Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Dialog ne fb e Erleta Hotit

 :: bota

Aller en bas

Dialog ne fb e Erleta Hotit Empty Dialog ne fb e Erleta Hotit

Message  Perparimi Jeu 21 Aoû - 1:00

Serbet me kane tregue se Ukshin Hotin e kane varrosur diku ne pereferi te pejes

https://www.youtube.com/watch?v=roiu3gyjJqE
Dialog ne fb e Erleta Hotit Watch?v=roiu3gyjJqE


Erleta Ukshin Hoti, curieuse
18 août, 21:26 · Modifié ·
Kelmendi: Hashim Thaçin e inkuadroi në UÇK Ali Ahmeti
P.s. Nuk po me intereson inkuadrimi i Thacit, po i te tjereve pas tij, qe po permenden ne fund. Ku ne nje moment dikund me keputet filmi duke mos mujte me i lidhe faktet? Edhe pse per disa "gojedhena" kam degju.
Dialog ne fb e Erleta Hotit Watch?v=52fQgjESS1I
https://www.youtube.com/watch?v=52fQgjESS1I

Kelmendi Hashim Thaçin e inkuadroi në UÇK Ali Ahmeti
YOUTUBE.COM
J’aimeJ’aime ·  · Partager
58 personnes aiment ça.
1 partage

Naim Bajrami E ka inkuadru per shkak se i eshte dashte bashkpunetor ne sabotimin e proceseve kombetare, ashtu sic po ben sot politikisht, njeriu i lartepermendur A.A!
18 août, 21:34 · J’aime · 5

Vigjilent Leka Merre njonin mshoj tjetrit
18 août, 21:38 · J’aime · 2

Erleta Ukshin Hoti P.s. Nuk po me intereson inkuadrimi i Thacit, po i te tjereve pas tij ku ne nje moment dikund me keputet filmi duke mos mujte me i lidhe faktet?
18 août, 21:38 · J’aime · 3

Agim Hasani Nja muj me dit se na murrt ne Qaf bre dreq tmallkun ju pafsha kurrgja spo bani për Shtet
18 août, 21:41 · J’aime

Rushit Llalloshi Faktet jan diqka tjeter,qe as ky as hasha nuk ekan formu UÇK,e din keta shumé mire,por faktet e tyre jan diqka tjeter ata i din ku i kan keput ata filmat e ato faktet qe sot Kombi eshte duke i vuajtur,keta jan Proftitera
18 août, 22:08 · J’aime

Erald Selca Hashim Thaci ka qene me larte se Aliu e Muhameti nuk o kompetent me fol hiq edhe eshte konfuz
18 août, 22:20 · J’aime · 1

Irfan Ademi Pylli ka regullat e veta:Kur Luani mungon macja tregon kthetrat e medet medet!!!
18 août, 22:38 · J’aime · 1

Buki Dreni Ka logjik sepse edhe nga mosha Hashimi eshte ma i RI.
18 août, 22:41 · J’aime · 1

Erald Selca Buki e qmoj komentin tend ALIU VERTET ESHTE ME NE MOSHE POR THACI ISHTE NJERI I TERENIT DHE POLITIKES DHE NE HIERARKI I PARI I LUFTES
18 août, 23:03 · J’aime · 1

Erleta Ukshin Hoti Erald Selca me vjen keq, po Thaci ka qene kryetar i deges se Forumit Rinor te LDK-se ne Drenice, ne vitet e krijimit te UCK-se, besoj se kete edhe ti e din. Sidoqofte, e ceka se puna e tij jo qe po me intereson ne kete drejtim.
19 août, 00:07 · Modifié · J’aime · 4

Erald Selca po ka qene nje muaj Erlete e vertete
19 août, 00:08 · J’aime

Erleta Ukshin Hoti Erald ka qene ne vitet 92-93 nese s'gaboj e krijimi i UCK e ka zanafillen me heret.
19 août, 00:30 · Modifié · J’aime · 2

Erald Selca pa dashur te te lavderoj ishte babai yt i madhi Ukshin Hoti idhtar i flakte i luftes armatosur nje nga ideologet tone krahas LPK -se tone e cila themeloi UCK-ne ,UCK daton me emer nga 93 me heret kishim ceta si ajo e jona Dukagjinit ,Llapit Drenices
19 août, 00:33 · J’aime · 3

Buki Dreni Erleta, mos e ke fjalen per Adem Demaqin ?
19 août, 00:43 · Je n’aime plus · 3

Erleta Ukshin Hoti Buki Dreni yeap :
19 août, 00:44 · Modifié · J’aime · 2

Mehmed Gashi Gjithçka është e mundur se Hashimi ka ------deklaruar vetë se nuk ka qenë pjesëmarrës i frontit asnjëherë
19 août, 04:57 · J’aime · 1

Selami Hajrullaga jo - ashimi as xhavit haliti - as bujar bukoshi as shumica si ai - zedhenis i - ish - farku-t- bicaj vetem kan rjeepur fondet te mergimtareve tan ne pergjethsi flas
19 août, 13:12 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Qeveria Bukoshit i paska dhene 3x ka 30mi marka permes Demaqit qe te marrin sulme te uçkes mbi forcat serbe.Me 90mi marka paska dashte Bukoshi dhe Demaqi me fitue bashkimin e trojeve ?Si i paskan shkue Demaqit keto marka?Po mire de me Muhamet Kelmend...Voir plus
19 août, 18:21 · J’aime · 1

Erleta Ukshin Hoti Te nderuar ky status kishte te beje me kete emision, te cilin fatkeqesisht nuk e kisha pa me heret. Mbase z. Kelmendi e tregon vetem verzionin e tij te filleve te krijimit te luftes se UCK-se, por jo qe faktet historike mund te mblidhen vetem nga verzi...Voir plus
Lire la vidéo
Rubikon 06 02 2014 Rrëfimi i Muhamet Kelmendit
Rubikon 06 02 2014 Rrëfimi i Muhamet Kelmendit
19 août, 20:28 · Modifié · J’aime · 6

Enver Spahiu Cka saktesishte deshiron te dini Erleta Ukshin Hoti ? Dhe ku po ju keputet filmi per mos lidhje te fakteve ?
19 août, 20:39 · J’aime · 1

Haxhi Kuçi Erleta ma se pari i japish pergjigje Enverit,pastaj me mua ja vazhdoni.Nese keni qen prezent duke lexue me rend,e dini se cili perhere ja ka nise me shpifje te paskrupulta dhe pa fakte.Si ka mundesi ky qorbaliu te me etiketon gjera qe kurr as babe e babegjysh si kemi pasur.Une jam ai njeri qe per hater timin e shkaku i masakres se RAQAKUT eshte ftue NATO qe te bombardohet serbia.Sa per luften e ketij shpiunit ende serbin dot e kishit ne kosove.Por thone nje fjale haram biti ,haram gjiti.A tradhetari e nxite qe ta bombardoje armikun serb ,apo atdhetari ?Me fakte e jo me shpifje.Jane perfaqesuesit e OSCES qe kane banue ne shtepin time.Edhe demostratat e 11 marsit te vitit 1981 ne menzen e studenteve une jam ai qe i kam nise pa organizimin e askujt.Te deklaroj se me LPK i kemi organizue dot me marrin si hero,kjo u djeg shpiunave e tradhetareve.Une jam i durueshem dhe kam shume shkrime te ketij Selami Hajrullages qe me ka shkrue ne mesazhe private.Mi tregon do kode te Arkanit mes Milloshit ne zonen e Pashtrikut qe i kishte ndegjue duke u shajte keta dy qetnik.Pra ky dine shume gjera qe popullit i interesojne ti tregon haptas .Por kjo fare e poshter nuk tregone,pos na shpifet duke na sulmue i pari si tjeret shok te ketij siq jane;Reshat Badallaj dhe Avdi Ibrahimi.Per mua nuk qojne kurrefare peshe keto shpifje se jam i paster dhe me njohin ma mire suharekasit.Me keso njerez kam pervoj te madhe qe 15 vjet me kan mesue mire.Edhe nje here po e perseriti se ai ja nisi tjeter muhabet se ne fb e juaj eshte kyqur me qellime ogurezeza,qe mos te flasim per temen qe e keni afrue por tja nis me shpifje siq e kan zanat korbat e zi qe shiten si çlirimtar tradhetar.Vetem magar me qen se lufta e ketij po shihet,ku e kan lane kosoven ,iliriden dhe luginen e presheves.
19 août, 20:45 · J’aime

Erleta Ukshin Hoti Enver Spahiu ashtu sic e ka ceke z. Kelmendi ne emision "qe te ftohen te gjithe ata qe kontribuan" ne krijimin e formacionit UCK dhe ta diskutojne ne menyre debati, mbase do te me dukej me me vend. Personalisht, filmi me eshte keputur shpesh, atehere kur na mesonin se UCK-ne e ka themeluar Thaci, kyqja e z. Demaci dhe 3%-shi i permendur ne kete emision, "etiketimet" shume vjecare, qe ia ben FARKU dhe UCK njera tjetres dhe arsyeja se perse e bejne kete, e shume ceshtje te tjera te rendesishme. Dua t'i shoh thjeshte me fakte verzionet e secilit perballe njeri tjetrit. Por, asesi nuk dua te shoh ushtare qe ofendojne njeri tjetrin, per shkak te konfrontimeve te lidereve te tyre.
19 août, 20:50 · J’aime · 2

Haxhi Kuçi FARKU e ka krijue uçk en ,jo LPK a e kuptove shul shqip?LPK istat jane hajna dhe tradhetar kjo ne kete deklaraten e Muhamet Kelmendit po del vetvetiu.A po deklarone se Ali Ahmeti e ka shti ne kete levizjen ?A po deklarone se Bukoshi permes Demaqit jan marr 3 here nga 30 mi marka gjermane me luftue serbin dhe çdo muaj sa here e sulmoni nga 30 mi marka.Shaka dhe tradheti e kullume eshte kjo.Por lagoi nderyri dhe na qiti ne tjeter diskutim.
19 août, 20:57 · Modifié · J’aime

Erleta Ukshin Hoti Haxhi Kuçi nga tema nuk po dal dhe nuk dua askush qe ta devijoje. Kushdo ka te drejte qe per vete te publikoje ne media "fakte" ne thonjeza dhe fakte, por jo te ofendoheni kot ne nje status. Ne profilin tim mund te kyqen ku ta dije sa njerez me prapavija nga me te ndryshmet, por kjo nuk me ben pershtypje. Thjeshte, po e pyes veten se perse deri me tani nuk e kemi as edhe nje literature te mirefillte shkencore ne lidhje me levizjen UCK, perderisa per kete ushtri mesohet edhe ne Universitet.
19 août, 20:58 · Modifié · Je n’aime plus · 3

Haxhi Kuçi Ju lumt Erleta,tani e keni thene nje te vertete qe te shkruhet e verteta qe nxensit mos ti mesojne historit e tradhetareve,ku tradhetin e tyre te shendrruar ne patriotizem.Po te dali e verteta ne drite bota dot çmendet.Vetem historia ime te dali ne drite krejte historia e e demostratave dhe e luftes dot e merr kahjen e niglizhences drejtuar popullates se shkrete.
19 août, 21:02 · J’aime · 1

Enver Spahiu Hashim Thaqi nuk eshte themelues i Uck se ,kete e dine te gjithe ndersa Muhamet Kelmendin ne ate kohe me sa une e dij dhe posedoj informacione ne Tirane nuk e kane perkrahur, ngase Xhavit Haliti ka qene nje mike shume i ngushte i Fatos Nanos dhe Rexhep Mejdanit .ai eshte rrite nga gradat ne politiken e politikaneve te Shqiperise ,ate e kane bere drejtor te D. UCK se nga nje bindje tradicionale e hershme si drenicak dhe kete solucion e kane ziere edhe ne Tirane bashke me disa antar te Shtabit ,keshtu qe ja kane dhene primatin dhe perparesine ne avancim .Une per UCK ne per here te pare kam ndegjuar nga Mensur Zyberaj ,/tani deshmor / nje ish koleg dhe vendas i komunes se Rahovecit dhe zimer ne konvikte te studenteve ,i cili ne ate kohe kemi biseduar rrethe disa zhvillimeve pa permendur emra . Tani per lidhjet dhe konfliktet Shtab dhe Bujar Bukoshi jane te formave te ndryshme ,ato kane qene here te hapura here te mbyllura ,me kujtohet se gjate kohes se luftes B.Bukoshi e ka pas nje konflikt verbal edhe me Fatos Nanon thuhet se aty ne kyeministri jane share edhe ne nena ,duke aluduar se primatin e luftes duhet ta merre Shtabi i UCK se dhe Hashim Thaqi duhet te jete shefi ! Ndersa ne anen tjeter kondideroj se Bujar Bukoshi ka qene gjithashtu shume i informuar per rrjedhat e ngjarjeve ngase ai nga kanalet e tij eshte informuar mire . Nga cila kohe dhe cili vit kete nuk e dij ! Nuk dij nese kam kontribuar ne kete sqarim timin .Me siguri se ka edhe detalje tjera .
19 août, 21:16 · J’aime · 2

Erleta Ukshin Hoti Me vie keq per fshierje komentesh, por ofendimet banale sic e ceka me heret ne mes te komentuesve apo pjesetareve te luftes nuk dua t'i shoh ne murin tim se nuk mesoj asgje nga to dhe nuk dua t'ju shoh ne kete nivel. Me respekt!
16 h · Je n’aime plus · 4

Vullnet Ademi O mos u merrni me z.Kelmendin se këtij askushi nuk i ka thënë puna e mbarë ky njeri nuk është asgjë më tepër se një Demagog i soit të vetë !
15 h · Je n’aime plus · 1

Selami Hajrullaga eh tiran e viteve 98 dhe 99 esht kon e klaneve sot te vetqujtura hajnat ordinere te 100 - e 100 milionave shum trathie jan berre nga kukurecat e klaneve - xhavitjane te thaqi dhe te - farkut trathtar te bukoshit ...Voir plus
13 h · J’aime

Viktor Rexhepi https://www.facebook.com/LetmefreetovisitEU?ref=hl

Let me free to visit EU
Let me free to visit EU,eshte fushat me te cilen do kerkohet liberalizimi i vizave per kosovaret nga EU-ja.Andaj ftohen te gjithe qytetaret te na bashkohen
Communauté : 143 personnes aiment
8 h · J’aime

Haxhi Kuçi Leji kukurecat Selami Hajrullaga.Ti je deklarue se une Haxhi Kuçi e kam vrare baben e Erletes,Ukshin Hotin,me 16 janar te vitit 1999.Erleta e ka per obligim qe te ngrite aktpadi penale kundra meje dhe ty te merr si deshmitar. Selami Hajrullaga.;Ti je edhe deshmitar i Arkanit dhe Milloshit qe kane shkembye kodeDhe une paskam marr pjese ne masakren e shqiptareve.I beje lutje z.Erleta qe sa ma pare ta ngrite aktpadin ndaj meje.Ne gjykim dot dalin shume gjera qe populli me tere qenjen e tij shpirterore deshirone ta merr vesh te verteten se ky shpifes dine edhe ma teper per gjenocidin qe iu eshte bere popullit shqiptar.
8 h · J’aime

Visar Topalli Tahir Zemaj e ka fitue betejen e logjes kjo pune dihet shum mir ne Kosove kaq qene vetem dy beteja e koshares me kry te Komandantin Sali cekaj e Agim ramadani edhe e logjes me Te madhin komandant Tahir Zema!
3 h · J’aime

Visar Topalli Edhe Komandanti Tahir zemaj nuk eshte vra ne luft ne logj por e kan vra mbas luftes ne pej me gjithe djal te vet e me kusheri te vet nga dora e hashim thaqit se kur komandanti Tahir zema i kishte 650 ushtar ne prapaqan ne kumunen e Deqanin . aty kishte shkue hashim thaqi e kish thon kom me luftue me ty e me krejt ushtrin tende si me kon ushtri te serbis . e sod e kemi na hala ate pis kryeminister te ks vjen koha se tana dalin para popullit ! Rroft Tahir zemaj !!!
3 h · J’aime

Selami Hajrullaga ju haxhi jeni nji psikopat i smuut kupton nuk thash qe keni vrare ukshin hotin - haxhi trego pse jetoni ju ne franc pikerist ne franc si kosovar - magjup kupton duhesht tiu-uuu tregosh popullit te kosoves - pse mendoni ju mundeni te jeni mike - me - erleten hoti ju edhe emrat - e miqve te tua - e - enverat ju pershendes
1 h · J’aime

Selami Hajrullaga populli i kosoves kuur nuk mundet te kupton pse kamishat ose shikistat ma te mllenj jan - matrapazat dugagjinas them me - kolexh kur dhem me kolexh dihet ata matrapaz te - u d b - te - koss -it - jugosllav en dugagjin profiteret dhe elita e te vjetrit jan dugagjinas flas ter kupton ky popull i mjerr - i - kosoves
1 h · J’aime

Selami Hajrullaga tahir zemen e kan vrare maskarenjet - dugagjinas te elites se tij trathtare - po ka penguar shum njerezve te - zymt te politikes se flliquur rugoviste - titisteve te kosoves
1 h · J’aime
Haxhi Kuçi

https://www.facebook.com/erletahotiofficial/posts/1445799069040782?comment_id=1446894268931262&offset=0&total_comments=38&notif_t=share_reply

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: bota

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum