Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin

 :: politika

Aller en bas

Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin Empty Agron Tolaj,ka qen ne burg me Ukshin Hotin

Message  Perparimi Jeu 1 Jan - 16:41


https://www.facebook.com/kujtim.kurti.9/posts/745358805558455?comment_id=745361182224884
23 décembre 2014, 20:14 · J’aime · 3
..
Agron Tolaj Mos u merr me Ukshin Hotin o Kujtim Kurti, se është Gjynah, kam qen ne Burgjet e Serbis 5 vite me Ukshinin e e njoh mir me dhëmb e dhëmballë,Burrë me zemer Shqiptari, as nu ka pas kurr Kombi Shqiptarë as që do të ketë. me qindra e qindra her e kan rreh deri në Alivanosje, e nuk kan mujt as një fjal me ja nxerr as për kombin as për Uçk,as për asnjë send Shqiptare,ka pas me qindra shqiptarë aty por sikur Ukshini sdo të ket kurr mu.Nuk jam asnjë Agjent i Shikut por jom veteëm një Shqiptar që e dua kombin tim dhe njerzit që Luftuan e vuajten për Kombin,Eshtë Përgjithësi e madhe. me i nënqmuar njerzit e mëdhenjë me peshë Kombëtare.spo muj me besu se si mundet një shqièptar me nëpërkëmbë njerzit me peshë Kombëtare.une te kam njohur ndryshe o Kujtim Kurti, po dyshoj se me këto lojra të ndyta po don me mar AZIL Politik në ndonjë vend të Evropes, Por mos Harro Krejt bota me qen e jotja nuk te duhet nese historia të numron si Tradhtar ne dosjen e vet.edhe dosjet e rrejshme të aZIL KERKUESVE I SHFLETON DIKUSH, Kam qenë përkthyes i shum dosjeve ne Zvicerr, por të gjith ata që kan akuzuar UÇK,dhe figurat Kombëtare,tani ndihen të Turperuar, do të interesohem shum edhe për këto që po thua, e ishalla një dit nuk të Pështy në Fytyr,si një Shqiptar që përlyn Historin Kombëtare.vetem mos Harro se une Jetoj dhe punoj në një institucijon në Genevë dhe kam shum mundesi me zbulu gjithqka, mir kish qen me e bo publike Vendin ku qendron Ukshini, ose kerkoj falje gjithë Opinjonit Publik që e ke malltretuar deri me tani, lidhur me Ukshinin se për të tjera spo them kurgjo, i di të tjrat. por për Ukshinin kto spo muj me kuptu qka je ka trillon veq i zbuloj të gjitha besoj.trillimin tënd ose të vërteten mbi Ukshinin edhe pse une e di 90% si ka shku puna nga dera e qelis kur është nda nga ne. aty ka pas edhe Dëshmitar që jan gjallë sot, se qka ka ndodh me të jasht Lokacijonit të Burgut, e ti thua se është Gjallë dhe jeton në Beograd.

23 décembre 2014, 20:18 · J’aime · 6

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum