Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi

 :: politika

Aller en bas

Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi Empty Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi

Message  Perparimi Jeu 16 Jan - 14:37

Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi 79021819_2560179190879986_1797233557546991616_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=FQQLQarXKTcAX8nLAKk&_nc_ht=scontent-frx5-1

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi Empty Re: Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi

Message  Perparimi Jeu 16 Jan - 15:03

[ltr]Reshat Badallaj ndaj meje je ka shpifish sepse je zagar i ambasadave te serbise,ne Hanover te gjermanise.Ti je i dresuar nga serbia me ju shpif atdhetareve permes do shkrimeve te disa udbashave qe i ke vjedhe nga forumi im.Nese e paskna shetit Arkanin kur e paskna shetit ne pikat e uçk es?Te Fatmir Lima ?Te Ylfet Fondaj?Te Jakup Krasniqi?apo te Uke Bytyqi?Ti shpifish o derr i serbise, kinse une kam masakrue femra shqiptare duke u dhene cice femive.Po ti keso fjale i ke shkrue tanve per kan ke shpifur o qen i serbise.A kan emra e mbiemra keto femra shqiptare qe i kam dhunue?Kur i kam dhunue? Nga jan keto femra?Ti thue kinse une kam masakrue me Arkanin shqiptar ;O zagar i serbise a kan emra e mbiemra keta te masakruar?Kur i kam masakrue?Nga jan keta te masakruar?Po ti nuk ke as nje fakt sa nje qime e prapanices o zagar i serbise.Ti a ke lan njeri pa i shpifur?Ti ke deklarue edhe per Hazer Susurin kinse i ke dergue mbi 500000 mij marka gjermane detikuar kinse uçk es.Por kur une e pyesi Hazer Susurin a eshte e vertete kjo çka deklaron Reshat Zagari?Me bene sa ti a ke qen udbash,aq mua me ka dhene cent Reshat shpifesipo shpifet idioti.Ti ke shkrue roman per dhendrrin te spiunin e serbise Mehe Uken,por Uka ka qen lirue nga burgu me Demaqin per me pergjue Adem Jasharin.Dhandrri yte ka pseodonimin ne arenen e bias ne kalamegdan si hero serb o zagari i ambasadave serbe ne Hanover se qerdha e serbeve gjindet aty ky ta kan caktue serbet me formue atae shoqaten kinse atdhetare gryka e lumes,Kete e ke krijue me urdher te udbes se ti je kryeudbash i serbise.Dhe genjeshtrat e tua te pa krypta nuk jan te vertete ti shkrimet e tua i merr si fakte.Merri qeni i serbise dhe kujt ke mundesi mbushja menden qe une jam tradhetar.Por me pas qen une tradhetar,nuk kisha ftue ndihma humanitare gjate luftes ne Suhareke e ne Malisheve me konvoje.Per keto posedoj video me deshmitar plas qeni serbise.Mehe Uka apo heroi i serbise "Marovaci" nuk eshte vare nga policia serbe e as qe i ka meshue kerri i debores,por kur grupi i Adem Jasharit e kan marr vesh qe dhendrri yt Mehe Uka i ka qite ne prite ,dhe rruges jan lajmrue trimat e Adem Jasharit dhe ja fusin rrafall. Keshtu ka deklarue Agim Barja,miku yt.Mehen e vrajn si qenin serb dhe Sahit Jasharin se kush e ka plagos ne kembe apo vete u plagos e din Rexhap Selimi qe ta hjek flamen si leprit.Ja faktet o zagari i serbise qe Mehe Uka ka qen lirue nga burgu me pergjue Adem Jasharin;.....Arkanin kurr une nuk e kam vozit,por e kam vozit dite e nate Avdi Ibrahimin shpiunin tend,nje jave pa e leshue Kosoven Avdiu ka ngrere buke ne shtepine time,e helem ju past bere. Aviu .I cili e ka plagos Bashkim Hoxhen jo vete por tjeret i ka mashtrue me plagos.Ka dashte me dhunue Rajmonda Malecken ne TMK jo une jo.Ka malltretue ushtaret e uçk es o zagar i kam flete akuzat qe ju kan bere Avdiut e Ruzhdi Saramatit.Kush e ka vra ushtarin e uçk es Haki Gashin?Veti keta dyte.Ndaj meje vetem ke mundesi me ma hanger baglen bre shpiun i serbise.Flete akuzen e kan ne policin e prizrenit,,i kan mshef vete policia se i ka shok te luftes.Kopjet e flete akuzave i kam une,nga gjenerali i UçK es.[/ltr]




[ltr]https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net/t6063-mehe-uka-shpiun-me-pergjue-grupin-e-adem-jashrit-si-me-likvi#16784[/ltr]




[ltr]Ndegjone ne emision si e permendin dhendrrin e Reshat Badalles qe ka pas pseodonimin Marovac, si hero i serbise dhe ne Mitrovice ka permendore si hero shkiptar shakvell .Une me fakte pa te shkruaj o zagar.Kurse ti nuk ke as nje fakt ndaj meje.Por ske faj ti faj kan keto gazeta qe ti botojne shpifjet Kush e misitnoj Resmijen motren tende me Mehen ne Mitrovice,policia e prizrenit apo kush o [/ltr]
[ltr]derrr a derr i serbise....Qiti faktet o UDBASH o shpifes qe po mundohesh qe permes shpifjeve qe mi beni , mi mbulue te zezat e tua.Kote e ke o qeni serbise.Vellau yt Urani a eshte truproje e Kallashit o zagar i serbise?Kush ja kalli lokalin e Kallashit Ju jeni familje e degjenerume.Ti as te qimja e prapanices sime nuk mundesh mu afrue..[/ltr]




[ltr]Une jam ai qe e kam mbrojte flamurin kuq e zi ne vitin 1971nga serbet, kur ti ne kete vit ,as ne WC nuk ke guxue me dal.[/ltr]
[ltr]Une i kam nis demostratat e 11 marsit 1981,ne menzen e studentave .Une kerkund nuk e kam cekur si ti kinse une i kam organizue demostratat o zagar.Dhe vete i kam nis pa kerkanin pa organizim.Kurse shoket e tu udbashat mi vodhet veprat e mija.Dhe tani pse une jam lajmrue qe una jam promotori apo lokomotiva te vjen zheg a qen a qen.[/ltr]
[ltr]Ti vete ke deklarue se ne zhur i ke organizue demostratat.Ti e din kan e kan e ke qite ne shenjester per mi vrare policia o zagar,une skam organizue kurr demostrata as qe kam pas sherita te kuq ne krah si ti me mbajt rendin e demostruesve.[/ltr]


[ltr]Edhe nje here po te them shkruaj shpifje me fakte e mos i mer shkrimet e tua si fakte o zagari i serbise.[/ltr]
[ltr]Per çfare arsye ju ke kercnue Redaktorit te alba radios Kadri Ismailit qe ka bere me mua interviste rreth demostratave te 11 marsit te vitit 1981 qe une jam promotor i atyre demostratave kombetare.Pse me kercnue?Ja ku me ke o qen,çka ke kundra meje ?A mos te pata borgj o shpiun diç?A mos ta kam dhunue dike te familjes,a mos ta kam vrare dike te familjes fol o qeni serbise.Kush pot paguan per keto shpifje?Perqe i kam nis demostratat mi thye pjatat e din kete e tere qeveria e atehereshme e KSAK,por si ti jan,dhe nuk deshirojne me qite realitetin..[/ltr]
[ltr]Pse o zagar u shkruan secilit shok qe e kan ne shoqeri mos folni me Haxhi Kuçin se eshte udbash Haxhiu.Ku pot djege bytha?[/ltr]
[ltr]O zagari i serbise.Edhe kete video e postoj qe e ke kercnue me vdekje o shpiun Kadri Ismailin[/ltr]


[ltr]://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/videos/pcb.2560084300889475/2560081620889743/?type=3&theater[/ltr]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi Empty Reshat Badalles pergjigje

Message  Perparimi Jeu 16 Jan - 16:36





  • Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi 16299608_1915142665383645_4459921191566679240_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=tlUZuSY8NmUAX9O1Gcf&_nc_ht=scontent-frt3-2
    Haxhi Kuçi Reshat Badallaj ndaj meje je ka shpifish sepse je zagar i ambasadave te serbise,ne Hanover te gjermanise.Ti je i dresuar nga serbia me ju shpif atdhetareve permes do shkrimeve te disa udbashave qe i ke vjedhe nga forumi im.Nese e paskna shetit Arkanin kur e paskna shetit ne pikat e uçk es?Te Fatmir Lima ?Te Ylfet Fondaj?Te Jakup Krasniqi?apo te Uke Bytyqi?Ti shpifish o derr i serbise, kinse une kam masakrue femra shqiptare duke u dhene cice femive.Po ti keso fjale i ke shkrue tanve per kan ke shpifur o qen i serbise.A kan emra e mbiemra keto femra shqiptare qe i kam dhunue?Kur i kam dhunue? Nga jan keto femra?Ti thue kinse une kam masakrue me Arkanin shqiptar ;O zagar i serbise a kan emra e mbiemra keta te masakruar?Kur i kam masakrue?Nga jan keta te masakruar?Po ti nuk ke as nje fakt sa nje qime e prapanices o zagar i serbise.Ti a ke lan njeri pa i shpifur?Ti ke deklarue edhe per Hazer Susurin kinse i ke dergue mbi 500000 mij marka gjermane detikuar kinse uçk es.Por kur une e pyesi Hazer Susurin a eshte e vertete kjo çka deklaron Reshat Zagari?Me bene sa ti a ke qen udbash,aq mua me ka dhene cent Reshat shpifesipo shpifet idioti.Ti ke shkrue roman per dhendrrin te spiunin e serbise Mehe Uken,por Uka ka qen lirue nga burgu me Demaqin per me pergjue Adem Jasharin.Dhandrri yte ka pseodonimin ne arenen e bias ne kalamegdan si hero serb o zagari i ambasadave serbe ne Hanover se qerdha e serbeve gjindet aty ky ta kan caktue serbet me formue atae shoqaten kinse atdhetare gryka e lumes,Kete e ke krijue me urdher te udbes se ti je kryeudbash i serbise.Dhe genjeshtrat e tua te pa krypta nuk jan te vertete ti shkrimet e tua i merr si fakte.Merri qeni i serbise dhe kujt ke mundesi mbushja menden qe une jam tradhetar.Por me pas qen une tradhetar,nuk kisha ftue ndihma humanitare gjate luftes ne Suhareke e ne Malisheve me konvoje.Per keto posedoj video me deshmitar plas qeni serbise.Mehe Uka apo heroi i serbise "Marovaci" nuk eshte vare nga policia serbe e as qe i ka meshue kerri i debores,por kur grupi i Adem Jasharit e kan marr vesh qe dhendrri yt Mehe Uka i ka qite ne prite ,dhe rruges jan lajmrue trimat e Adem Jasharit dhe ja fusin rrafall. Keshtu ka deklarue Agim Barja,miku yt.Mehen e vrajn si qenin serb dhe Sahit Jasharin se kush e ka plagos ne kembe apo vete u plagos e din Rexhap Selimi qe ta hjek flamen si leprit.Ja faktet o zagari i serbise qe Mehe Uka ka qen lirue nga burgu me pergjue Adem Jasharin;.....Arkanin kurr une nuk e kam vozit,por e kam vozit dite e nate Avdi Ibrahimin shpiunin tend,nje jave pa e leshue Kosoven Avdiu ka ngrere buke ne shtepine time,e helem ju past bere. Aviu .I cili e ka plagos Bashkim Hoxhen jo vete por tjeret i ka mashtrue me plagos.Ka dashte me dhunue Rajmonda Malecken ne TMK jo une jo.Ka malltretue ushtaret e uçk es o zagar i kam flete akuzat qe ju kan bere Avdiut e Ruzhdi Saramatit.Kush e ka vra ushtarin e uçk es Haki Gashin?Veti keta dyte.Ndaj meje vetem ke mundesi me ma hanger baglen bre shpiun i serbise.Flete akuzen e kan ne policin e prizrenit,,i kan mshef vete policia se i ka shok te luftes.Kopjet e flete akuzave i kam une,nga gjenerali i UçK es.

    https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net/t6063-mehe...

    Ndegjone ne emision si e permendin dhendrrin e Reshat Badalles qe ka pas pseodonimin Marovac, si hero i serbise dhe ne Mitrovice ka permendore si hero shkiptar shakvell .Une me fakte pa te shkruaj o zagar.Kurse ti nuk ke as nje fakt ndaj meje.Por ske faj ti faj kan keto gazeta qe ti botojne shpifjet Kush e misitnoj Resmijen motren tende me Mehen ne Mitrovice,policia e prizrenit apo kush o
    derrr a derr i serbise....Qiti faktet o UDBASH o shpifes qe po mundohesh qe permes shpifjeve qe mi beni , mi mbulue te zezat e tua.Kote e ke o qeni serbise.Vellau yt Urani a eshte truproje e Kallashit o zagar i serbise?Kush ja kalli lokalin e Kallashit Ju jeni familje e degjenerume.Ti as te qimja e prapanices sime nuk mundesh mu afrue..

    Une jam ai qe e kam mbrojte flamurin kuq e zi ne vitin 1971nga serbet, kur ti ne kete vit ,as ne WC nuk ke guxue me dal.
    Une i kam nis demostratat e 11 marsit 1981,ne menzen e studentave .Une kerkund nuk e kam cekur si ti kinse une i kam organizue demostratat o zagar.Dhe vete i kam nis pa kerkanin pa organizim.Kurse shoket e tu udbashat mi vodhet veprat e mija.Dhe tani pse une jam lajmrue qe una jam promotori apo lokomotiva te vjen zheg a qen a qen.
    Ti vete ke deklarue se ne zhur i ke organizue demostratat.Ti e din kan e kan e ke qite ne shenjester per mi vrare policia o zagar,une skam organizue kurr demostrata as qe kam pas sherita te kuq ne krah si ti me mbajt rendin e demostruesve.

    Edhe nje here po te them shkruaj shpifje me fakte e mos i mer shkrimet e tua si fakte o zagari i serbise.
    Per çfare arsye ju ke kercnue Redaktorit te alba radios Kadri Ismailit qe ka bere me mua interviste rreth demostratave te 11 marsit te vitit 1981 qe une jam promotor i atyre demostratave kombetare.Pse me kercnue?Ja ku me ke o qen,çka ke kundra meje ?A mos te pata borgj o shpiun diç?A mos ta kam dhunue dike te familjes,a mos ta kam vrare dike te familjes fol o qeni serbise.Kush pot paguan per keto shpifje?Perqe i kam nis demostratat mi thye pjatat e din kete e tere qeveria e atehereshme e KSAK,por si ti jan,dhe nuk deshirojne me qite realitetin..
    Pse o zagar u shkruan secilit shok qe e kan ne shoqeri mos folni me Haxhi Kuçin se eshte udbash Haxhiu.Ku pot djege bytha?
    O zagari i serbise.Edhe kete video e postoj qe e ke kercnue me vdekje o shpiun Kadri Ismailin

    ://www.facebook.com/haxhi.kuci.7/videos/pcb.2560084300889475/2560081620889743/?type=3&theater.Ndegjone shqiptar te nderuar se si e ka kercnue Kadri Ismailin pse me mua ka bere interviste ne alba radio zeri i zvicrres.Dhe vertetone cili posedon fakte ndaj njeri tjetrit.Une me fakte qenit te serbise i them e ky bazohet ne rrugeqerin e tij duke shpifur sipas sistemit komuniste sepse te gjithe edijne se ata te anes se zhurit kan marr rroga mujore nga serbia per me shpiunue kush po sillet rreth kufirit.Une kurr rroge te tille nuk kam marr as qe marri..Reshat qeni e ke lyp qeshtu por ke mbrojtje perj qeverise pronto se per keto shpifje me pas ne kosove shtet ty ish dashte met burgos ma se paku 35 vet burg te rend dhe me ti konfiskue pasurit qe ja ke vjedhe diaspores.https://www.youtube.com/watch?v=YHUOSNXsuoI...
    Modifier ou supprimer
    DISKUTIME-SHQIPTARE.ALBANIANFORUM.NET
    Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi


[ltr]
[/ltr]


[ltr]
Haxhi Kuçi Paska kalue Reshat qeni ne anen e LDK es.Nje qen qe i shtin hundet here ne LPK,here ne PDK,here ne AKR here ne LVV here ne bagla prej tij nuk pritet as gje e mire...............Reshat qeni edhe Kadri Manit ju ke vetshpifur o rrugeq i rrugeve qe tere zhuri e kethen koken men jan kur te shofin ty o qen qe skan deshire me ta pare syratin.Pa tu shpfur Kadri Mani ke shkrue kinse te ka then ty e Demaqit e keni vra Ahmet Kransin.Vetvetes ju ke shpif o dilingji.Serbia te ke stervite per keso shpifje,por nuk je zagar i mire sepse e perdoron stilin e njejt .Dhe secilit te njejtat shpifje ua ben ,ndryshoi pakes ma me nje stil te ndryshem e me te te besue ma lezetshem lexuesit .Por pasi ti je vetshpall qe kinse Kadri Os Mani te paska then ty e Demaqit pa ju then,mesigur keni dore ne vrasjen e Ahmet Krasniqit mos paqit qit pushke ne trupin e tij i keni nxit tjeret me likvidue .Mos e vete se tregon vete .https://www.youtube.com/watch?v=YHUOSNXsuoI...
Modifier ou supprimer

Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi Safe_image.php?d=AQAWEofLtzy_Wabk&w=98&h=98&url=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2FYHUOSNXsuoI%2Fmaxresdefault
YOUTUBE.COM
Reshat Badallaj Kercnon KADRI ISMAILIN (albaradio)




[/ltr]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi Empty Re: Mehe Uka shpiun me pergjue grupin e Adem Jashrit si me likvi

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum