Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!

 :: politika

Aller en bas

Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!! Empty Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!!

Message  Perparimi Dim 1 Jan - 2:25


  • Conversation démarrée 8 septembre 2015
  • Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!! 12360319_1532018690444855_4670401502035152159_n
    08/09/2015 00:47

    Arjeta Hazizi

    [ltr]
    prsh un jam ai qe publikova tradhetarin dhe jyve mundeni te me shkruani mua direkt jo te pyesni shoket e mi un me 2 dhafe jam shqiptar nga shqipria nji ish komondant xheneral ne zonen koshre me batalion shqiponjat e zeza ose ndryshe batalioni delta tung e di kush jeni
    [/ltr]



  • 9 décembre
  • Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!! -PAXP-deijE
    9 décembreVous avez accepté la demande de Arjeta.

  • 10 décembre
  • Kosharja e Trimave(Arjeta Hazizi)=Shkoder Kumanove!!!!!!!!! 1236315_1382808851950365_656120053_n
    10/12/2016 15:38

    Kuçi Kuçi Haxhi

    [ltr]
    Po o burr,pse nuk dilni hapur me emer e mbiem ,por here ,kosharja e trimave,pastaj Shkoder Kumanove dreqi sun u bije ne fije a je qenje njerezore apo jashte toksor.,Tani Arjeta Hazizi.Kush e shtini Hamdi Ndrecen me fole ne ferizaj me shenazi mehmetin.?Pse Mirsadi e Begu folen ne telefon me Shenasi Mehmetin dhe qeshnin.A ishin ne pajtim me qeverin e Gruevskut me thye stacionin policor ne gushniceEdhe ju qe e keni pas dhene nje deklarate kinse Hamdi Ndrecaj ju ka shpiunue tek policia MK, ku je zen ti a ne mk apo ne ferizaj?Hamdiut jeni mundue me metodat e enver mutit me ja leshue me likvidue.Simoni dhe Mona te kane bere te fala ai simoni prej anglise.Nuk ke nevoj te me thuash me njeh,me njeh se jam ky qe jam,jo si ti me kater njofka.Por per mua nuk me pengoni,mos e shit shpirtin per lek.Jane momentet e fundit me egzistue apo jo te gjithe shqiptaret.Mos luni me nje popull se na kan marr ere tana shtetet per njerez jo te mire.Prej Simonit kam pas oferta qysh moti kam mujt para juve te pasurohem.Por ja kam thye turit.Kam bere pyetje per juve, me kan thene çka me kane thene ,por tek e fundit ne fund secili ka me pa si ka mi perfundue ne familjen e vete.Asgje nuk i jete per ne ate boten tjeter te gjitha po ketheheshin ne kete jete.Grupin e kumanoves e dijm krejte kush ka gisht,kush i ka shti ne kurth.Pse Nusretin e morret ne qaf,i cili u detyrue me be vetvrasje.Kush i dergon ndihma femive te tij
    [/ltr]









Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17279
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum