Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Këngëtari Hajredin Kuçi dhe ndihmësi Baton Haxhiu

 :: sport

Aller en bas

Këngëtari Hajredin Kuçi dhe ndihmësi Baton Haxhiu Empty Këngëtari Hajredin Kuçi dhe ndihmësi Baton Haxhiu

Message  Perparimi Jeu 31 Oct - 7:35

Zotri Kryeminister Edi Rama,ju lumt per kete qe e keni zbulue,sepse lojerat e fatit vetem e vjedhin popullin,dhe ata qe kan pakes para i mashtroin dhe mbesin nen meshiren e zotit.Siq thuhet ne nje poezi te Migjenit,"Me ndihmo zotri prifti" Hajt zoti te ndihmofte.....Me kete dmth,vdis ore popull,e vetem Berisha te rroje.Berisha, Rexhep Balidemen e ka pasur kunat.Djali i tij Naimi ka qen me mua ne lloton e kosoves ,qe me pate njoftue me Rexhepin dhe nuk deshiron te komunikoi as permes telefonit as me mesazhe .





Këngëtari Hajredin Kuçi dhe ndihmësi Baton Haxhiu (VIDEO)
Gazeta "Express" publikon një video nga një festë familjare në familjen Devolli. Mes shumë burrave, mund të shihet edhe Zv/Kryeministri i Kosovës dhe Ministri i Drejtësisë Hajredin Kuçi, Ministri i Financave Besim Beqaj, nënkryetari i PDK-së dhe Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së Adem Grabovci, Shefi i ART-së Ekrem Hoxha.

Aty nuk mungojnë as përfaqësues të mediave, si Drejtori i Klan Kosovës, Baton Haxhiu, i cili qëndron qafë për qafë me zv/kryeministrin Kuçi.

Ky i fundi, shpalos talentin e tij për muzikë, duke bërë një duet me këngëtarin, Dani.

"Besojmë se kjo u mjafton lexuesve dhe shikuesve për të pasur më të gjallë përshkrimin që i kishim bërë më herët kësaj feste në shkrimin "Shteti në synetin e Devollve", shkruan gazeta. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2013, ora 11:12
Tage: kuci pdk-se ministri feste shefi



Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum