Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Shkembim mesazhe mes Avdi Ibrahimit dhe Shaban Shales(Haxhiu

 :: sport

Aller en bas

Shkembim mesazhe mes Avdi Ibrahimit dhe Shaban Shales(Haxhiu Empty Shkembim mesazhe mes Avdi Ibrahimit dhe Shaban Shales(Haxhiu

Message  Perparimi Sam 16 Oct - 16:46

Zotri Avdiu

Jam shaban shala nga ana e Klines dhe nje person qe quhet Haxhi Kuçi shkruan diçka per aktivitetin tend ,a e njef kete njeri(Haxhiun) ?A mos ka bashkpunue me regjimin serb eventualisht ?.
Antar i Shoqates Atedhetare per I te BK

Te fala shoqerore zotri Avdi Ibrahimit

I nderuari Shaban Shala ! Më vjen mirë që pyesni për njerëz të till siç është shizofreni Haxhi Kuçi. Po pikërisht që ka bashkëpunuar me serbët në Therand (SuhareëKë),nuk e kemi pranuar në radhët e UÇK-së.Ndërsa unë personalisht nuk kam kontaktuar më të për afro 13 vjet.Me që jeni nga Komuna e Klinës ndoshta e njihni Sheremet Pantinën me të cilin kam bashkëpunuar për ç'ështje kombëtare shqiptare,ndërsa vëllain e tij Rexhep Pantinën e kam punësuar në KEK-Distrikti në Prizren ku mbas luftës jam Përfaqësues financiar në këtë Distrikt.Po ju dërgoj një shkrim timin ku më së miri shifet se kush është në të vërtet Haxhi Kuçi:" reagim ndaj shpifjeve rrenave të pa krip të Haxhi Kuçit...Duke shpresuar se nuk ju kam bezdisur,ju përshendes miqësisht. Avdiu nga Mushtishti - Prizreni.

Avdi Irahimi

Pergjigje

Avdo;si ke mundesi te genjen si dhelper,kur ti ske guzue me shkue me mua ne shtabin e Fatmir Limes bashk me Haziz Morinen?
Po une ty kur te ftojsha me shkue me ju bashkangjite uçk,ti me thojshe sjam budalla,nese don ti shko e mua mos me perzi rruges ka qen kjo tek dardhat e Rames duke shkue bashk tek Hazizi ne Reshtane .

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum