as kurfar pergjegjesie nuk merni e tani shiteni trima
1 h · Modifié · J’aime · 1

Rustem Remi Peja O ju Laboratori i shpiefjeve Kujtim Kurti, Zani Vula edhe Haxhi Kuçi ju jeni Njerz te pa skrupullt
1 h · J’aime

Haxhi Kuçi Erleta e lave ne gjysme shkrimin dhe tu shkepute fjala,mos u frigo e bija e Ukshinit se kerkush nuk eshte kundra jush,thuaje ate qe te vlone ne shpirt?Sepse babai juaj duke vdek ka thene para syve te shkaut "E dua shqiperine natyrale"Ju kuptoje plotesishte se je as ne toke as ne ajer,sepse i njohe katilat qe kan aftesi te manipulojne jo vetem me juve si nje jetime,por edhe ma me do burra qe i kan thene vetes se nuk i frigohem kerkujna,por shpirti eshte i embel dhe deshiron te shijon edhe me tej ne ndonje parajse te endrrave.
1 h · J’aime · 2

Kujtim Kurti Zani Vula,super u bo puna tash,se hiq nuk jom kon i sigurt qe kjo eshte foto e Erletes,se ne googel e kam marre,dhe thash haj ndoshta te dhez....

Por kjo e nderuar,ra ne kuth me dy kombet e saj,sikur me shkel ne drras te kalbur..

Dhe keshtu na tregoje te gjithve ketu,se kjo nuk i ka dy lidhje me politike te shkencave matamtikore,e le mo me keto te Albinit qe hiq se hiq nuk ka ma ja rrok kurr se qka eshte politika intelegjente...

#VAZHDOJME
1 h · J’aime · 2

Haxhi Kuçi Ta tregoni te verteten nuk eshte tradheti,por heroin.
1 h · J’aime · 2

Zani Vula Standard
1 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Zani Vula shihe qka fole more ti Peja paskan qene te martuar me shkije po te mungojn faktet tash ju Laboratoret e shpifjeve sepse tash u shukatet more te paftyr
1 h · J’aime

Nasir Rrahmani Rrustem :- qka mendon kur prej ketyre bashkebisedueseve ne kete raste , tii je potencialisht i akuzuar ...ateher a doo me than qe tii koke me i miri e kta nuk kan kompetenca per te iu kundervu juve ... ju jeni definitivisht nje njeri pa karjer qe pos qe don me hanger buk e me marr qet Oxygen , tii per tjera sende koke larg skenave jetsoree .... pske nevoj per Kosmodisk se ndoshtaa kjo figur e Erletes te ka shkaktue dhembjee
1 h · J’aime · 2

Zani Vula Pritshim pergjigjen prej teje o argat e Beogradit
1 h · J’aime · 2

Besian A. Shala Te gjith kosovart mendojm si me shku para si me mujt me arrit at kulmin qe bashkohet me Evrop po definitivisht me ksi njerz as deri noborr tshpis nuk shkohet me ni ideologji e cila flet vetem me dokrra me nje ideologji e cila do mbetet ne letra per ter jeten me nje ideologji e cila vetem se e poshtron popullin shqiptar ideologjia e bashkimit kombetar, me pas ideologjia e cila vjen tash rishtasi se do muj kabinete qeveritar mi kthy ne veti......me pas ideologjia qe spin uj kerka bashkimi europjan....o ju te nderuar zyrtar aktivista ose votus te VV nalnu edhe menoni ka ja keni msy me kto fore.....del albin kurti nkoh sa ishte nburg dhe i man fjalt qe shum prej atyre kan vdek sbashku me tmadhin Ukshin Hoti tcilet e dhan jeten dhe u fliuan per ket Vend me fjalen Pavaresi ndersa ai spreket me dor a e keni pyt veten perse ??? po leni foret e kapne realitetin per dore  se kerka sjeni
1 h · J’aime · 2

Zani Vula Kujtim pak si deshtove bre bur google sene vene po hajt masi sot pot perkrahi like pe boj  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1380386398915383&set=a.1374928426127847.1073741825.100008321071187&type=1&theater

Une po te isha ne vend te Albinit, per hir te Ukshin Hotit dhe kontributit te tij per Kete Kosove Te Lire dhe te Pavarur me beso qe asnjeher nuk e kisha shti ne kete loje, jo per diqka po kjo ashiqare koka djeg ne politike :S
1 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Bashkimi Laborotorik i shpiefsve ne krye me Debilin Kujtim Kurti ju jeni i paftyr more Debil pa vlera ju jeni argatet e kriminelit Thaçi edhe klaneve kriminale qe e shkatrruan Kosoven
1 h · J’aime · 1

Nasir Rrahmani Haxhi Kuci :- me gjith respektinper juve deshiroja te te thoja diqka ...sikur te ishte gjall i madhi Ukshin Hoti sinqerishtt se doo ishte verbue nga atributet e qikes se tij, doo te ishte t'merresisht i revoltuar , e sa per qe eshte pjes e familjaes " Hoti", ateher meriton respekt ne krah te prinderit te saj, qe e vlersoje shume ... ndersa kjo e ka prishur identitetin e Prinderit ne veqanti dhe familjes ne pergjithesiii ..!
1 h · J’aime · 2

Besian A. Shala Rrustem a muj ni pytje ktu publikisht ?
1 h · J’aime · 1

Zani Vula jojo Besian se deritash nuk ke publikisht
1 h · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Oh ju Njerz te pa vlera po si merrni more ju me Familjet e huja po merrnu more me vetveten po paradoksi ne ket debat eshte qe ju i thuani vetit burra por ju asnje pike burreri nu e keni ju jeni burreca sepse merrni me familjet e tjerve
1 h · J’aime

Nderim Shabani Gjithe ate koke te madhe qe e paske o idiot e aspak gjeniale!
Na e deshmo kete qe e thua e jo vetem fjale boshe o boston!...Voir plus
1 h · J’aime · 2

Rustem Remi Peja Besian A. Shala a e morre instruktionin e pytjeve prej ati Debilit sigurisht por lirisht pyet se nuk kam sekrete
1 h · J’aime

Besian A. Shala I madhi Ukshin Hoti u vra ne burg gjersa ter kohes flitke per Pavaresin e kosoves, me nje fjal te gjith e dim, ndersa Albin kurt del dhe e fyen nje qeveri para gjith serbeve i shan me minsitra me kabineta qeveritar te asaj kohe dhe del i gjall...interesante ky fakt...qe shum pak e permendin po eshte nje fakt interesant ?
1 h · J’aime · 1

Besian A. Shala Or zotni une foli me kalem temin me taskujt tjeter
1 h · J’aime · 1

Nderim Shabani Race e flliqt "kishim" qellu bre dreqi j'u marrte!!
1 h · J’aime · 1

Kujtim Kurti Zani Vula,gjithe kohen ky rrusta duke e rrekllamu Albinin dhe Erleten,dhe nje llajk nuk e mori deri tesh prej ERLETES....

A te thash qe ky rrusta eshte vullnetar,dhe nuk e njef askush ne VV......Voir plus
1 h · J’aime

Zani Vula ahauahuahuahaauahauhauahauahuahu
Komenti i Kujtimit ke kapak per sonte, skom qka shtoj ma shume gjith te mira juve, por po pres pergjigjen qe Besiani boni Pyetje.
1 h · J’aime

Rustem Remi Peja Une sepaku jam Njeri me dinjitet e nuk bej shpiefje e kto tjerat nuk qojn pesh tek une sepse nuk kam nevoj ty te vertetoj diqka Kujtim Kurti
1 h · J’aime

Erleta Ukshin Hoti Fatkeqesisht, po flas me te gjithe ju qe flisni kot. Sa e di zakonisht burrat flasin dhe te shikojne ne sy. Por, cka t'i bej burrerise suaj qe e keni gjete ta shprehni mllefin ne nivelin me te ulet njerezor permes nje statusi fejbsuku. Uroj qe te ju takoj gjalle ndonjehere, ne vecanti kete far Kujtim Kurtin per te cilin brengosem, qe jo vetem qe sjell turizem ne Prizren, por i tmerron edhe turistat me dijenine e tij!
Suksese!
1 h · J’aime · 7

Rustem Remi Peja Zani Vula ti je pa vlera je pjes e Krimit shihet ne Fotografi
1 h · J’aime

Nderim Shabani O papak, qenke shume i vjetur ne moshe por, paske mbetur papak!!
1 h · J’aime

Haxhi Kuçi Ne kuran e bibel thuhet;Mos lejo qe me intergritetin tend te perfitojne te tjeret,sepse çdo krijese ka statutin e vete qe vendos per veten e vete,duke mos lejue qe tjeret ti fusin brirat tek ju.Edhe ç'perdorimi konsiderohet si veper penale e dhunimit,qe denohet me ligj.Tek shqiptaret ç'perdorimi eshte bere si xeje qe as kush nuk i kushtone vemendje,sepse mungojne entet sociale te specializuara.Kur nuk funkcionon ligji,profieret pse mos te perfitojne.Njeriut edhe ne fb sot ka mundesi ti thuhet çka i duhet edhe ne fb behet muhabeti,por pa rendue tjetrin."çdo qudire zgjete tri dite""Ra interesi u prishe njerezia"Per interes po e japin atdheun,djalin,baben,shokun sa per ftyre ta marrin edhe gruan me te gjete te bute.
48 min · J’aime · 1

Besian A. Shala Mfal gabove nemer Besian e kom.... sa per nburg hahahahha shum larg tine jem po so problem askush seshte mbi ligjin aj qe duhet le te gjykohet por drejt dhe pa trillime dhe kllapa mashtruese... i njo bajagi do te VV nprizren edhe i kom pas bajagi do jarana e do jaranesha i di kogja do sene
48 min · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Zani Vula, faleminderit qe e pranove qe ju jeni Partija e Hajnave ne rreshtat e fundit e pranove
48 min · J’aime

Haxhi Kuçi A u ndal interneti apo pse po shuni diçka paska kercite ne prishtine
47 min · J’aime · 1

Nderim Shabani Kujtim, mos me shit t'i bythen per nje pleskavic, nga kishe me fitu kashoren e bukes ?!!!
46 min · J’aime · 1

Besian A. Shala  baci Haxhi nuk u ndal intereneti po heshtja po e ben te veten '
46 min · J’aime · 1

Zani Vula Aty ku ka pune ka deshtim, aty ku ka nder ka edhe keqperdorime, aty ku ka lule fatkeqsisht ka edhe pleh.
Ju jeni ne gjume se sen skeni bo per kosove po jeni hadut te dores se pare, sepse ne Prizren 4 zyre keni ndru sepse asnjeren skeni pagu, tani me paret e komunes se PR pe paguni zyren edhe po boni fushat
45 min · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Zotri Besjani,na trego pash zotin ne prizren kush eshte kallauzi ne vetevendosje ?A e njeh njefare Avdi Ibrahimin se e kam pas njefare jaranije dikuri ?çfare miftiu eshte se ka qen ne lufte i kyqur me 12 qershor te vitit 1999 qashtu me lajmruan nga arhiva e uçkes .Ky here me Rugoven,here me Thaqin e tani me sa me duket me V VSpo dihet kush eshte patriote e tradhetar tan patriota jan ba.
43 min · J’aime · 1

Kujtim Kurti Zani Vula,sa kisha pas deshir sonte me pas ketu LIVE eshe UDB-shin e VV FISNIK ISMAILIN me na tregu lidhjet e babes se tij me Rrahman morinen,dhe terrorrin qe e kan bo ndaj shqiptarve gjate gjithe ketyre viteve...

Kete Fis-in jom ka e pres qe 3 vite ketu,por ky FRIGACK nuk ka guxim mu perballu me mua,se ra publikoje te gjithe historin e bashkpunimit te tyre familjare me UDB-ne,ne dem te shqiptarve.

#VAZHDOJME
43 min · J’aime

Rustem Remi Peja Zani Vula ti qenke i mjerum sa ma von edhe aq me keq shpifje shpifje edhe vetem shpiefje ju merreni me Folklore
43 min · J’aime

Nora Kastrati Zani Vula po gaboni se Levizja Vetevendosje ska humorista me keqardhje ta them se je vegel e partis kriminale te vendit po ja ju erdhi fundi
53 min · J’aime · 2

Besian A. Shala nashta osht fundi i mandatit po fillimi i nje mandati te ri
52 min · J’aime · 2

Nora Kastrati Po nji mandat shum vjeqar ne burg aty e kan vendin kriminelet Besim A.Shala
50 min · J’aime · 2

Nderim Shabani T'i me te vertet qenke i semure mentalisht!
Injorant, ndegjom, kur publikon dicka ne "Facebook" dhe te tjeret vijn me argumente dhe ta palojn ateher t'i duhesh me i dalur ne ndihme statusit tend, mos u be hajvan krejt!!
50 min · Modifié · J’aime · 2

Zani Vula O ju VetFundosje, po qfare karakteri keni ju te cilet i nxjerni studentat prej universiteteti dhe e dergni ne Protesta, dhe qfare pergjegjesie muret per vrasjen e Mon Balajt dhe Arben Xheladinit ne Demonstraten e 10 shkurtit 2007. Kush mure pergjegjesine per vrasjet e ktyne? Ju jeni pjell e Beogradit qe ne prag te Pavarsise beni probleme vetem se kosova mos me fitu Pavarsine.
Ju skeni faj faj kana ata qe ju kan ipnotizu...
Me tregoni qka ka bo VV per Kosoven masi qaq po lavdoheni?
Ju skeni bo Krime e as hajni se skeni pas pushtetin ne dore se jeni hiq. skeni pas rast sju kemi pa po ju dham Prishtinen e lat venin pa uje, tash doni me lan Kosoven pa uje a?
50 min · J’aime · 1

Nderim Shabani Shko tregoj EULEX-it, Kujtim!
41 min · J’aime

Rustem Remi Peja Oh mos u beni sahanlepirsa te keti Debili se ky eshte Agent ky i pa vler
40 min · J’aime · 1

Besian A. Shala hahahahah Baca Haxhi nprizren kallauza nuk ka po ka injoranta ka edhe tatyre te pa fe te cilet me an te fese dojn me arrit diqka po ka edhe te atyre te rangut me te ulet te cilve nuk dua ti shpalos ktu.....interesante eshte fakti se te gjith jan trima e patriota neper medja e neper rrjete sociale po kshtu nprizren sju nihet zani aq shum.....aj ka qen edhe me rugoven besa edhe me thaqin po......llomi zakonisht mblidhet ne nje vend
40 min · Je n’aime plus · 2

Zani Vula OK ater...
1. Zyreja e vjeter afer "Qorages" ne Prizren
2. Zyrja afer shkolles se mesme Gjimanzi 2
3. Zyrja perball ambullantes ne shadervan
4. Zyrja tanishme midis shadervanit
Kjo e fundit financohet nga Komuna e PR me parat te vjedhura
38 min · J’aime · 1

Rustem Remi Peja Nderim Shabani ky Kujtim Kurti merret me shpifje e ka Laboratorin e ish sistemit se ky Fisit nuk guxon publikisht me i thon keshtu se aj ja fut Padi se ky as kurr ne jet te vet nuk mundet me pagu ather denimin nga Gjykata se edhe nje Debil tjeter e ka akuzuar aj Berat llaveshi po tash osht ne Gjykat me ta po mos u merzit se edhe ty te vjen rradha
38 min · Modifié · J’aime · 1

Zani Vula Vaca Haxhi nfakt ne PZ kemi Shume prej atyre qe miren me fe e qe nuk besojne ne zote, arsyeja vjen prej asaj se kur nuk e kan pyt veten qa jom tu bo edhe qa po du me bo.
37 min · Je n’aime plus · 1

EL SmajLi Kujtim Kurti EDONA JAMES
36 min · J’aime

Besian A. Shala At'her nese Ramadan muja akuzohet per keqperdorim te detyres se ti ose gjoja se paska dhan toka te shtetit fal.........per qka do akuzohej Arber Rrexha po te ishte ne krye te komunes veq se per shum gjera tjera kish shku i pit norar tpunes dreqi ta ha edhe ma zi krejt Hay masnej......kur te foli per Rinin e vv aj mozomakeq po nejse njo qe o kon nifar edi kabashi aj u largu me do tjer nzgjedhjet lokale qe ken....masnej nii ish shoqe e jemja nora......kuku mosvet spo di breh ka me ja nis mas pari
35 min · Je n’aime plus · 3

Zani Vula Besian ka don nisja se qanej o edhe fillimi edhe fundi
33 min · Je n’aime plus · 3

EL SmajLi Kujtim Kurti ti koke peder mashkell mbase je rok me femer
33 min · J’aime

Zani Vula Remi ra me flejt hauahauahuah
Vetfundosja u fundos si Titanuku
30 min · J’aime

Besian A. Shala titaniku bile a ka ni dinjitet te vetin edhe ni histori
29 min · J’aime

Zani Vula Ani se edhe ne Titanik kan qen do persona te kyqun si ne VetFundosje, po ka majftu pak qe krejt mu fundos ahahahah
29 min · J’aime

EL SmajLi Pdk Misioni Ri - ne opozit
Tash #MeLevizjen
27 min · J’aime

Nora Kastrati Besian A.Shala ti se po mbron ket Ramadan Muje mateapazin e Pdk-es po te ishte Arber A. Rexhaj kryetar nuk kish pas me ndodh kto keqperdorime po shum bindshem ta them se keni rastin ta shihni qeverisjen ne Prishtin e do ishte njejt edhe ne Prizren e sa per ata persona qe permend se kan keq ne VV ta them se levizja nuk man njerz koti aty ok
27 min · J’aime · 2

Rustem Remi Peja O ju Laboratori i shpiefjeve na kemi dinjitet sepse nuk jemi Hajna kemi Respekt per vlera por ju edhe Hajna edhe Njerz pa vler fundosja e juve ka fillu e me 08 qershor vertetohet debati im me ju perfundoj mos u boni vegel e tjerve provone te jeni sovran per vetveten e jo vegla te ati Debilit
24 min · J’aime

Besian A. Shala hahaha kjo qe e the ti mfal po shum larg realitetit osht ni qeverisje si nprishtin.......pse a nrroj diqka atje a ? se di skom pa fort...ah po u shit audia e ises nime.....Nora Kastrati prizreni so prishtin.....edhe nese del dikush thot diqka kunder qeverisjes se prizrenit nkto mandate at her pse interesnat po fiton ky matrapazi qe po e quani ju..... sa perqin breh i patet ju nkto zgjedhje lokale pse si moret votat per me qeveris ? mo breh nora se tfolim realitet.....
23 min · J’aime · 1

Bashkim Berisha Sdi qa po thuni per kete qiken veq pa i plotsu do kushte sun del kandidat per vv ky kujtimi me suguri on gjum hala a je lodh o kujtim qum shti e mja mledh edhe nja 300 vota qesaj erletes
22 min · J’aime · 1

Zani Vula Ne Prishtin ka fitu Shpend Ahmeti e jo VV.
22 min · J’aime · 1

Besian A. Shala se di pse e pritni 8 qershorin hahahah
20 min · J’aime

Kujtim Kurti Bashkim Berisha Baba eshte ketu han e dan...

Hajt folni ju,se une po e menaxhoje terrenin e volitshem per sulm...

#VAZHDOJME
19 min · J’aime

Bashkim Berisha Ne prishtine kan fitu qytetart e prishtines
18 min · J’aime

Besian A. Shala ne prishtin fituan te gjith por me se pakuu VV
18 min · J’aime · 1

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum