Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Reagim ndaj patriotave me bateria

 :: sport

Aller en bas

Reagim ndaj patriotave me bateria Empty Reagim ndaj patriotave me bateria

Message  Perparimi Mar 20 Aoû - 18:10


19:23 / 18 January 2013 / Kategoria: Opinion
Reagim ndaj ‘patriotëve’ me bateri!


Haxhi Kuçi
Redaksi e Gazetës Ditore,

Pasi e shihni të rrugës që nuk arrihet asgjë me shpifje dhe etiketime më të shëmtuara. me kësi lloje të poshteruara, pse ju vëllezër ja botuat shkrimet Reshat Badallajt?

Ku bazohet Reshat Badallaj që të shpif pa kurrfarë argumentesh.

Kur kam bashkpunuar me serb o vellazni? Unë e kam shkatërruar jetën time dhe familjes sime per t’ua zdritë jetën popullit shqiptar dhe kurrë në jetën time për aktivitetin tim kerkujt nuk ia kam cekur.

Meritat e mija i përvetësuan spiunët e serbise që sot i kemi në Kuvendin e Kosovës. E une mbeta kerkushi. Dhe nese ja paskemi borgj atdheut që të punojmë për të, a duhet që unë të vdes si i papërshtatshëm moralo-politik si per serb ashtu edhe për shqiptarë. Në rastin tim nuk ka dallim serbët dhe shqiptarët në koordinim mes tyre.

Zotit po ja la ku mundin tim që ia kushtova popullit tim, kurrë mos e trashegofshin.
Redaksi e Gazetës Ditore,

Nëse kështu vazhdoni që spiunëve t’i dilni krah, ishalla ju shkon mbarë tradhëtia!

Por e shoh se drejtesi ndër shqiptarë kurrë nuk paska pasur as që po shoh që ndonjëherë do të ketë.

Ata shqiptarofolës, që për interesa personale lavdërojnë dëshmorët, kurrë hajrin mos ja pafshin.

Më falni që po ju shkruaj se edhe juve ju paskam besdisur me shkrime.

Haxhi Latif Kuçi



Gazeta
Replikë nga redaksia e Gazetës Ditore
I nderuar z. Haxhi,
Gazeta Ditore ka një staf të ri që nuk e din SAKTË se kush ka qenë spiun e kush nuk ka qenë spiun në kohën e ish-Jugosllavisë.
Gazeta Ditore është media që nuk ka cenzurë.
Gazeta Ditore nuk dëshiron që në një artikull të komentohet me gjuajtje fjalësh të njërit komentues në tjetrin, dhe në të shumtat e rasteve komentuesit prezentohen rrejshëm, nga të dy anët.
Z. Hashi, ju asnjëherë nuk keni derguar ndonjë shkrim autorial që Gazeta Ditore ta publikojë atë, dhe për këtë aryse, mendojmë që nuk e keni të drejtën e ankesës!
Z. Haaxhi, jeni duke gabuar rënd që në momentin kur ju personalisht nuk e dini pronësinë e Gazetës Ditore, ju nuk e njihni stafin e Gazetës Ditore, ju nuk keni asnjë dijeni për Gazetën Ditore në përgjithësi – kur ju e quani Gazetën Ditore TRADHTARE, po gaboni, apo ndoshta e keni prej përvojës tuaj personale!. Mos njëllosni në Gazetën Ditore qe primar ee ka publikimin pa cenzuurë, sepse nëse këtë e bëni prap, atëherë askush më nuk do t’ju besojë as për njëllosjet tjera që ju i bëni.
Të shtojmë këtu që as personi i pëmendur nga ju, Reshat Badallaj nuk ka njohuri të afërt me stafin e Gazetës Ditore!
Poashtu mund të lexoni edhe:

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum