Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

 :: politika

Aller en bas

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Empty Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

Message  Perparimi Sam 6 Fév - 16:10

https://www.facebook.com/behgjeti/



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1160829330601700&set=a.553295434688429.130760.100000239317420&type=3&theater
Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G 11390315_1024324107585557_201511221496857382_n


Astrit Haraqija

S’abonner · 4 février · 

 




E pashe qe mu paska laku emri prap lidhur me problemin e Grandit.
Pra, per akuzat e Behgjet Pacollit ka pase hetime edhe jom shfajsu prej Prokurorise , por qe ka prova shtese mund te hapen prap hetimet .
O Plaki M.....
Me sa di une ke nje padi që tre vjet ne gjykatë dhe po pres vendimin e drejtesis qe gjithqka ka qene shpifje!
Une kam durim.

Po masi po flasim per hetime e implikime ne krime, po du me pyte Behgjet Pacollin, qysh ja spjegon shqiptarve e familjarve qe vetura e regjistruar me emer te Behgjet Pacollit, me te cilen eshte kry krimi ndaj Jusuf Gervalles me shoke, mbahet si deshmi ne Policine e Gjermanise?






J’aimeCommenter



Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Copy-of-photo-kushtrim-ternava-intervist-1


Dernière édition par Perparimi le Dim 7 Fév - 11:33, édité 2 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Empty Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

Message  Perparimi Sam 6 Fév - 16:17

[size=32]Astrit Haraqija: Behgjet trego për vrasjen e Jusuf Gërvallës[/size]

 Shkurt 4, 2016
ShperndajeAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G FacebookAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G GoogleAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G TwitterAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Linkedin
Astrit Haraqija ka reaguar pas deklaratave të Behgjet Pacollit lidhur me problemin e privatizimit të Hotelit Grand.
Pacolli mbrëmë akuzoi Haraqinë për 3.6 milionë euro “haraç” lidhur me Grandin, derisa sot Haraqija përmes një postimi në Facebook i ka hedhur poshtë këto akuza.
“Po masi po flasim për hetime e implikime në krime, po du me pyet Behgjet Pacollin, qysh ja shpjegon shqiptarëve e familjarëve që vetura e regjistruar me emër të Behgjet Pacollit, me të cilën është kry krimi ndaj Jusuf Gërvallës me shokë, mbahet si dëshmi në Policinë e Gjermanisë?”, ka shkruar Haraqija.
Postimi i plotë i Haraqisë në Facebook:
E pashe qe mu paska laku emri prap lidhur me problemin e Grandit.
Pra, per akuzat e Behgjet Pacollit ka pase hetime edhe jom shfajsu prej Prokurorise , por qe ka prova shtese mund te hapen prap hetimet .
O Plaki M…..
Me sa di une ke nje padi që tre vjet ne gjykatë dhe po pres vendimin e drejtesis qe gjithqka ka qene shpifje!
Une kam durim.
Po masi po flasim per hetime e implikime ne krime, po du me pyte Behgjet Pacollin, qysh ja spjegon shqiptarve e familjarve qe vetura e regjistruar me emer te Behgjet Pacollit, me te cilen eshte kry krimi ndaj Jusuf Gervalles me shoke, mbahet si deshmi ne Policine e Gjermanise?

ShperndajeAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G FacebookAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G GoogleAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G TwitterAstrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Linkedin
(Visited 327 times, 2 visits today)

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Empty Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

Message  Perparimi Sam 6 Fév - 16:19

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G 11390315_1024324107585557_201511221496857382_n


Astrit Haraqija

S’abonner · 4 février · 

 




E pashe qe mu paska laku emri prap lidhur me problemin e Grandit.
Pra, per akuzat e Behgjet Pacollit ka pase hetime edhe jom shfajsu prej Prokurorise , por qe ka prova shtese mund te hapen prap hetimet .
O Plaki M.....
Me sa di une ke nje padi që tre vjet ne gjykatë dhe po pres vendimin e drejtesis qe gjithqka ka qene shpifje!
Une kam durim.

Po masi po flasim per hetime e implikime ne krime, po du me pyte Behgjet Pacollin, qysh ja spjegon shqiptarve e familjarve qe vetura e regjistruar me emer te Behgjet Pacollit, me te cilen eshte kry krimi ndaj Jusuf Gervalles me shoke, mbahet si deshmi ne Policine e Gjermanise?






J’aimeCommenter

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Empty Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

Message  Perparimi Sam 6 Fév - 16:27

Vous, Syla Daklan et 228 autres personnes aimez ça.
2 commentaires
1 partage

Commentaires

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G 11391385_680432802084695_2552565031610434287_n

Cinki Zinki Zotri edhe sa minuta i ka Pacovi---Putini??!ne skenen Politike!!!?

J’aime · Répondre · 1 · 4 février, 14:28

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G 10455916_551718488305306_4936286239059728887_n

Syla Daklan Te lumte Astrit Haraqija per te gjithe kete shkrim dhe per pytje qe i ke ba behgjet pacovit ,tani e morra vesh per at vetur qe eshte e regjistruar ne emer te behgjet pacovit dhe ashte kry vrasja e Vellezerve Gervalla ,,jeni 1she per qdo gja dhe trim,me nderime ,Daklan Musli Dahsyla,

Je n’aime plus · Répondre · 1 · 5 février, 17:41

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G 1236315_1382808851950365_656120053_n

Haxhi Kuçi Zotri Astrit Haraqija,eshte perfolur se vertet vrasja makabe eshte bere me kerrin e Behxhet Pacollit,por qe eshte vetura ne stacionin e policise se gjermanise,kete nuk e kemi pasur ne dijeni.Noqoftese keni ifnormata te sigurta,nga ndonje deshmitar kjo gje duhet te shkone gjere ne gjetjen e kesaj vetures se Behxhet Pacolli.Dhe duhet ti leshohet fletearresti nga porkuroria e kosoves,dhe te vehet ne pranga.Ky i njeh edhe kryesit qe kane egzekutue tre filiza te qeshtjes kombetare.Por une me sa e kam pas ndegjue DW,ne vitet e 2001 CIA amerikane i pate leshue flete arrest Pacollit per nje sasi te pare qe kishte vjedhe nga banka e kryetarit te Bashkimit Sovjetik Boris Jelcinit ne Zvicerr.Mirepo qeveria amerikane kete raste e beri te shurdhet!Pse edhe kjo eshte ne pyetje.Ndoshta eshte njeri me pagesa.Une qe 40 vjet kam punue me mjeshtri,e kisha edhe firmen time,por per tu be miliardere nuk mujta,as milioner.NJe ta dini se Behxhet Pacollin ne Kosove e ka ftue Veton Suroi bashk me Halil Matoshin qe te krijone nje parti te veten.Kjo deklarata e juaja e ka nje peshe te madhe e cila duhet te vazhdon gjere ne fund qe te zbulohen edhe kriminelat qe beren egzekutimin e atdhetareve shqiptar.

J’aime · Répondre · À l’instant · Modifié

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Empty Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

Message  Perparimi Dim 7 Fév - 11:23


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G Empty Re: Astrit Haraqija, Pacoll ,vetura jote ishte kur u vra Isuf G

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum