Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin

 :: sport

Aller en bas

Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin Empty Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin

Message  Perparimi Jeu 18 Fév - 14:57

           Hagi             dit :
*A je ne disponim me fole apo jo
*se qetash e pata Fadil Shytin
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*heloo
           Hagi             dit :
*dhe e percolla me kenge e valle shqiptare arberore
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*kushe jeni nuve ju lutem
*po kush jeni ju
*eshte turp te pergjigjesh
           Hagi             dit :
*Une jam Begzat Baliu
*qe me etiketon spiun serb
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*po ckekron tani q enuk te besoje
*more
*nuk te besoje se je ti
           Hagi             dit :
*A keni fakte qe me shpifni keso gjera zotri
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*nuk te besoje zotri s ekush jeni ju
*Une i gjalle nuk vajtohem
           Hagi             dit :
*Nuk ke nevoi ta vajtoni veten nese jeni shqiptar
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Me tregoni se kush jeni konkretisht dhe burrnisht
           Hagi             dit :
*shqiptar i vendosur dhe i drejte
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*ku, ku ,si qyshe
*kur dhe si'
           Hagi             dit :
*A te ka ra malli me ardhe ne vendlindje zotri
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Heloo
*A eshte em randesi me dite zotrote
           Hagi             dit :
*zotra jote perqendrohu ne foljen tende
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*A eshte me randesi me dite zoteri
*po
*fole se une po te ndigjoje
           Hagi             dit :
*nuk ndegjoni,pos lexoni dhe mendoni
*kur do na viziton Kosoven qe e deshte shume
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Hajde se ketu me ke fole
*Cka kerkoe
*kur te dua une
*Une evq ishe ne Kosove
*dhe do te via kur uen dua
           Hagi             dit :
*me mendje ke qen a me trup fizik joooo!
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*veq ishe ne Kosove dhe do te via kur une DUA
*Urdhero zoteri
*vazhdo biseden
           Hagi             dit :
*A e ke dhezur Llullen
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Urdhero ke lirine apsolute fole
*Po du lula i kma tani
*e doni njeren
*I kam DY Llulla,e doni njeren
*zoteri
           Hagi             dit :
*Une te parashtrova ca pyetje,e ju fare nuk u pergjigjet zotra jote
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Po te them shul shqip
*Kushe KARI je ti .mor qenfe Kosove qe te te pergjigjem tya.
           Hagi             dit :
*Jam kar qeliku
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*e tha qe je Begzat Baliu
*Ti je mut muti
           Hagi             dit :
*E çka mendoni
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Kari shtine ne ZUZE
*tende
*ok
           Hagi             dit :
*per shpifje ndaj meje
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*a kuptove
*ti ske as nder aas ndergjegje,as moral
           Hagi             dit :
*Shiqo une nuk te thash kush karin jeni ?
*As nuk te thash shtine ne zuze
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*harroje adresen time more Berllog
*ore qenfe
*mbylll
*mbylll
           Hagi             dit :
*pse flliq nga goja more njeri intelektual qe i thua vetes ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*e mos me pengo
*me juve qe percaktoheni me emra te te tjerve ,keshtu duhet me u sjelle
*ok
           Hagi             dit :
*po çka ket duke bere qe ju pengova ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*ju keni frike ta thoni emrine juaje mor mut muti
*e thua qe jeni Begazte Baliu
           Hagi             dit :
*Mos valle ta nderpreva llullen nga buzet ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mor keto jane taktike e juve qe i keni ushtruare si UDBash
*gjate kohese s e komunizit e tashe "patriota" nga Mulir Francez
           Hagi             dit :
*Udbash tane kosova po te thote ty
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mor Idiot orer berlog
*dhe me frigsone se a do te shkoje en Kosove
           Hagi             dit :
*Ne kosove kan te drejte te kethehen vetem tradhetaret dhe udbashet e serbise
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mbyll more mut muti
           Hagi             dit :
*a kuptove tani zotra yte ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
*jeni ju ai i taktikes se moqme
*e more shpurruuuuuuuuu
           Hagi             dit :
*Jusuf Gervallen e ke pasur koleg ne gazetari
*ai perkthyes e ju ligjerues
*hahaaaa
*edhe une di te qeshi si ti
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Jo jo,nuk ja ke qellu bashe drejt.
           Hagi             dit :
*pse
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*Jusuf Gervall ka qen Perkethyes serbisht shqip ne "SUP" Prishtine Shkup.
*Me Jusuf Gervallne kemi qen bashke ne Shoqerin K.A."Rilindja " ne Prishtine.1974-1979.
*ai rrike em Korogarfine serb Cobin e kishte edhe shume shoke NIKON, nje valltare malazez dhe kangter malazes
*me neve nuk rike
*bile per kete e kritikoje dhe Hashim Shala
*i tha pse po rrin me ata shkije e nuk po rrin me neve
*tani u idhnue Jusuf Gervall teresish nga ne,
*dhe kaloi ne Teatre si peshperites
*ne "SUP" te Prishtine kishte nje rrige te majme, dhe ne Shkup
*kjo eshte e vertete zoteri
*ok
*kjo eshet mase e vertete
*a kuptove
*shko qiju
*me ata bashke
           Hagi             dit :
*O halabak
*mu pas kon Isuf Gervalla i lidhur me udben e serbit
*apo me pas pas punue si perkthyes Isufi ne Prishtine e shkup, nuk ka pasur nevoi me ik e me emigrue ne gjermani?
*Dhe e vrajten udba e serbise ,bashke me vellan.
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*jo.jo.jo.
*nuk eshte everte
*nuk eshte e veretete
           Hagi             dit :
*pse
bahtirhamza@yahoo.com dit :
* a po e mbyll shoq
*e mos me penge ok
*harroje adresen time
*ok
           Hagi             dit :
*dheze cigaren e mos u dorezo
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*KESHTU FESTOHET PAVARSIA E KOSOVES
17. SHKURTI.2008

“ZERI I PENES SHQIPTARE” ESHTE MAGJIA E JUAJ KOMBETARE.

“ZERI I PENES SHQIPTARE” Me radion www.popular.ca. te stunden me 20.shkurt.2010 .e,iton progarm te veqant ne oren 11.a.p.kohe e Torontos.Me kohe Europjane emitohet ne oren 17:00.h.pasedite Berlin Prishtine Sofije Janin Tirane Shkoder Ulqin.Drejtepersedrejti ne Internet.
"Zeri i
           Hagi             dit :
*Nuk ka pavaresi te plote Kosova zotri
*pa ushtri,pa numer te postes fikse
*Mitrovica e coptuar
*e sa komuna serbe e sa kisha e manastire te rrethuar me tela
*shqiptaret per dite duke u ngushtue
*Nuk mu pergjigje me tutje per Patriotin Isuf Gervallen se une po te them nuk ka qen perkthyes i policise serbe as ne Prishtine as ne Shkup
*Me pas bashkpunue me serb nuk ka pasur nevoi me ik ne perendim nga pushtuesi serb ?
*Zotri Bahtri Hamza jemi duke bere dialogim dhe mendo drejte,se eshte per botim
*Zotri Bahtiri nese je lodhur aq shpejte mundemi ta nderpresim dialogun,si thua ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*mo mut harroje adresen time o berllog or Qenef,
*a kupton TI a han ti fjale shqip
*o muit muti
           Hagi             dit :
*Bahtir ti e di kush jam une por behesh duke provokue?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*shko bre qijjjjjjjjjjjjjjjjjiuuuuuuuuuuuuuuuu
*o qenfe
           Hagi             dit :
*Bahtir zotria mos u beni si gabelet e serbit
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*shko qije NANE TANDE, OK
*BOLL ME
*O GAMAREC
*CKA MA KARE SE KUSH JE .JE MUT MUTI
           Hagi             dit :
*se as gje nuk arrini me sharje dhe e treguat veten qe nuk e meritoni per lavdate qe ta kam pergaditur
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*S'KAM NEVOJE PER LAVADTA
*DUA TE ME SHAJNE SHQIPTARET
           Hagi             dit :
*Une kurr ty nuk do te shaja,po edhe te shkatrrohet tere dynjaja
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*O NUK U DUA LAVDATE NGA LAKATARET E NGA SERVILET
*HARROJE ADRESEN TIME
*OK
*TUNG
           Hagi             dit :
*Une kurr nuk kam qen servil i kerkujte gjere me tani,dhe me tutje do mbesi ai ujku i moqem.
*Ti nuk ke te drejte te me rekomandoni qe ta harroi adresen tende se me knaqe duke me tregue mesele nga e kaluara.
*Me ke mbetur borgj te me tregon meselen e vjeter per historin e Begzad Baliut dhe Mervetes ?
bahtirhamza@yahoo.com dit :
*NDIGJOJE RADION
*KESHTU FESTOHET PAVARSIA E KOSOVES
17. SHKURTI.2008

“ZERI I PENES SHQIPTARE” ESHTE MAGJIA E JUAJ KOMBETARE.

“ZERI I PENES SHQIPTARE” Me radion www.popular.ca. te stunden me 20.shkurt.2010 .e,iton progarm te veqant ne oren 11.a.p.kohe e Torontos.Me kohe Europjane emitohet ne oren 17:00.h.pasedite Berlin Prishtine Sofije Janin Tirane Shkoder Ulqin.Drejtepersedrejti ne Internet.
"Zeri i
           Hagi             a dit (22:54) :
*Do ta ndegjoi me beso,ama me shajte bre shoku im,ti kur me ke ngacmue mua une kurgja nuk te rendova e dini a?
           Hagi             a dit (22:55) :
*Kerko falje bile ,jo ma shume.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin Empty Re: Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin

Message  Perparimi Ven 19 Fév - 8:23

http://209.85.229.132/search?q=cache:cyK48cXteTQJ:albania-press.blogspot.com/2007/07/nese-ka-mbete-kosova-ne-b.html+fadil+shyti+jetone+ne&cd=1&hl=fr&ct=clnk&gl=fr

Ne Korrik 1978.Jusuf Gervalle e prejashtojne nga Puna,nga "SUP" sektori I pasaportave si perkethyes, per dallavert e tina,dhe nga burgu e shpetone zoti.N.Pevqeli, dhe prej vitit.1978.1980.Jusuf Gevalla ka punuar ne Shkup."SUP'Makedonija, si perkethyes.Serbisht shqip,sebashkue me Jovanoski Bojanqe, shtes meqedon.Per te gjitha keto ekzistopjn e deshmite dhe faktet.Jusuf Gervalla dhe Bardhosh Gervalla, jan vera ne gjermoni, per shkak "Te plageve te Vjetera",per hakmarrje,-hasmerise se gjakut me shqiptar.Per shkak te torturave dhe burgosjeve,dhe per shqiptaret qe I ka lane sakata, nga rrahja.Zenel Garvalla,(Mixha I tyre.).Ne vitin 1956.ishte akcioni I pushkve.Shtrirja e Aleksander Rankovicit,Ne ate kohe ne rrafshine Dukagjinit ishte qellimi kryesor I tina. Aleksander Rankovicit Bukurine e vet e gjet, ne fshatin DUBOVIKE, fshat I vogle, ne Shtepine e Zenel Gervalles,(ne ate kohe fshati e kishte emrin UDBOVIKE).Zenel Gervalla u be nje "UDB-ash- I frote dhe mik I ngushte familjar I Aleksander Rankoviqit, ne Deqan,e Peje,.Prej viti 1956-1981.Nga kulmi I friges shqiptarete e Kosoves,u ben shume te urte dhe shume te mire me serbet dhe per serbet.Ne mes shqiptarve dhe ne familjet shqiptarte te rrafshit te Deqanit, kishte skata, te burgosure, te merziture qe ishine te mbeture edhe pa goje,te mbyllure ne shtepi, shqiptare qe kishin edhe smundje te renda. prej torturave ,dhunese, se akcioneve te pushkeve dhe bashkepuntorve "UDB-asha" te Rankovicit.Per me I rrahe shqiptarte per areme,Zenel Gervalla, I mesojke te gjorit cka me thane ne pytje me "UDB-ash"citoj fjlete e Zenel Gervallese;"ne se te pyte komandiri,se ku e ke marre pushkene, thuja se e ka pjelle Lopa.", ne kete moto, shqiptarte u rreheshine si shtazet,nga"UDB-ashat" shqiptaroserboshqiptar.ne viti 1956.-1968.Kjo eshte aresyja qe jane vera vellezerite Gervalla ne Gjermoni,dhe sa hera qe doni ju ,na I shpallim patriota e heronje,e deshmore,e repoblikana te Kosovese.Por realitetit eshte ky....Bahtir Hamza,poet,editor,penashqiptare@yahoo.comTuesday, July 10, 2007 1:53 AM
Posted by Alban at 12.18.MD 0 comments
Posted by Alban at 3.20.PD
0 comments:

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin Empty Re: Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin

Message  Perparimi Ven 19 Fév - 8:24

PSE O I CMENDUR SHPIF KUNDER ILJAZ PROKSHIT,HAJDAR FEJZULLAHUT,
SHYQRI GALICES,FADIL SHYTIT,MONIKA BOTOSANIT,FAIK SMAJLIT,BEQIR ELSHANIT DHE WEBAVE SHUME TE LEXUAR FLOART-PRESS,DERVINA.COM ETJ.A E DI TI MIRE SE ZOTI GAFURR ADILI SI ZEDHENES POLITIKE I FBKSH-SE TE KA DERGUAR LETER QE TI O MANJAK
ATO GRADIME JANE ME SHKOLLE USHTARAKE9KOLONEL I TRI LUFTRAVE)...
KURSE TI JE SIC TE THASHE EDHE ME LARTE NJE BASHKEPUNETOR I UDBES JUGOSLLAVE.KJO SHIFET EDHE NGA SHKRIMET TUA QE JE DUKE I DHENE GAZETAVE TE BEOGRADI(POLITIKA,WEB WWW.NOVINAR.DE ETJ)

ESHTE E VERTETE SE TE GJITHE I MASHTROVE PERPOS FLORI BRUQIT,I CILI TE CVESHI LAKURIQ BIOGRAFINE TENDE TE PASUR DHE TE THA SHUL E SHQIP SE TI JE NJE UDBASH I BEOGRADIT.

PO NA I TREGO ADRESAT,EMRAT E NJEREZVE QE NA I FUTEM NE BURG.NA NUK ISHIM BASHKEPUNETOR TE UDBES JUGOSLLAVE SI TI QE I FUTSHE NE BIRUCE SEPARATISTET DHE IREDENTISTET SHQIPTARE!!!
PSE RRENE SE TI ISHE I PERNDJEKUR NGA UDBA.KUR E NJAJTA UDBE TE QOJ NE ZAGREB PER TE SPIJUNUAR STUDENTET E KETIJ UNIVERSITETI.TI QINDRA SHQIPTARE NE ZAGREB I DENONCOVE...I DENONCOVE DRENICAKET TU TEK SELIM BROSHA,NACELNIKU I SUP-IT.

PSE E DENONCOVE TEK AI SHKRIMTARIN GANI XHAFOLLI!!!PSE I DENONCOVE VELLEZERIT SHALA,BERISHA,JASHARI,MEHMETAJ NE ORGANIZATEN TERRORISTE '3 TRESHNJE'' NE ZüRICH!DIHET SE KOMANDANT I KESAJ KA QENE KUSH TJETER VEQ SHOKU I YT ZHELKO RAZNJATOVIQ ARKAN.
PSE TE RRAFI MIDIS TIRANES SHIK-U SHQIPTARE?KETO DUHET TI TREGOSH!

KUSH TE QOJ NE AMERIKE DHE KANADE!

RAMADAN AVDIMETAJ

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin Empty Re: Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin

Message  Perparimi Mar 2 Mar - 2:35

http://sq.wikipedia.org/wiki/Bahtir_Hamza

Nga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë
• Have questions? Find out how to ask questions and get answers. •
A ka diçka te vertete nga fyerjet e medha qe i behen njeri tjetrit,sidomos midis Bahtir Hamzes dhe Flori Bruqit ? Njeri ka argumente per Florin qe i ka kushtue poezi jugosllavise . Ndersa Flori Bruqi nuk posedon ndonje argument qe e arsyeton Bahtir Hamzen qe ka shkrue diq ne favor te jugosllavise?!Dhe cili po del udbash i serbise ?.A duhet tu besojna argumenteve apo slloganeve vetem keshtu pa argumente sepse e kam ligjin e Enverit. Dhe ca shqipfolesa me ngulem thone se Enveri erdhi ne pushtet nga populli e jo nga Milladinat e Mugoshat.Kjo eshte plage e madhe e hapure qe nuk do te sherohet per jete. Vetem nje pyetje e kam per te dyte;Kush i ngirte patriotet? Cilet shpallen patriota ?Tradhetaret,apo trimat per atdhe ?
Bahtiri ka shume te verteta por nuk dine ti zbukuroi si ish komunistet dhe e verteta e keti del tradheti,sepse fyen me mitroloz,dhe nuk ka kaqik me te gjithe mu kacafyte?!


Poashtu per te jemi udbash edhe une (Flori Bruqi) qe thash publikisht se ky njeri ka bashkepunuar me kriminelin serb Zhelko Razhnjatoviq Arkanin,per cka Sigurimi shqiptar ne Tirane e zdupati mire...

Ja fotografite e kesaj zdupatje nga SHIK Tirana:



...Pse intelektualet shqiptar TOLEROJNE-LEJOJNE qe ky manjak i cakerdisur virtual te sulmojne intelektualet (shkrimtar,profesor universitar,atdhetare qofte ky Gafurr Adili,Fadil Shyti,Faik Smajli,Ramush Haradinaj,Albin Kurti,Flori Bruqi,Beqir Elshani,Monika Botosani,
Fatmir Limaj,Riza Grajcevci,Riza Smakaj,...Adem Zaplluzha e qindra te tjere. Per Skizofrenikun Bahtir Hamza ne te gjithe jemi UDBASH .Kesisoji ky njeri qe ka intelegjencen sa te nje MAJMUNI po keqperdore shume forume virtuale:
http://www.zemrashqiptare.net
http://www.vendlindja.com,
htttp://www.shqiperia.com,
http://merbraha.com

Manjaku seksual Bahtir Hamza eshte ne Burg,por edhe nga Burgu i Torontos -sulmon intelektualet...E ju shoke te Isufit,Bardhoshit,Kadriut,Enverit ,Adem Jashari -HESHTNI !!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fundamentalistet serb te serrbise,i till eshte Flori (Dushan,Maxhun)Bruqi, i tile eshte Musa Bajraktari, i tille eshte Adem Zaplluzha, e shume e shume te tjere, gjenerate kjo qe kane karakter te perbashketa serrbe te komunizmit,e qe e perdorin edhe Universitetin e Beogradit dhe Universitetin e Prishtines, si titull te tyre,gje qe e shuajten dhe e shumtuane botene e re,rinine studentore Prillin e vitit.1981.dhe revolucionin per republike te Kosoves e quajte “Kunderrevolucion”.!


Letra gjithsesi eshte e moderuar nga njefare Zef Lleshi ,sepse Cigani ,nuk di shkrim lexim ne gjuhen shqipe!

Bashkepunimi i tij eshte ngushtuar bukur shume per z.Bahtir Hamza...Kane mbete dashamire te tij njefare Eldon Kasapi(nofka Artan Kasapi) dhe studiusja e mirenjohur nga Tirana Anila Xhekaliu...,Kozeta Mamaqi....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vëlla i dashur Bruqi!

Ju përshëndes nga zemra, ty dhe kush e meriton respektin atdhetar, pa e harruar me këtë rast mikun tonë të nderuar, trimin Abdullah Zeneli.
Populli ynë thotë: "dora e të xhymertit (dorëlirit) dhe pushka e trimit, nuk ndalen kurrë"! Uroj, të jetë ashtu përjetësisht!
Deri në fitoren e madhe të RIBASHKIMIT TË SHQIPËRISË NATYRORE.

Qafime vëllazërore!

Suedi, 28 maj 2007

Burimi:www.dervina.com



b/ "Me 8 qershor 1964.ne Prishtine burgoset Zeqir Gervalla, qe ishte argat dhe shpiun i U.D.B-es,Rankoviqijane,ne marjen ne pytje, A.Sh,- Zeqir Gervalla,per te shptuare vet nga burgu e jep, dhe e trdhatone Fazli Grajqevcin, dhe me 8.nentor.1968.Zeqir Gervalla del nga Burgu, e Fazliu Garicenvici, vdes ne Burg....

http://images.google.fr/imgres?imgurl=http://3.bp.blogspot.com/_ULdLRa-xyao/R8gUpSQ706I/AAAAAAAABTo/InAw8wERQ3k/s320/3.JPG&imgrefurl=http://floart-press.blogspot.com/2010/01/agjenti-sllav-bahtir-hamza-shkruan.html&usg=__rT7Idhus0VGhWTBTv5Ew_PCdm1E=&h=320&w=295&sz=22&hl=fr&start=7&um=1&itbs=1&tbnid=2UCKcPgRbVTHdM:&tbnh=118&tbnw=109&prev=/images%3Fq%3Dpoezit%2Be%2Basdrenit%26um%3D1%26hl%3Dfr%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin Empty Re: Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin

Message  Perparimi Ven 5 Mar - 14:20


AH KURVOOOOOOOOOOOO‏
De : Bahtir Hamza (bahtirhamza@yahoo.com)
Vous ne connaissez peut-être pas l'expéditeur.Autoriser|Marquer comme courrier indésirable
Envoyé : ven. 05/03/10 14:17
À : Haxhi Kuqi Hazhi Kuqi (perparimi@hotmail.fr)
TASH NUK FOLE SHUKATE MOR QEN BIR QENI SI QENI
TI HAXHI KUQI QEN MASHKELL PIDH KURVVVVVVVVVVVO
I KURVES QE TE KA LINDE EEEEEEEEEEEEEEEEA.QE TA KA RRITE

TA DHEFSHA FYTYREN DHE NDERIN QE E KE

TA DHEFASH SOFREN QE TI USHQEHSH ATA QE ME TY USHQEHEN.

MENDONE SE UNE NUK TE DIA TASH.A

MOR KRIMINEL I FSHFEHUR QEN BIR QENI.

MOR TI BERLLOGO MORE MUT OR TI HAXHI MUTI‏
De : Bahtir Hamza (bahtirhamza@yahoo.com)
Vous ne connaissez peut-être pas l'expéditeur.Autoriser|Marquer comme courrier indésirable
Envoyé : ven. 05/03/10 08:38
À : Haxhi Kuqi Hazhi Kuqi (perparimi@hotmail.fr)
TI NUK KE NEVOJE MEM POPULLARIZU MUA NEPER FAQE TE INTERNETIT
UNE NUK KAM NE VOJE PER LAVDATE TUA O QENFE MUTI.

OR TI QENFE HAXHI MUT KUQI, MUTO FSHIJ ATO SHKRIME TUA FALLOS QE I KE FALSIFUKU DHE I KE PALSU NE DISKOTIME SHQIPTARE .
NUK MUNDESH TI TE BEHESH PATRIOT NE KRAHTE TE TJEREVE PER LRIN E KOMBIT.

TI ME ATE MYNYRE TREGO SE JE MATERJE E UDBes, sepse KETO KARAKTER QE TI I PERDORE I KAN BERE UDB-ashet. KESHTU SIEQE KE VEPRUA TI ASHTU KAN VEPRUAR UDBashet.
FSHIJE ATO SHKMI FALLSO MOR MUT MUTI.
KESHTU DESHMOHET ANMIQESI.



Bahtir Hamzai
Ti ku e more kete te drejte te me thuash qen bir qeni?Pastaj si ke ftyre te me thuash bir kurveee?
Ti nuk ke te drejte te ma dhin fetyren o titst ?
Ne çka po bazohesh qe jam kriminel ore ndytesire?
Ti me ma dhire sofren time as qe e sheh ma kete toke more Bahtir Hamzai .
Une kriminelet i za siq je ti dhe dhin nga goja per çdo shqoptar qe ka bashkpunue me shkaun e veten a e din sa ke bashkpunue more pis lloji i macave .
Ti me ke thene se Begzad Baliu ka qen shpiun ?Me ke genjye me dite te tera qe do mi qon argumentet,por asgje nuk me ke dergue si fakte qe ka qen Baga spiun serb!Ti je nje njeri qe nuk te intereson e kaluara jote qe ke punue ne Rilindje e ne fletushka qe kan qen nen mbikqyrjen serbe dhe si eshte e mundur more pis komunisti me na mashtrue se ti ke qen i paster ?
Ndegjo ore pis komunisti?;Une kam krye normalen ne vitin 1975 dhe kurr nuk kam mundur te punesohem ne profesionin tim,sepse komunistet shqiptar me paten shpall tradhetar te jugosllavise,pse une e mbrojta flamurin kuq e zi,pse une ne vitin 1971 kerkova haptas permes poezise sime kosoven republike.
Une kam krye edhe Juridikun,kam perfundue edhe shkollen e larte drejtimi Histori Gjeografi me noten mesatare 8 she dhe as ne keto profesionet e mija nuk kam pasur mundesi te kyqem e ti mbaj femit e mi.
Mistrijen kerkush nuk ka patur mundesi qe te ma hek sepse njerezit kishin nevoje per ndertime ane e mbane dynjas dhe kam punue si kali e servil i shkaut nuk pranova ti behem.
Ti paske pasur punue ne kohen e titos e une jo o Bahtir zeza,!Ti edhe ne penen shqiptare ke shkrue me urdherat e serbit kete e dine ti shume mire.
Ti me thua se une tani shukasi,pse te shukasi ku e ke dhembin a mos mendon arushen me tute me shoshe ?Ho ho po gazin ne luc ma ke shti !Une si ti e h kam kalue e kam percjelle ne kreveta e ne pazare.
Vete ti ishe ngucakeq dhe ti mu kercnove qe ta heku Qosjen nga Jou Tube.

Ti mendon se vetem ti din dhe tjeret jan shula, apo truri yt eshte mesue nga udba ju mos u jepni rast qe tjeret ta marrin fjalen a pis magareci.Ti e kishe gojen perplote me sharje sepse serbet te kan mesue shaje se na ke neve ,e nese bejne e te sulmoin na e ndalim me plumba.Kam per ty me vagona me shkrue,por vetem me vjen shume rende qe kam shkrue neper disa gazeta e te kam mbrojtur qe as vellau yt nuk te kishte mbrojtur.Faleminderit per te gjitha keto dhe keto sharje ti boton Haxhiu dhe e sheh veten se çfare goje gomari ke ?
Nese me pergjigjesh mos i shly,por qoji komplet dhe shifet çdo gje per lendine se cili nga ne dy lyp qe shan ti.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin Empty Re: Bahtir Hamza dialog me Haxhi Kuçin

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum