Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

O Reshat zgari,Haxhiu nuk ka qen organizator i demostratave

 :: sport

Aller en bas

O Reshat zgari,Haxhiu nuk ka qen organizator i demostratave Empty O Reshat zgari,Haxhiu nuk ka qen organizator i demostratave

Message  Perparimi Sam 2 Nov - 15:25

Po t´i ku ishe or zagar, si "organizator"!? Pergjigje Reshat spiunit;Kurr ne jete skam qen organizator as i demostratave as i luftes.Ti po zagar Reshat Badallaj.
Perse more qen rren? Kush te beson? A nuk te vie turp, te thuash se nuk i organizoi Hydajet Hyseni... po ti. A nuk eshtë kjo çmenduri? Ne cilin burg ishe? Jep fakte. -Populli na njeh të gjithëve. Mos harro fakte!
.........................................................................................
Tadheft faren e shkaut Haxhiu o Reshat zagar Badallaj

ÇKA BISEDUAN RRUGËS PËR NË GJILAN, KRIMINELI ARKAN DHE GABELI HAXHI KUÇI...?
Kundërpergjigje


* Si e dergoi UDB.ja serbe, Haxhi Kuçin në vitin 1981, në Pishtinë, për të zbuluar organizatoret (video)
* Çfarë spiuni i rrezikshem kundër shqiptareve Haxhi Kuçi (video)
* Nuk durohet kur gabeli, Haxhi Kuçi, ofendon rendë kombin tim
* Si magari si shqiptaret nuk kanë mend në kokë thotë gabeli
* Do t´i varrosja tri kombe; francezet, gjermanet dhe albanci thotë me tutje,bashkëpunëtori i Arkanit
* Kush janë pesë serbët tjerë që i voziti me Mercedes, Haxhi zeza?
* Përse nuk shkruan shqip ky maxhup?
* Përse i beri bisht të gjitha pyetjeve te mia gabeli?
* Përse çdo shqiptare fyen e mallkon ky spiun (do të shihni faktet)?
* Përse thotë gabeli dhe spiuni serb,Haxhi Kuçi, se Ukë Bytyçi, e futi Arkanin në veturen e ti!?
* Thotë se i´u hakmorra per shkak te prof.dr. Imriut, jo e verteta qendron ndryshe!
* Çka belbezoi me z. Stubllen dhe a ishte argat i UDB-ës, Haxhi gabeli?
* Çfarë fjalori dhe çfarë kulture perdor me Akademik Qosjen, gabeli?
* A e dergoi sigurimi serb nepër Shtabe të UÇK-ës, spiunin?
* Nëqoftese vetem një shpifje e beje pa fakte do t´i kerkoj falje publike.


... në fund të shkrimit tim: "Qeni i Arkanit, Haxhi Kuçi leh nga Franca!", shkrovanë fund të shkrimit: Kesaj radhe kaq nga unë Reshat Badallaj! I sigurt që Haxhi Kuçi, do të vihet në siklet, po natyrisht pa fajin tim, sepse me të drejt thuhet:"Çdo dash varët për këmbë të veta" dhe nuk ka mbetuar asgjë pa u zbuluar në këtë botë. Duke e njuhur unë dhe terë kombi im, per të zezat e ti, për shpifje,rrena... do t´i këcej teli. Çdo tradhtarë i çdo vendi harron një gjë shumë të rëndesishme: MJERË AY QË E VRET POPULLI I VET E I MA ZI POPULLI I HUAJ. Mjerisht, shumë sahanlepires kanë menduar se kurrë nuk do të vdes regjimi kriminal serbian dhe mu për këtë i kanë sherbyerë me besnikëri dhe devotshëm. Haxhiu ishte njeri nder ta, bile me vonë, siç thotë vet, behet vozites i një kasapi që ka pre,dhunuar, masakruar dhe ka dashur te shfaros një komb të terë-ARKANI. Ky kriminel nderkombetar,hajn,kontrabandist... e kishte afruar xhelati Sllobodan Milosheviq, si krah të vetin per të therr me hanxhar shqiptarët, për t´iu ra sakicë prapa kurrizit shqiptareve. Arkani, në shkrimin e mëparshem theksova se ishte një bir i një ushtaraku kriminel shka, i ndarë nga gruaja, e perzen nga shtepi, rritet nepër strehimoret serbe, pa edukatë fare,Arkanin si hajn, kjo u vertetua se e kerkonte interpoli i shumë vendeve te Evropës...
Haxhi Zeza, i njohur në Kosovë dhe në rrethinen e tij, bile në adresen time, kanë ardhur mbi 206 letra, nga komuna e Suharekë, njera me mbiemer Sylaj eshtë shumë prekese, qe i´a leshon ZOTIN DORZAN!
Ç´është e verteta, nuk eshtë ZOR i madh për ta zbuluar ketë, që ka qenë mashë e UDB-ës. Ky gjarper i zi i kombit, pa dhunë e pa e shtyrë askush tregon ketë argat që i´a ka bërë yzmetin gjaksoreve serbo-rus. Kercen degë më degë si një korb ndjellakeq por nuk e jep asnjë fakt per të bindur lexuesit dhe mbarë opinion se nuk eshtë ashtu sic shkruhet dhe siç flitet. Sepse shumë gjera i ka pranuar vet i mjeri. Të gjitha shkrimet i bart ne portalin e vet privat: "Diskutime Antishqiptare", ai thotë se Diskutime shqiptare, pa lejen e autorit dhe pa treguar burimin. Ky hajvan, nuk e di se një gjë e tillë eshtë e ndaluar me ligj. I ndersyer nga kanalet e fshehta serbiane kunder meje, i kishte kopjuar te gjitha shkrimet që i kamë botuar në mjetet elektronike dhe të shkruara dhe i barte në portalin e tij dhe më pas në Beograd. Se kjo eshtë shumë e vertetë, luteni shumë të vertetoni dhe të peshoni vet se kush genjen dhe kush shpif. Shikoni ketë argat te perbetuar të UDB-ës i boton pa lejen time ne ate shkarravinen e tij. Perse? Poashtu, luteni shumë të shikoni drejtshkrimin e tij. Askush nuk jemi te pagabueshem, por ky analfabet fare nuk shkruan shqip. Aty te vertetoni se si ky udbash, rrenë pa fije turpi, thotë se unë ja nisa i pari. Nejse tashmë jo vetem Suhareka dhe fshatrat përreth, që e njohin,rrenacak,dallaverxhi, hajn,tradhtare..., por binduni vet. Jo vetem, ky langua qe i ka bartur shkrimet e mia,por neper portale te ndryshme ka shkarravitur me shumë nofka;Ramadan Nengurra, Osman Zhuri.Gjovani Antonio, Perparimi, Sejdi... dhe sa qyqar eshtë të gjitha keto i bart dhe i pranon ne portalin e vet antishqiptar. Fatmiresisht, shumë drejtor,kryeredaktor, moderator... me treguan se nuk i botojn më kurrë shkarravinet e keti gabeli, qe eshtë paraqitur me njeqind emra.
Ka mbet i VETMUAR si qyqar ky spiun. Theksova me lartë se nuk eshtë ZOR I MADH per ta zbuluar, një gje të tillë e pranon vet. Thotë: i qova atje po nuk mi botuan... Unë të tregoj perse? E para, perse nuk shkruan shqip? E dyta, rrenë, shpif..., E treta,perdor fjalorin e komunitetit tend,gabel, shan,permend lloj-lloj fjalë të pista,shpeshherë perdorni ne fjalor organet gjenitale dhe me keq e me poshter. Keto janë arsyet, more pis!
Po ecim nga e para. A nuk ka turp më madh si një argat i UDB-ës, i derguar si zagar i Serbisë, per te na zbuluar neve, të thotë:Unë i nisa Demonstratat e vitit 1981. Po ky do... Shikoni dhe degjoni me vemendje si e dergoi Sherbimi i Sigurimit Shtetror i Beogradit, ne mesin e studenteve, kete spiun. Shtrohet një pyetje e thjesht dhe logjike: Si ka mundesi që një organizotor i Demostratave te mos zbulohet? ÇKA kerkoi ky te drejtori i Menzes? Perse kerkonte emrat kush hynte e kush dilte? Keta punë i kryente veteme UDB-JA DHE OZNA ORE MAGAR. Perse na u burgosem u rrahem, denuam e ti JO! PERSE QENI SERB? FOL!
Mua me arrestoi,komandiri i milicisë Muharrem Mehmetaj dhe me dergoi ne doren e UDBASH-IT ZENEL CELINA. Kanë emer e mbiemer or qen! Vellau im u arrestua në Prizren e u dergua ne doren e kriminelit Vesel Krasniqi or langua shka. Po t´i ku ishe or zagar, si "organizator"!?
Perse more qen rren? Kush te beson? A nuk te vie turp, te thuash se nuk i organizoi Hydajet Hyseni... po ti. A nuk eshtë kjo çmenduri? Ne cilin burg ishe? Jep fakte. -Populli na njeh të gjithëve. Mos harro fakte! Ti te mos ishe bashkepunetor i tyre, si nuk te hyri asnjë një therrë ne kembë? Perse akoma insiton se kush hyri e kush doli? Leri ato pallavra, or, hajvan! T´i trego cilin e cilin e ke spiunuar? Cilin e ke futur në doren e milicisë serbe? Me çka te shperbleu UDB-ja...?
Langoi serb, Haxhi Kuçka, flet per kaseten e Hamzes, ate nuk e bera unë. Or hajvan! Perse pikerisht per ju ateherë? Merru vesh me Hamzain se nga kah vijnë keto informata...?
Zagari i Serbisë rankoviqiane, Haxhi Kuçi-Kucka, edhe pse ja dhash ca faksimile origjinale per veprimtarinë time,serish pyet: Ne cilin burg ke qenë? Aty shkruan në dy gjuhë; ne gjuhen tonë shqipe dhe ne gjuhen e Haxhiut-shkenisht. Ç´ti besh, keshtue e ka spiuni!? Keni parë Ju qe spiuni te skuqet, te turprohet? Me siguri nuk keni parë!
Spiuni i deshmuar serb, Haxhi Kuçi, vazhdon veprimtarinë kunder kombit shqiptar panderprerë. Sepse per atë punë eshtë paguar. Serbia e ka patur doren e gjatë kundër shqitareve që nga koha e Sveti Saves e Car Dushanit. Me perpikeri i ka ditur argatet e tyre. Dhe, pikerisht, trokiti ne deren e tyre. Kur plasi lufta kunder barbareve shekullor serb-çetnik,serbia, si me pare veproi sipas organizates terroriste:DORA E ZEZË. Angazhoi langojt e saj me të besueshem. Dergoi kriminelet me te tmerrshem ne Kosove. Njerze te pa shpirt. Nder me famekeqet dhe me të rrezikshmit,me kriminelet qe presin edhe koka foshnjash dhe qe pinë gjakun e tyre ne vend të veres së kuqe... ZHELKO RAZHJATEVIQ-ARKANIN. Kurse ti bëre gosti me tamburetat e harmoniken e tyre,ngej,ngek,ngek dhe ngreje dolli me "Shlivovicë"...
Krimineli Zhelko Razhnjatoviq-ARKANI, jarani i CECËS, apo Haxhi Spiuni, erdhi e u ul ne Mercedesin tend, ngjyrë portokalli të mbyllet. A eshtë e vertet Haxhi Kuci- KUCKA kjo? Ne nuk themi ne Ford,opel...Neqoftese nuk eshtë keshtu thuaj jo. NUK GUXON MORE EDEPSEZ! PO te perkujtoj se krimineli botëror, Arkani, ne "Mercedes" , hypi NË MARS 1998. A eshtë e vertetë kjo Haxhi langoi? E shetite ne fshatra të Kosoves. Duke udhtuar rruges per ne fshatrat E GJILANIT, GJATE RRUGES, NE MERCEDESIN E TIJ PASKAN BISEDUAR ME ARKANIN, POR SHIH HAXHI ZEZA QENKA BERË"TRIM". PASKA TREGUAR DREJT ARKANIT QE EDHE KY PASKA DASHUR ME HY NE UÇK, POR NUK E PASKAN PRANUAR DHE ATE FATMIR LIMA! BRAVO HAXHI-PIROLLA TE QOFTË!
Degjo Haxhi spiuni, VETEM ZOTI I MADH I KOFSHNA FAL, E DI SE ÇKA KENI BISEDUAR DHE KA E KE DERGUAR DHE ÇKA I KE THENË? Haxhi zagari, Arkanin e ka derguar edhe ne fshatra tjera te Kosoves. Une, ty pyeta, ne shkrimin e parë, se a ka ndodhur KASAPHANA NË ATO FSHATRA KU E KE DERGUAR TI? NUK ME PERGJIGJE!!! Ti flisje per PUNEN E USHKURIT TE DR. IMRIUT.
Zagari i Serbisë, Haxhi Kuçi-Kucka, thote se ka vositur edhe pesë akademik serbë. Ku dhe çka te thanë? Po KU TE RANË HISE TY HAXHI SPIUNI?
PO PASTAJ THUA SE E KE VOZITUR SERBIN TJETER GJAKSOR PER NE MUSHTISHT, POR SIC THUA PASKA QENË SHOFER I AUTOBUSIT. PERSE VETEM TI HAXHI ZEZA!? Por, çka thotë Haxhi Kuçka: Arkanin me KA ULË NE KERRË UKË BYTYÇI!!! ÇUDI SHKUAR ÇUDIRAVE! UKA, nuk flet më. A i ka ikur nga kjo botë. Haxhi derri,thote edhe : KUR JE TAKSIST KUSH DO ulet! Ne rregull Haxhi gabeli. PO CILA ESHË E VERTETA? E PARA APO E DYTA? CILA? Po një "organizator" do ta pranonte një gjë të tillë?
Haxhi Kucka, po te pyes: Vallë a njeh ne taksist me SH...?, qe të ka kundershtuar vazhdimisht. Mendo pak akull. Haxhi hajvani, fare nuk eshtë e vertete që te ka refuzuar Komandant Çeliku-FATMIR LIMA. Por, vet thua nuk me pranuan se me thane ke bashkepunuar me serb. Perse ta thane kete?
Ja se cka thotë HAXHI KUÇI, BASHKEPUNETORI I UDB-ës, me 11 shtator 2009: O SHQIPTAR O MAGARCA NXINI TANË KOMANDANTAT E UÇK-ës E LIDHNI SI QENT NEPER BANDERA... A eshtë e vertete kjo more qeni serb? Perse ketë urrejtje kunder Ushtrise se lavdishme,ore spiun!?
Haxhi Kuci, spiuni serb, perse u bere MAXHUP, ti thua se u bera Ashkali. Nejse! Cka keni deklaruar te organet e ndjekjes, ne Gjermani e Francë kunder UÇK-ës? Po kjo a eshtë e vertetë Haxhi Zeza? Mos eshtë shpifje, bile te kerkoje falje. Po ti e pranon vet o Haxhi Zeza, e kurre te bardhe mos e paç.
Haxhi KUÇI-KUÇKA, me pyet se ku kam punuar? Jo, askund Haxhi Zeza! Asnjë metelik nuk e kemi marre nga shteti kriminal i qenit plak Titos. Jo vetem unë,po askush nga familja ime. Shefat e tu te UDB-es, nuk na pranuan,edhe pse tete femijet ishim te shkolluar. Ç´eshtë e verteta, kam punuar, kam bartur llaç, per te kuptuar me mire ti analfabet-mallter në Slloveni. Bile njoh plot te anes suaj. Deri ne semestrin e shtate Haxhi Zeza, kur shefat e tu te UDBES, na thane se jemi te pershtatshem per shetin tend. Jo vetem kaq Haxhi spiuni, por na leqiten, thonin vellezerit e tu spiuna qe i kishe percell per mrekulli thonin: FAMILJES SE RESHATIT DUHET ME JA PRE EDHE STRUJEN-NUK THONIN RRYMEN O HAXHI ZAGARI. Motra e vellezer te denuar e te burgosur. PER KETE VEPRIMTARI NE DO TE JAPIM FAKTE ORIGJINALE SE PO NA NXIT E JO SI TI HAXHI QENI QE VETEM LEH DHE NUK E JEP ASNJE FAKT!!!
Po ku ka punuar Haxhi Kuçi, spiuni i UDB-ës? Haxhiu, bashkepunetor i tyre, permes nje polici jugosllavë punesohet në LLOTARINË JUGOSLLAVE, pranë PTK-ës, afer rruges Suharekë-Prishtinë, Apo jo! Keto vodhi ky hajn (Video), më pas punesohet si taksist, me veturen "Mercedes", ngjyrë portokalli por pak e mbyllur. Apo jo spiun? Ku ishin te regjistruara? Ku hajvan. Perse genjen se nuk ke punuar? Natyrisht, se ty nuk te bejne kryetar komune pa shkollë. Deshmohe vetem një diplomë dhe vetem një. Tentove ne Sllapuzhan me diplomë falese, ne fakte me diplome te huaj, si mesues po shpejt te kuptuan dhe ta... A eshtë kjo e vertetë more hajvan!?
HAXHI ZAGARI i paska percjell shkrimet e mia bile me faksimile origjinale qe kam shkruar kunder tradhtareve te kombit ne zonen kufitare dhe ne Kosove, por ky kerkon material per Beograd. Bile flitet se ju keni bere kerkesë per ne Serbi. Doren ne zemer kete e kam te degjuar. Ne Kosove nuk kije as vend per varrin tend o i mjerë.Sa keq. Vetem zagaret e Shumadisë do ta vizitojnë varrin dhe do ta peshurrin me lezet...
ÇKA THOTË HAXHI SPIUNI PËR SHQIPTARET DHE SI I FYEN SHUMË RËNDË? (ORIGJINALE)

profili
mesazh
2006-06-26

minatori Haxhi l. Kuqi thotë:
26 Qershor 2006 @ 10:54 am

Si intelektuali si qobani
çdo fjale qe flete shqiptari
nga shpirti i tije varg e vije
rrjedhin fliqesirat,me tradhetin

Dhe per fytyre nuk marrohet fare
ja merr gruan e vellaut
e ma e keqja e shet vatanin
e ne fund e vret kombin

Po ta kisha
forcen e zotit
ne nje grope
i kisha shtie te gjithe shqiptaret!

Nuk jane njerez me jetue
se tane botes ere t’keqe i kane leshue
i kan leshue shume te flliqta
rrofsh sa male ore KS.

Rrenca tradhetar u mbush bota
qe u mesuan nga shqiptaret
po t’me ngone kjo pari
ka ,ka shqiptar ne kete rruzull toksor
i kusha bere grumbull ne nje grpe
dhe per se gjalli ne dhe i kisha varrose

Sot tri kambe t’prishta ka bota
franca e albanija e gjermani e jan t'pa bese
qe te trija ore zot nuk e meritojn
me vazhdue ne kete TOKE!

minatori Haxhi l. Kuqi thotë:
26 Qershor 2006 @ 11:01 am

Sarkozi kerkon ndihme nga Toni Bleri

A qen bir qeni,vra njerez fukara
kush te shtini mi vra dy foshje,dy lule qe nuk e shejuan diten e rinise,edhe djalin time ma helmuat zoti juve franqezeve me shqiptar ua qift NANEN!Bashke me gjermanet!
A deshte qe ne france me ba revolucionin ,e mi shtie franqezet mu vra ne mese vedi ore pise,ore Jahudi polaku!Nuk ke faje ti ka faje populli franqez qe ta ka dhen shtetesin franqeze,dhe tani ne vend qe ti te jeton si fukara ne poloni hype ne karrike dhe rrasjau franqezeve!!!!Po,po dike kush e rrit ,ky ka me te mbyt!

minatori Haxhi l. Kuqi thotë:
26 Qershor 2006 @ 11:19 am

O Sali Berisha:Kur une nuk kam mundur mu bere i mire per shqiptar,qe veq qe nuk me ka dal shpyrti se vertete çenka çudi,jo ti ore kryeminister,por as Kadare,e as ZOTI me u ardhe shqiptareve ne mesin e tyre nuk ka me ju dokur i mire!!!Dhe shqiptaret ti dhine te gjitha te mirat,ti harrojn edhe kur ua shpeton jeten!U baltos e tere njerezia,eh dhashte perendia qe deri ne fund te ketije QERSHORIT rafte nje ASTEROID e jave qifte nanen tere botes,sepse pa i pasur borgj njerezis me perveluan:::Si shqiptaret ne radhe te pare,Gjermanet, e Franqezet!
Une nuk kam force mu rrok e me luftue ,me keto tri shtete,as nuk kam ushtri e polici e ua qift nanen i MADHI PERENDI,dhe faren e juaje mos lefte ku mbi kete TOKE!!!!
Zot i madh je perendi
qe ke force me bere çdo gje
dhe ca dite pritni,pritni
se po u vjenen drejtesia.

Do te vajtoni per ndytesira
qe ja bete shoishoit
dhe per nje grosh leku
e masakruat vellaun!

Zot i madhe Perendi
çka po pret
mbi kete milet
jepi haz me fuqin tende
dhe vrer vjelle mbi keta!

Po te lutem dite e nate
dhe fshamen ,malkimin skam me ndale
gjere sa te shoh qe po vepron
duke i kalle keta katila!

nese bahemi njeezi te medhenje
shqiptar vraponi me marr intervista
e t’mi pini fenat e mija ,
sepse nga shqiptaret ika,

Të nderuar shqiptar kudo që jeni në planet, të nderuar lexues, Shikoni dhe lexoni me vemendje,klyshi i UDB-ës, serbe si si mallkon shqiptaret, shikoni zagari i Arkanit, se si kerkon vrasjen e të gjithë shqiptareve, luteni shumë, se si langoi i KOS-it serb, se si kerkon zhdukjen e TËRË KOMBIT TONË. Poashtu, lexoni fjalorin e gjuhes se keti GABELI SE SI SHPREHET. Ky gabel,genjen gruan e vet dhe femijet duke i thenë se eshtë poet popullor. Çka s´eshtë ky argat i UDB-ës...

Te dergova te gjitha faktet se me ke i ke lidhe kijet more klyshi i Latif e Glauk Dulles,udbashit serb.

T´i gabeli Arkanit, dhe zagari i Demostratave te vitit 1981, qe ke nuhatur per te na zbuluar neve,lexo me kujdes te gjitha faksimilet origjinale jo une çka them per veti, por cka thote shteti yt serb:

Veprimtaria ime adhetare,faksimil nga Gjykata, i ndjekur nga prokororia e instaluar serbe, prekuror, Skender Morina, argat i Serbise, faksimile qe Gjykata e Serbise kerkonte denimin ME VDEKJE, LEXO MIRË KLYSHI I UDBES, SE TI JE MESUAR ME LEH SI QEN ME TE TJERET AKOMA NUK KE HY ME BURRA, KETE NUK E KAM SHKRUAR UNË, faksimile, per SHOQATEN TIME QE ESHTE DEKORUAR NGA SHTABI I PERGJITHESHEM. Ne e kemi financuar LUFTEN NE VERRI ORE ZAGARI I LATIF DULLES, ISHTE SHOQATA ME E NJOHUR NE EVROPE QE PEKRAHU KOMANDANTIN LEGJENDAR ADEM JASHARRIN. SHOQATEN ATDHETARE "GRYKA E LUMES" DHE MUA, SERBIA NA QUAJTI TERRORRISTE (LEXO FAKSIMILIN) ORE LANGOI SERBIAN ME TITULL: NJE BIR SHKINE FYEN UÇK-ËN DHE SH.A."GRYKA E LUMES" BOTUAR NE NOVOSTI: Urdheri im ka qen si i MBROJTJES KOMBETARE SHQIPTARE, THEMELUAR NE SHKODER: TRADHTARET TE VRITEN PA GJYQ, KUSHDO QOFSHIN...

Keni faksimile qe familja ime eshtë ne librin e botes, keni edhe adresen aty biri i shkines dhe klyshi i Latif Dulles, ne gjuhen gjermane Keni faksimile shiko foto se me ke jam or bir shkine dhe eshte e tepert me te treguar se kush ka dal pa therre ne kembè ne Shqiperi, qe ndiqej nga langojt e Shesheli, Arkanit sic jeni ju...

Konaku im i´u pergj atdheut 11 anetare me mamzerre ne krah kunder falangave e hordhive cetniko-serbe dhe mercenareve rus, bile e vetmja femer, tani nuk eshte me: LEXO ARTIKULLIN TIM;TRE VELLEZER E NJE MOTER...

T´i klyshi i ARKANIT NE FUND TE VJERSHES THUA: IKA NGA SHQIPTARET. PERSE? DEGJO HYMNIN KOMBETAR MIRE.

MERRENI ME MEND, KLYSHI I ARKANIT THOTE PER HEROIN E KOMBIT MEHË UKA SE KA QENE BASHKEPUNTOR I UDBES. Ky langua i Sheshelit nuk la kend pa e njollosur.

Te degjohen: VIDEO ME Z. STUBLLA, se si kerkon me cdo kusht te zbuloj emerat,

Te degjohet; VIDEO PER KIOSKEN KINSE JA THEJNE POLICIA E KY KA VJEDHUR POPULLIN, SHIKONI SE CFARE INSKENIMI,

Te degjohet: VIDEO ME AKADEMIK Z. REXHEP QOSJA, SE CFARE KULTURE TREGON KY GABEL, SE SI JU DREJTOHET ME TI E... TAMAN NE STILIN GABEL DHE NE FUND TE DEGJOHET VIDEO E HAXHI KUCI, BASHKEPUNTOR I UDBES JUGOSLLAVE. ASNJERA NUK JANE NGA UNE. TE GJITHA JANE TE TIJAT...

Neqoftese Redaksia nuk e konsideron te mbyllur kete, ne te ardhmen do te lexoni:

Me ke bisedoi me telefon, ky UDB-ASH, perse e shlyu videon me Akademik z. Mark Krasniqin. me M,Sh. si e PREU NE BESË DHE E TRADHTOI NJE SHOK E MIK TIMIN.ATDHETARIN E SHQUAR TE RRAFSHIT KOMBETAR, Z. Xh. Z....

Edhe kësaj radhe kaq nga unë, RESHAT BADALLAJ.

18.12.2012.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

O Reshat zgari,Haxhiu nuk ka qen organizator i demostratave Empty Re: O Reshat zgari,Haxhiu nuk ka qen organizator i demostratave

Message  Perparimi Sam 2 Nov - 16:02


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

O Reshat zgari,Haxhiu nuk ka qen organizator i demostratave Empty Re: O Reshat zgari,Haxhiu nuk ka qen organizator i demostratave

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum