Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn

 :: politika

Aller en bas

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn Empty Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn

Message  Perparimi Lun 14 Jan - 18:06

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn 12743711_904395526344876_1524293151902865338_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-cdt1-1

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17277
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn Empty Re: Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn

Message  Perparimi Lun 14 Jan - 18:06Dernière édition par Perparimi le Lun 14 Jan - 18:12, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17277
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn Empty Re: Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn

Message  Perparimi Lun 14 Jan - 18:10


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17277
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn Empty Re: Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn

Message  Perparimi Lun 14 Jan - 18:12


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17277
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn Empty Re: Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn

Message  Perparimi Lun 14 Jan - 18:20

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn 48266896_1983026958673454_7478721239926702080_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-cdg2-1
Qemajl Kryeziu Urime Skender shoki edhe shum vite te suksesshme te deshiroj dhe shendet te mir

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn 49812732_2039761279394212_744005639813988352_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-cdg2-1
Hilmi Ibrahim Deliu Po të isha në Kosovë do doja të perqafoi per punën e pa lodhur , korrekte , humanitare gjithëmonë në sherbim te qytetarëve. Ndjej gëzim dhe privilegj që ty të kam në rreshtin e miqëve tė veçant! Gëzuar pervjetorin e suksesevetuaja ne Policin e Kosoves . Nga Saranda pershendetje dhe uratatë më të mira per ty dhe familjen tuaj bujare Miku im Skendo!


Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn 41084821_2003566743039345_7212348746913284096_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-cdt1-1Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn 27337011_1731958980200124_1168690119886255061_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-cdt1-1
Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn 49814845_1963668553750896_3851817775899082752_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-cdg2-1

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17277
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn Empty Re: Florim Kleqka djalin ne aeroportin e zyrihut e Skender Krasn

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum