Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Nazmi Haradinii presheves uçk rrenci

 :: politika

Aller en bas

Nazmi Haradinii presheves uçk rrenci Empty Nazmi Haradinii presheves uçk rrenci

Message  Perparimi Jeu 29 Juil - 12:53

Nazmi Hajredini


Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:442021

Haxhi Kuçi
Pershendetje zotri Nazmi Hajredini
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:45
Ju lutem a e njeh mire Fatmir Guraziun
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:45
Kush e dergoi ne Luginen e Presheves
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:46
Çfare detyre kishte ne shtabin e juaj
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:47
PSE nuk e çlirou Luginen e Presheves prej shkaut?
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:47
A ishte betue me ju çlitue apo me ju roberue?
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:48
Po ju ishit te roberuar,a per me ua ripertri roberine paska ardhe te ju?
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:49
Dhe ju me shperbly
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:4
Per çfare mérite?
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:51
A e dini qe ka dezertue ne Caraleve
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:51
Ka ik
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:51
Komandant Kumanova e ka rreh
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:52
Kurse KomandantvGuri ka dasht me vra
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:52
Fatmir Limen e ka tezak
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:54
Banu burr e trego drejte,nese ke qen i kuqur ne uçpmb,kush ju ndiqte me ju zan rover,ushtria serbe apo me apaqat Amerikan dhe drejte Bondestillit ne burg
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:54
Marre eshte me tradhetue kombin tend
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:55
Kam pas oferta ne Lugine nga serbet dhe amerikanet por nuk e kam hanger mutin
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:56
Eshte e drejta jote te me pergjigjesh
A e njeh te drejten nderkombetare çka thote per luften çlirimtare?
Date d’envoi de votre message : le 27 juillet à 23:56

Te fala


Nazmi Haradinii presheves uçk rrenci 219211653_1023104145183790_653918192630403693_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=nW3aX9YL_9cAX94n15v&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent-mrs2-2

Nazmi, date d’envoi : Hier, à 07:22Mor haxhi krej këto që thua sështë për të besua ,me shpëtu apo me robru ,atëher krejt na qenkem tradhëtarë ,po aç që patëm mundsi dhe fuqi bënëm atë që e bonëm, dhe me marveshjen nevojshme dhe ndërmjetsimin e ndërkombëtarve për nji zgjidhëje politike ramë dakordë jo me dëshir por pa mundsin për të dalë në fundë asajë lufte e nëmë ashtu si e bëmë ,dhe ja sotë jemi ku jemi duhet vaxhdu me gjitha mjetet për realizimin e kërkesave tona .....
Por nji gjë nukë poe kuptojë kushë je ti që Serbet të bëjnë ofarta ,unë jetojë këtu i arrestum i denumë i keqtrajtumë dhe asnjiher skanë pasë shansë të bi pre të më afrojnë dishka të tillëseose unë jamë deklaru dotë kontriboj deri në vdekhe për vendin dhe popullin timë, potë tgemë troç nukë dua të kominikoj me njerz që kanë bashlëpunim ne sigurumin shteror serb ,kupto se nukë ha vlenë të shahemi nga largë ,
Haxhi Kuqi
zotri kur nuk  i njeh ligjt nderkombetare nuk hyhet ne lufte si magari.Me çfare marveshje nderkombetare e ndalet luften,pse bahesh inorant.
Ai qe e nenshkruan i pari çdo marveshje dmth ska bythe me luftue.Ti mua nuk mundesh te me mashtron,siq i keni mashtrue te lugines.Tan keni bashkpunue me serb.Kush ua ndertoi lapidarin e deshmoreve ne presheve?

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17152
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum