Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Pakes muhabet me Milazim Shalen shiroke

 :: politika

Aller en bas

Pakes muhabet me Milazim Shalen shiroke Empty Pakes muhabet me Milazim Shalen shiroke

Message  Perparimi Mar 22 Sep - 14:44

CE JOUR-LÀ
Il y a 1 an

22 septembre 2019  · 
Milazim Shala
O nale vet o Hagji ruj met per pleqni-lejav gjeneratav treja kto pun. Puno per vete e thmit-lej ato pun tjetr kuj.Pershendetj Hagji llota-taksi.gjithmon je kan i mir. Pak ta kan inati nga gjelozija.
Haxhi Kuçi
Po mire e ke pasha nje zot.Po foli nja dy fjale lidhur me Avdi Ibrahimin e edhe per mua.Avdiun e ka si katundra,por edhe mu shok te punes si taksista qe kemi punue .A kam qen ne oden tende me Avdiun?Se ju kish pas than Avdiu d…
Afficher la suite
3Naser Islami, Nusret Tahiri et 1 autre personne


  • Nusret Tahiri
    Respekt zoti kuqi shume i kjart dhe i drejt je zoti ju rujt kah shkoni dhe ku gjendeni me Famile ne keto momente



    • -Perendia juve ju bekofte jarabi se shpirti juaj çenka ne rrugen e Perendise.Mos me pas ne toke si ju moti na kish perbi kjo toke e bekuar.Qofshit te shperblyer ne çdo forme dhe fati i jetes ju prift mbare.Te fala te perzemerta i nderuar.



    • Nusret Tahiri[/url]


      Haxhi Kuçi
       baqi haxhi edhe mu ma kan plas zemren keta pdkuc ldkuca qe sa rrejte halla nuk kam mundsi me ma lejuar shpin ta maroj faliminderit nga ju uroj suksese dhe shendet me familje tende baq

    • Haxhi Kuçi

      Shume i respektuari te gjithe keta qe kan parti e kan shite Kosoven ne Rambuje e populli nuk e din fare.Secili delegat i pales kosovare ka marr miliona.Kosova u shite per 1 miliarde e 474milion dollar.Ne fuqi eshte ende rezuluta 12444 dhe kurr kjo nuk bjen nga fuqia.Shqiptaret kan aftesi vellaut me ja ngule por kesaj heres nuk jan ka e dijne qe edhe vetvetes kjo qeveri ja ka shkerdhye bilajken e nanes a sjan ka e dijne vetem gjere sa te bahet e plote fuqishme kjo rezulute e qe vjen tjetre nderkohe.Se çka ka me ndohe ma mire nuk po ju tregoje ,keni liv me perjetue.I nderuari ju deshiroj jete te lumtur juve dhe familjes se juaj.Ndoshta nga nje here dali nga kontrolla dhe foli fjal banale,por e kam nga mllefi,prap po them pom dhimbet populli,dhe atdheu qe ne duart e kujt ka mbet.

    • Nusret Tahiri

       plotshi jam me juve baqi haxhi qka posto e analizoj me shume perkushtim shkrimet dhe postimet e juaj une vet jam duke vuajtur shume qe nuk po munde ta marr lejen ne veri ta ndertoj shtepi jan 14 ari 60 metra qka me kishit propozuar ta shesh a te pres deri ta bashkojn Mitrovica ju pershendes cdo te mir

    • Shefki Rahimi

      E'kapen shpiunat shtetin ne dor, shpiunat u'banen patriot e'patrotet "shpiuna" ne liri


      Haxhi Kuçi




Shefki Rahimi
 shume me vend e keni i nderuar


Nesret Krasniqi
Shefki Rahimi
per sivjet mes fol mo se e prishish evertet te lumt te pershendes
Muhammad Tariq M.M

Gjith kund kshtu asht ba z haxhi mos tadin poplli edin vet borxhin ndaj atdhsut e ke pas borxh dhe jake kthy kemi edhe ne ilirid ksii lloj majmuna personalisht i kam njoh dhe tash mas miri i njoh.
Haxhi Kuçi
Braha Sejdiji
,po ke te drejte,vertete ja kemi borgje atdheut me mbrojte,por jo une me mbrojte e tjeret me kqyr mem vra ore vella.Dmth une tan jeten me ja kushtue juve,e ne fund mem debue nga atdheu,dhe shtepine time me ma ba gabelhane jo serbet por shqiptaret.A eshte ne rregulle une per shqiptar e shqiptaret kundra meje?A eshte ne rregulle une vepra e veprat e mija me mi vjedhe dhe mem then ti ke qen udbash?

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum