Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Hasan Zeneli flete per shpiunin Nait Hasanin

 :: sport

Aller en bas

Hasan Zeneli flete per shpiunin Nait Hasanin Empty Hasan Zeneli flete per shpiunin Nait Hasanin

Message  Perparimi Ven 24 Mai - 17:59

Haxhi Kuçi Nait Hasan kanzasi eshte shok i ngusht i Milloshit,Reshat Badalles dhe Avdi Ibrahimit.Nijazi Kryeziu(Thiu,deklaroj se Shefqet Kabashi ka qen mohues i luftes se uçk es?Hasan o vella Muhametit kush ja pergaditi qeben?Kinse Muhameti eshte shpiun,se na kan marr motorollat ne burg.?I kan dhan dhjet bosa cigare gardianit me rreh Muhamet Bulliqit ,per mi na dritat,e me rreh me qebe.Naiti me Xhemailin kan kerkue leje nga Gardiani serb mu takue me Ukshinin,a eshte e vertete Hasan kjo apo ka genjye Naiti?E kam rreh njefare Halilin qe e kishte dhunue nje vajze 15 vjeqare,tan te burgosurit ju frigojshin.Halil Ademaj Truproje e Nait Hasanit,Me hyri ne dhome dhe mendova mos eshte gardiani,ai ma bani çka pom kqyr?Na ka nderhy Nijaziu dhe jemi nda.Ma von me ka kerkue falje dhe ma bani nuk e kam dite qe je luftar i Zahir Pajazitit.Ja bana rri urt ne burg.Halili nuk shkonte nje dite pa e rreh nga nje ushtar te uçkes.Hekuran Qarrin e rrejti ky ishte zan robe ne luften e koshares me uniforme.>I kam than Halilit kjo rrehje le te jete i fundit,tan i ka rreh me inciativen e Nait Hasanit.Kur e kam shtri per toke Halilin,kam dashte me ja shkye gojen,ma ka ba me ka shti Nait Hasani.I kam than Naitit zoti ftyren ta marrofte.Nese zatetmi o Nait,pa ta ba ma zi se Halilit se la.I nderuar Hasan Zeneli,Nait Hasani eshte zagar i Avdiut e Reshatit.Vellau i Reshatit eshte roje e Kallashit,dhe lokalin ai ja ka thye.Naiti me qellim eshte burgos ne Dubrave per me ju shtyp si huder.,Naiti eshte shpiun e mut.Listen per mi likvidue atdhetaret e ka ba Demaqi,bashk me Rizen,e Avdi Ibrahimin.Listen ja ka dhan Avdiu Rexhepit e Rexhepi Jakup Krasniqit pasaportes.Zahir Pajazitin e ka dekonsipirue Nait qeni,a me likvidue Rexhepi me komandant Gashin.Nese ke deshire ta qoj mesazhin kush ma ka dergue.Pajazit Zahiri,a eshte vrare perpara anash apo mbrapa?Nga cila ane kerri ju eshte shpue nga automatiku.Hakun e Rektorit e kan nxjerr shoket e Zahirit.Tanet po dalin ma te zi se serbet.




https://www.facebook.com/hasans.zeneli/videos/635020593630552/

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum