Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ultra nacionalisti serb dutet qe e ka djeg flamurin e kosove

 :: politika

Aller en bas

Ultra nacionalisti serb dutet qe e ka djeg flamurin e kosove Empty Ultra nacionalisti serb dutet qe e ka djeg flamurin e kosove

Message  Perparimi Mer 6 Déc - 14:34

[size=33]Arno Gujon za "Novosti": Medijska hajka me dovodi u opasnost[/size]

[size=33]Arno Gujon za "Novosti": Medijska hajka me dovodi u opasnost[/size]

D. ZEČEVIĆ | 05. decembar 2017. 16:08 > 19:28 | Komentara: 10
Predsednik humanitarne organizacije “Solidarnost za Kosovo” doživljava nove neprijatnosti



Ultra nacionalisti serb dutet qe e ka djeg flamurin e kosove Arno3_620x0
Foto Z. Jovanović


SRODNE VESTI







MEDIJSKA hajka protiv mene, koja je započela mojim gostovanjem na televiziji N1, nastavlja se pretećim porukama Albanaca koje prenose albanski mediji na Kosovu, za "Novosti" kaže Arno Gujon, francuski humanitarac i predsednik organizacije "Solidarnost za Kosovo". - Ta medijska hajka me dovodi u neposrednu opasnost, jer, što je najgore, na Kosovu i Metohiji je sve moguće. A ono što smeta Albancima sa KiM i albanskim medijima koji mi upućuju pretnje jeste to što govorim o teškoj humanitarnoj situaciji u kojoj žive Srbi na Kosovu i Metohiji. Odnosno, smeta im što pomažem Srbima na KiM.


Gujon dodaje da ga, uprkos tome što preživljava, najviše raduje što je njegova organizacija renovirala 27 srpskih škola na KiM, izgradila brojne farme i organizovala 43 konvoja humanitarne pomoći.

PROČITAJTE JOŠ: Arno Gujon: Televizija "N1" je pokušala da me demonizuje i da pokaže da sam loš momak


Pre svega, kako kaže, kada se okrene iza sebe, "vidi osmehe dece sa Kosmeta koje godinama odvodi na more", kao i stare i nemoćne koje obilaze i pomažu članovi njegove organizacije.

- Zanima me šta oni koji šire hajku protiv mene vide kada se okrenu unazad, osim prazne priče, i to je razlika između mene i njih - nastavlja Gujon, koji kaže da je presrećan zbog ogromne podrške koju dobija od srpskog naroda posle pokrenute medijske hajke. Dodaje i da očekuje da televizija N1 osudi preteće poruke koje mu upućuju albanski mediji i Albanci sa Kosmeta.
Ultra nacionalisti serb dutet qe e ka djeg flamurin e kosove Arno2
OSUDA PRETNjI NOVINARKI TV N1

POVERENICA za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković osudila je pretnje upućene putem društvenih mreža novinarki televizije N1 Mariji Antić zbog intervjua koji je vodila sa Arnoom Gujonom.
- Poverenica za zaštitu ravnopravnosti osuđuje pretnje, seksističke komentare i mizogine poruke upućene putem društvenih mreža novinarki televizije N1 Mariji Antić - navodi se u saopštenju poverenice, u kojem se ističe da su žene u novinarskoj profesiji i u javnom diskursu izloženije seksističkim porukama, omalovažavanjima i uvredama.

VESTI IZ RUBRIKE


[size]
[/size]
Postavite naOdštampaj

OceniteDopada mi se 5 Ne dopada mi se 31


Komentari: 10 

Pošaljite komentar


[list="margin-right: 0px; margin-left: 0px; padding-right: 0px; padding-left: 0px; border: 0px; outline: 0px; list-style: none;"]
[*]
Wooc 05. decembar 2017. 19:36 #4837621
hajde nekako da pomognemo ovom coveku. Zaduzio nas je. Hajde da ustanemo od tastature i uradimo nesto! Hajde!!
Ocenite Preporučujem 22 Ne preporučujem 0
Odgovorite na komentar

[*]
Креће се лађа француска... 05. decembar 2017. 16:53 #4837370
Читам на Н1, копали му по прошлости, приказали га као окорелог злочинца и нацисту (јер се противи плану Новог поретка о стварању евромелеза)! Сметају им сви који помажу да истина о страдањима Срба допре до светске јавности! Поготову ако су из западних земаља... Арно, издржи! У Србији је све мање Срба (чини ми се и Француза у Француској), реализација Куденове -Калерги плана је у пуном замаху!
Ocenite Preporučujem 43 Ne preporučujem 0
Odgovorite na komentar

[*]
milutin 05. decembar 2017. 16:40 #4837363
Gde su "hrabri" "navijaci" (oboje pod navodima!) da podju sa ovim humanim covekom i zastite ga? Ne daju im sefovi, kod kojih su na platnom spisku, a sefovi su opet na necijem drugom platnom spisku, a novac @zaradjuju@ Sipci, zna se od cega i kako!
Ocenite Preporučujem 19 Ne preporučujem 1
Odgovorite na komentar

[*]
Braco 05. decembar 2017. 16:35 #4837358
Bjezi ti jadan kuci prije nago ti Spitari dodju glave. Isto kao sto se desavalo svim onim svjdocima protiv Haradinaja.
Ocenite Preporučujem 4 Ne preporučujem 17
Odgovorite na komentar

[*]
Mirko 05. decembar 2017. 16:34 #4837354
Pazi. Ja nisam znao za onu tvoju proslost dok nije objavljena na N1. I mogu ti reci da se osecam prevareno. I mislim da je fer da se i to objavi, da se zna. Pa ko hoce da uzme pomoc od tebe nek uzme. Ko nece nemora. Isto kao 43, neko hteo u partizane a neko ostao kod nedica.
Ocenite Preporučujem 1 Ne preporučujem 45
Odgovorite na komentar

  • Lazar KG 05. decembar 2017. 19:40 #4837627
    A kakva je to prošlost? Čovek nije nacista, a zar kao francuz nema pravo da ima mišljenje o imigrantima? Video bih kako bi se vi ponašali da vam 20 posto populacije čine vanevropski imigranti. Iz ličnog iskustva znam da urbani Beogradski Srbijanci ne trpe ni Srbe sa Kosova i republike Srpske pa čak ni južnjake i Šumadince, bukvalno bi se preneražavali i dizali nos nad izbeglicama iz Sirije ili migrantima iz Afrike, a ovamo ti nešto pričaš o ovom čoveku. Ima prava da kaže šta misli barem u Srbiji
    Ocenite Preporučujem 16 Ne preporučujem 0
    Odgovorite na komentar


[*]
Zvezda i to CRVENA 05. decembar 2017. 16:28 #4837346
Ne daj se Arno
Ocenite Preporučujem 27 Ne preporučujem 0
Odgovorite na komentar

[*]
Aleksandar 05. decembar 2017. 16:27 #4837345
Drzava da ga obavezno zastiti
Ocenite Preporučujem 29 Ne preporučujem 0
Odgovorite na komentar

[*]
Aleksandra 05. decembar 2017. 16:26 #4837344
Sramota, gde je država da reaguje. On je više uradio za Srbe nego kompletna televizija N1
Ocenite Preporučujem 36 Ne preporučujem 0
Odgovorite na komentar

[*]
julijana55 05. decembar 2017. 16:19 #4837338
Ovog COVEKA mora Srbija da zastiti od albanskih eksremista,

[*]
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html%3A69951Sevdan qe kisha dikur ne mendje mu verdisej 2-Arno-Gujon-Dobijam-pretece-poruke-Albanaca

[/list]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum