Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Reshat Budalla,nuk dorzohet Haxhiu ndaj spiunit

 :: sport

Aller en bas

Reshat Budalla,nuk dorzohet Haxhiu ndaj spiunit Empty Reshat Budalla,nuk dorzohet Haxhiu ndaj spiunit

Message  Perparimi Sam 20 Juil - 20:19

Reply
RESHAT BADALLAJ
24 Janar, 2013 në 12:38 pm
Shumë të nderuar lexues të gazetes “Gazetaditore”, Luteni shumë që neqoftese komentoni t´iu permbaheni keshillave si shkruan nga redakesia. Të komentoni lidhur me temën e assesi me sharje dhe fyerje,po as qe te me lavdroni. Falemnderit të gjithë miqeve e mikeshave per perkrahjen, qe me shkruani në adresen time. Vetem per ca orë u pelqye ky shkrim nga nje numer i madh. Ju kerkoj te falur se ndoshta e kam tepruar pak, por me besoni se isha i detyruar, ju kam permbajtur elementeve te kultures shqiptare. Falemnderit edhe redakesisë se ishte shume zemergjere nga ana jonë edhe pse i dha hapsire nje njeriu qe kurre nuk dha asnje deshmi dhe i njohur ne shume portale si banal. Poqese provon ky njeri vetem edhe gjysem fjale nga goja nga ana ime da ta merre pergjigjen e merituar, natyrisht me fakte. Kemi fakte per njemije faqe, perndryshe me kete shkrim te fundit, neqoftese kupton eshte dorzuar dhe te merremi me shkrime tjera interesante… Edhe njehere Falemnderit nga ana ime per perkrahjen e madhe qe percolla se prine shume larg me pelqime nga shkrimet e kolegeve te mi qe i respektoj tejmase… Me shumë respekt. RESHAT BADALLAJ 24 kallnor 2013 ora 14 pa nje cerek

Pergjigje
Reshat zagari i serbise;Une nuk te dorzohem ty ore faqe zi ore shpiun.
Sai perket shpifjeve tua ndaj meje pa fakte,s'esht ka me han leshi k...E di veten  kush jam.Nese ka njeri te gjall qe ka sa nje qime fakte qe kam qen antishqiptar gjima dhe  le te deklaron  boterisht.Por ske o zagari shkines.Tek e fundit ti mua as  fizikisht as shoqerisht nuk me njeh,e as qe te kam njohur dikur dhe mos  te njofsha ore shpiuni i serbise.
Ti je vete qe me kundervihesh me shume emra.
Din ti dhelper,se je mesuar nga nana serbi me iu kundervu atdhetareve me shpifje siq din edhe Avdi Ibrahimi e Sanije Geci e shume shok te juaj.Ti jepartizan i titos,i enver qenit dhe stalinit.
Une kerkund nuk kam cekur se kam qen organizator i ndonje demostrate.E ti po dhe po krenohesh more zagari serbise.Ti vete ke thene se ata qe kan organizue demostrata kan qen te  detikuar nga serbet.Pra vete e pranon haptas qe je serb e mua me tyrresh,por kote e ke o zagari shkines............

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum