Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Kush i nisi demonstratat e 11 marsit,une apo Demaqi?

 :: politika

Aller en bas

Kush i nisi demonstratat e 11 marsit,une apo Demaqi? Empty Kush i nisi demonstratat e 11 marsit,une apo Demaqi?

Message  Perparimi Jeu 1 Jan - 12:35


Haxhi Kuçi

5 h · Modifié.

https://www.facebook.com/groups/1456561337919702/1545774702331698/?notif_t=group_comment

Kush e mbrojti flamurin kuq e zi ne vitin 1971 nga Nikolla Lubiqiqi?
Kush?Une Haxhi Kuçi,apo Adem Demaqi me kukllat e tija?
Kush shkroi haptas ne vitin 1971 per Republiken e Kosoves,ne Bota jone?
Une Haxhi Kuçi ,apo Adem Demaqi me kukllat e tija?


Kush i nisi demostratat ne menzen e studentave me 11 mars te vitit 1981?Une apo Adem Dedreqi me kukllat e tija?Bashk me hajdutet dhe kriminelet?
Kush i luti minatoret qe te dalin perjashta dhe te flejohet per kombin shqiptar?Une Haxhi Kuçi,apo Adem Kerkushi me horat e tij ,me udbashat e serbise?.

Kush i nxiti te OSCES qe ta bombardojne serbin,shkaku i masakres se Raqakut?Une Haxhi Kuçi,apo perfaqesuesi politike i uçk es Adem Demoni?





J’aime ·

Hajruš Džemailji, Sabrit Gashi, Rrahim Bajraktari et 4 autres personnes aiment ça..

Naser Kuliqi Na trego mik,ma shum fakte.Ate te dytin e njohim mir ,por ju ndoshta ma mir

5 h · Modifié · J’aime · 3
..

Simon Mirakaj Gezuar 2015

4 h · J’aime · 2
..
Haxhi Kuçi Per cilin e keni fjale,çka di ju tregoj.Gezuar edhe juve Simon 2015.

4 h · J’aime · 1
..

Dali Lala Ka shumë raste në shkencat e mjekësisë kur asistenti zbulon entitete të reja në fushat përkatëse,dhe profesorit i dhurohet mirënjohja dhe vlera që i takon atij zbulimi.
Nëse rasti juaj z.Haxhi Kuçi është në këtë linjë,atëherë mos shqetësohemi ne të dy për mirënjohjet,por t'i gëzohemi rezultatit të veprës që keni bërë për kombin tuaj.
Vlerësimi i vërtetë vjen nga Zoti e jo nga njeriu,pa dyshim.

Photo de Dali Lala.

4 h · Je n’aime plus · 1
..

Haxhi Kuçi E vertete eshte çka e tregoni,pa koment.

4 h · J’aime · 1
..

Haxhi Kuçi Por veprimtaria ime ka dallim nga asistenti,sepse une isha promotor,dhe asisten koke ne vete.

3 h · J’aime · 1
..

Dali Lala Edhe asistenti,për rastet që përmenda,ishte promotor nga Kërçova-shqiptar,puna e të cilit e solli në Shkup infektologun më me zë të Fakultetit të Mjekësisë në Zagreb,POR tjetërkush i morri frutat.

3 h · J’aime
..

Haxhi Kuçi Dali,po te ma kishin vjedhe nje merite apo dy,nuk kisha pasur dert,por as dhe nje nuk ma lane qe te mburen femit e mi.Me kete qe na tregoni edhe ju po vjim ne perfundim se histori te vertete femit tone nuk jane ka mesojne neper shkolla.

3 h · J’aime
..
Dali Lala Plotësisht jam dakord për historinë tonë të trilluar ndër dekada.Andaj edhe duhet që ajo të rishkruhet drejt,sidomos tani që po zgjërohet spektri i prurjeve të dokumenteve të arkivuara nëpër sirtarët e Vatikanit dhe Stambollit,tani kur numri i historianëve të rinj,edhepse i pakët,ka nisur këtë rrugë,dhe tani kur nji pjesë e pengesave të kësaj rruge janë larguar.
Jemi në shekullin kur bota kërkon fakte dhe argumente,e jo dëshira dhe interese.

3 h · Je n’aime plus · 2
..

Haxhi Kuçi Nuk kane per te pasur mundesi qe te ndryshojne diçka ne qeshtjen e historise.Nuk u konvenon shkrute te shkruhet ashtu si ka qen,por si u konvenon.Jo paraqitja e historianeve te ri por edhe zoti e ka veshtire me bere ndryshime,jane shume teje mase hajdutet.Prej qobanit eshte bere akademik o vella.

3 h · J’aime
..

Haxhi Kuçi

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Kush i nisi demonstratat e 11 marsit,une apo Demaqi? Empty Re: Kush i nisi demonstratat e 11 marsit,une apo Demaqi?

Message  Perparimi Jeu 1 Jan - 16:19





Arjanit Kurti Megjithe se nuk ju njoh personalisht Z.Haxhi Kuci,mjafton te shikojsh foton e profilit tend,dhe te nxjerresh konkluzion se cfare njeriu i mire je.
Sa per krahasimin qe ben ne postin tend ne FB,jam i sigurte se lodhesh kot.Te gjithe e njohin dhe e urrejne ate Sllavokomunist Shqipfoles.Adem Kurve Demaci nuk i perket Kosoves se Shqiptareve te vertete.
Respekte miku im.

2 h · Je n’aime plus · 1

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum