Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Shpiunat e MIllan Shipkes si trazohen si skrrajat ne WC

 :: politika

Aller en bas

Shpiunat e MIllan Shipkes si trazohen si skrrajat ne WC Empty Shpiunat e MIllan Shipkes si trazohen si skrrajat ne WC

Message  Perparimi Jeu 24 Juin - 9:32

Shpiunat e MIllan Shipkes si trazohen si skrrajat ne WC Uq46Ac8sR47
Votre commentaire va à l’encontre de nos Standards de la communauté en matière de spam


Personne d’autre ne peut voir votre commentaire.
Nous avons mis en place ces standards pour empêcher des infractions telles que la publicité mensongère, les fraudes et les atteintes à la sécurité.
Shpiunat e MIllan Shipkes si trazohen si skrrajat ne WC 199196461_151648107022715_3568711466400137262_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=7206a8&_nc_ohc=ztyQcU4xRXUAX8JsOZy&tn=L8n0Ol-U94oT0dC0&_nc_ht=scontent-mrs2-2
Haxhi Kuqi

Fahri Xharra Ndegjom mire i nderuar.Le ta kindapon Eulexit ish komandirin e policise se suharekes Millan Shipken,dhe ne gjykate une me Millan Shipken mu gjykue.Besen e Zotit evkeni,pasha flamurin kuq e zi,pasha shpyrtin e Babes e pasha shpyrtin e nanes,qe nuk i qet cilet komandanta te UÇK es kan bashkpunue me kete mut pa hanger nuk e la.Edhe specialja lyp nanen me tju q. me rend.Qe Ku jam more edhe ne Beograd kisha shkue ne gjykate.Le ta din edhe populli serb edhe shqiptaret,se çfare mut lufte kan ba dy palet.I di bre sa e cilet komandanta jan kan n'en komanden e ketij mutit.Po ua dergoj foton e Millan Shipkes se mesiguri ju ka ra malli mutave me pa.Ani Nji i Rahovecit Selman  Hajrullaga ma bani e kam vra Shipken,dhe qantén ja kam marr,çfare rrenci shpiunin e nanes.,Tué hulumtue kur po e Shoh gjall Shipka dhe duke jetue ne Novi Sad,dhe kishte qel Auto shkollen me emrin" Start".Bre nanen e Rahovecalise.Fetah Begolli ketij qenit ja kishe leshue qertifikaten kinse ka qen ne brigaden e Fetah Kurecit,zoti hoxhallakun ja dhefte.Me njeh,mire sépse kemi marr pjese ne Nji Pajtim ne Banje te Malisheves.Inciator kam qen une jo ky as Xhevat Kryeziu as Cen Desku.Po pos Fetahut ja kishte leshue edhe Berisha Nji qertifikat te luftes.Si ka mundesi Nji person ne te njejten kohe me qen ne dy njisi te uçk es?Reshat Sahitaj,kqyr séri si ta postoj Millan Shipkes qysh kan me ma bllokue bashkpuntoret e tij,kete foto me keto shkrime.Fahri Xharra isha pré ne shtate pjese e nuk kisha besue qe ka kaq shume shpiuna ne Shqiptari.Zoti nanen ua ladroft shpiunave.Me than shpiuni hajni kam qen ne uçk,kuku per ne

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum