Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

 :: sport

Aller en bas

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar, Empty Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

Message  Perparimi Lun 26 Juin - 4:42

[size=38]Drejtori i Burgut: Ukshin Hoti është vrarë nga njerëzit e tij, do të bëhej President i Kosovës (Video)[/size]
http://www.botasot.info/lajme/420839/drejtori-i-burgut-ukshin-hoti-eshte-vrare-nga-njerezit-e-tij-do-te-behej-president-i-kosoves-video/#.VY2Vj70XZTE.facebook


MË: 25 QERSHOR 2015 NË ORA: 19:30
Objavljeno: 26.06.2015. u 10:58 | Autor: Info-ks | Kategorija: Kosovo

Pročitajte više na: http://www.info-ks.net/vijesti/kosovo/56186/ivkovic-ukshin-hoti-je-ubijen-od-strane-njegovih-ljudi-video
Drejtori i Burgut të Mitrovicës së Sremit Trivun Ivkovic,në një intervistë për mediat serbe ka folur për Ukshin Hotin dhe për vrasjen e tij. Sipas tij, intelektuali i njohur shqiptar, i cili ende konsiderohet i zhdukur, është vrarë vetëm 100 metra pasi ka dalë nga burgu i Dubravës.
Më poshtë mund të lexoni pjesë të intervistës ku Ivkovic flet për bisedat me Hotin, të cilin e konsideron njeri të amerikanëve, i cili do të bëhej President i Kosovës. Pikërisht kjo është arsyeja që Hoti është vrarë nga “njerëzit e tij”, sipas Ivkovic.
“Hoti është planifikuar të jetë Kryetar i Kosovës nga amerikanët. Atë kohë ai ka qenë magjistër i mbrojtjes së përgjithshme popullore. Ka qenë i dënuar , të themi politikisht, ai ishte dënuar më herët, kur është dënuar disa herë edhe Izetbegovic, pastaj aty ishte Tudjmani” ka thënë Ivkovic.
Më pas ai tregon detaje tjera të bisedës gjatë kohës së bombardimeve. ”Unë e pyeta atë...mirë Hoti... çka tash... e ai mua më thotë...drejtor brenda tre muajsh Kosova Republikë ndërsa Slloba në burg ....unë i thash, Hoti, tash duhet të flasim serbisht, s’ka më shqip ...kur të vijnë për vizitë vetëm serbisht , avokati vetëm serbisht ...dhe e pyes prej nga i ke ti këto ...amerikanët më thotë ai...dhe e pyes Hotin ...çka po ndodhë , çfarë do të bëhet , dhe ai më thotë për tre muaj Kosova Republikë ndërs Slloba në burg” ka thënë Ivkovic.
“Këtë Hoti në burg ma ka thënë...ai ka qenë intelektual... me të ulesh dhe bisedon ...ulesh ia porosit një kafe edhe ne pastaj bisedojmë” ka theksuar ai.
Pyetje: Çfarë të ka thënë ai
Ivkovic: Ai ka qenë i angazhuar politikisht ai nuk ka i ka përkrahur konfliktet ..kur ndodhi kjo ai e pa fundin e tij ai e ka ditur se nuk ia vlen...”
“Ai te ne e ka mbajtur një dënim korrekt edhe ne ishim korrekt ...edhe kur ka shkuar në Kosovë , ai më ka thënë drejtor unë mund t’ju falënderoj juve , ju jeni shumë profesionalë, korrektë por thoshte se kur të më lironi mua më duhet të flas ndryshe ...unë i thash vec fol ti ...”
Pyetje: A ka folur se si e keni maltretuar
Ivkovic: Jo nuk ka folur ...Ai është liruar dhe pas 100 metrave e kanë vrarë
Pyetje: Ku?
Ivkovic: Në Kosovë
Më pas Trivun Ivkovic ka thënë se Hotin e kanë vrarë shqiptarët ....
“Atij dënimi i ka skaduar, është dërguar në Kosovë ka pasur urdhër që të gjithë shqiptarët të dërgohen në Kosovë ...ai është liruar dhe më pas është vrarë nga njerëzit e tij . Pastaj kanë ardhur më kanë pyetur mua, ai ka dalë në mënyrë të rregullt me dokumente , nuk mund ta lirosh dikë ashtu...ai u ka penguar atyre ai është dashur të bëhet President i Kosovës dhe do të bëhej” ka thekuar ai. Në videon e mëposhtme, nga minuta e 18:00... mund të dëgjoni pjesë të intervistës, të vitit të kaluar, ku Ivkovic flet për Ukshin Hotin. Ukshin Hoti për herë të fundit nga autoritetet serbe është dënuar më 1995 ndërkohë që nga Burgu i Dubravës është liruar më 16 maj 1999. Që prej atëherë nuk dihet asgjë për fatin e tij.


Dernière édition par Perparimi le Mar 27 Juin - 15:47, édité 1 fois

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar, Empty Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

Message  Perparimi Mar 27 Juin - 13:36

banulla • 2 vite më parë
Themeluesin e celulave te para cliimtare- UNIKOMB=UCK-e bacen Ukshin Hotin s,ekan vra deri ne vitin 2005 asht kan ne burg sekrete te cernigradit -serborusogabel -karpat ktajakan than motres se vet Mervetes nji ortodokse -shqiptare e asimiluene KTA EDHE SE FUNDI ERLETA ME ANDININ EKAN PERMEND QE ERLETA NE FIRST CANAL T,LEDEKUCAV SE KINSE BACA UKSHIN ESHT I VDEKUR E I VARROSUR NE DUBRAV DERI SA ANDINI JA MSHELI GOJEN ERLETES SE U REKLAMOJKE PER VOTA ME DRENICAKEN KUSH ESHT MA PATRIOTE E PRESTIXH SEPSE EPERZUNEN PREJ PUNE PREJ RTEKES T,PEDEKUCAT E,LEDEKUCAV BACA UKSHIN HOTI ASHT GJALL KTA MAKATREGUE PARA 5 -VITEV NJI SHQIPTAR ORTODOKS I ASIMILUEN S.D. QE VAJZA E TIJ KA PUNUE NE ZYREN E IVICA - DACICIT-DACI E TE MILLOSHIT VASOJEVICIT= VASOJEZIT QE VASOJEZIT E HOTJANT JAN NJI LOZ - KTA MUNDET ME KONFIRMUE BABA BIOLLOXHIK I ALEKSANDRIT VUCICIT=VUKSHAV=BUKOSHAV KRIPTO SHQIPTAR

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar, Empty Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

Message  Perparimi Mar 27 Juin - 14:17

AGABAB  SHABAN ARUSHA • një ditë më parë
haha shabano arusho tuta han dardha te buta gepeku pote pregaditet e ata me klim drejt e ngjykkat speciale .. kan than pleqt ktyne her e mjell me dor e korr me b... rrnoft ramush rambo i gjokajve te kastriotes kastriot

SHABAN ARUSHA  AGABAB • 5 orë më parë
Ahahahahahahaaa Banulle qesa nukjeken tekumart e tu ne Lapnassell te Dragolub Trajkoviqi me pi raki shlivovic me tetken zorric qe seka njeren cic.Kamgabu qe tekam hjek prej gipeku ket gabim sjafali vetit banull kryet si llull. M.Sh: Si më përdhunuan kriminelët serbë me 6 femra tjera
[size=38]Rrëfimi i nuses nga Mitrovica: Si më përdhunuan kriminelët serbë me 6 femra tjera[/size]
http://www.botasot.info/aktuale-lajme/723318/rrefimi-i-nuses-nga-mitrovica-si-me-perdhunuan-me-6-femra-tjera/

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar, Auth_auth_Albulena_Jahaj14984900431498561259NGA ALBULENA JAHAJ MË 27 QERSHOR 2017 NË ORA: 12:49


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar, Empty Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

Message  Perparimi Mar 27 Juin - 14:33

Mars • 7 ditë më parë

[*]

Kadri shkavelli, shpejt dite ke me e perjetu termetin.....prej qlirimit e gjere sote jeni duke e mashtru popullin e Kosoves .....ti me kishkun e Drenices belbanin e Gllogjanit dhe at minin e arave te Nismes e keni vendin e rezervuar......



Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar, Empty Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

Message  Perparimi Mar 27 Juin - 14:42

Tjuvar krossade fönster • 4 ditë më parë
Momente te shkeputura nga ish e dashura e Kadri veseljit
Një grua 44 vjeçare ka rrëfyer për Bota sot se pas 30 vjetësh është takuar me ish të dashurin e adoleshencës dhe ka bërë seks me të, përcjell Bota sot.
Gruaja që ishte martuar dhe ka dy vajza, është ndarë nga burri i saj dhe tani kur e ka takuar ish të dashurin e ka kuptuar se e ka dashur gjithmonë, por ai ka partnere tjetër dhe nuk mund të jenë bashkë.
Lexojeni rrëfimin e saj të plotë:


Kam bërë seks me ish të dashurin tim, 30 vjet pas ndarjes. E di se duhet të ndihem keq pasi ai tashmë është i martuar, por jam e lumtur.
Fillimisht e njoha atë kur isha 15 vjet ndërsa ai 16. Ne ishim bashkë për disa muaj por më pas familja e tij emigroi në Mitrovic.
Unë u martova në moshën 21 vjeçare dhe martesa nuk ishte e mrekullueshme, vetëm e mirë. U divorcova nga burri kur vajzat e mia u rritën. Tani jam 44 vjet.
E gjurmova ish të dashurin përmes disa shokëve të vjetër të shkollës dhe zbulova se ai ishte kthyer në Broboniq dhe jetonte jo shumë larg shtëpisë sime.
Ne lamë një takim për drekë dhe e kuptova se e doja dhe e kisha dashur gjithmonë.
I tregova atij dhe ai më tha se nuk ndihej njësoj dhe se ishte në lidhje me dikë tjetër. E fshiva atë nga Facebook dhe vendosa ta vazhdoja jetën time.
Babai i tij ishte i sëmurë dhe ai u kthye për ta vizituar atë, më telefonoi dhe më tha nëse doja ta vizitoja edhe unë.
Ne dolëm në darkë këtë herë dhe unë i thashë atij sërish: “Kurrë nuk kam ndaluar së dashuri ty”.
Ndërsa ai më tha: “Ti nuk duhet të më duash, nuk është e drejtë. Unë jam me Haschimin”.
Më pas babai i tij vdiq dhe unë shkova në varrimin e tij dhe e pashë edhe atë pak.
Ramë dakord që unë të menaxhoj shitjen e arave së babait të tij, pasi unë jam agjente për pasuri.
Ish i dashuri më vizitoi sërish muajin e kaluar pasi kishte një ofertë të mirë për shitjen e shtëpisë.
Ai më mori në darkë me një shampanjë për të festuar. Kjo më mori mendjen dhe më duket se edhe atij.
Ne e lamë restorantin dhe ai vuri duart rreth meje dhe më puthi.
Ne u kthyem në shtallen e tij, dhe ai ma hoqi fustanin dhe më shikoi. Filloi të qeshte dhe më tërhoqi tek vetja. Ne bëmë seksin më të mahnitshëm ndonjëherë. Dukej shumë e datij se durejtë.
I kam treguar sërish a që ne të jemi bashkë, por me 
këtë distancë dhe Haschimin në mes, a jam në gabim që po shpresoj?
http://www.botasot.info/intervista-opinione/719947/veseli-nuk-shoh-alternativa-haradinaj-do-te-jete-kryeminister/

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar, Empty Re: Ukshin Hoti eshte vrare nga shoket,qe mos te bahet kryetar,

Message  Contenu sponsorisé


Contenu sponsorisé


Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: sport

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum