Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Bahtir Hamza ; njeri sa nje qen

 :: sport

Aller en bas

Bahtir Hamza ; njeri sa nje qen Empty Bahtir Hamza ; njeri sa nje qen

Message  Perparimi Sam 6 Mar - 15:13




n
RE: MOR TI BERLLOGO MORE MUT OR TI HAXHI MUTI‏
De : Bahtir Hamza (bahtirhamza@yahoo.com)
Envoyé : sam. 06/03/10 08:36
À : Haxhi Kuçi (perparimi@hotmail.fr)
More qen bir qeni, o depzuze KURVE. ti mendon me lujt me NDERIN e figurave leterare KOMBTARE
More ta shkerdhevshine shkit e BUGART nenmije e nendqine nata .O bir qeni q ejen DBUA e jeni qi me ta..
Kem mendu SE NUK TE NJOFE SE KUSH JE MORE UDB-ash.
DHE KE perdore emra fallso te qifashe ber KURVE e Nanese qe te qite ne DRITE mor berllog muti.
TI JE BASHKUPTON I UDBes, nga Suhareka qe ke punue ne Podujeve, UDB-ash civil se bashku me kusherini tend qe ishte Komandir Policija ne Podujeve.Te gjitha kam me te qite ne sheshe.Me deshmi dhe Fakte. HA MUT HAM MUT TASHE

KE ME PA SE ÇKA KAME PER TE BERE.
TE TREGOJE SE ME DRENICAK NUK ESHTE MAHI.



--- On Fri, 3/5/10, Haxhi Kuçi <perparimi@hotmail.fr> wrote:

From: Haxhi Kuçi <perparimi@hotmail.fr>
Subject: RE: MOR TI BERLLOGO MORE MUT OR TI HAXHI MUTI
To: bahtirhamza@yahoo.com
Received: Friday, March 5, 2010, 9:19 PM

Ta qifte udba e serbise bashk me shoket e tu qe keni punue neper organizata ate rroten e nanuqkes o qen bir kurves.
Vertet une per ty çenkam udbash po ore qen he ta qifte shkau ate lulen e nanuqkes.
Ne forumin tim as gje nuk kam permirsue e as shtue,pos i ke origjinal shkrimet e tua me ate goje perplot me kara.
Mor i paftyre,shpejte te kam zbulue qe paske shkue ne amrike me detyra mi regjistrue kush jan kundra kesaj pavaresie nga udba e shkaut,sepse uçk luftoi per ti bashkue trojet shqiptare e ta qifshin ate nane trojet shqiptare.Une ty o qen biri kudres nuk te shajta e as nuk te etiketova gje,pos te kam mbrojtur bre qeni kurves,se mosi jemi larg fole se po te ishe afer meje kishe ra ne dy guj si kurvat e stambollit.

Date: Thu, 4 Mar 2010 23:38:48 -0800
From: bahtirhamza@yahoo.com
Subject: MOR TI BERLLOGO MORE MUT OR TI HAXHI MUTI
To: perparimi@hotmail.fr

TI NUK KE NEVOJE MEM POPULLARIZU MUA NEPER FAQE TE INTERNETIT
UNE NUK KAM NE VOJE PER LAVDATE TUA O QENFE MUTI.

OR TI QENFE HAXHI MUT KUQI, MUTO FSHIJ ATO SHKRIME TUA FALLOS QE I KE FALSIFUKU DHE I KE PALSU NE DISKOTIME SHQIPTARE .
NUK MUNDESH TI TE BEHESH PATRIOT NE KRAHTE TE TJEREVE PER LRIN E KOMBIT.

TI ME ATE MYNYRE TREGO SE JE MATERJE E UDBes, sepse KETO KARAKTER QE TI I PERDORE I KAN BERE UDB-ashet. KESHTU SIEQE KE VEPRUA TI ASHTU KAN VEPRUAR UDBashet.
FSHIJE ATO SHKMI FALLSO MOR MUT MUTI.
KESHTU DESHMOHET ANMIQESI.











O Bahtir Zeza
Une nuk kam lidhje me ate kusheri qe ka qen ne Podujeve. E sa i perket meje une Haxhi Latif Kuçi kurr nuk kam punue ne Podujeve as ne tjera komuna te kosoves ,pos me mistri duke ndertue shtepi .Une me fis jam krasniqe nga Fieri nese done me dite per mua.Ti per mua ske ku leshi me mu ngjite.Veq nese don me ma lipi karin .Jam i pastert ma i paster se uji i destiluar .Kerkan nga shqiptaret se kam marr ne qafe,sepse skam pas si me marr kur me shkije dhe shoket e tu kam qen perhere ne lufte,duke kerkue drejtesi per popullin tim.E qe thua me drenicak nuk ta qete ma rrofsh gugjen e karit per qe je drenicak se edhe une jam nga drenica e poshtme. Por çka karin don ?Me ma dridhe leshin tim apo .E çfare figura kombetare e ke fjalen e ma rrofshe bythen o bir kurve,ore spiun.A din çka po te them cili nga ne dy ka bashkpunue me shkije servilit me ja rras karin ne goje.A bane qeshtu o qen i biri kurves ?Familja ime u ka qie nanen shkive dhe udbashave,bile sa pluma kan qellue ne shkije e servila si ti o qen si shperblim kemi marr nje cigare se ju nuk keni ma teper vlere njerezore .
Ti o bir kurve ka shkue ne kanada me mbrojte serbin,me mbrojte humbjen e kosoves,me humb identitetin e kombit shqiptar te konvertum ne kosovarqe.Ti ke mbet more shkavell me festue pavaresin e kosovarqeve ?Ty shpejte shoket ne Kanada kan me ta dhene shperblimin qe e meritone !!!
Mbahu nene mos ke frige se na kanada paske spiuna me llulle ne goje.
O Bahtir Hamzai

Cili nga ne dy eshte udbash dhe bashkpuntor ja qifte derri ate nanen ne lule te pidhit!

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum