Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove

 :: kulture

Aller en bas

Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove Empty Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove

Message  Perparimi Lun 9 Fév - 5:14

Daut Osmani Zehra e Sali Berishes.Ti prapë ia fut kot.
Keshtu pat thene edhe hajni Bekim Haxhiu -Kamishi që për 5 ditë do i zbulon tradhetitë e Albinit,por shkuan 3 vjet e nuk gjeti.
Për rastin konkret po ta spjegoj (edhe pse nuk jam avokat i Albinit dhe as antar i W.) Po ne kline eshtë ndalua nga policia dhe ka qene ne shorqri me 2 shqiptar dhe me një serb,Dhe ai serb nuk ka qenë as ma pak dhe as ma shumë se vozitesi i Natasha Kandiqit,qe me rastin e shoqrimit te z.Kandiq ka ardhë ne Bërkovë fshat ne komunen e Klinës që ta vizitoj shtepine e vet.Po e nderuara Zehra z. Kandiq eshtë ka berë me shumë se çdo përson shqiptar me i zbulua dhe demaskua krimet serbe.Po moj e nderuar kjo mendoj se të përgjigjet ne të gjitha pyetjet tua.Po moj z,Zehra mblidhi mend se kot e keni,askush deri me tani nuk ka mundur me fakte ta njollos as Albinin dhe anje antar të L.VV.Pra kjo deri me tani eshtë e vetmja shpresë për ketë popull të mjerë.
Për krejtë keto qe ceka me larte kur te vjenë ne Kosovë jamë në gjendje me i deshmua me deshmitar,edhe nga policet e rastit nga Klina,por e kane shtremberua miqet e Hashim Thaqit ketë rast.

https://www.facebook.com/daut.osmani.7?fref=ufi

Adriatik Bytyqi ikni sa te mundi Kosova pron Prvate e politikanve
22 h · 5

Fatmir Bajraj Adriatik ! Politikanët janë kalimtar n´politikë,pra t´përkoshëm n´jetë,dhe edhe më jetëshkurtër n´politikë.ndersa Kosova (Atdheu) është përjetshëm,është i shqiptarve dhe s´duhët braktisur për motive të tilla.lum miku !
22 h · 4

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove Empty Re: Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove

Message  Perparimi Lun 9 Fév - 6:31

A po a se una i ndryshoj pasi formon bindje ndaj mua leeee po ku ke pa gjith kta burra e une nje femer po ballafaqohem aaaa!

Lere se i. Zbuloj vet....

Sig me ka gjuajt UDB aaa
Syri e dora nuk kane mundesi me preke objektin pa e pase perqendrimin tek mendja

A ndofta ju befason liria e te folurit tim sja ksm friken se UDB a me shkateroi familjen dhe femijerin time ..... Capitoo
si cpito sinjorita
bene bene

Por dhe fjala e mire flitet nga goja por ne zemer ca ka?!? Anlijormisen turqe!! Eee patriot eee

Kush mos befte bashkim kombetar una ti do arrijm qellimin se prej kurreshtjes nuk dorezohem! "Kush mi kjan mua hallet......eeeuuuuh
E vertete eshte se udba ka prishe shume familje dhe ua ka ndryshue edhe gjendjen.E vertete eshte qe kerkujt nuk i bjene ndermend per vuajtjet.

Qyyy tash ti edhe me shum po me kthen lenten prapa ... Uaa
çka me ba,nuk jemi te vetmit qe kemi vuajte

Asgje une mburrem kush jam aa !
Pse mos te mbureni?

Po as suri veer sme bene!
prek kujt ke mu frigue?Ska nevoj syri me te bere verrr

Qe u postua fotoja e grave Gjakovare !!!!
po
çka

Una ca fole mor pet ca qe jam bije ballistit krenohem qe shkoj kah frymezimi i ti ! Jam krena

Krenare
Ne rregull çdo gje,mburem me krenarin qe e keni

Una nuk punoj qe 13 vite refuzova shkaun e shqipfolsat e UDB me gatuan kulaqin dhe me rreg e MASH me Daxnerin dhe Naim Rustemim mbeta pa pune

Por tash ia dredha una atyre qelbesirave

U beeeeeee naten!
Nuk e kuptova çka deshtet me thene per Naim Rrustemin

Kupton ti kupton !
Ku ka qen i punsuar pra?

Se dije aa vllau i Ertrurit!! Ka punu me mua! Pastaj hipi larte si kendojsi!!
Ku keni qen ne pune?

Pastaj ne MASH dhe si Hitler i vetmi rast ne Kosove una jam pa pune se shkurt ju kam penguuuu lupton tash !!!

SHMT "boris kidriq". Tash Arkitekt Sinani "Referente- sekretar i OTHPB KTMXGj! Udba me la pa kafshaten e gojes kur ju nevojitesha fem me se shumti!!!!!! Kupton tash
po po,ju kane shfrytezue udbashat kur ju ke vye,mire ju kuptoje

Krenohem me kolkefortesin qe e kam se femra kokeforte ka dh karakter te forte si ne shoqeri dhe qdo kund aa mburrem ljo qe jam! Veshi sma ndien per .....

Shqipe folesit te kuptohemi skan muj t me me shfrytezu idealin tim dhe krenarin se si kam marr n vesh kupton tash !!!!! Se ishin Kunosta dhe ende jan !!
Te gjitha te kqiat ti paskan ba shqipfolsat.

E una qa po ha a spo don me kuptu a ca o puna yte!
po nguteni,ne fjale e po duhet disa here mi lexue,se nuk po ua marri vesh fjalet mire.Ma tregoni krejte historin tende,po kemi shok ne Mitrovice ti dim emrat e atyre faqezinjeve.

Tash me kan ardh njerzit e dashur krahu i babait tim dhe una zonja madhe do kthehem ne pune pas 14 vitesh ! Jam e kjarte se jam drejtu me shkrim institucioneve me bkr se gojarisht han macja miun !!

Qam vyjn tash 15 vite ....... Tash una po jau kthej se ende jan qata m...

Car shokesh kie !!!! Mor mua mi vjedhen votat per parlament 2008 m
Po e di edhe une qe jane ende neper funkcione qata pisa,por duhet mi tregue te gjitha çka keni perjetue

Lidhi disi fjalet se tel kam duhet me ble nje ipd se dhe mua po me pengon
ju kuptoje

Kujt more po surratin sfu me ja pa dje isha ne shkolle dorezova nje njoftim aaa

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove Empty Re: Daut Osmani(Avdi Ibrahimi),mbrone VV,here Thaqin here Rugove

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: kulture

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum