Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

O Halil Qadraku sa i vrave mbas luftes qe u bere i pasur ?

 :: politika

Aller en bas

O Halil Qadraku sa i vrave mbas luftes qe u bere i pasur ? Empty O Halil Qadraku sa i vrave mbas luftes qe u bere i pasur ?

Message  Perparimi Lun 10 Aoû - 11:48

O Halil Qadraku sa i vrave mbas luftes qe u bere i pasur ? Auto_assss1439109496

http://zeri.info/uploads/images/2015/August/09/auto_assss1439109496.jpg


Pyetje për Halil Çadrakun: Ku e bërë gjithë atë pasuri o Nazim Bllaca dyshi? (Foto)
Pyetje për Halil Çadrakun: Ku e bërë gjithë atë pasuri o Nazim Bllaca dyshi? (Foto)
115
SHPËRNDARJE

09 Gusht 2015 • 10:37 •
Reagimi i veteranit të UÇK-së, Halil Çadraku, i cili ofendoi kryetarin e Këshillit për Mbrojtjen e Luftëtarëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriqi, ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Një person i quajtur “Aak Tahiri” ia ka parashtruar disa pyetje Çadrakut. Ai ka pyetur atë se ku a ka bërë gjithë atë pasuri. Ky person po ashtu e ka qutjaur Çadrakun “Nazim Bllaca 2”.

Ndërsa kundërpërgjigja e Çadrakut ishte: Të bllokova, shko te babai yt e bisedo me të në këtë mënyrë sepse e keqpërdore hapësirën time shumë keq. Më vjen keq, nga miqtë e mi që po lexojnë këso fëlliqësirash Aakk-iste. Turp të kesh nga rrënjët tua, nga të parët tu”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Çadraku i cili njihet si njëri prej militantëve të kreut të PDK-së, Hashim Thaçit, ka kërkuar nga Xhevdet Qeriqi që të mos dalë më dhe të flasë në emër të askujt, e sidomos në emër të veteranëve.

“Nëse ke pak njerëzi, burrëri, dinjitet, krenari... mos dil më... mos fol në emër të askujt, e sidomos në emër të veteranëve, as mos fol, as mos gjuaj shishe të plastikës mbi njerëz”, ka shkruar Çadraku. /Zëri/

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut

- Sujets similaires

 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum