Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Mimoza Hoti e KUjtim Kurti,shahen

 :: sport

Aller en bas

Mimoza Hoti e KUjtim Kurti,shahen Empty Mimoza Hoti e KUjtim Kurti,shahen

Message  Perparimi Dim 21 Déc - 14:26



Ukshini eshte i varrosur diku ne pereferi te Pejes

https://www.youtube.com/watch?v=roiu3gyjJqE
Artan Kurti Cila parti eshte kjo ?

23 h · J’aime · 1
..
Naim Dushi O'SA MIRË

Coşkun Gümülü


Durim Mehmeti Kujtim cili je ti

Liridon Çollaku T'fala

Jeton Berisha The KingVoir la traduction

Xhemajl Xhema Zeneli Pse spo thirr

Astrit Gashi Kujtim mos e tradhto K..

Mimoza Hoti Kthehu kah Holanda shko ngrehi nja 2 vija, e mos ma flliq Brukselin o shkerdhat o bir qeni


Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

Mimoza Hoti Ato darka t'm'tit i hanksh me shkijë!
E për takim, veç a ke besë me dal, që mos te vij kot?
Se po të thom qitu para publikut, une pos me te shkelë me kerr e me të lan qaty si qenë që je, nuk e kam njet 2 fjalë m'i bisedu me ty!!!

Mimoza Hoti More ti te koke sakat bre
Ty patjeter në spital po dufka me t'qu.
Fol o burr, a del apo duhët ti thuash popullit se spo guxon një femre Hotjane m'i dal përballë?
E mos luj bishta mo se u bone horr

9 h · J’aime · 1
..
Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...


9 h · J’aime


Dernière édition par Perparimi le Dim 21 Déc - 15:33, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Mimoza Hoti e KUjtim Kurti,shahen Empty Re: Mimoza Hoti e KUjtim Kurti,shahen

Message  Perparimi Dim 21 Déc - 14:37

Beni Meli Kuci, Sabrit Gashi et 38 autres personnes aiment ça..

Xhevat Rexhaj Kujtim ..kujdes nga Qosja e Albini haha, te pershndes shoqi jem...

Rustem Remi Peja Xhevat Rexhaj, Albinit ja hongshi m.... ti edhe ky serbofili Kujtimi more funderrina te shkijev jeni ju!!!

Xhevat Rexhaj e ti rrustem qenke muti vet, more i poshtër, a e ki ti babe Albinin a, vertet qenke hajvan , i pa edukate phiiii pismilet , mos hyn në borxh pa te lyp njeriu se nuk te del mire!

Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj....te lutem mos i shkatrro nervat me fundrrina xhihadiste....

Agim Hasani Ani thojshin kojshia Kujtimi eshte Peder! ?😀

Rustem Remi Peja Po Pederast eshte ky bir shkine!


Rustem Remi Peja Xhevat, pse po mshefesh me bllok se edhe ti je serbofil fundrrine nje m.... si ky i biri shkines Kujtimoviqi!!!

Miredn Ishag Kujtim shoqi qikjo femra koka si ajo edona james hahahaha

Edonis Selca Rrustem,
Edhe nese eshte cka ka lidhje se?
E mos ma thuaj se edhe ty te paska ndreqe bllok Xhevati

Rustem Remi Peja Edonis,
Jo more nuk ka lidhje veq mos te shitet si patriot e tuj bo shpiefje per çdonjerin ky eshte sinqerisht njeri i paftyr!!
po Xhevati nuk pat guxim me u konfrontu ne debat se edhe aj eshte soi i Kujtimit shpiefs e ma boni bllok

Mimoza Hoti Me bo me te pa ksajde, pa t'shkel me kerr se lo. Dije. Thire edhe policinë n'dash, se kam me të s'kuqë ma shumë se Herojt qysh i kan pergjakosur.
Veq mos te pafsha more pleh!

Mimoza Hoti Ukshin Hotit i thot "shpijun" ky pederast

Mimoza Hoti E mka ardh këtu në Bruksel qe po m'hidhet ne 3 te naten me dal e me ja hjek flamen


Mimoza Hoti Ato nuk jan mendime, jan sharje te nivelit ma të poshtër qe kam lexu ndonje herë.
Mendimi eshtë tjetër, shpifja eshtë tjeter.

Meholli Behxhet Malsorja Ilire kush mshefet pas emrave te mdhe isht muti ma i madh se vet e din qfar pisi eshte .Ose rrjedhedh prj naj pis familje,po mbron medim te lir mori rrospi e bija rospis.

Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

Mimoza Hoti Ato darka t'm'tit i hanksh me shkijë!
E për takim, veç a ke besë me dal, që mos te vij kot?
Se po të thom qitu para publikut, une pos me te shkelë me kerr e me të lan qaty si qenë që je, nuk e kam njet 2 fjalë m'i bisedu me ty!!!

Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

Mimoza Hoti More ti te koka sakat bre
Ty patjeter në spital po dufka me t'qu.
Fol o burr, a del apo duhët i thu popullit se spo guxon një femre Hotjane m'i dal përballë? E mos luj bishta mo se u bone horr


Rustem Remi Peja Mimoza, mos lejo me te provoku ky psikopat sepse jeta e ti eshte kesisoj eshte nje Narkoman qe e shet veten si Callboy me Pleq Homoseksuala edhe Plaka te moshuara ka jetu gjate me nje Plake Gjermane ne Aachen te Gjermanis kjo eshte jeta e frustruar e kti skizofreni edhe ate frustrim e perhap kunder shqiptarve me shpiefje edhe intriga!
Sami Elezi Mimoza Vs Kujtimi?.. Mimoza Hoti mos u lendo dhe shqeteso shume per llafet e Kujtim Kurtit, ne lidhje me personalitetin e te madhit Ukshin Hotit ngase vlera e njeriut matet me vepra dhe jo me llafe... Ukshin Hoti na ka lene mjaft trashegimi dhe vepra te vlefshme qe i japin nder e krenari intelektuale e patriotike atij dhe pasuri filozofise e konceptit politik te qeshtjes sone si ne kohe lufte poashtu edhe ne kohe paqe...Ato jane aty dhe ende rrezatojne si udherrefyes i qmuar per trasimin e rruges dhe vetedijes sone kombetare e politike. Per kete edhe pushteti serb nuk e la te jete ne mesin tone duke e rrembyer dhe zhdukur ne menyre morbide nga prezenca e vazhdimisesise se tij. Nuk i ulet vlera njerezve te mdhenj edhe kur ata munde te jene te zhdukur apo madje edhe te vdekur si Ukshin Hoti. Nje njeri te gjalle apo te vdekur e bejne veprat e tij...

Mimoza Hoti Ehhh... Kur jan bo edhe mijtë e podrumit me folë për luana..!!!

Dukagjin Dukkagjin Berisha ..kush esht ky Mazllum...?

Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

8 h · J’aime
..
Mimoza Hoti Tung Dukagjin ky eshtë një far "grua plakë e keqe" qe shanë e shpif për të madhin Ukshin Hotin...
Po propozojka darka 5 yje, se e kan mësu plakat e Amsterdamit çka qenka një shishe Bordeaux 1976... garant plakat ja kan bo letrat hahha
Qe 3 herë ma shkrun te njejtin koment, dihët se s'paska shumë origjinalitet.
Miju mbetët mij, luani mbetët luan.


Dukagjin Dukkagjin Berisha ....ju ka ardh koha edhe Gjipsave,,,,qija bylbyl nonen...?

Dukagjin Dukkagjin Berisha ...qysh mer lypet "mejdon" femnave,,o Gjakovar,,a je tranu ,a tkan lom ment...?

Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

Mimoza Hoti Dukagjin me sa duket ma femër është ky se sa une whahahah
Paskim mu knaq tu e vesh me mini dhe me mbath me taka të kuqe si burbuqe

Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

Dukagjin Dukkagjin Berisha ...hmmm,,,, une me shum ju tutna ktyre te veshun ne te kuqe ,se plumit,,me fol drejt....

Mimoza Hoti Ok ok Kuktimeee, po vi ne 17 edhe po ti bi nja 2 kokrra ekstazi, tani te qoj te ajo rruga e kuqe qe të pershtatët ty. Takimin jo ne Grand-Place por në Gare du Nord, pasna mu pasuru me ty. Je taman stili i zezakve. Edhe ti knaqesh, edhe mua me bon me miliona

Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

Meholli Behxhet Mimoza Hoti ki kujdes ky eshte me emer e firm..Bukuroshja e Prizreni....e shoqerohet me lezibejka.

Kujtim Kurti Mimoza HOTI...

Mbasi qe ti po shitesh shume trimresh.....eja te lutem te takohemi sot ne ora 17.00 ne Grand Place ne Bruksel...

Ta jap nje darke me 5 yje.....dhe bisdojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves...

Mos u vono te lutem se kam edhe takime tjera sot...

Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj,Agim Hasani,Malsorja Ilire,Ariana Merlaku,Sami Elezi....ju jeni deshmitarë....

Ashtu siq ju premtova para 5 se sot ne oren 17.00 i kam kerkuar takim Mimoza Hoti e cila jeton me Bruksel qe te bisedojme per problemet politike dhe ekonomike te Kosoves....ne kete rast ju premtova se Mimozes do ja jap nje darke me 5 yje....

Tani eshte ora 16.50 dhe jam ulur ketu ne qender te Brukselit ne sheshin Grande de Place dhe po e pres Mimoza Hotin per takimin qe e kemi len ne oren 17.00

Une do te pres ketu deri ne oren 17.10 dhe nese Mimoza nuk vjen athere do te lagrohem se kam edhe obligime tjera per sonte...

Besoje se jam korrekte me juve dhe Mimoza Hoti...!!


Photo de Kujtim Kurti.

Toni Gojani Nuk ka me te dalur Hotja mos ki dert ,se me hote duhet me dalur pak ma serioz e jo me kapele te babadimrave ne kokë hahahhah

Kujtim Kurti Toni Gojani...kapelen e kam vendosur qe te dallohem nga turistet tjere qe vizitojne sot Brukselin....

Por siq po shifet Mimoza Hoti nuk po ka guxim te vij ne takim,ashtu siq i premtova para 5 orve...

Tani ora eshte 17.04 min,dhe Mimoza nuk po shifet askund.....

Mimoza Hoti Oj Conchita, nuk je ti qe mua më lenë takim, me pas ti shancë me bisedua ndonjë herë më mua! Por ndash te qoj te kolegetë tua në Yser ose në Gare du Nord e ke ma nxehtë në vitrina. Ps: merre kapuqin e baba dimrit oj bijë, se bohesh e para Queen në atë lagje.

Toni Gojani A te thash more Kujtim zeza.Paraja nuk garanton sukses gjithmonë.

5 h · J’aime · 2
..Kujtim Kurti Toni Gojani....Mimoza Hoti e cila jeton ne Bruksel nuk po dika qka eshte rrespekti apo mirsjellja evropiane....

Edhe pse i kam premtuar se do te ja jap nje darke me 5 yje.....

Po pres edhe 8 min,nese nuk vjen kjo zonje athere do largohem se kam edhe obligime tjera....

Kryesore eshte se une e mbajta fjalen...

Toni Gojani Kujtim me fal ne shprehje se po dal nga gjuha intelektuale,veq Ta ka bërë shurrën Antifriz hahahah

5 Kujtim Kurti Rustem Remi Peja....tani po bon vetem llajka....se po tutet me komentu.....edhe ky e kuptoje se nuk eshte aq lehte mu taku me mua....se ju zbulohen gjurmet...

#hehehehehehe.....ta ftofin hallki...


Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, ti je mjeran se ju lyp femrav mejdan!!

Kujtim Kurti Rrustem Remi Peja.....nuk ka mejdan ne Bruksel se nuk jemi ne Kosove por jemi midis civilizimit njerzore....

Ketu ka ligje per secilin....askush mbi shtetin.

Sami Elezi Absolutisht nuk do ishte demokratike e as Evropiane per tu takuar per qerim hesapesh. Nuk do me pelqente fare te kete incidente a konfrontim verbal, ju Kujtim keni dhene mendime tua te lira por absurde e te paargumentuara(krejt kjo ne kuader te lirise se mendimit..) por siq do thoshte Ali Podrimja ''Liria e tepruar eshte nji mut i madh''.. Sidoqofte konfliktet verbale nuk jane vlere te cilen e pranon demokracia dhe llogjika e shendosh, mjafton te shpalosen argumentet perkatese..

Kujtim Kurti Sami Elezi...lexoj komentet me mija me vemendje,mos ja fut kot ashtu siq po te konvenon ty...

Jemi midis civilizimit botrore,ketu ka ligje per secilin.....askush mbi shtetin....Voir plus



Mimoza Hoti Prit gomar deri t'del bar hahahaha
5 yje? Ec more shtroje një krelan oj qurë, se s'je met ti për kulturë njerzore apo kualitete Michelin!! Sa kam une respekt ti s'ke kime n'kry...

4Kujtim Kurti MIMOZA HOTI

Kaluan 45 minuta,dhe ti zonje nuk je askund ne sheshin Grande de Palace ne qender te Brukselit......Voir plus


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum