Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku më i afër

 :: sport

Aller en bas

Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku më i afër Empty Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku më i afër

Message  Perparimi Dim 20 Juil - 17:26

Qerim Kelmendi: Babai i Fisnik Ismailit ishte miku më i afërt i Millosheviqit

Fotografia
alban tetova • 12 orë me parë
o qerim kelmendi pse hike kur e vran adrian krasniqin pse se more kufome por e lae ndor te policis e ike pse spo tregon edhe per ali ametin qe asht shpiun mos ban dalime
10 • Përgjigju•Shpërndaje ›


strellci • 12 orë me parë
Pasi qe paske qenë njeriu më i afert i Heronjëve na trego se si u vran dhe kush i vrau keta dy heronj të qmuar te kombit tonë? Dhe ku ishe ti kur keta te dyu vranë? Ka zëra qe thonë se jeni ju te uqk-s që i qitet ne pritë keta dy heronj?!

strellci • 12 orë me parë
Pasi qe paske qenë njeriu më i afert i Heronjëve na trego se si u vran dhe kush i vrau keta dy heronj të qmuar te kombit tonë? Dhe ku ishe ti kur keta te dyu vranë? Ka zëra qe thonë se jeni ju te uqk-s që i qitet ne pritë keta dy heronj?!

Ali Ramadani • 8 orë me parë
mos te nxitohemi sepse ky Qermi Kelmendi me vllezerit t e tij jane te gjith demagoga stalinist enverist me at filozofi ideologjike jetojn qe moti,,kta kan siklete,,sepse deri tani ishin te mbrojtur nga pushtetaret e shikut qe ishin nje numer i mire ne institucionet,,,dhe tani aj shef se ata nuk do jen me ne Institucione udheheqese dhe tentojn te bindin opinjonin me deklarime te rrejeshme,,ne emer te kujt ky flet per Muharrem Ismailit,,ishe guvernator ne Banken e kosoves,,kishte dhe mandate tjera si ekspert ekonomik,,i cili gjat nje dite nga bugjeti i kosoves ndante nga 4 deri 5 milion dollar per hargjime publike ditore ne Kosoven Autonome,,,Djali I tij Fisniku jeton ne rrugen Agim Ramadani,,ne apartman te babes se vet,,me prinderit dhe nga natyra dhe temperamenti duket temperament,,,por ne shpirt ndihet shum Shqiptar i aresimuar,,,etjera etjera e ti Qerim behu gati me Ibrahimin per gjykime te mekateve....

HASANI • 4 orë me parë
TREGONA O QENEFo Qerim Kelmendi, I FLLIQT QYSH E VRAVE SMAJL HAJDARIN


Vlora pejani • një orë me parë
luje luje qerim kelmendi po ti sje askushi pos nj hajn qe ne aksionin e par ne kliqin te lugut te leshanit ski dit me e mbajt automatikin dhe te ka rae nga dora dhe shokun mate ngusht e keni lan vetun te vdekur dhe jeni ik si qet pa qit aste nji fishek.po ti ke vjedh dhe ke adaptue lokale te shoqeris pejane ne qender te pejes.ti duhesh me u denue nga arganet per veprimtari te uzurpimit ti ske lidhje me patriotizem he mazamakeq

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum