Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Luan Krasniqi,kusheriri i im

 :: politika

Aller en bas

Luan Krasniqi,kusheriri i im Empty Luan Krasniqi,kusheriri i im

Message  Perparimi Sam 10 Juin - 9:00

AlbForumi: Luan Krasniqi nuk pranoi flamurin Shqiptar!!!!!Lind pyetja:pse pikerisht tani ai mbeshtillet me flamur? ... Kosovaret bahen shqiptare vetem kur ju intereson. na marrshin tligat. ...
www.albforumi.com/cgi-bin/ultimatebb. cgi?ubb=print_topic;f=15;t=000403 - 209k - Résultat complémentaire - En cache - Pages similaires

Luan Krasniqi nuk pranoi flamurin Shqiptar!!!!!


Me bani pershtypje,mbeta pa fjale,idhulli jem i boksit shtyu/nuk pranoi/keqtrajtoi/degradoi ne syte e te gjith botes Flamurin kuq e zi"hiqmani",keto ishin fjalet qe tha Luani kur dikush i vuni flamurin mbi shpatulla ne kohen kur ZDF ishte duke i marre nje interviste!
Nuk mundem as ta shaj sepse deri itash kam ken nji nga simpatizantet ma te zjarrte te tij!


Caesar
(Anëtar/e)
05/29/05 03:21 PM



Re: Luan Krasniqi nuk pranoi flamurin Shqiptar!!!!!


epo te shohim per nje interviste


chaon
(Anëtar/e)
05/29/05 05:12 PM



Re: Luan Krasniqi nuk pranoi flamurin Shqiptar!!!!!


Mbase ka te beje meqe shqiperia(Nanua) ia ka shtruar b****n Greqise.E kemi kthyer shqiperine ne kurve Orosh.
Shpresoj qe te kete nje arsye te forte per kete gje.
Personalisht nuk mendoj se e kishte me te keq sepse e ka treguar veten qe pervecse shqiptar eshte dhe patriot.


zog
(•••)
05/29/05 05:32 PM



Re: Luan Krasniqi nuk pranoi flamurin Shqiptar!!!!!


ndoshta nuk i ka marre akoma letrat gjermane. pastaj ai nuk garon per shqiperine, por per VETEN e tij.

kete emigrantet tane ne gjermani, te cilet vazhdojne te jetojne si shqiptare, e harrojne, dhe fitoren e tij duan ta perligjin si "te tyren".

si te kombit.

e pra kjo s'eshte e vertete.

une psh, nuk do te doja, bile do te isha kategorikisht kundra, sikur ne nje interviste te çfaredollojshme te tij, ai sportisti, duke folur per kombin ose shqiptaret, ne te cilet kam fatin ( emire apo te keq) te bej pjese dhe une, te me perligjte EDHE MUA.

e pra njesoj.

PRANDAJ : shqiptaret duhet ti lene te qete bashkfshataret e tyre, kur ata nuk garojne per atdheun, por per veten. po ta donte flamurin, luani (ose loni ) do ta kishte fut tek breket, e, edhe sikur mos ta linin (fashistat gjermane), do ta gjente momentin qe ta valeviste perpara kamerave.

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum