Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ja ne fb e Kujtimit,çka fole Ibrahim Kelmendi

 :: politika

Aller en bas

Ja ne fb e Kujtimit,çka fole Ibrahim Kelmendi Empty Ja ne fb e Kujtimit,çka fole Ibrahim Kelmendi

Message  Perparimi Mer 19 Aoû - 5:30

entaires précédents

Ibrahim Kelmendi Kujtim, po pate prova se e ka bërë atentatin Milaimi, po ma rrezikon tokën që ma ka lënë trashëgim Babai, meqë kam pas deklaruar pas vrasjes, kur të zbulohet atentatori, do t'ia jap shpërblim tokën. Uroj të mos ma kërkon tani Milaimi tokën shpërblimin, meqë e kam premtuar! (hahahaha)
J’aime · Répondre · 1 · 17 Ibrahim Kelmendi E kemi konsumuar këtë tematikë me Zotëri Seff Krasniqin, Kujtim, nuk hedh dot mish dhije. Ai e ka kusheri dhe ka dhimbjen farefisnore, ndërsa Ahmeti ka qenë personalitet ushtarak, me përgjegjësi publike e kombëtare dhe familjarët nuk kemi pse i përfshim në debat.
J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 20:11août, 19:57 · ModifiéJ’aime · Répondre · 2 · 17 août, 20:51

Ibrahim Kelmendi Kujtim, përse po prodhon mjegullnajë, çfarë ndihmon kjo në zbulim të atentatorit, ke inate personale? Nëse po, nuk shpërdorohet fatkeqësia e tjerëve. Është tepër e sigurt, sikur të kishe ofruar vetëm një provë, hetuesia shqiptare do ta kishte arrestuar Milaimk Zekën. Vetëm jurispodenca shqiptare është kopetente, meqë është rregulluar ndërkombëtarisht e vendosur që veprat hetohen nga institucionet e shtetit ku ka ndodhur vrasja. Hetuesia shqiptare duhet të ketë lexuar këto broçkulla tua dhe ti ketë injoruar. Ke bërë denoncim kokret, meqë je kaq kategorik me këtë akuzë? Ata që kanë prova, i dorëzojnë në institucione kopetente, nuk prodhojnë mjegullnajë e sherrnajë!J’aime · Répondre · 2 · 17 août, 21:07

Ibrahim Kelmendi Gani, në Shqipërinë ku ka ndodhur vrasja dhe që është kompetende për zbulim e gjykim, ishin në pushtet njerëzit Tuaj, ish-kryeministri Berisha me të gjitha institucionet që i komandonte si monist. Përse nuk u zbulua vrasja e viktimës Krasniqi!?
J’aime · Répondre · 1 · 17 août, 21:30 · ModifiéJ’aime · Répondre · 17 août, 21:32

Ibrahim Kelmendi Nga xhelozia e kam, sepse në librin "Kështu foli..." jam akuzuar unë, për herë të parë lexoj se dikush e akuzon Milaimin, që nuk ngjan të ketë konstrukt atentatori!
J’aime · Répondre · 17 août, 21:34 · Modifié · Hier, à 12:06

Ibrahim Kelmendi Kujtim, me nder me thënë..., qenke shpifës ordiner!
J’aime · Répondre · 1 · Hier, à 12:16 · Modifié · 1 · 23 h

Ibrahim Kelmendi Gani Podrimaj, me ndër me thënë edhe Ty..., sepse ty dhe sojit tënd, nëntë herë më me vdek, nuk i frikësohem...
J’aime · Répondre · 1 · 23 h · Modifié

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum