Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Babai i Baton Haxhiut shpiuni i serbise

 :: sport

Aller en bas

Babai i Baton Haxhiut shpiuni i serbise Empty Babai i Baton Haxhiut shpiuni i serbise

Message  Perparimi Ven 5 Sep - 9:58

Baton Haxhiu bir i një spiuni të Serbisë
Bota Sot | 04.09.2014 15:24

Babai i Baton Haxhiut shpiuni i serbise Largea_13351400-140147001409837077
Share on facebookShare on printShare on emailShare on twitterMore Sharing Services
2
Baton Haxhiu bir i një spiuni të Serbisë
Lufta mes Kompanisë Devolli dhe Nënkryetares së PDK’së, Margarita Kadriu ka marrë përmasa të mëdha në mediat e tyre; rrjedhimisht në Klan Kosova (pronë e Devollëve) dhe Kosovës Sot të Kadriut.

Mbrëmë Klan Kosova, drejtor i të cilin televizion është Baton Haxhiu, ka transmetuar një kronikë ku tregon për lidhjet e Kadriut me biznesmenë serbë. Sot, ndërkaq, Kosova Sot boton dallaveret e Devollëve në procesin e privatizimit të Fabrikës së Amortizatorëve.

Kosova Sot ka paralëjmaruar se do të bëjë një seri shkrimesh kundër Devollëve dhe Klan Kosovës, ndërkaq ndër paralajmërimet bie në sy një akuzë e rëndë: ajo se babai i Baton Haxhiut ka qenë spiun serb.

“A vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme Baton Haxhiu, djali i Fazli Qelit (shpiunit të devotshëm të UDB-së) bashkëpunëtor i shërbimit sekret serb?”.

Ja çfarë paralajmëron gazeta e Nënkryetares PDK’së.

Si i bleu Klan Kosovën dhe Indeksonline Shkëlqim Devolli me paratë e nëntokës”

Paratë e nëntokës i shërbyen Shkëlqim Devollit edhe për blerjen e televizionit Klan Kosova dhe portalit Indeksonline

Sa miliona euro të nëntokës i shfrytëzoi ai për të blerë këtë televizion si dhe për çfarë evazioni fiskal bëhet fjalë?

Çka rrëfejnë dëshmitarët që i dërguan paratë kesh në bagazh në Tiranë?

Çka thonë bashkëpunëtorët më të ngushtë të Shkëlqim Devollit se si ai do ta transferoj pronën, jo në emrin e tij, por të bashkëshortes?

Sa miliona euro i futi në xhep Baton Haxhiu për këtë transakcion?

Si e shantazhoi Haxhiu, Devollin me publikim të veprimeve kriminale të Devollit, duke e detyruar ta blej Klan Kosovën?

Si i shantazhon Baton Haxhiu politikanët kosovarë dhe cilin prej politikanëve është duke e shantazhuar aktualisht?

A vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme Baton Haxhiu, djali i Fazli Qelit (shpiunit të devotshëm të UDB-së) bashkëpunëtor i shërbimit sekret serb?



Dukagjinasi nga Peja • një ditë më parë
Po more, vllazen kush nuk po na del sot Spiun, perbes askush Kap njerin e mshoj Tjetrit, po Miljonat nuk u erdhen nga Qielli e besa jo as nga Lutjet ne Zot..po Nëntoka dhe mafija i benë kto gjera.. Ali Hxha....ndaq Hoxhë Alija...te njejtë perbesë me parti me Shoqata, me kryeinistri, me kuvend e me te gjitha edhe Kafshet ne shtëpi i kan te Korruptuara..he ruana Zot.. Dhasht Zoti e shpetoftë kjo Kosovë e shkretë..se mbaoj me nga Krejtë e me te edhe Populli Fukara ne te...
13 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
dushi Dukagjinasi nga Peja • 7 orë më parë
hahahahahahha
• Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
skenderbeu • një ditë më parë
nuk e di a eshte spiun apo jo,por edhe kjo dada me gjyzlluk si te stane dollancit tullusum e kam boll,kqyre ti,u hin ne partin e hajnave e tash po i doken spiuna tan
10 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Ferat Nuredini • një ditë më parë
Gjithe here kane thene mbrojtja me e mire eshte sulmi --Po kta nji brum jan te gjithe
8 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Tini • një ditë më parë
ky eshte bir shpiuni edhe del e na shet men ne TV qe e ka krijuar per mi shantazhu njerezit....
5 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Pagani • 20 orë më parë
HAHHAH nje dite edhe mu do te me publikojn s'di q'ka veq ndoshta diqak kunder Shqiptarve po
3 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
syla • 16 orë më parë
o krejt ju miljarderat qe u bat mas luftes ne kosov jeni hajna shpiuna e imama xhihadista qe punoni per serrbin e per grupet teroriste arabe muslimane e populli i shkret ska buk me hanger populli me i varfer ne evrop
2 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
fjala syla • 5 orë më parë
e cka kan lidhje me ket teme muslimanet e imamet e pse nuk i permend pedovilet vatikanistet dhe pederat si ti?.
far shkau je dhe ke per detyr vetem te percajsh nermjet shqiptaret hup far e shkaut .
• Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Tahir • 19 orë më parë
popull me tradit spiunazhin shumca e kan ne shpirt,he ai qe e ka ket drejtim jarabi zoti ja theft qafen e mbet sakat per jete sa tejetoj...
2 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
01nato01 • një ditë më parë
- Shume e Vertet,dhe asgje e Re!Tani fillon spastrimi mes vedi (Tyre)se gjithe kane te njejten Biografi shpiunesh dhe Matrapazesh dhe te pa vlera njerezore.Kjo eshte vetem nje Nisme e re te nxitjes dhe uretjes qe kane ne mes vet(tyre),per te pa larat , mekatet ,krimet ekonomike dhe hajnit qe kane krye me udherin dhe pajtimin e SHIK,ut. Tani populli ka rastin te njofe mire dhe te shofe dhe degjoj shume nga Akteret e krye qenit te qeveris dhe Hijenave,teSHIK,ut si ka vepruar keto meturina-qelbesira te kombitrafik me urdherin e Kutra te hashim Qenit dhe meturinave te SHIK,ut
2 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
ATEISTI.NO • një ditë më parë
po kta jan shum,GRUP ME HYZER AHMETIN-KTA DUHET DENUAR ME JET.
2 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Maqo Lakrori • një ditë më parë
Po kush ka dyshu se ky far matrapazi Haxhiu nuk eshte shpijun??
2 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
eksperti • 11 orë më parë
Shqiptaria (DARDANIA) ka qen e madhe sa Ballkani i tere. Te teren tradhetaret si milioneret e sotit e kan shite dhe e njejti eshte coptue. Pa u nda shapi nga shiqeri DARDANI nuk ka.
1 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Arber Limani • 17 orë më parë
Nuk osht send a ju te botesot krejt paguni prej kishes ortodokse serbe. Ne gjitha shkrimet, shkruani kunder islamit dhe thirni ne fene e te parve(qe dmth ne ortodoksisem) kshtu qe te na eshte be normale me punu per serbin.
1 • Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
fjala Arber Limani • 5 orë më parë
B R A V O!.
• Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
Frenk • një ditë më parë
Po tutna me i kallxu shpiunat dhe nentoken se po m qesin edhe mue qe jam naj far shpiuni, po tutna, hahahahahaha. Qeshtu e qesin njeri-tjetrin kriminelat sepse qysh kan pas than pleqt, se disa nuk i kan ndegju pleqt "hajt more se qka din plaki"? kan pas thane se interesi t'prish. Qe interesi pi qesin te palarat n shesh. Mir ka mu ba mir.
1 • Përgjigju•Shpërndaje ›

Fotografia
rasimi • 5 orë më parë
Zoti Limani Kush po pret ne QAF Kapre MUHAMEDI,,,,, Kapre SULLTANI Tash Po PRESIN ISLAMISTAT,,,, SPOT PELQEN POR REALITET I VERTET !!!!!!!!!!!
• Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
rasimi • 5 orë më parë
EHHH ;;,,, FJALA !!! EPASKE MIZEN NEN KAPEL
• Përgjigju•Shpërndaje ›
Fotografia
dushi • 7 orë më parë
o biri i spiunit

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Babai i Baton Haxhiut shpiuni i serbise Empty Re: Babai i Baton Haxhiut shpiuni i serbise

Message  Perparimi Ven 5 Sep - 9:58


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum