Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Biseda Me deshmitarin e qimes Bajrush Ahmetin

 :: politika

Aller en bas

Biseda Me deshmitarin e qimes Bajrush Ahmetin Empty Biseda Me deshmitarin e qimes Bajrush Ahmetin

Message  Perparimi Sam 20 Juil - 15:43

Biseda Me deshmitarin e qimes Bajrush Ahmetin 18766087_1974886859409225_6176197479963117877_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQm1beIwF1WdHA_zIMw2f1KNuTAhf4IIWniAWTEPAOpw6iiSZ8biHl9ajruzy-5rdsvyt48lDF1p01cgBMUG1WPW&_nc_ht=scontent-cdg2-1



Bajrush Ahmeti
O dosti i im si je, si po kalon, qka ka te reja tek ti. po te percjell me ca komente me te cila
cilat po merresh me plot seriozitet dhe emocione, por ka njerz shum e edhe ma shum te ndryshem dhe me plot fytyra gja qe esht vshtir me ju ra ne fije, por....
Haxhi Kuçi
30/11/2013 21:13
Haxhi Kuçi
O Bajrush me falish se paskam qen poshte,qe sa erdha
Ju pershendesi shume shoku im Bajrush
O Bajrush shoku,a i sheh njerezit e sidomos ne disa qe kisha pasur besim,sot jan kethye kundra meje.Vertete kerkush nuk mundet me u ra ne fije ketyre te dy ftyreve.
Bajrush Ahmeti
30/11/2013 21:23
Bajrush Ahmeti
shiqo shoku i im. te neveritesh nga nji njeri i cili qdo her te ka neverit dhe kurr mir nuk ke prit nga ai...nuk esht fort tragjike, sepse qe moti e ke pritur, por nga nji person te cilin e ke pas qdo her afer, i ke ndihmu, keshillu, etj,etj.dhe me ne fund te del Dem me brina te mpreht dhe ti ngul mu aty ku ti kurr nuk e ke pritur, ateher qka te them ma gjat. por nje gje leja perendis. se qdo kujt ne kete bot i kthehet, kurse gjykimet dhe pergjegjesit shkojn ne boten tjeter. Pra te lut shoku i yte leri mos ju nga atyre per te cilet nuk ia vlen, pamvarsisht kush dhe ku jan.
Haxhi Kuçi
30/11/2013 21:30
Haxhi Kuçi
Shume me vedne e keni shoku im Bajrushi.Por nje dua tju them se ju jeni i vetmi deshmitar ,ku me plote bujari e treguat nje te vertete qe e prisja me padurim.Kete edhe çdo shtetit do ja komentoi.Vetem je pyetje e kam per ju?A mos valle serbet ate dite me 11 mars te vitit 1981 me nxiten qe ti nisi ato demostrata?Une mendoj se ka qen shkaktar qimja qe me kishte qellue ne gjellen time ku ju me treguat ndodhjen e qimes.Dhe disa matrapaz me shpifen kinse serbet me paskan organizue.Ja se çfare paska ne mesin e shqiptareve ?
Bajrush Ahmeti
30/11/2013 21:38
Bajrush Ahmeti
ne qendren e studenteve shum pak serb ka pasur, bile ne menz edhe ma pak, prandaj nuk ka kurfar arsye me dyshu ne serb, se aty nuk ka lidhje serbi me qimen ne gjell. dikund nji histori fillon nga nji qime e flokut dhe del koxha problem i madh, por un te pyes dosti i im se: a thua ajo qimja ne gjell ishte e serbeve apo e shqipetareve.
Haxhi Kuçi
30/11/2013 21:43
Haxhi Kuçi
Sa e dini ju shoku Bajrush aq edhe une,por se di ai qe ma ka dhene pjaten a ka qen shqiptar a serb,une mendoi se shqiptar kan qen Bajrush.Ju jeni lokomotiva qe me keni nxite, dhe ju duhet te hyni ne histori Sidoqofte.E jo ata qe as nuk kan qen aty ne menze.Dhe na i vodhen meritat tona.Se ne nje ane ne ate kohe me thye ne menze nuk ka qen edhe hajte.
Bajrush Ahmeti
30/11/2013 21:53
Bajrush Ahmeti
situata ishte e acaruar ne ter vendin dhe ne qdo skute ne prishtin ishte gjendje e tensionuar, prandaj mjaftonte nji dasem, ndeshje futbolli, basketbolli, e sidomos boksi ku prishtina ishte kampione e ish jugosllavis dhe dikah kriske-pelcitke, mirpo qdo her situates ju kan frigu ne qendren e studenteve se aty isht strofulli i vertet i irridentes shqipetare si e komentonin organet e pushtetit te atehershem, dhe na ato momente kritike qelloi ajo the qime e pa deshiruar ne gjell dhe ti me nervat e tua u hallakate dhe diku niset.
Haxhi Kuçi
30/11/2013 21:55
Haxhi Kuçi
Kurse qe thua se qimja ka qen e flokut,jo Bajrush shoku,ka qen sikurse e ndonji pacollit apo e kalit qe kurr nuk me hiqet nga mendja,tju them te verteten aq shume u pata trishtue sa qe e dini edhe se si u kam meshue pjatave e thye çka kam gjete.Por po me intereson se une kam pas banue ne konviktin nr kater nese nuk gaboi dhe ne oret e mbremjes mu afruen ne koridor Ruzhdi Kuçi me vellaun e tij Sami Kuçin dhe dy student tjere.Dhe Ruzhdi Kuçi me thote;Haxhi keta dy shok te kan lajmrue qe ti i ke nis demostratat ne menze,si shkak qe te ka qellue qimja,dhe neser ne oran shtate te mengjezit duhet te lajmroheni tek drejtori i menzes.A mos ua din emrat rastesisht ketyre studenteve?

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum