Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

I nderum Fadil Shyti

 :: sport

Aller en bas

I nderum Fadil Shyti Empty I nderum Fadil Shyti

Message  Perparimi Jeu 18 Fév - 2:14

I nderum Fadil Shyti
Nuk mu pergjigje ne as nje pyetje ende ?;
Pse nuk me pranuan ne lufte kundra shkaut te uçkes?

Enver Hoxh qeni ne pushtet erdhi me ndihmen e Milladinit,Tempos ,Mugoshes e Titos dhe Stalinit,dhe si mendon ti nese shkau te bjen ne pushtet e ti tja kethen shpinen?Politike e slloganit ditor e shekullor mashtro popullin tend;Dhe Enveri nuk ka vrare tradhetar shqiptar,por ka vra nacionalistet ma te mire te kombit shqiptar,siq vrau edhe uçk ne luften e fundit.Dhe sllogani tyre serbofilista=Kush fole keq per uçk nuk eshte shqiptar ?!)A po ta rrok koka ?Na e vran e na i thane tradhetar!Tradhetaret te vrajn dhe te shpallin hero !

Enveri si Fadil qeni qe Demaqi qenin e shpalli patriot?
TMK e varrosi qenin me merita si titon!
Rrugen e ketyre qeneve e udhehoqi Ruove pisi nipi shkive dhe rrugen e tyre e ndoqi Lima e Thaqi dhe komanandantet e tjere qe naciolanistet shqiptar i vrajten ne shqiperi dhe ne front mbrapa shpines dhe me radoi lidhje;Me pas luftue siq e dhane betimin per BK se kishin lene kosoven multietnike,luginen e presheves nen serbijaqke,dhe shqiptaret ne maqedoni nen sllaveomaqedfonas ?;.

Albin Kurti une kam shkembime qe nga fillimi si me telefon dhe shkembim mesazhe dhe i ke te gjitha hapatas qe ja kam qite mi lexue njerezia e jo te vdekurit!Dhe me te gjithaperfaqesit neper diaspore gjere ne amerike,ku rralle ka antar te vendosur pos me dy ftyra bijt e ish majmunave jan kyq ketu ne vetvendosjen!
Albini a ka lidhje more zotri me Nexhat Dacin dhe njefare amerikani ?
Lexoje tek tema sport e botova pasha zotin .
...............................
Senatori Bajden e keshillon Dacin: ?Kujdes me UNMIK-une Isuf Hajrizi (Uashington, 19 qershor, 2002) Per gazeten Zeri., Prishtine Senatori amerikan Xhozef Bajden (Joseph Biden) e ka k
.....................................Pershendetje vella
nga
haxhiu

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

I nderum Fadil Shyti Empty Re: I nderum Fadil Shyti

Message  Perparimi Jeu 18 Fév - 2:18

Halil Matoshi
Ky eshte i pari dhe i fundit qe ma ka rras me shtiri tja shlyeje meszazhet qe ka shkembyer me mua por me ndermjetesuesin e RTM.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum