Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi

 :: sport

Aller en bas

Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi Empty Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi

Message  Perparimi Ven 19 Déc - 12:21

Të gjithë ne, anëtarët e lëvizjes “Vetëvendosje”, me përkushtim të madh i lexojmë dhe i studiojmë veprat e shkruara të Ukshin Hotit, dhe ato si mësime bazë, tentojmë t’i aplikojmë edhe në praktikë. Në bibliotekën e lëvizjes, i kemi të gjitha veprat e Ukshinit, dhe ato konsiderohen si literaturë obliguese për çdo anëtar.. “ – tha në vazhdim të fjalimit të vetë të rastit, Albin Kurti.
https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/743101729117496?comment_id=743215475772788&offset=0&total_comments=41&notif_t=feed_comment_reply


Kujtim Kurti, triste

Ne vitet 1998-1999......krimineli serb Sllobodan Millosheviç kishte rralizuar planin sekrete ne bashkpunim me Mahmut Bakallin,Adem Demaqin,Ukshin Hotin,Muharrem Ismailin dhe organizates Opus-Duo nga Vatikani,qe Kosoven ta bejn pjese te Serbis,me qellim qe te justifikohen para NATO-se per ndalimi e bombardimeve kunder Serbis...

Pasi qe ky plan i Millosheviçit nuk u rralizu nga CIA , keta bashkpuntor te UDB-se u rehabilituan....

Muharrem Ismaili,Ukshin Hoti,dhe Mahmut Bakalli u sistemuan ne Beograd ne maj te vitit 1999,ndersa Adem Demaqi mbeti ne Prishtine,dhe ne vitin 2004 u shperbly me nje ville ne Sarand nga Muharrem Ismaili.

Sllobodan Millosheviçi filloi te flistet per kete plan sekrete ne gjykaten e Hages,por kjo nuk i konvenoje organizates Opus-Duo te Vatikanit dhe CIA-se,prandaj u eliminua fizikisht....

Historia vonon , por ajo kurrë nuk harron...

J’aime · · Partager

Mehmedali Jashari et 20 autres personnes aiment ça..


Kujtim Kurti Enver Spahiu....

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi....

Haxhi Kuçi Kujtim Kurti nese sipas teje paska qen keshtu,atehere ma mire mos egzistofte ma kombi shqiptar.Kujtim sa per Vatikanin ,nese e njeh mire italishten.Per me marr ma teper informata,e kam nje mik te fort te Vatikanit e te tregone ma gjersishte.Ma rikujtove qeshtjen e Hitlerit,kur neper shkolla na mesonin se ai ishte i vdekur,por ne fund ndryshe historia na doli,i gjalle ne Argjentine.Vertete eshte per tu habitur,se si Demaqin nuk e ngucen midis prishtines?!!Albin Kurtin ashtu si zavendes te Demaqit si perfaqesuesa polituke te uçk es!!!Nese Isa Mustafa ka qene kuader i Rrahman Morines atehere edhe Muharrem Iasmaili ka qen asi qulli,sepse ka qen drejtor i bankes se kosoves dhedrejtor i fabrikes se armotizatoreve qe e ka pasur banesen tek qafa e qendres se studenteve,karshi Rexhep Balidemes.

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi keto jane fakte....

4 h · Je n’aime plus · 1

Haxhi Kuçi Kujtim,njerherit jeni i vetmi shqiptar qe jeni ka ja qitni per ledine te gjitha te zezat e tradhetareve.Nese populli deshirone te lirohet nga dogmat e ketyre njerezve,duhet tju perkrahi sa ma pare.Ftoje qe miku im italian tju sqaron ma teper per qeshtjen e Vatikanit;i nderuari Pa Mu

Haxhi Kuçi https://www.facebook.com/pa.mu.31
Pa Mu

Photo de Pa Mu.
Pa Mu
Ami(e)Amis

Università degli studi di Trieste

1 ami(e) en commun..

4 h · J’aime · 1 · Supprimer l’aperçu

Niman Blakaj kujtim sinqerisht po te pyes a munesh me gjet nji shqiptar qe nuke koka kan shpijun i serbis sepse sipas matematikes tane po del se tan shqiptart kokan kan bashkepuntor te udb dhe sherbimeve sekrete serbe

Rustem Remi Peja Kujtim Kurti, ti je nje kafshe e poshter more fllixhan me quajt Ukshin Hotin bashkpuntor te Millosheviqit eshte tmerr more Narkoman ti je diler i Droges edhe je Callboy ne Amsterdam qe shitesh per Homoseksuala!!!

Sabrit Gashi Komentues te nderuar ,ju lutem pa fyerje secili ka te drejte te shpreh mendimin e vete ,por Kujtimi eshte nje djale shume i mire dhe i ndershem ,besa eshte nje njohes shume i mire ,ndoshta ne mundem mos te pajtohemi ,por faktet flasin vete ,ketu nuk du me I dhene te drejt vetem kujtimit ,por secili qe ka argument per vetembrojtje le ta thote ,mos te harrojme se historia po na perseritet duke i besuar njerezve bile duke i bere edhe mite kjo eshte e dhimbeshme te nderuar

Rustem Remi Peja Sabrit Gashi, ti mesues na u bere a ik more mos na lodhni fakte qenkan me fye atdhetarin Ukshin Hoti a ik more se edhe ti qenke qelbsir si ky pederasti Kujtim Kurti

Sabrit Gashi Jo i nderuar Rustem gabim e ke ,ne qoftese ashtu mendon ,kjo nuk eshte mjet komunikimi dhe si duket nuk tu permend emri yte permes juve

Rustem Remi Peja Ik ik mos na trego ti se a jam gabim se me soin e juaj edhe Kujtimit nuk e meritoni me komuniku ndryshe sepse jeni qelbsira te pafund!!!!

Mehmet Ismaili Vertet je qelbsir ti obir shkine .........

Lirim Gashi Kujtim Kurti ti dhe Haxhi Kuçi jeni udba vet dhe të gjithë ata që ju përkrahin janë fundrrina e shqiptarisë. Veç ti po del me qen i mirë bre facen e shkavit mos e lafsha pa ta qi bre gjakprisht njeri. Spo t vjen turp Ukshin Hotin me marr në goj bre bir qeni bre përbindesh. Ti je ma i zi se Rrahman Morina vet o pis mashkull o qyqar i kalbt.

Lirim Gashi Maje mend kët dit dhe kët facën time o Kujtim Kurti bre shkavell i prisht.

Lirim Gashi E ti Haxhi muti e njejta vlen për ty.

Lirim Gashi O ju komentus tjer nese keni pak gjak shqiptari vetem ni pikë, mos leni send pa bo veq me m tregu ku jetojnë këto qelbësira.

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi....analizoj intervistat e Sllobodan Millosheviqit ne gjykaten e Hages,ai disa here para gjyqtarve nderkombetar ka argumentuar me fakte takimet sekrete me Muharrem Ismailin dhe Mahmut Bakallin...

Te gjitha keto jane live ne Youtube....

Kujtim Kurti Sabrit Gashi....gjate gjithe historis se UDB-së eshte vepruar qe kundershtaret e tyre politik kur i kan vrar direket ose ne parapsken gjithmone i kan publikuar ne mediat televizive te Serbis,qe te krenohen me politiken e tyre qe kan vrara me arsye ne terrorrist Shqiptare...

Keshtu ndodhi edhe me familjen e Adem Jasharit,mbas vrasjes lajmi se pari u publikua ne Serbi pastaj u informuan edhe mediat nderkombetare...

Pra,Ukshin Hoti eshte gjalle dhe jeton ne Beograd,se po te ishte armik i Serbis,ata do ta kishin vrar sikur Adem Jasharin.

Faktet po flasin vet

2 h · J’aime · 2
Mimoza Hoti Lirim Gashi në Amsterdam e paskmi ketë gjenaze.

Green Scout Syli Morina kerkah sje hiq. Lexo mire nese se merr vesh ta perkthej.

Naser Palushi Idiot, shpifës, antikomëtar, i paguar, shërbëtor... Shko në RRS...

Green Scout Ukshin Hoti ?! Ai eshte vra nga serbet I nderuar.

Arton Gojçaj Mej than Ukshin Hotit shpijun e tradhetar eshte njesoj si mej than dikuj qe millosheviqit patriot shqiptar.Mos ja futni kot burr se pse dikush muj me ja fut kot qe filan fisteku ishte spijun ateher zduhet me marr fill per te vertet .Ne duhet tu thom faliminderit pafund Amerikes dhe fuqive te mdhaja qe e ban kosoven shtet,se pa mbrojtjen e tyre do ishim nje hiç sot!

Mimoza Hoti Syli Morina Lirim Gashi
Ketij far psikopati ju paska merzit jeta po m'doket

Rustem Remi Peja Ky Kujtimi eshte Narkoman qe shitet tek Homoseksualat ne Amsterdam kjo eshte e vertet e kam nga disa miqe qe jetojn ne Amsterdam edhe e njohin ket qelbsir!!

Lulzim Shabani Mos ja zin emnin edhe ni her Ukshin Hotit se nuk e ki ne terzi punen

Erli Balaj Cfare lidhje ka Opus Dei nje levizje kishtare e Kishes katolike me Kosoven?!

Haxhi Kuçi Ukshin Hoti eshte i pari qe ka themelue FARKUN.

Naser Palushi Haxhi Kuçi, a ke lexuar dy rreshta në jetën tënde për Ukshin Hotin? A ke lexuar dy rreshta të shkruara nga Ukshin Hoti?

Rustem Remi Peja Nuk i kuptoj nje pjes te miqve te mi ne Facebook qe e kan ne listen e friendsav ket qenje te poshter si Kujtimi apeloi miqesisht te gjithë miqet e mi largone nga lista ket idiot se nuk ja vlen me e pas ne list te friendsav soin e ti!!

Agron Tolaj Kom pa te pa verteta të ndryshme ,të niveleve të ndryshme,por ma e ULET se kjo nuk kom pa kurrë,1997,jom ra ne Burgë, për formimin e Uçk, dhe ska pas kosova sekret që se kam dit as ate kohë,dhe deri sa e kan mar Kriminelat e Arkanit, të madhin Ukshin Hoti,dhe tash nuk dihet per fatin e tijë,Une kam qen rregullisht në të njejtin Burg, dhe ma shum edhe në të njejten Qeli,kurr kush se ka thirr per plane të tilla, po edhe po ta kishin thirrur, Ukshini ka qenë Zemra e Kombit, dhe as ma TRIM dhe as ma Intelektual, ska pas kurr Kosova, e mos fol o burr pa lidhje, edhe nese dikush te ka thon ,Logjiko pak se kush po te thot, i cilit nivel është ai njeri, ku është Qëllimi tij, dhe mos bje ne ksi Gracka, se bukur shpesh po ja fut Kot, dhe tash na ke detyru me bo një hetim ndaj teje, vetem kujdes mos i njyllos Kokat Kombëtare.se Ukshin Hot kurr mu Nona Shqitare nuk ka lind as nuk do te lind Kurr.

Agron Tolaj Vallahi mar Kujtim Kurti kom pa shkrime e foto tuajat, boll,nuk me kan bo shum pershtypje se edhe skan qen aq me Peshë, por Turp ma te madh ska per ty si me folë per Ukshinin ti po na kallxon a jeton ne Beograd a qka, bash ti po verteton se po bon propaganda anti shqiptare, dhe krejt kto jon nga ndonje sherbim sekret Serbe¨, po studijoj pak ma shum sendet o njeri ose ik krejt nga bota Shqiptare, meru me Moldave e me Spanjolle si po Pozohesh me tu e mos gabo mu me u mar Me burra Kombëtar si Ukshin Hoti, ma mir kish qen shum per ty.

Haxhi Kuçi Naser Palusha,mos kce si miza ne balte,çka ke me mua?Po te dija sado pakes diç per tradhetin e Ukshin Hotit pa ja shkrue te gjitha nuk e kisha lane,por nuk di as qe kam ndegjue diçka.Ma pare lexo e shkruaj.Une pa fakte nuk i shkruaj dikujt,e as per Ukshinin nuk kam shkrue diçka.Nese gjen diku qe shkruava mi perserite e mos kce si knusi.Sa per Avdi Ibrahimi,Reshat Badallen,Adem Demaqin,Mahmut Bakallin ,Fatmir Limen,Rexhep Qosiqin,Uke Bytyqin,e shume komandanta te uçk es mundem me shkrue se kam pasur biseda.


Niman Blakaj o shok te fb apo miq te fb ju lutem mos u merrni me shkrimet e kujtimkurtit ky njeri nuke asht shqiptar edhe nese flet shqip ky asht bashkepuntor u udb dhe kgb andaj qellimi i tij asht te dezinformoj opinionin puplik shqiptar krejt kto qka thot ky jan rrena te tija shpifje prej nga ma te kqijat qe ekzistojn sipas tij te gjith shqiptaret qenkan spijun te serbis deri me tani nuke ka mbet asnji figur publike shqiptare si ne kosov ashtu edhe ne shqiperi pa e njollos

Haxhi Kuçi Kujtim Kurtin e kam ne shoqeri,gjere me sot çka ka shkrue te gjitha i kane dale si te verteta.Por sa per Ukshin Hotin,une tani e pashe qe e ka qite,nese ka fakte ndaj Ukshin Hotit le ta tregon te verteten.Une nuk kam fjale as fakte kundra Ukshin Hotit.Nese ,sipas Kujtim Kurtit eshte gjalle Ukshin Hoti ne serbi,atehere duhet interpoli nderkombetar ta beje gjetjen e tij.

Niman Blakaj o hagji kuqi nese ti thue se keto qka po thot kujtimi jan te verteta ateher po del se kujtim kurti asht puntor i sherbimit sekret serb sepse vetem nji udb i serbis mundet te ket krejt keto informata qe ti u beson per te verteta e per mua ma shum se gjysma e tyne jan rren a dhe trillime te kujtimit

Haxhi Kuçi Ju Naim po thoni se gjysma e ketyre fjaleve jane te pa verteta,dmth,sipas jush se paska ketu edhe te verteta.Une as juve as Kujtimit as Ukshinit nuk mundem ti them se jeni udba e serbise,se shpifja eshte e rende.Nuk kam te drejte ti shpifem dikujt pa ju njohur me rrenje,apo siq thone pa me ngrere nje thes kripe me juve.

43 Niman Blakaj hagji i kam percjell rregullisht te gjitha shkrimet e kujtimit sipas tij gjer ma tani asnji shqiptar si ne kosov e as ne shqiperi nuke koka buurr dhe atdhetar po te gjith qenkan spijun te udb ateher vetevetiu lind pytja ky kujtimi ose asht i smut mental dhe ia fut kot ose asht udbash dhe i i din te gjitha

Haxhi Kuçi Naim,nuk duhet me ofendue kerkanin,nese ka argumente kerkoja.Nuk ka kush qe dikujt ja humbin meritat,edhe pse mundohen me ua vjedhe juve apo mua apo Kujtimit.Nga çdo fjale del ,diçka e re do te lindi.Shume te verteta ne kete bote jane mbyllur,e varrosur,te presim ma tutje.Por nje ta dini se pa luften e kunderthenjeve nuk ka kryqezim,apo mbarsim.

Niman Blakaj o hagji kuqi po te kuptoj por nuke asht e mundur qe gjat gjith historis ton qe te gjith burrat e kombit sipas kujtimit kokan kan spijuna

Haxhi Kuçi Naim,i dini edhe ju gjerat me duket,per kete te tregova mos te gullfojm,se diçka ka ne vorber.Por pa deshmitar e fakte as gje nuk duhet te ngurojm,vazhdojne me tutje theshe themet,ndoshta diçka do pjelli.Po presim.

Kujtim Kurti UDB serbo-qetnika ekziston qe nga viti 1824 e cila ka angazhuar mijra shqiptare deri me tani ne kontribojne per interesat e Serbis qetnike...

Te gjithe armiqet e vet UDB i ka likfiduar dhe familjen e tyre i ka burgosur gjithmone deri sa jane zhdukur te gjithe,kete e ka treguar historia jone e dhimshme...

UDB-ja Ukshin Hotin e ka shkolluar ne HARDWARD qe ta angazgoje me vone ne formimin e grupeve ilegale per ta paraqitur serbin si pushtues,qe me vone keto grupe ilegale te futen ne kurth dhe te eleminohen,qe pastaj serbia te justifikohet para botes se eshte duke e luftuar terrorrizmin shqiptare ....

Ukshin Hoti gjithemone i ka sherbyer TITOS dhe vllazrim-bashkimit,ai kurr ne jeten e tij nuk ka rreh dhe nuk ka vrar asnje serbe...

Ukshin Hoti sot jeton ne beograd,me gruan e tij dhe dy femije...

Kush ka nostalgji per agjentin e UDB-se Ukshin Hotin,mund ta angazhoje kryqin e kuq ose BUBA Morinen,gruan e Rrahman Morines,dhe mund ta zbulojne identitetin e sotistikuar te Ukshin Hotit.

Qeveria e Kosoves asnjehere nuk ka ber kerkes ne interpol per ta kerkuar Ukshin Hotin,sepse ata e dijn se Ukshini eshte gjalle ne Beograd,prandaj emrin e tij e perdorin si Legjend per perfitim te votave partiake....

18 min · J’aime
Haxhi Kuçi Pajtohem plotesisht me juve,po e presim se ne cilen gazete po shkruan se Ukshini eshte gjalle.Une personalisht kam shkrue me Erleten,bijen e Ukshinit dhe me ka thene se disa serb i kane dhene informata se Ukshinin e kane vrare serbet,dhe e kane varrosur ne pereferi te Pejes,a ti besoj bijes se Ukshin Hotit?Ndoshta eshte e vertete,por kjo qeveri e jona po shune,pse me tregoni?

Niman Blakaj o hagji burri a po e shef qka deklaron kujtimi ky si te thash nese asht e vertet ajo qka thot aj ateher ky merr informatat nga shefi i tij i udb

Niman Blakaj sidoqft hagji te pershendes pata kenaqsin me shkembye mendime me ty

Kujtim Kurti Haxhi Kuçi dhe Niman Blakaj,komentet e juaja u larguan,sepse nuk kan asgje lidhje me kete teme qe po diskutojme...

Nuk kam nevoje per sekretar dhe kronist,faktet i mbroje vete...

Pa keqkuptime!

Kujtim Kurti Ridi Smajli....
Kujtim Kurti Sazan Papraniku....


Kujtim Kurti Ardjan Causholli....

Haxhi Kuçi Naim,flm shume,edhe une kam lexue ne gazetat e kosoves qe Ukshini eshte gjalle,a tju besojna gazetave,duhet interpoli te ndermarri hapa,apo kryqi i kuq nderkombetar,por as ketyre nuk u hane palla per popullin tone,nga pervoja po e them.Po te kane mundesi do te na gelltisin si nje kafshat te bukes.


Kujtim Kurti Enver Spahiu....

10 min · J’aime
..Kujtim Kurti Besim Rugova....
7 min · J’aim
Kujtim Kurti Afrim Zeqiraj....

7 min · J’aime
Kujtim Kurti Xhevat Rexhaj....

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi Empty Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi

Message  Perparimi Sam 1 Aoû - 8:38


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi Empty Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi

Message  Perparimi Sam 1 Aoû - 8:39


  • 1 décembre 2014, 14:14 · J’aime · 3


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 10303372_243314692535259_4987134280728619990_n

    Fatmir Seferi kujtim kurti mos haro se dihet mirëfilli se Ukshin Hoti ishte banorë i një treve, e cila në fillim të vitit 1990 u bë vatër rrezatimi për gjithë Kosovën, sepse pikërisht në afërsi të Rahovecit e Krushës së Madhe, në Brestovc, u bënë lëvizjet e para për demokraci, ku në një demonstratë të mbajtur në këtë fshatë (më 27 janar 90) u vranë katër të rinjë: Nesimi Elshani nga fshati Nagavc, Agron Fetahu nga fshati Celinë, Hilmi Krasniqi nga fshati Hoçë e Vogël dhe Halim Hoti nga fshti Krushë e Madhe, si dhe u plagosën 19 të tjerë. Ukshin Hoti, në shkurt të vitit 1992 (në dy vjetorin e vrasjes) duke u vu në krye të një mase banorësh të këtij rrethi niset për t’i nderuar me një homazhë martirët e vrarë, por, policia serbe, duke e trajtuar këtë veprim si provokacion, ua zë rrugën dhe kërkon që të tërhiqen, por të njëjtën gjë e kërkon edhe Ukshin Hoti, ndërkohë policia i vë në përdorim armët e zjarrit, dhe me këtë rast plagosin një student nga Krusha e Vogël. Për këtë akt të guximshëm, Ukshin Hoti do të dënohet me dy muaj burgim, të cilin do ta mbajë një vit më vonë, në mars - prill 1993
    21 décembre 2014, 14:45 · J’aime · 2


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 10303372_243314692535259_4987134280728619990_n

    Fatmir Seferi kujtim kurti tregoj faktet se ukshin hoti osht gjal me familjen e vet ne beograd
    21 décembre 2014, 14:46 · Modifié · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Fatmir Seferi...

    Fatmir Seferi....ty me te pas interesu ku ndodhet Ukshin Hoti,kishe humumtuar dhe e kishe gjetur,por ty nuk te ka interesuar asnjhere....

    Prandaj,mos na shit ketu patrotizem tallava....
    21 décembre 2014, 16:26 · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 1625704_10203678146575550_7654994040968373165_n

    Sazan Papraniku ...djali i ZH.R.ARKAN keto dite tha:"...babai im asht i gjalle dhe pike !"
    21 décembre 2014, 20:00 · J’aime · 2


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 1625704_10203678146575550_7654994040968373165_n

    Sazan Papraniku ...dhe dikush tjeter tha: "...prandaj edhe CECA po kendon lirshem dhe si serbe nuk ka prishe divorcin pas" vdekjes-vrasjes" sepse nuk pame -varrim..."?! ,kjo dicka kupton si konturë...
    21 décembre 2014, 20:02 · Modifié · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Sazan Papraniku.....kuptohet kjo pune.....pasi qe qdo sherbim sekrete para se te angazhoje nje informant apo agjent qe te sherbej per interesat strategjike te atyre.....ju caktohen kushtet e punes si dhe shperblimet qe do ti marrin nese ata e rralizojne nje plan te caktuar strategjik....

    FBI,NSA apo CIA e kan me ligj te garantuar identitetin e dyfisht te nje informanti qofte ai amerikan,apo shtetas i huaj,ju garantohet me ligj ky identitet i dyfisht,qe ekziston nje sektor i caktuar qe merret vetem me kete qeshtje....

    Vete fakti qe Ukshin Hoti eshte angazhuar nga UDB qe te studjoje ne HARDWARD ne univerzitetin me te shtrenjt ne bote,nuk do shume logjike te zberthehet se ai qe nga fillimi ka nenshkruar marrveshjen me UDB-ne per perfitimin e identitetit te dyfisht mbas rralizimit te planeve sekrete te UDB-se...

    Po mos te ishte i kekuar Radovan Karagjiq nga haga,kurre nuk do te mund te zbulohej identiteti i tij,pasi qe per kete e kan ditur vetem 2 persona ne UDB,te cilet jane shantazhuar me vdekje nga CIA nese nuk bashkpunojne per te dhen informata per vend-ndodhjen e Karagjiqit....
    21 décembre 2014, 20:12 · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Gzim Malsori....

    Kopjimi i publikimeve pa lejen e autorit denohet me burg...
    21 décembre 2014, 20:50 · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 10402404_10206323789352376_3648917898220089570_n

    Gzim Malsori E dii,po pergjigjen nuk na dhen,tash a eshte i vdekur a po gjall?
    21 décembre 2014, 21:06 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Gezim Malsori

    Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
    21 décembre 2014, 21:10 · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 10402404_10206323789352376_3648917898220089570_n

    Gzim Malsori Ndoshta une nuk kam guxim po plot kah qe kan edhe shkoj,ndoshta edhe e marrin pergjigjejn atje,po ti mos ik prej temes pergjigjen prej teje deri dje 100% i vdekur na dha edhe dosjne me numer sot 100% i gjall,kshtu nuk besoj qe ja vlen me komentu,se plot komente te tjerv pi shly kur nuk po keh pergjigje ose qe pot japin fakte.
    21 décembre 2014, 23:07 · Modifié · J’aime · 2


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Gezim Malsori

    Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
    21 décembre 2014, 23:07 · J’aime · 2


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11168388_10153246568755225_8509384741358008950_n

    Agim Malsori Kujtim Kurti; Po ti para ca kohe thoje me bindje te plote qe Ukshin Hoti eshte i vdekur, tani thua i gjalle... Cilen ta besojm? Ate me numrin e dosjes per varrin apo kete qe eshte gjalle?
    22 décembre 2014, 09:01 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Agim Malsori...

    Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
    22 décembre 2014, 09:05 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11168388_10153246568755225_8509384741358008950_n

    Agim Malsori Po une nuk mund te shkoje aq lehte sa shkon ti o burre, se jane disa gjera qe ti nuk i din... 
    Por ti ne munges te argumentave vetem e kopjon komentin e ben paste pastaj.
    22 décembre 2014, 09:08 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Agim Malsori

    Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
    22 décembre 2014, 09:08 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11168388_10153246568755225_8509384741358008950_n

    Agim Malsori Perseri me "paste" koment... 
    Po une nuk mund te shkoje me autobus ne nje vend si Serbia, nuk jam si ti une.
    22 décembre 2014, 09:10 · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Agim Malsori

    Autobusa per beograd ka qdo dite,merr guximin dhe shko kerkoje vet,nese ke kaq interesim ashtu siq po na shet patriotizem tallava....
    22 décembre 2014, 09:12 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11168388_10153246568755225_8509384741358008950_n

    Agim Malsori Ne Serbi do te shkoja vetem me te taku ty, per asnje arsye tjeter...
    22 décembre 2014, 09:16 · J’aime · 3


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Agim Malsori

    ...gjithmone shkruaje vetem me FAKTE.....100% te sigurta....shko kerkoje ne Beograd ......Voir plus
    22 décembre 2014, 09:18 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11168388_10153246568755225_8509384741358008950_n

    Agim Malsori Po pse o burre para dy muaje na the qe me numrin e dosjes: "xxxxxx" e gjeni varrin e Ukshin Hotit. Nuk kishe fakte ate kohe ???
    22 décembre 2014, 09:23 · J’aime


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi Empty Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi

Message  Perparimi Sam 1 Aoû - 8:41


  • 3 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Agim Malsori

    ...gjithmone shkruaje vetem me FAKTE.....100% te sigurta....shko kerkoje ne Beograd ...

    Ukshin Hoti eshte gjalle bashke me gruan dhe dy femijet,me identitet te sofistikuar....
    22 décembre 2014, 09:28 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 10995550_950460045006923_8184224524851745208_n

    Musa Tolaj Kujtim, pse po lunë me ndjenjat e shqiptarëve, pse shpif, pse gënjen, a të vjen turp, a frigohësh ti o i mjerë, për shpifje pasi që të vërtetohen shpifjet tua do të përgjigjesh jo vetëm para drejtësisë por edhe me Kanunë.
    Mos qofsha në lëkurën tuaj po shumë shtrenjtë ki me pague, 
    Vetëm diçka të pshton ty o Kujtim Kurti nese nxitohësh shpejtë dhe i publikon faktet që të bindet çdo shqiptar. 
    Nese e tregon burimin e informatës së rremë e dimë ku i ke marrë edhe për këtë jeni përgjegjës për përhapjen e shpifjeve dhe propagandës të marrura nga shteti armik e popullit shqipëtar, ju dushoheni se je në bashkëpunim me ta dhe të kan caktuar për veprime të tilla.
    22 décembre 2014, 12:58 · Modifié · J’aime · 5


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Musa Tolaj

    ...gjithmone shkruaje vetem me FAKTE.....100% te sigurta....shko kerkoje ne Beograd ......Voir plus
    22 décembre 2014, 14:12 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11021043_10153150335513669_6027380368750005343_n

    Deffo M. Kasto Ku i merr këto informacione ti ?
    22 décembre 2014, 15:08 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11168388_10153246568755225_8509384741358008950_n

    Agim Malsori Na beje nje status; kur do jesh ne Prizren... Mirpo mos genje tregoje daten e sakte.
    22 décembre 2014, 15:15 · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 10421173_10205767937257104_8304032799854038601_n

    Isak Selimi Per tgjithe ehe pse une nuk di naj info prej ktyne eshte ok ama Ukshin Hotin qka e perzive me kta tjeret?
    Ti mas qdo nate qe pp flen o pit qorr e po sheh naj enderr po qohesh te nesermen pe shkrun nstatus!
    Herave tjera mos harro me e shkru nalt qe eshte enderr qe e ke pa e dob me e shru qe mos me harru!
    22 décembre 2014, 16:19 · J’aime · 1


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11159523_691333200992380_7703044756833427969_n

    Xhem Lamallari Baruti I Gjallë është Baca Uk sepse Jeton në Zemër të Gjdo Shqiptari.Kurse tradhtarët frigohen edhe nga hija tij. Lavdi të madhit Ukshin Hoti.

    Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 1507167_628636143928753_868328124622100997_n

    22 décembre 2014, 16:41 · Modifié · J’aime · 7


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11428487_369098466622878_1891867167689326384_n

    As Strit O kujtim o klloshor ske vend ne kosove veq nhynsh ka ke dal
    22 décembre 2014, 16:59 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 11760233_854222084672126_2977246035467290422_n

    Kujtim Kurti Per patriotat tallava...nje doze te forte....

    ...kuptohet kjo pune.....pasi qe qdo sherbim sekrete para se te angazhoje nje informant apo agjent qe te sherbej per interesat strategjike te atyre.....ju caktohen kushtet e punes si dhe shperblimet qe do ti marrin nese ata e rralizojne nje plan te caktuar strategjik....

    FBI,NSA apo CIA e kan me ligj te garantuar identitetin e dyfisht te nje informanti qofte ai amerikan,apo shtetas i huaj,ju garantohet me ligj ky identitet i dyfisht,qe ekziston nje sektor i caktuar qe merret vetem me kete qeshtje....

    Vete fakti qe Ukshin Hoti eshte angazhuar nga UDB qe te studjoje ne HARDWARD ne univerzitetin me te shtrenjt ne bote,nuk do shume logjike te zberthehet se ai qe nga fillimi ka nenshkruar marrveshjen me UDB-ne per perfitimin e identitetit te dyfisht mbas rralizimit te planeve sekrete te UDB-se...

    Po mos te ishte i kekuar Radovan Karagjiq nga haga,kurre nuk do te mund te zbulohej identiteti i tij,pasi qe per kete e kan ditur vetem 2 persona ne UDB,te cilet jane shantazhuar me vdekje nga CIA nese nuk bashkpunojne per te dhen informata per vend-ndodhjen e Karagjiqit....
    22 décembre 2014, 17:44 · J’aime


  • Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi 943012_358500287582742_267492169_n

    Bali Qorraj Eh po plot barkun shkollë e paske or filozof!
    19 janvier, 15:23 · J’aime


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi Empty Re: Kujtim Kurti lidhje me Ukshin Hotin Diçka po perzihet hesapi

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum