Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Haxhi i nderuar

 :: politika

Aller en bas

Haxhi i nderuar Empty Haxhi i nderuar

Message  Perparimi Ven 17 Mar - 21:43

Haxhi i nderuar 11201924_444274149079458_2048167729336139336_n
[ltr]
I dashuri Haxhi,
Kame keq ardhje shka Ju ka ndodhe SE Kjo asht nji padrejtesi e madhe Dhe asht nji vujtje qe e ndjek njeriun si hija tan jeten,por sado qe vun NUK duhesh me harru e ke ba per popullin tand,ATA NUK ta DIJN ,por asht dikush MBI Te Gjith ne qe din Dhe ka me I vlersu veprat e Mira a EDHE me I ndeshku veprat e keqija.
Sot heret me kohen ton e mora mesagjin e mbrama tndin Dhe e pash qe me paskeni shkru,por besom qesh ne shtator e DERI Te Hanen kame qene ne nji detyr me I vizitu besimtaret prej ores nand e deri ne Ora Tete Te mbramjes per cdo dite vet tuj I gra makines ku ne dit kame ba neper qytetit nga nji qind e deri nji qind e pesdhjet km. Ne dite. Tash kame hi, pak tek familja ku Jame ne Washington tuj pushu pak prej punes. 
Ju pershendes Dhe bahi I fort!
[/ltr]

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum