Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Mesazh nga Begzad Baliu

 :: politika

Aller en bas

Mesazh nga Begzad Baliu Empty Mesazh nga Begzad Baliu

Message  Perparimi Mar 29 Oct - 2:02


Haxhi Kuçi

Dim 10/02/2013 19:05







Mua personalishte me intereson kush eshte autori i shkrimit me titullin
"Pse po shpif o Vehbi Rafuna"
Ndersa mu me thote se autor eshte ky;Mona Agrigoroaiei,pse bene shaka a ka besim ne Perendi ky qe me dergone kete shkarravine?
[size=15]Mu po te me kerkoni diq mesiguri se do u tregoja drejte dhe me sinqeritet.

Pershendetje

Haxhi Kuçi
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Haxhi Kuçi

[size=12]Ven 29/11/2013 21:26

[/size][/size]

  • Répondre au commentaire






Begzad shkau ste kam njohur qe je kaq i poshtem,dhe dredhak.
Nje ta din se shkrimet origjinale do ti ruaj per nje dite kur te takohemi.
[size=25]Haxhi Kuçi Po per çfare lloje te luftes je ka na mban ligjerata ketu ore Begzad ?Me çfare qellim qalon ne te shkruarit e emrit te zagarit te serbise Avdi Ibrahimt?A ta paska shti frigen aq shume dhe tu paska kercnue sikurse prof Bajram Kurtit ,Hazize Morines.Po pse more akademik nuk e thua te verteten qe bashk me Avdi Ibrahimin kemi qen tek ju ne banese.Po kush po te thote se e ke mbajte nanen Aishe?Ne pervjetorin e Isufit,ju nuk keni pase marr pjese,janar 1998,dhe mbasi u krye erdhem bashk me nanen e Isufit ,pra Aishen dhe prof Bajram Kurtin kemi ardhe te ti,se as Demaqi e as Afrimi nuk e ftuan per dark ,por mte ju.Ate nate a kemi qen te ju  ne banesen tende?Po ose jo thuaj?Ju edhe per demostratat e 11 marsit te vitit 1981.Me ke thene pse nuk te kam tregue ma heret?Zotri Bega ndoshta mbesin keshtu punet me kete qeveri dhe keta kriminela qe e shkelen betimin e dhene ne lufte per bashkimin e trojeve shqiptare,dhe ju perkrahni sa te mundeni,por ndoshta se shpejti do ndryshohen gjerat,dhe mesiguri qe do takohemi ne te gjithe dhe Avdiu.A do mbesish keshtu,apo do thuash me fale se me ka trysnue Avdi magari.I cili deklarone se me mua nuk ka ndejte ma shume se dy a tri here.Sipas juve edhe tek ju nuk paskam qen musafir ma shume se nje here.Nuk e kam ndermend te shastrisem nga ngrerja e se vertetes............Thone nje proverber;Ruaju atij qe i ke bere mire e qe i ke dhene buke .E dijn mire Daut Hoxha, Selajdin Fazliu,e Avdi Ibrahimi!!Kerkujt gjere me sot si kam thene te kam ndihmue,pos ma kan kethye me te keq.Ende eshte populli ne gjum,ishalla e rrite gjumi!çofsh me ndere zotri akademiku Begzad Baliu.Percillja Avdi udbashit kete lajm.Une e pata thirr ne telefon Avdiun dhe nuk ja mbajti prapanica te foli me mua duke ma mbyll telefonin lepuroshi.Une ate dite qe i shpifem dikujt ja qesi lakun vetes.A pa ua qite lakun disave nuk e kam ndermend te dorzohem kete mbaje mend.


[/size]



Date: Thu, 28 Nov 2013 15:06:09 -0800
To: perparimi@hotmail.fr
From: update+zrdp6idle1=1@facebookmail.com
Subject: Begzad Baliu (amis avec Bislim Elshani) a également commenté sa photo.








facebook

















Mesazh nga Begzad Baliu 998318_581011891971365_1594330439_t











Begzad Baliu (amis avec Bislim Elshani) a également commenté sa photo.
Begzad a écrit : « Haxhi, te shkruajta njehere ke fjete vetem ti dhe me aske tjeter. Te lutem kam gjera me te rendesishme sonte. Mos do te me shpallni Nena Tereze qe kam mbajtur me buke Nenen Ajshe. I kam degjuar keto po nuk janer te verteta. E kemi nderuar si gjithe te tjeret dhe asgje me shume. Mos me ngaterroni me keto gjera se nuk jeni duke hy ne histori po duke e lenduar ate. »



Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum