Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Reshat Badallaj,disa tituj

 :: politika

Aller en bas

Reshat Badallaj,disa tituj Empty Reshat Badallaj,disa tituj

Message  Perparimi Sam 9 Aoû - 19:47

AG ARCHIVES: RESHAT BADALLAJ

Vajza vdiç për dashuri, sepse nuk e lanë të martohet me dashnorin!

December 11, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj *Sebep i kesaj tragjedie ishte berë babai dhe vellai i madh. *Ne vend se të vë vellon e bardhë si bora, ajo u mbulua me çarçafin-qefinin e varrit. *Lexojeni këtë shkrim për shpirtin e SAJ, që

LEXO MË TEJ
ÇKA MË THA FATMIR LIMAJ PËR HASHIM THAÇIN ?

November 25, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj *Për ketë burrë kam respekt si komandant shume i madh i UÇK-ës dhe personalisht na beri nder kur na hyri ne konak per ngushllime, per Tefiden, ushtare, qe na vdiq pas luftes *Kam shkruar disa herë per

LEXO MË TEJ
Kënga e Lirisë Zhuriane

November 5, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj Gjarperinjtë donin ta helmonin Si fati i Petro Nini Laurasit në Jug Zagarët me dy këmbë Ndoqën gjurmët në borën e ngrirë Laraska e zezë u ul në kulm të shtëpisë Këndoi vetëm dy herë Këngën

LEXO MË TEJ
Burgu

October 21, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj Kembë e duar me zinxhirë m’i lidhët Violina këndonte dhimbjen Plaku qau me telin e hollë të lahutës. Ma vodhët lirinë hajnisht Enter your email address:Delivered by FeedBurner

Share on facebookShare on twitter
LEXO MË TEJ
KU I KE FJALËT, HASHIM THAÇI ?

October 19, 2013 No comments
Reshat Badallaj
Nga Reshat Badallaj *Ehu burra e mbajti fjalë biri i shkinës, Ivica Daçiç Ditë më parë,kasneci ose tellalli i Qeverisë së Republikes së Kosoves, Hajredin Kuçi,doli para kamerave televizive duke i´u drejtuar qytetareve te Kosoves,se nuk do t´iu lejohet hyrja

LEXO MË TEJ
Edhe një herë për z. Edvin Rama,kryeminister i Republikes se Shqiperisë

October 12, 2013 No comments
Z. Rama, keshilltari yt,në zemer te Beogradit, me 1981,ka denuar “Nacionalizmin,seperatizmin,shovenizmin,irredentizmin shqiptar”, nderkaq, babai i tij, kryekasapi i udb-ës serbe,MEHMET MALIQI E KA VRARË GJON SERREÇIN, HASAN REMNIKUN, RABIJEN DHE… Nga RESHAT BADALLAJ Ditë më parë, i shkrova leter te hapur

LEXO MË TEJ
Z. SALUSTRO, NDALE GJAHUN E SHTRIGAVE KUNDËR UÇK-ËS,IK NE VERI TE KRIMINELET E BANDAVE SERBE

May 26, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj I nderuari z. Mauruzio Salustro! Enter your email address:Delivered by FeedBurner

Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on pinterest_shareMore Sharing Services
LEXO MË TEJ
KUSH ËSHTË KJO DORË E ZËZË SERBE QË PERDHOSI BUSTIN E ADEM JASHARIT DHE…

May 17, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj *Kjo dorë tradhtaresh është e ndersyer nga qarqet shoveniste serbe e greke. Te gjithë shqiptaret duhet ngritur kunder keti soji te shitur. *Qeveria Shqiptare duhet siguruar strehë bustit te komandantit legjendar te UÇK-ës, Adem Jasharit *Janë

LEXO MË TEJ
“SIPTARSKA CIZMA”

April 21, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj “SIPTARSKA CIZMA” * Kështu tha kryeministri i Serbisë, Ivica Daçiç * Dikur moti thoshte edhe “babai” i Ivices, Sllobodan Milosheviqi:” …idemo do Tirane- shkojm deri në Tiranë” * Ku është tani Slloba bashkë me gjaksoret serbo-çetnik? *

LEXO MË TEJ
FALIMINDERIT, KAPEDAN ADEM JASHARI!

March 7, 2013 No comments
Nga Reshat Badallaj Të shkruash për luften kundër Derguteve e Osmanëve dhe të mos permendesh Gjergj Kastriotin- Skenderbeun, nuk ka kuptim, të shkruash per Lidhjen Shqiptare të Prizrenit dhe te mos permendesh Avdyl Frasherin nuk ka kuptim, të shkruash per

Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Reshat Badallaj,disa tituj Empty Re: Reshat Badallaj,disa tituj

Message  Perparimi Sam 9 Aoû - 19:47


Perparimi
Admin

Numri i postimeve : 17280
Registration date : 30/04/2006

https://diskutime-shqiptare.albanianforum.net

Revenir en haut Aller en bas

Revenir en haut


 :: politika

 
Permission de ce forum:
Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum